Перейти до змісту

знову дощик, знову затопило Луцьк


Георгий

Рекомендовані повідомлення

Шкода, що коли всі дружно постять вчорашні події, особливо в р-ні ЗАГСу, ніхто не побачив те, що можна ще якось виправити. День-два спеки і ялинки не стане. Приватники поблизу своїх офісів, кафе, магазинів сьогодні наводять лад. Дерево, яке росло роками, теж помітять, і вивезуть... Можливо комусь посильно посприяти, аби ялинку врятувати.

post-6229-0-97804000-1375300219_thumb.jp post-6229-0-98354300-1375300226_thumb.jp

Ви уявляєте ціну питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 793
  • Створено
  • Остання відповідь

Шкода, що коли всі дружно постять вчорашні події, особливо в р-ні ЗАГСу, ніхто не побачив те, що можна ще якось виправити. День-два спеки і ялинки не стане. Приватники поблизу своїх офісів, кафе, магазинів сьогодні наводять лад. Дерево, яке росло роками, теж помітять, і вивезуть... Можливо комусь посильно посприяти, аби ялинку врятувати.

post-6229-0-97804000-1375300219_thumb.jp post-6229-0-98354300-1375300226_thumb.jp

Ви уявляєте ціну питання?

Я уявляю ціну питання отаких "прикрас" міста. А ялинка...да ну її(

48317_1.jpg

Думала,відгукнуться люди, котрі в силі допомогти. А, до речі, ціна питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це до чиновників треба звертатись, хочаа... толку від цього трішки більше аніж горохом об стіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча я думаю можна краном підняти-вирівняти та добряче присипати землею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ливньовку доречі чистили за пару днів до потопу, правда не пам'ятаю де це бачив.

взагалі кожне літо чистять, хоч і не дуже це в них виходить. часто обмежуються простим вийманням мулу за допомогою маленького тракторця з подвійним ковшем такого плану

477282720_949.jpg

що не кажіть, але з вчорашнім дощем дощем ні один водостік не справився б.

Шкода, що коли всі дружно постять вчорашні події, особливо в р-ні ЗАГСу, ніхто не побачив те, що можна ще якось виправити. День-два спеки і ялинки не стане. Приватники поблизу своїх офісів, кафе, магазинів сьогодні наводять лад. Дерево, яке росло роками, теж помітять, і вивезуть... Можливо комусь посильно посприяти, аби ялинку врятувати.

post-6229-0-97804000-1375300219_thumb.jp post-6229-0-98354300-1375300226_thumb.jp

Ви уявляєте ціну питання?

Я уявляю ціну питання отаких "прикрас" міста. А ялинка...да ну її(

Думала,відгукнуться люди, котрі в силі допомогти. А, до речі, ціна питання?

оренда крана 150-250 грн/год. стільки ж буде напевно і оренда трактора, щоб викопати яму для дерева. якщо робитимуть нормальні люди, то справляться за хвилин 40, я так думаю.

якшо брати комунальний транспорт і робочих, то можна обмежитись тільки витратами на пальне.

блакитну ялинку тре спасати однозначно! вони занесені до червоної книги

як дідусь перепливав дорогу…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою особисту думку забиті канали водостоків є наслідком викоритання взимку КП Луцьккомунтранс відсіву для посипання доріг та пішоходних доріжок. Коли посипали піском він затримувався у відстійниках решту що потрапляла о труб змивалася далі, а відсів важчий замулює труби

Не раз бачив по місту десь в травні-червні приблизно як люди в оранжевих жилетах і зі спецтехнікою чистили "лівньовки". Зараз вже не згадаю де саме, але було. Думаю отой відсів якраз в тому числі і вигрібали.

ливньовку доречі чистили за пару днів до потопу, правда не пам'ятаю де це бачив.

взагалі кожне літо чистять, хоч і не дуже це в них виходить. часто обмежуються простим вийманням мулу за допомогою маленького тракторця з подвійним ковшем такого плану

477282720_949.jpg

що не кажіть, але з вчорашнім дощем дощем ні один колектор не справився б.

ТА ЙОЛКИ ПАЛКИ!!!! Я пів ночі друкував цілий трактат про ручний грейфер на штанзі маніпулятора навішеного на Т-25 і ХТЗ-3510, а ви тут Америку відкрили. Я розумію, шо якшо мене ніхто за день не образить тут, то день втрачено марно, але я подробно описав ці засоби. Інша річ, що Ви, Dream мене відверто зневажаєте і показово не стали читати мій пост, хоча я написав там, те, що чув і бачив і поділився міркуваннями. І для решти нагадаю, що я писав про забудову в роки союзу! СРСР...

доречі ще одне прозріння прийшло мені в голову сьогодні. Згадав курс гідравліки. так от припустимо маємо трубу з перерізом 1м.кв., замінюєм на 2 труби по 0,5м.кв. а тепер візьмем десятки тисяч капілярних трубок поперечний переріз яких в сумі дасть 1м.кв. Вловлюєте думку? Капіляри того ж перерізу в рази сповільнять потік. Тому краще 1 труба великого діаметру, ніж 2 в сумі як 1.! У нас якусь аферу зробили. Сьогодні в батька спитаав і він підтвердив, шо ливникові системи замінювались з 1 труби на 2-3 тоньших, зокрема на Грушевського була закладена труба 1м в діаметрі, залізобетонна. При реконструкції проспекту (зносили алею по середині) ливникова система зазнала пошкоджень і з часом дала провали грунту і асфальту. труб такого діаметру не знайшлося (ну це популярно було в союзі) і вложили декілька тонких, яких було навалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думала,відгукнуться люди, котрі в силі допомогти. А, до речі, ціна питання?

Даремна трата часу та ресурсів. У ялинки пошкоджена коренева система. І вона не прийметься повторно. Вони дуже вередливі в цьому питанні. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як дідусь перепливав дорогу…

Всі ржуть з дідів як коні. Там реально вже біда починалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ливньовку доречі чистили за пару днів до потопу, правда не пам'ятаю де це бачив.

Я спостерігав періодично в різних районах міста того тракторця з ковишиком, а в день ливню бачив як чистили ливньовку на пр. Волі каналопромивочною машиною.

А взагалі я думаю що навіть в нормальному стані наша стокова каналізація не справилася б з такою кількістю опадів, але думаю наслідки все ж були б не такими сильними. Тут достатньо було глянути що стало з Сапалаївкою, наскільки рівень води там піднявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ехо вчорашнього потопу. В парку біля 21-ї школи

YDB1E.jpg

VeOIJ.jpg

0kTPw.jpg

gPRU.jpg

Ибо нехер было объезжать по парку. Как говорится - не зная броду не лезь в воду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інша річ, що Ви, Dream мене відверто зневажаєте

Ой! Затролив Снайпера, сам того не бажаючи. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як дідусь перепливав дорогу…

Всі ржуть з дідів як коні. Там реально вже біда починалась.

Беда, настоящая беда, с нешуточными последствиями и даже жертвами просто в миллиметре от вас прошла, ребятки.

Что-то мне жутковато от всеобщего лихого веселья и куража по поводу случившегося 30 июля. Я вижу, только МЧС-ники и другие, кто боролся со стихией, по-настоящему понимают весь масштаб.

С таким отношением к действительности в следующий раз (не сомневаюсь, будет и следующий) может уже так не повезти.

PS. Пишу вам из приморского города, где никому и в голову не пришло бы легкомысленно отнестись к разбушевавшейся воде.

PPS. И целиком поддерживаю napalman: этот лошадиный ржач на фоне барахтающихся стариков производит гнетущее впечатление. Неужели у тех людей нет дедушек или отцов, чтобы то зрелище могло вызвать такую идиотскую радость?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна вигрібти те, що вода протягнула на десятки та сотні метрів під землею? Це який вакуум треба створити.

Не вакуум, просто ілососна машина. В нас лівньовки не чистились з часу їх інсталляції. Як вона досі функціонує??? А точно вона не функціонує, або функціонує на 10%.

Чистка, "скільки достав", нічого не міняє. А "советськенаследіє" тіпа газіків і сучасне СНГ виробництво, не зробить роботу.

ilososnaya-mashina-ko-524-photo-o20120814-97698_big.jpg

Але весь світ старається брати німецьке обладнання. Наприклад Kroll.

machinery3.png

Я думаю, що інженери, заложили ливнівку міста, як мінімум з 300% запасом, навіть при штормах.

Просто інженера б не повірили, що за більше ніж півстоліття, влада заб'є, і систему ні разу не почистять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ливньовку доречі чистили за пару днів до потопу, правда не пам'ятаю де це бачив.

Я спостерігав періодично в різних районах міста того тракторця з ковишиком, а в день ливню бачив як чистили ливньовку на пр. Волі каналопромивочною машиною.

А взагалі я думаю що навіть в нормальному стані наша стокова каналізація не справилася б з такою кількістю опадів, але думаю наслідки все ж були б не такими сильними. Тут достатньо було глянути що стало з Сапалаївкою, наскільки рівень води там піднявся.

Ну, я ж кажу... це перший показник -- природнє джерело -- річка, якшо вона за лічені хвилини виходить з берегів більш як на метр, то ні на яку водостічну систему уже надіятись марно, бо це теж саме, що пропускати тонну води через лійку. Ну інша річ, що річка в місті і наповняється водою, що біжить по асфальту, тобто не поглинається грунтом, тому в містах річки під час дощу наповняються швидше і більше, але я ж наводив приклад як було в мене в селі. Зливи стали такими аномальними, що люди дивуються і підраховують збитки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна вигрібти те, що вода протягнула на десятки та сотні метрів під землею? Це який вакуум треба створити.

Не вакуум, просто ілососна машина. В нас лівньовки не чистились з часу їх інсталляції. Як вона досі функціонує??? А точно вона не функціонує, або функціонує на 10%.

Чистка, "скільки достав", нічого не міняє. А "советськенаследіє" тіпа газіків і сучасне СНГ виробництво, не зробить роботу.

ilososnaya-mashina-ko-524-photo-o20120814-97698_big.jpg

Але весь світ старається брати німецьке обладнання. Наприклад Kroll.

machinery3.png

Я думаю, що інженери, заложили ливнівку міста, як мінімум з 300% запасом, навіть при штормах.

Просто інженера б не повірили, що за більше ніж півстоліття, влада заб'є, і систему ні разу не почистять.

Ілососна машина -- це земснаряд, намиває пульпу, такий пристрій має мати всмоктуючу трубу великого діаметру і металевий наконечник, бо інакше -- забиття, ми особисто проводили досліди з визначення оптимального діаметру труби для намиву сапропелю вологістю 96%, найменший діаметр, при якому нормально біг сапропель -- 10см, майже не транспортувався -- 3-5см. ну це мається на увазі вимагалась конкретна не менша швидкість потоку. Краще канали чистити розмивним способом, тобто запускати сопло в канал і струменем розмивати забиття, одночасно відкачуючи струменеву воду на виході з колодязя, я так думаю...

Інженери то заложили... запас не дозволяє, він є, але не 300%, І взагалі -- про які такі якісно виконані роботи можна говорити -- подивіться на дороги, те, що інженер вказав на папері і те, що в дійсності зроблено -- дуже відрізняється. Якщо виконавці знали, що закладений запас 300%, то 1000% що як мінімум одну лінію труб вони розтащили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так півцистерни резервуар з водою, інша для відкачування.

Вчора йшов по Кравчука, біля спорткомплексу. Решітка ливнівки лежить косо, одне ребро виламане, на дні пластикові пляшки, скляні, гілки, пакети, і взагалі чого там тільки немає. Мені от цікаво наскільки ефективно, ливнівка може протягнути через себе таке, навіть якщо шалений тиск води.

Навіть в 2000-х мене вчили, як будівельника, мінімум подвійний (200%) запас закладати і це при сучасних розбовтаних стандартах, а тоді рахувалось все як має бути.

Якщо виконавці знали, що закладений запас 300%, то 1000% що як мінімум одну лінію труб вони розтащили.

Нє ну в 50/60-х за невиконання і тим більше кражу, нормоконтроль не дав би, там і за просто невиконання в термін - тюрма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

асіліла всьо! нарікання на владу - як сутність більшості з нас. я ж, особисто, підтримую тих, хто вважає, що з таким потоком води навряд чи б ідеально справилася б якась система.... а ще озирніться навкруги - не бійтесь дати смачного запотиличника ідіотам, які викидають сміття у таку стокову систему... Особисто я - не побоялася підійти до машини, з вікна якої на моїх очах випала обгортка від морозива. заставила підняти. Просто почніть з себе, з тих, хто поруч і повірте, владі теж буде легше. Ви ж хочете, щоб вони вам спростили життя? А що для цього зробили ви?)))

А загалом на фоні того, що це було справді моторошно, то відмітьте, з яким позитивом люди сприймали цю зливу)

фоткались, плавали..... наш народ не втопиш! і це зовсім не того, що ми как...шкі))))

усім гарного дня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нову ми не побудуємо, бо це дорого.

От і виходить, що треба використовувати на всі 100, те що маємо. А ми і того що маємо не цінуємо.

2 Irochka

В мене друзів мало, саме тому що я це розумію і стараюсь вплинути.

Я бачу що в нас все дуже неефективно і скільки б я, як людина, не старався, це як капля в морі і що саме страшне, моря все більше і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, якщо у вас десь щось трапилось - дірка в асфальті чи ще якась фігня - маякуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне.. соборності біля гостинця в дірочках, зсувах. (пивбаза, салон краси 13G, на дорозі біля с-ту "НАШ КРАЙ")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як дідусь перепливав дорогу…

Відео, можливо, вже й викликає посмішку, але тоді за таких умов... Не знаходжу цензурних слів, щоб охарактеризувати тих низькоморальних "спостерігачів" (бо слово "людей" якось не те). І неважливо, п'яна людина чи ні (це теж не факт!), а якби це був дідусь/батько когось з тих, хто, заховавшись під навісом, тішаться?! Єдине тільки - респект тому чоловіку у червоній футболці(щодо нього можна сказати - Людина, гідна поваги), що допоміг старшим людям перебратись, можливо нехай він проходив поруч, але ж не байдуже! А Земля — вона кругла, сьогодні допоміг ти - завтра допоможуть тробі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ну в 50/60-х за невиконання і тим більше кражу, нормоконтроль не дав би, там і за просто невиконання в термін - тюрма.

нє, ну не самі робочі, а ті, що вище стоять... Наприклад часто приходилось чути про будівництво РАЕС і карстові пустоти і скільки машин виїхало з рідким склом, а скільки приїхало на об"єкт))) .

От доречі хотів написати... Ніхто краще не засмітить ливникові системи ніж ми самі. Завжди йду і бичок викидаю і задумусь про то, що з часом він потрапить в водосточні системи і засмітить її. І взагалі намагаюся окурки викидати в смітник, про інше сміття взагалі не говорю.

Вчора на Клима Савура ішов і там по стороні Пакко майже з кожного двору від газороздатки і до Перемоги пожежні шланги на дорогу і відкачують воду. Текло в сторону перемоги, до найближчої решітки колодязя, це аж біля 5 школи, і водостік в принципі справлявся відмінно з чималим потоком, але зі всіх сторін рещітка була густо обліплена листям, догадуюсь, що левова частина листя потрапила в водостічну систему. У мене на 8-го Березня навколо гаража дерева і листя вкриває дах осінню товстим шаром, за зиму і осінь листочки склеюються між собою, підгнивають і утворюють суцільний килим, весною відриваю цілими пластами, щось подібне на кору дерев. уявляєте такі "тромби" в каналах? Пластикові пляшки -- це взагалі біда. мало того, що вони захаращують, так ще й винахідливі хулігани придумують різноманітні капості, наприклад кидають декілька обрізаних пляшок горлишком вниз в водостічні канали багатоповерхівок, в результаті на даху утворюється басейн і вода пичинає бігти підїздом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...