Перейти до змісту

знову дощик, знову затопило Луцьк


Георгий

Рекомендовані повідомлення

якшо вірити показникам метеостанції, то за ці 3 години випало близько 70 мм опадів (це практично місячна норма), а вода в стирю піднялася на 30 см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 793
  • Створено
  • Остання відповідь

йшов пішки з Діброви без нічого.. хоть би одна сука зупинилась...

Без нічого.... це голий шолі?.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1082343_10151539819756977_547984062_o.jpg

На Карпенка-Карого ще стільки води, мабуть, не було... Рекордна глибина у Луцьку.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

памятаєте в суботу хмара прийшла на вечір з заходу? Та от я сказав відразу -- в Луцьку дощу не буде по причині що вітру нема, місто розжарене і висхідні потоки гарячого повітря або не пустять хмару над місто, або підіймуть над собою і "порвуть", а дощові маси випаруються і випадуть поза Луцьком. Фактично майже так і вийшло -- до Луцька були зливи, над Луцьком хмару підняло і "покришило", суцільні маси обійшли сторонами. Вітру, якщо пригадуєте останні дні з суботи не було, лише вчора ввечері і вночі і саме з того боку дуло, звідки прийшла сьогоднішня злива -- північний схід. ЦЯ ЗЛИВА ФОРМУВАЛАСЬ 3 ДНІ навколо Луцька

Тут не треба бути Володимиром Лисом, щоб передбачити - у нас завжди після великої жари - велика злива, а подекуди ще й буря нехіла.

(Принаймні моїх прожитих 49 років для таких передбачень вистачає, бо це, далеко не вперше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://youtube.com/watch?v=PqyQ9YErAfA

Чувак, готовий в стєльку заїхав у затоплену долину на перехресті вулиць Дубнівської та Карпенка-Карого приблизно о 17:21 сьогодні, і почав дрейфувати. Чоловік просидів у машині приблизно 5 хвилин, не виходячи. Це схвилювало свідків події.

«Я перший кинувся у воду, за мною ще трьох, пришвартували на мілину, а він пʼянючий тільки оченятами блимає», ‒ пише Березюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://youtube.com/watch?v=PqyQ9YErAfA

Чувак, готовий в стєльку заїхав у затоплену долину на перехресті вулиць Дубнівської та Карпенка-Карого приблизно о 17:21 сьогодні, і почав дрейфувати. Чоловік просидів у машині приблизно 5 хвилин, не виходячи. Це схвилювало свідків події.

«Я перший кинувся у воду, за мною ще трьох, пришвартували на мілину, а він пʼянючий тільки оченятами блимає», ‒ пише Березюк.

Алкоголь паралізує відчуття страху та відключає розум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ніхто не в курсі що там Старе місто, Старий ринок, Глушець, Ковельська?

також цікавить, можливо є в когось інформація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паркова, Рівненська, Волі, Винниченка сухо.

Що там Конякіна, Кравчука, Соборності? Проїхати можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паркова, Рівненська, Волі, Винниченка сухо.

Що там Конякіна, Кравчука, Соборності? Проїхати можна?

По Кравчука навіть не пробував, а от з Конякіна вернувся, як і більшість.

По Ківерцівській можна, хоча що робиться за Авіатором я хз.

За переїздом зі сторони БелОйла теж корок - машини йдуть на розворот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може я щось не так розумію, але про що думають ті водії які поперлись штурмувати потоп біля Гостинця? та і в інших місцях... триндєц... ну не вірю я що їх там застала злива, вони покидали авто і повтікали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей дощик залив офісне приміщеня Луцькпласмаси з кабінету на першому поверсі винесли більше 100 відер води(15 л)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...