Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

Сама велика риба це Усач або Марона... Риба занесена до Червоної книги України . Але на 2 кг вона нетяне, максимум 1.5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора побував на р. Стир зранку покльовувала густірка біля 9.00 підійшла плотва і один бонус мирон вусач на 2 кг. Все зловлено на падінку донкою без будьякої підгодівлі і кормушок. Головень та жерех ганяють малька під самим носом так що можна стати заікою дуже низький, рівень води а ще пливе пух від верб який постійно налипає на ліску. Рибалкою задоволений чого і всім бажаю.

Я був вчора в Кульчині і не було жодної покльовки. Ловив на черв'яка, одноденку, пшеницю, за 7 год. нічого. Телефонували з Маяків і Боратина там теж 0. Де стільки риби наловили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора побував на р. Стир зранку покльовувала густірка біля 9.00 підійшла плотва і один бонус мирон вусач на 2 кг. Все зловлено на падінку донкою без будьякої підгодівлі і кормушок. Головень та жерех ганяють малька під самим носом так що можна стати заікою дуже низький, рівень води а ще пливе пух від верб який постійно налипає на ліску. Рибалкою задоволений чого і всім бажаю.

Я був вчора в Кульчині і не було жодної покльовки. Ловив на черв'яка, одноденку, пшеницю, за 7 год. нічого. Телефонували з Маяків і Боратина там теж 0. Де стільки риби наловили?

В районі Крупи якраз біля Боратина. сьогодні також був піймав штук 20 густірок та хорошого окуня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зловив сьогодні нову для себе рибу на падьонку.см так під 20.нічого собі верховодка - подумав я.вузька,срібляста,всі плавники сірі. мабуть

підуст. опариша на фідері риба не їла.горох мовчав. на березі після когось наколупав личинок. зловив 2 густери і це чудо, і закінчилася наживка.клювало часто,але мабуть дріб"язок. були у вербаєві. обірвав , не розловивши,жерехову собачку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора виїжджали на природу на шашлики. Ну я, звичайно, завіз їх до Стиря (Милуші), щоб палку закинути. Отже кинув фідерка (опариш-часник\кук), повісив дзвінок, пішов займатись костром-палатками і т.д. Періодично міняв наживку та забивав кормуху. Ну ноль. Тільки перед самим відїздом була покльвка і прийшла гарна плотва. Всьо. Фідер полокався з 12 до 16-00.

Вніманіє, вапрос: Що той риб крім падьонки ще хоче в Стиру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, хлопці, хтів спитати - в нас на Стирю вже є "особисті" місця? Ситуація - приїхали ми з самого ранку. Сіли де собі захтілося, особливо не вибирали місць, оскільки берег був взагалі пустий, то вибрали так щоб всі сіли поряд. Десь за годинку приїхав якийсь дядько і відразу каже:

- Пі Пі Пі зібрали свої патики та Пі ПІ звідси. Я тут кормлю Пі два місяці і місце Пі моє. Я тут Пі Пі заспав троха, і дуйте звідси....

Ну спочатку йому культурно було відмовлено у зміні місця, але він того не розумів, тому прийшлось говорити на мові оригиналу. Якби то все було культурно сказано, то, можливо, ми б і погодились змінити місце, бо реально сісти там було де. Але ж не в такий наглій формі то все треба говорити. Я розумію, що є місця, які підкормлюються, але ж не я винен в тому, що хтось заспав, а я приїхав трошки раніше. Та й культуру ніхто не відміняв. Короч якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, хлопці, хтів спитати - в нас на Стирю вже є "особисті" місця? Ситуація - приїхали ми з самого ранку. Сіли де собі захтілося, особливо не вибирали місць, оскільки берег був взагалі пустий, то вибрали так щоб всі сіли поряд. Десь за годинку приїхав якийсь дядько і відразу каже:

- Пі Пі Пі зібрали свої патики та Пі ПІ звідси. Я тут кормлю Пі два місяці і місце Пі моє. Я тут Пі Пі заспав троха, і дуйте звідси....

Ну спочатку йому культурно було відмовлено у зміні місця, але він того не розумів, тому прийшлось говорити на мові оригиналу. Якби то все було культурно сказано, то, можливо, ми б і погодились змінити місце, бо реально сісти там було де. Але ж не в такий наглій формі то все треба говорити. Я розумію, що є місця, які підкормлюються, але ж не я винен в тому, що хтось заспав, а я приїхав трошки раніше. Та й культуру ніхто не відміняв. Короч якось так...

Ну ніфігасє!! я в шоці, а де хоть приблизно це було? просто цікаво, Стирь маленький, а вдруг я на його міце також попадуdf875516c1adf93f4b2fe9b7e6649658.gif"]df875516c1adf93f4b2fe9b7e6649658.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, на полі за Зміїнцем, на прямому відрізку біля очисних. Власник тієї ділянки їздить на чорному VW марки Bora чи Jeta

post-1796-0-41947000-1399884859_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, хлопці, хтів спитати - в нас на Стирю вже є "особисті" місця?

звичайно не має. але з такими мудаками часто на стирю зустрічаюсь. посилаю на фіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хух повезло я туди не їзджу)))))) ато вже злякався що можу випадково чужу рибу зловити, а так не можна))))

Я думав що таких заядливих вже не має, років 15 назад таких сварунів зустрічав, можливо тому що частіше їздив і більше лазив по різним місцям. Да і людину понять можна кормив кормив міяць, вибрався раз і Бац! мимо)) але це тільки його проблеми і сам винуватий, і про культуру спілкування тим більше серед таких же рибаків потрібно дотримуватися. Навпаки підійшов би "туди-сюди", слово за слово, клює не клює, "вибачте, ви не проти як що я саме тут половлю, така справа що викінув сюди прикормки на стільки то гривень, шкода що проспав, ну як що вам не тяжко" ось тоді мені здається було би правильно, а так пішов він в ж... зі своїм особистим місцем.Так що "VaLeRa" все правильно зробив.

До речі щось зловив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, я теж думаю, хто перший прийшов, той і ловить. Але ж якби то все було сказано нормально:

- Так і так, хлопці вибачайте - проспав, але 100500 днів я тут рибачу, риба вже мене знає, сама до мене виходить і т.д і т.п будьласка може перейдете на 50 метрів в іншу сторону... то ми б точно місце змінили. ну не велика проблема.

А так і настрій спортив і все рівно нічого не добився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зловив одного підлящика гарного, а адреналіну отримав як від карписька величезного

а на чотирьох зловили 5 рибів - зате безкоштовно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже з ним знайомий він мене також з місця вигнав . Він майже кожен день їздить і кормить горохом . До речі Я теж там ловлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karneol, я так думаю, що вигнати він не має жодного права - може спробувати аргументовано попросити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну аргумент в них був тільки один ми тут кормим. Я з ними довго не сперечався (їх було 3-є) і не жалію шо пішов на іншому місці я зловив Марону 3.250 кг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув я про ставок в якомусь селі. Там місцеві кормлять так звані свої місця. І якщо звечора кормить, а рано прийде ловити, залишає на рогачові пакет. Якшо пакета нема місце свобідне хоча і закормлене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grekus, це теж нормально, хочаб якось попередити, що місце закормлене і з ранку я буду ловити. Нема питань - всі ми люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, підсумовуючи, для річки поняття "свого" місця є досить умовним і компромісним. Якщо по-людськи - то можна і уступити, якщо ж по-наглому тоді вже хто буде переконливішим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slavco, якщо по людськи, то в обід ще й випити по 50 грам можно за гарну рибалку. І наживкою ділитись і т.п. А по наглому хтось може поїхати з підбитим оком, чи я, чи той хто просить :) але настрій буде зіпсовано обом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там місцеві кормлять так звані свої місця. І якщо звечора кормить, а рано прийде ловити, залишає на рогачові пакет. Якшо пакета нема місце свобідне хоча і закормлене.

Все правильно. Якщо підкормив, постав палку з намотаною шматкою або ще якийсь знак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша Иванов, не просто підкормив, а будеш рибалити сьогодня з ранку.

Що заважає мені підкормити теж саме місце, і сказати - я теж вчора кормив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає до якої години він там сидить? Яка там дорога? Доїхати можна чи таке ж болото як в березні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доїхали без питань. Болота не наблюдав, але після сильного дощу, мабудь канавки будуть важкопрохідними. Так в нього ж розклад не вісить на дереві :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давні дискусії. навіть у книжках рекомендують кормити кілька місць.

щодо кльову - то згадуючи минулий рік скажу таке.приіхали вечерком,підкормили. стемніло. і поки вечеряєш - шаленні клюваки. сомяри грам по 100 на опариш. нормально фідер заговорив десь в червні(чи коли там вода впала).

не стверджую,бо мало статистики. одне знаю точно- риба в стирю є, треба навчитись ловити(я в процесі). річка - це круто. як на полюванні - головне знайти(тільки там вже не відпустиш).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...