Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

на скільки грам фідер, щоб течія не зносила? де це ви так рибачили?

Годівниця axc на 56гр, на 42гр теж тримає, але там де я ловив глибина трішки велика і годівниця довго падає.

Трішки поясню, я ловлю кладучи годівницю під бровку, а не на на середину течії, і відповідно вагу вибираю таку щоб її нормально там втримувало і час паідіння був прийнятний, щоб годівниця на дно опускалась раніше ніж течія її пронесе повз бровку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Виходив вчора увечері і сьогодні зранку на Стир фідером. Прикормка салапінська каша, наживка опариш.

Whois "салапінська каша"? Гугль мовчить що це таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Whois "салапінська каша"? Гугль мовчить що це таке...

В нас шолі гугль різний? http://salapin.ru/blogs/video1346.html

Мені її вже не раз рекомендували попробувати, а я всьо ігнорував, а тут грошей на нормальну прикормку не було, вирішив спробувати, непогана штука, з мінусів як мені здалось, не крупна густєра дуже бистро наїдається і перестає клювати, чи то може що період такий був.

Але як говориться дешево і сердито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Щось затихла темка, підніму:

Був сьогодні зранку на Стиру, результат два голавлика по грам 300

Прикормка салапінка+горох+конопля.

Ловив на опариша а потім на кукурудзу. На опариша з самого ранку довбала лише малишня, була лише одна нормальна покльовка але нереалізував.

На кукурудзу спочатку покльовки йшли часто але нерезультативні, потім стихло і пішов голваль, двох взяв, одного проспав.А далі пішов дощ(

Кстаті голавль нехіло на салапінку припав, в одного була повна паща каші :-)

post-8493-0-15769900-1409556346_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в суботу з 14,00 до 4,00 ранку, наживка: падьонка, опариш, хробак, перловка. Прикормка: каша, Fish dream универсальна. На початку риболовлі кльов був слабенький, доводилось чекати покльовки від 30-60 хв. Перша покльовка - лящ 800 грам. через годину друга - головень 350 грам. через 40 хв третя - морена 250 грм. (була відпущена на волю) далі одвічне пекуче сонце та рибне затишшя. Кормив місце аж до 21,00 покльовка - лящ 700 грм. покльовка - лящ 1 кг. покльовка - лящ 1,2 кг. і тд. =) Результат - 6 лящів, та головень - 4,5 кг. Фото додам пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора зранку, сьогодні ввечері - майже повний нуль. Риб не кормится, вода дуже прозора і низька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все через погоду, вчора вечором теж виходив, результат три голавлика, два по грам 300 і один десь на півкіло і одна густерка. На відміну від ранку навіть мальок майже не задовбував, покльовки дуже в'ялі навіть у головля, густера почала покльовувати лише під самий вечір і то дуже в'яло, на двох унцевому кінчику було слабовато видно, ще й вітер заважав, на звичайному, не фідерному, удилищі, мабуть таку покльовку густери і не видно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ходив на фідер вчора з колегою. сиділи з 19,00 до 23,00. З початку брала мелоч, Я зловив одного підлящика на 400 грам і 3 шт. на ладошку. А в колеги окрім мелочі два конкретних схода. Один на гарам 400, а другий до кілі. Гарний був вепр... Жаль, що треба було йди додом, кльов тільки починався....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на вечір теж пробував фідерити. Місце - Вербаїв, Заплава з глибиною до 2 м. На опариша дрібна плотва. Вода прозора. На черв'якак глухо. Не бере рибка і все тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компаньйони: відсутні.

Погода: в суботу гарна сонячна літня погода. В неділю шквальний вітер, цілий день дощ, небо чорне від хмар у такий дубар, що а ж на вулицю не хотілося виходити. В понеділок зранку ще трохи холодно і хмарно, але після восьмої години почало по-трішки розпогоджуватися.

Рівень води: низький і постійно падав. З суботи до понеділка впала вода десь сантиметрів на 40.

Час ловлі: рибалив в вечері суботи та в понеділок зранку з 9-ти до 11-ти. Рибалив би і більше, аби не робота :(

Місце: біля свого улюбленого кущика на річці Стир посеред сіл Лисин та Вичавки.

Вартість рибалки: тут рибалити безкоштовно.

Зловлено: в суботу кілька густірочок і кілька плоточок, штук по 5. Одного гарного підлящика. В неділю з десяток густірок, одного здорова плотва, кілька малих плоточок і один бичок.

Наживка: опариші на фідер. На вудці ставив пшеницю, але клювало дуже погано.

Прикормка: FishDream "Фідер" та залишки MegaMix "шоколадний лящ". Антрактант траперівськи лящ + давай в кожну годівничку пшеницю.

Снасті: фідер. На вудку махалку майже не клювало.

Ну от прийшов той час, коли потрібно вибирати картоплю. Тесть попросив мене допомогти йому виконати цю необхідну процедуру в його селі. Заодно я вирішив собі, раз там будемо аж три дні, то я вдосталь наловлюсь риби.

Ага, якби не так...

По-перше мене дуже попросила жінка не брати з собою снасті, а ловити лише тими, що є в селі. Бо назад ми мали везти купу всякої городини і ще й два мішка тої картоплі. Та йолки палки. Як це так, що я поїду за сто кілометрів до старовинної річки Стир і не візьму з собою нічого крім опаришів? Їхати я мав з тещею, тестем і старшим сином. І оці такі команди я відчував від кого саме випромінюються. Взагалі я зміг досягти компромісу(про що потім на рибалці пожалкував) і взяв з собою лише фідер і малесеньку махалку.

Отам моє щастя

20140823_Fishing_Lysyn_004.jpg

Приїхали і відразу прийнялись за ту бульбу. Цілий день простояли рачки. Як же я стомлююсь від цієї роботи, але тішила лише одна думка: дороблю і на рибу! На мене звісно під вечір дивились з-під лоба, що це я такий розумний бігом все так дороблю і вже хочу змотатися, коли ще стільки роботи є! А роботи там дійсно, просто безкінечно.

Ловив я в пятницю з шостої вечора і аж до темна. Клювало поганенько зовсім. Справжній кльов лише під час заходу сонця: плотвичка, густірочки і нормальний такий підлящик. Отут я дуже висадився: а як же його підсачувати?! Якого милого я не взяв з собою чохол, в якому і сачок і підставки?? Це капець, який я був злий. Довелося крутитися як тільки міг. Той підлящик навіть зірвався з гачка і був у воді, але я його таки виловив руками.

Підлящик з річки Стир

20140823_Fishing_Lysyn_013.jpg

На вудку майже не клювало зовсім, і вона постійно заплутувалась за водорості. Головним знаряддям лову був фідер! Але щоб добитися кльову довелось трохи помудрувати. Почав насипати в саму годівничку поередені варену пшеницю, замінив метровий повідок на тридцятисантиметровий, розмір гачка змінив на №16(це доволі маленький) і діло пішло!

Взагалі порибалив гарно, річка порадувала. А от в хаті вже наслухався, про те, що я лише про себе думаю і в мене тільки рибалка в голові.

Плотва

20140823_Fishing_Lysyn_012.jpg

Наступний день як і передавав прогноз був просто жахливим. Постійний дощ і сильний північний вітер. Холод. Коротше повний атас, навіть на вулицю ніхто не виходив. Цілий день пролежали вдома і спали. Я між іншим дочитав цілу книгу "Slaughterhouse-Five, or The Children’s Crusade" і почав "Аквариум". Коротше День Незалежності не вдався. Робота в городі так і стояла, на рибалку не потрапиш. От аби я взяв з собою всі речі, як завжди беру, то вдягнув би свій плащ від дощу та й все. А так ні, не вийдеш навіть на вулицю. Після обіду дощ трішки стих і ми перебирали бараболю. Покажу фотоку з попереднього дня, коли ще було сонечко, але тут видно город.

Не рибалка

2014-08-23%2B13.34.51.jpg

На вечір знову стало дуже холодно і роботи було багато, тому ні про яку рибалку мови бути не могло. Я терпеливо чекав ранку понеділка.

Зранку йшов дощ і температура була не більше 15 градусів. АЛЕ! Все вказувало на те, що потім розпогодиться. Я почекав години восьмої і незважаючи на тучні і погрозливі погляди тещі побіг на річку. Кльов був!

Гарна плотва

20140825_Fishing_Lysyn_042.jpg

По деяку рибу мені доводилось пригати з обриву до води в гразюку (підсак то вдома!), але все успішно. Рівень води впав за цей день дуже значно, сантиметрів на 40, не менше.

І саме посеред кльов дзвонять мені на сотовий: "давай повертайся, тут купа роботи". Та блін! Ну, нічого не поробиш, "делу время, а потехе час". Помаленьку посунув до хати, по дорозі сфоткав коня в полі. Вельми гарне фото, на мою думку звісно.

Кінь

20140825_Fishing_Lysyn_045.jpg

Ех, так хотілось половити ще, але нічого не зробиш... Шкода звісно, що так не пощастило з погодою, через неї з сином не порибалив. І нічого дійсно нормального теж на гачок не вчепилося.

Але нічого, буде ще й на нашій вулиці свято.

Цей же запис в мене на бложику, зі всіма фотографіями з рибалки: Звіт з рибалки Лисин, 23-25.08.2014

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

супер! На який фотоапарат робили фото ???

Фотоапарат 2008 року випуску(старйо, по сучасним міркам), зветься Canon 40D. Так біль важливу роль для фото грає все-таки оптика.

Про моє "скло":

1. Зазвичай подорожую я з самим проcтим(читай дешевим) "кітовим" об'єктивом EF-S 18-55 mm f/ 3.5-5.6 IS — саме з таким стоять на вітринах магазинів фотіки. Ним найбільше й фотографую.

2. В свого тата я скрутив з Зеніту об'єктив Гелиос-44M 58 mm f/ 2 (він 1979 року випуску) і через перехідник часом використовую на фотіку. Файний портретник, що крутить фон. АЛЕ! Фотографувати ним це ще той гемор: значення діафрагми і фокусування потрібно весь час ставити ручками. Грубо кажучи забудьте про авторежим взагалі icon_e_smile.gif ще й кожна третя фотка йде у смітник, бо не попадає фокус куди треба

3. Купив на барахолці таке чудо як Юпитер 37-А. Це теж мануальний радянський об'єктив, але вже з доволі великою фокусною відстанню в 135 мм. Ним гарно можна фоткати людей в повний зріст і абсолютно неможливо щось сфоткати в приміщення. Він теж повністю ручний без жодної автоматики.

От був би в мене ще спалах, фото були б кращі)

Але я вважаю, що головне це не круті тушки та об'єктиви ельки, а настрій, що переданий на фото. Добре мати що саме фотографувати, зловити якийсь момент. Закарбувати на цифровому носії чудовий момент з життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хочу десь податись з фідером половити рибки та незнаю куди, що порадите ? Яка наживка ? Пора ж все-таки пізня як на білу рибу, а половити хочеться...зима скоро (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Відкривав сьогодні сезон на фідер! Пішов з колегою на Стир... по дорозі до місця рибалки дивимося... БОБЕР сидить....не поняв...давай його фоткати... але чогось не втікає...чого...ми блище до нього підійшли, а він в капкані сидить... одної передньої лапи вже нема, а другою в капкані сидить... переломана повністю... аж страшно... що робити??? кіль так з 10 важить точно...надумали...ну що, будем звільняти. Але як, він кидається і все таке... засада получається. то колега тримав палку біля його пики, а я розжимав того капкана... УРА - розжав! але бобер вже був настільки знесилений, що і не втікав. сидів як гриб і трусився. то ми його так і залишили. Надіюся виживе!!! а капкана успішно на дні Стиру сховали!!! і кому той бобер треба...

о... так ми на рибу ходили...чуть не забув. ну що...не клювало... посиділи 3 години. все глухо...пропливали ще одні рибаки на моторці на тролінг казали що 3 щучки взяли. ну ось і все ...о і ще одне згадав... думали нікого не побачим з фідером..а ні сидів один козак... тоже заюшаний і без риби ... не сезон же ж. фотки погані...фотіка забув...

post-19120-0-75559300-1422202241_thumb.j

post-19120-0-84879100-1422202247_thumb.j

post-19120-0-06035200-1422202255_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода бобра, а де саме це було?

Жидичин

То місцеві браконєри ставлять! Але бобра можна вживати в їжу. Хоча кажуть смердить чо жах. Але на вкус і цвет... Там ті місцеві взагалі понагліли ставлят навіть сітки і потім моляться що ти приїхав і всю рибу виловив. А звідки вона там візьметься :0166: якщо нерестовища перекриті. Зате ікри попоїли воссени :_07::0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

пора заряжати фідери, нє? якщо вдасться -вискочу сьогодні на нодину-другу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічна ситуація...вже закупився прикормкою...перевірив снасті... Чекаю сонячного дня і думаю над місцем ловлі. Буду вдячний за інформації стосовно кльову в даний час. Куди порадите поїхати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був з 14 до 16-30 район маяківського мосту. В кормуху - універсальний зимовий трапер. На гак купка мотиля. Поводок 0,8 лєска, гачки червоні заглотиши. Поводок - 70-80 см. Вода знову впала і то сильно.

Було 3 клювання (всі дуже тендітні). 2 реалізовано, дві густерки під долонь (певно за рахунок тонкої оснастки). Трохвеї були нещадно втоплені.

Сидіти на стільчику поки що не комфортно, зябко. Тому часто перезакидав та шлявся по берегу - видивлявся на майбутнє "точки".

Зате відпочив і переконався, що зимовий фідер має шанс на життя.

Усьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдруге в цьому році вдалося побувати у Малево. Риб клював на фидер нерівномірно протягом дня. Зранку до 8-30 був мороз, замерзав шнур, проте риба клювала справно. До 10 год. було піймано 20 хвостів - густера, плотва, підлящик, язь. Протягом дня кльову не було, в окремих місцях клювала незалікова густера. десь о 15-00 змінив місце - сів на пряміку, піймано ще 8 хвостів. Всього біля 2,5 кг. Була покльовка головня, грам на 500, не дотянув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...