Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьгодні видався хороший деньок і рибка покльовувала непогано. Хто на лід а ми на Стир, і ось результат- головень 2кг, слідуючий 800 гр і 600 гр та дрібязок. Майже вся риба зловлена на падінку дві рибини на мотиль. Бажаю всім успіхів на рибалці та з наступаючими святами.

прийму в дар за пиво падінку. :_07:

а можна детальніше про стратегію і тактику? сьогодні був зі спіном-зеро.

В стратегії немає нічого незвичного, я ловлю зараз біля входу в яму де є далі по течії затоплені дерева, головень там тримається весь час. Головне дочекатися коли він почне ходити - це як правило в десь 12-13 година дня.Насажую по дві три падінки і чекаю покльовки, зараз він доречі не так буйно клює як літом і при виважуванні впирається менше. На рахунок падінки поділюся коли буду на наступній рибалці маякну підскочиш в Крупу я скажу де ловлю, або скинь телефон. Падінка опустилась нижче але накопати покищо не проблема. Успіхів на рибалці

а на рахунок підгодівлі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні видався хороший деньок і рибка покльовувала непогано. Хто на лід а ми на Стир, і ось результат- головень 2кг, слідуючий 800 гр і 600 гр та дрібязок. Майже вся риба зловлена на падінку дві рибини на мотиль. Бажаю всім успіхів на рибалці та з наступаючими святами.

прийму в дар за пиво падінку. :_07:

а можна детальніше про стратегію і тактику? сьогодні був зі спіном-зеро.

В стратегії немає нічого незвичного, я ловлю зараз біля входу в яму де є далі по течії затоплені дерева, головень там тримається весь час. Головне дочекатися коли він почне ходити - це як правило в десь 12-13 година дня.Насажую по дві три падінки і чекаю покльовки, зараз він доречі не так буйно клює як літом і при виважуванні впирається менше. На рахунок падінки поділюся коли буду на наступній рибалці маякну підскочиш в Крупу я скажу де ловлю, або скинь телефон. Падінка опустилась нижче але накопати покищо не проблема. Успіхів на рибалці

а на рахунок підгодівлі?

то що з кормом? бо я вже кашу зварив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні видався хороший деньок і рибка покльовувала непогано. Хто на лід а ми на Стир, і ось результат- головень 2кг, слідуючий 800 гр і 600 гр та дрібязок. Майже вся риба зловлена на падінку дві рибини на мотиль. Бажаю всім успіхів на рибалці та з наступаючими святами.

прийму в дар за пиво падінку. :_07:

а можна детальніше про стратегію і тактику? сьогодні був зі спіном-зеро.

В стратегії немає нічого незвичного, я ловлю зараз біля входу в яму де є далі по течії затоплені дерева, головень там тримається весь час. Головне дочекатися коли він почне ходити - це як правило в десь 12-13 година дня.Насажую по дві три падінки і чекаю покльовки, зараз він доречі не так буйно клює як літом і при виважуванні впирається менше. На рахунок падінки поділюся коли буду на наступній рибалці маякну підскочиш в Крупу я скажу де ловлю, або скинь телефон. Падінка опустилась нижче але накопати покищо не проблема. Успіхів на рибалці

а на рахунок підгодівлі?

Ти знаєш ніколи не використовую прикормку. Хочу давно спробувати порибалити з кормушками, а поки що ловлю без всяких прикормок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так ви ловите на звичайну донку а не на "фідер".. !?

  • Фидер — английская рыболовная донная снасть, а также способ ловли рыбы этой снастью.
  • Спорити не буду, ще недавно ми називали цю снасть донкою, зараз всі кажуть фідер. А без кормушки ця снасть більш спортивна на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bulchyk, фідер від донки відрізняється тим що в фідері використовується оснастка з кормушкою, від цього і пішла назва «to feed» — «кормить», якщо снасть без кормушки то це звичайна донка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bulchyk, фідер від донки відрізняється тим що в фідері використовується оснастка з кормушкою, від цього і пішла назва «to feed» — «кормить», якщо снасть без кормушки то це звичайна донка.

Дякую за розяснення, тепер буду знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

доброго дня всім цікаво вже хтось пробував ловити на фідер.?

пробував, на вихідних сидів з 13,00 до 17.00 був один явний удар і все.. по ноліках, йшли мужикі казали що далі сиділи також на фідр то зровили 2 плотвічки.

Ловив на зимову прикормку + мотиль + опариш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ходив на Стир. Результат: один маленький судачок і біля 5 реальних покльовок. треба сонця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора відкрив весняеий сезон, як на мене то непогано, ловився чомусь тільки головень, але екземпляри радували :

1.5 кг, 800гр, 2х250гр. Було багато нереалізованих покльовок, найкращий кльов з 9.00до 10.30 ранку. Але були і неприємні моменти:

УВАГА! 02.03.2014р в районі Боратина зі сторони Крупи біля труби приблизно з 12.00 до13.00 вкрадено лопату розбірну дюралюмінієвих труб. Лопата складпється з трьох частин приблизно по 1.5 метра. Бачив в тому місці двох спінінгістів, звідки вони не знаю більше нікого не було. Велике прохання колеги по хоббі, хто бачив чи має якусь інформацію прохання зателефонувати за телефоном 099-335-01-72 винагорода гарантована

post-6140-0-56211100-1393830992_thumb.jp

post-6140-0-82761300-1393831002_thumb.jp

post-6140-0-41623300-1393831013_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ловив 01.03.2014 р. з 8,00 - 12,00, 3 покльовки, результат: один головень - 500 гр. Чекаєм сонця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці а на що ви ловите?

Я ловив на падінку, вагагрузів 35-45гр, без прикормки і кормушки на донку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Давно замітив, чим гірша погода - тим краще клює риба, Сьгоднішній день тому підтвердження, кльов як на чорних камнях, дуже багато нереалізованих покльовок. В улові майже вся густірка одненька плотва Ловив з 7.30 до 13.00 хоча реально вся риба зловлена до 11.00 тому що далі зірвався такий вітер що мова про рибалку вже не йшла. Наживка падінка

post-6140-0-28115500-1394978922_thumb.jp

post-6140-0-54184300-1394979012_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно замітив, чим гірша погода - тим краще клює риба, Сьгоднішній день тому підтвердження, кльов як на чорних камнях, дуже багато нереалізованих покльовок. В улові майже вся густірка одненька плотва Ловив з 7.30 до 13.00 хоча реально вся риба зловлена до 11.00 тому що далі зірвався такий вітер що мова про рибалку вже не йшла. Наживка падінка

Де ловили, в межах Луцька чи за містом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно замітив, чим гірша погода - тим краще клює риба, Сьгоднішній день тому підтвердження, кльов як на чорних камнях, дуже багато нереалізованих покльовок. В улові майже вся густірка одненька плотва Ловив з 7.30 до 13.00 хоча реально вся риба зловлена до 11.00 тому що далі зірвався такий вітер що мова про рибалку вже не йшла. Наживка падінка

Де ловили, в межах Луцька чи за містом?

Ловлю за межеми міста, в районі Боратина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відпишіться може хто де рибачив на фідер в ці теплі деньки збираюсь завтра на Стир тільки думаю куди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був вчора з 17 до 19 на опариша - жодної покльовкі небачів.... Завтра з ранку буду і на падьонку пробувати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був вчора з 17 до 19 на опариша - жодної покльовкі небачів.... Завтра з ранку буду і на падьонку пробувати..

Де рибачиш як не секрет?Зустрів вчора знайомого каже що в Маливо наловив на опариша Густера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...