Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

Був сьогодні на Стиру.Клювати почало після 19.00.Піймав 10 штучок :плотвичка густерка,окунь,на одноденку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь

Був вчора на рибалці, почала підніматись вода і а зразу активізуалась риба. Правда густірка не дає іншій рибі взяти наживку але скучати не приходиться. Загальний результат 41 риб, нічого крупнішого 100 гр густірки, все зловлено на кусочки падінки , тому що вона вже досить велика і мяка, навіть прорізуються крила. Приходилось рвати кусками, насаджувати це на маленький гачок ізразу при закиді густірка повисала сама. Рибалкою задоволений чого і всім бажаю

post-6140-0-89861400-1400522564_thumb.jp

post-6140-0-40704100-1400522620_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівень води на Стиру значно зріс.Є шанс що зайде риба,бо останнім часом клює дуже погано.тільки в окремих місцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на стиру під мостом, як їхати до Нової лінії, на середнього віброхвостика 3г крючок, зачепив щучку, десь до 300г. Віддав якомусь старому рибалці, якому сьогодні не пощастило нічого зловити. (Звиняйте за оффтоп, просто не глянув на заголовок теми, давно в закладках висіла :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго вам дня. Бажаю приєднатися до вашої касти "фідерщиків" так сказати. Питань просто безліч...

1. Придбати сам фідер! Який тестовий діапазон? А він відповідно залежить від ваги кормушок, якими буду користуватися.

Хочу придбати almo diamond fider 3.6 до 80 гр. і вагаюсь чи буде 80 достатньо для комфортної риболовлі у нас на стиру.

Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вам дня. Бажаю приєднатися до вашої касти "фідерщиків" так сказати. Питань просто безліч...

1. Придбати сам фідер! Який тестовий діапазон? А він відповідно залежить від ваги кормушок, якими буду користуватися.

Хочу придбати almo diamond fider 3.6 до 80 гр. і вагаюсь чи буде 80 достатньо для комфортної риболовлі у нас на стиру.

Що порадите?

3м. якраз.

80 гр. достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для мене то 3.0м. то замало 3.30 -3.60 зручніше . з 3.60 з тестом до 120 г можна комфортно ловити як на Стиру та і на ставках для дальнього кидку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий в ВК скинув рибалку свого друга (це вчора)

Пи.Си. Вибачте, це не фідер

post-23702-0-16018200-1402764109_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для мене то 3.0м. то замало 3.30 -3.60 зручніше . з 3.60 з тестом до 120 г можна комфортно ловити як на Стиру та і на ставках для дальнього кидку

Вибачте, але де ви збираєтесь, на Стиру, робити дальній кидок?

Своїми 3-х метровими батогами, на ставку, без напружень, 70 метрів кидаю.

П.С. Менша палка, точніший кидок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 3-метрову палку, на Стир вона ок, але ж, і на ставах та озерах часто буваю. Там вже 3 метрів малувато. До речі, сидів з сьогодні з 18 до 20-30 в районі Боратина на один фідер (опариш-часнико-кук), 4 густери, кілька дрібних клювань, хорошого удару на жаль не було. Густери попливли рости далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи буде 80 достатньо для комфортної риболовлі у нас на стиру

якщо реально втягнешся й будеш катати стиром, то 80 буде замало. не те що геть замало, але будеш на верхній межі, що не дуже комфортно.

краще бери з тестом в 110-120 грам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав всю тему з початку. Пустив сльозу, попрощався з диваном... Кароч, я на Стир :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10432938_1493063470926471_340716535827575804_n.jpg

був вчора. погода не радувала, на особливий "улов" не розраховував.

треба було трохи відпочити, а вільний день був тільки в неділю.

з десяток плотичок та підлящик, всі попливли назад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нарешті і в мене випала нагода ввечері виїхати на Стир. Наживка опариш (3-5шт) приманка - основа власного виробництва + fish Dream плотва (точно не памятаю ,так як було заготовлено ще 2 місяці тому) . Поки розкладав другий фідер то зловив одну плотвичку , після цього трофеями були тільки комарі .Десь о 20 год. змінив дистанцію ловлі і прикормку (основу + F.D. Фідер) то через 5 хвилин вже була покльовка . До 22 год. мені вдалось зловити ще декілька " густер".

Результат : 7 густер , 1 плотва і 1 верховодка .

post-18808-0-04735800-1403685947_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора вечері знову побував на Стиру , рівень води добряче впав порівняно з попереднім разом, тому мабудь і риба нехоче клювати. Результати порівняно з минулим роком -навтішні . Вдалось зловити тільки 8 густьор . 1- окунця і на диво йоршика ,який жадібно заковтнув гачка .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в неділю і понеділок , кльов був головне насадку вгадати. То опариша їй давай то червяка . то бутерброд червяк з опаришем... Довжина поводків також різна від 30 см до 1м. Кльов був періодами . То клює на довгій поводок то на короткій . Трошкі намучився з довжиною поводка. Зробив висновок що краще бере на довжину 50- 60 см .. довшого непотрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в неділю і понеділок , кльов був головне насадку вгадати. То опариша їй давай то червяка . то бутерброд червяк з опаришем... Довжина поводків також різна від 30 см до 1м. Кльов був періодами . То клює на довгій поводок то на короткій . Трошкі намучився з довжиною поводка. Зробив висновок що краще бере на довжину 50- 60 см .. довшого непотрібно.

Не втримався щоб не відповісти.Мій досвід 70см. ідеально,але на великий течії,нашого "любимого" Стиря, і це від самої кормушкі.Сам поводок десь так і є 50-60см.

Взагалі "спєци"говорять що довгий то краще, бо типу риба йде проти течії і коли чує запах корму, на шдяху до нього зустрічає наживку і чим далі, ну тіпа сантиметрів так 70 то краще накидується,сам не спєц і це не порада,а так тема для роздуму)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS: якщо поводок коротенький то риба зациклюється на кормі і тобіш не кидається на сам гак)) вся "фішка" що коли риб іде ДО КОРМУ!!! і по дорозі клює!!! і чим кращий " кончік" тим краще засікається.А тепер головне, фідер це 80 відсотків самозасік!!!!!!!!! коли все правильно виставлено то при клюванні на фідер риба має бути тих самих 80відсотків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що чути? Думаю після роботи кілька годин помакати фідера. Клюйоть?

Адчод:

район маяківського мосту. Фідер, опариш, кук (калабніка) - шо було. 18-30 - 21-30.

Риб ухуїв :). Три густерки, нє, 4 - одна була безжалісно втоплена по масі. Клює постійно, але то не клювання, а тики (дриг-дриг - "кончіл"). На палку вдягав самий ніжний кінчик, думав засічеться краще. Всі три риби зловлені на нормальні клювання. Раз був чоткий пацанський удар, чуть вудку не вирвало з держака, але не загачилось. Дивно, але після 21-00 почало активніше тріпати. А, жаль, треба було їхати домів. Якось так.

ЗІ: поводок десь 40-50 см. Приманка: трапер фідер+трапер лящ+вівсяні пластівці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходив вчора увечері і сьогодні зранку на Стир фідером. Прикормка салапінська каша, наживка опариш.

Вчора:

post-8493-0-06187000-1405843012_thumb.jp post-8493-0-93445700-1405843018_thumb.jp

Ну і ще декілька риб поменше.

Сьогодні:

post-8493-0-42024200-1405843062_thumb.jp post-8493-0-43442000-1405843079_thumb.jp post-8493-0-88626000-1405843086_thumb.jp post-8493-0-76520400-1405843093_thumb.jp post-8493-0-15509300-1405843108_thumb.jp

Той що більший 1,2кг, чуть менше 700гр.

Ну і ще було трішки дрібязку і голавлик десь грам 150-200, якій був відпущений туди звідки прибув.

post-8493-0-90917200-1405843654_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...