Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

друг на гесі зараз має кілька дрібних лобатих на хруща, жерех, каже, мерву робить

В Млинові чи Хрінниках?

хріни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні станом на 10 вечора масового льоту не було але місцями трохи вилітала. Думаю виліт буде завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні станом на 10 вечора масового льоту не було але місцями трохи вилітала. Думаю виліт буде завтра.

це в яких таких потаємних місцях? на шевченка не було .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вилетіло сьогодні пару штук і все. Біля мосту на Ковельській бачив два зловлених голавля на перетяжку. Один на око грам 700, другий 1,5+ кг. Де брали чуваки подьонку хз. Масовий виліт думаю буде понеділок-вівторок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, будь ласка, перезвоніть коли летітиме 0951519497. Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще в 18.00бути на водоймі,бо прийшов я в 21.00 то вже латіла,це трохи пізновато. І мати собою чим подовшого підсака. І буде тобі щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

маю фідерну вудку,але тест 60 грамм. (особливо не хочеться заморочуватись кормушкою),тому у "Фортуні рибалки" зробили донку,як виявилось,я так розумію що на вую вудку заважка буде кормушка ще? суть питання--чи можна ловити просто на донку без кормушки.,а просто закормулювати місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю фідерну вудку,але тест 60 грамм. (особливо не хочеться заморочуватись кормушкою),тому у "Фортуні рибалки" зробили донку,як виявилось,я так розумію що на вую вудку заважка буде кормушка ще? суть питання--чи можна ловити просто на донку без кормушки.,а просто закормулювати місце.

чому ж ні, можна.

Але кормушка ефективніша. Закинув на течію, з кормушки вимиває нямку прямо на поводок з гачком :). А якщо навчишся точно кидати в одне місце - взагалі класно точку закормиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю фідерну вудку,але тест 60 грамм. (особливо не хочеться заморочуватись кормушкою),тому у "Фортуні рибалки" зробили донку,як виявилось,я так розумію що на вую вудку заважка буде кормушка ще? суть питання--чи можна ловити просто на донку без кормушки.,а просто закормулювати місце.

можна, і в мене деколи ефект кращий коли я прикормку замішую з глиною з берега, менше розмивається і корм на точці довше залишається (роблю плоскі каклєти), в основному використовую це під берегом де течія сильніша,

бувало як корм з кормака вимиє і не було покльовки, то довго сидиш і чекаєш поки знову не витягнеш і не заб’єш кормак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rulon,

тест до 60 гр це лайт. Ефективно ставити кормушки 30-56 гр як на мене , але для стоячої води вистачає - 30-40.

Можна такою вудкою ловити і на донку і на "убійцу" і т. д. Я сам так роблю коли по умовам лову не особо виходить морочитись з фідерною прикормкою.

Більшість народу так і ловить, саме на убійц, хрестики, різні пружинки та тд

Але повірте якщо зацікавитесь фідером, то не прогадаєте, дуже занятна ця "англійська донка" ))))

тут можете читнути і тут

А взагалі інфи куча, аби час дозволяв

razmah.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю фідерну вудку,але тест 60 грамм. (особливо не хочеться заморочуватись кормушкою),тому у "Фортуні рибалки" зробили донку,як виявилось,я так розумію що на вую вудку заважка буде кормушка ще? суть питання--чи можна ловити просто на донку без кормушки.,а просто закормулювати місце.

можна, і в мене деколи ефект кращий коли я прикормку замішую з глиною з берега, менше розмивається і корм на точці довше залишається (роблю плоскі каклєти), в основному використовую це під берегом де течія сильніша,

бувало як корм з кормака вимиє і не було покльовки, то довго сидиш і чекаєш поки знову не витягнеш і не заб’єш кормак.

на течії потрібно перекидати через кілька хвилин. + на течії я й до фідера в нагрузку кидаю корм з глиною. ще можна корм в сітку + вантаж і на мотузку. ні хвостика , ні луски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це пікер, у мене такий, короткий, на 2-20 - на Стир або на корася. Чіпляю донку та пружину рідко - фідер пре :)

І, да, кормухи 30-50 грамів ффайтає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях ніхто не рибалив на річці?

Попадає мирон, окунь, голавль. Останній доволі часто. Завтра буде вилазка ранком)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був на фідер, щось крупне не бере, а плотвічка і мєлоч різна хоть кожен день!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рви вишню - голавль, шукай росальніки - мирон. Попадають гарні і частенько. За фідер не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рви вишню - голавль, шукай росальніки - мирон. Попадають гарні і частенько. За фідер не знаю.

ви, юначе, спонукаєте мене до протиправних дій :_08:? виповзки живуть у мене в холодильнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де шукати росальніки?

О_оо! як усе запущено!))) Без образ просто прикалуюсь в землі! звечора на город вилейте БАГАТО!!! Дуже багато води на площу приблизно 2Х3, а якщо є сили то чим більше тим краще! і ось коли темніє ви виходите на полювання росальників,реально з ліхтариком їх треба вміти ловити)) Різко! двума пальцями! і витягувати з дирки повільно!Або альтернатива штирь у землю а на нього 220V)) і бігом збирай))тільки фазу не забудьте вимкнути перед збором))

А якщо серйозно, то вроді навіть зараз вони і продаються, в рибацьких магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...