Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

На цьом тижні ходив три рази на Стир на фідер. результати .... два рази по одній густьорці, сьогодні - по ноліках.... блін... вже не хватає терпіння,чого не клює??? (покльоаки ніби є,але то якась мелоч смикає...). Прикормка в кормушку куплена фідерна, на гачку гробак, опариш, бутерброд з них, перловка, а кльову як небуло то так і нема...підкажіть, може я щось не так роблю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь

Я навпаки задоволений рибалкою,хоча дрібязок деколи задовбує..а деколи і щука клює )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навпаки задоволений рибалкою,хоча дрібязок деколи задовбує..а деколи і щука клює )))

А на що ловиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт.

Підскажіть, будь ласкса, чи все правильно роблю - в фідерній ловлі новачок

Кльов слабенький або дрібоття(((

Так от ловлю на стиру в Боратині - місце де річка робить поворот, коса, місце з коловоротами та зворотньою течією

Ловлю на виповзка, гнойовика, пшеницю,

Як приманка куплена дрімфіш фідер

поводки 40 -60 см лєска 0.14

Закидаю на відстань 5 м від берегу

Може місце... приманка невдалі?

Порадьте будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте ловити в Іншому місці, більш спокійнішому .. Для того щоб ловити крупнішу рибу потрібна прикормка крупнішої фракціїї ... Який ФІШ-Дрім ви використовуєте?? І як зволожуєте? наживка нормальна Спробуйте на опариш або Мотиль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приманка фіш дрім фідер - так і називається

Зволожую на місці річковою водою до консистенції кашки трохи липкої

Можливо проблема що я не виходило точно кидати в одне місце

Спокійніше місце - маєте на увазі слабшу течію?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На слабшій течії ви швидше навчитесь ловлі фідером, точність попадання в одну точку відіграє важливу роль.. Перезволожувати прикормку непотрібно . По прикормці ще хочу сказати з власного досвіду що Фіш Дрім збирає переважно дрібну густеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок дякую

Як все буде добре в пятницю зранку схожу в маяках на річку

Тільки ще не знаю яку краще приманку взяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приманку тобто -це наживку чи прикормку? Я останім часом ловлю тільки на опариша . Прикормка як коли основу я роблю свою і до неї додаю фіш дрім фідер .або плотва ... Траперовскі прикормкі найкращі. останьою я брав зимову серію -дуже задоволений .+ можна добавляти трошкі землі з кротовиння ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вечері також був, за 3 години одна плотва і дві густери .

http://www.rubhoz.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені так нагнали охоту тим фідером, що сьогодня я теж, вперше за 20 років поїхав на рибалку на Стир :). Зловив одного підлящика гарного, а адреналіну отримав як від карписька величезного :)

Кльову не було, пробував все що накупляв, десь ближще до 12-00 почало сіпати на самого червяка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора побував на р. Стир зранку покльовувала густірка біля 9.00 підійшла плотва і один бонус мирон вусач на 2 кг. Все зловлено на падінку донкою без будьякої підгодівлі і кормушок. Головень та жерех ганяють малька під самим носом так що можна стати заікою дуже низький, рівень води а ще пливе пух від верб який постійно налипає на ліску. Рибалкою задоволений чого і всім бажаю.

post-6140-0-91083900-1399708184_thumb.jp

post-6140-0-58520700-1399708240_thumb.jp

post-6140-0-97022400-1399708295_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора були зранку з братом на Стиру на межі Маяки-Жидичин

Ловили фідером на червяк гнойовик, опариш, пшеницю

Я - по нулям, брат 4 густірки

Прикормки трапер плотва та флагман фідер аніс

Кльов дуже сдабенький

Треба копати падінку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора побував на р. Стир зранку покльовувала густірка біля 9.00 підійшла плотва і один бонус мирон вусач на 2 кг. Все зловлено на падінку донкою без будьякої підгодівлі і кормушок. Головень та жерех ганяють малька під самим носом так що можна стати заікою дуже низький, рівень води а ще пливе пух від верб який постійно налипає на ліску. Рибалкою задоволений чого і всім бажаю.

а що то за риба сама більша? (так розумію вона на 2кг вона)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, маю пропозицію :

того хто поділиться/навчить копати падінку завезу машиною туди й назад з дому до річки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що то за риба сама більша? (так розумію вона на 2кг вона)

марена звичайна

Ікра риби отруйна. Занесена досписку МСОП, Європейського червоного списку та Червоної книги України. З 80-х рр. ХХ ст. став рідко траплятися в уловах. Зникнення типових біотопів у результаті зміни гідрологічного, хімічного, біологічного режимів водойм, забруднення води, надмірний вилов.

Люди, маю пропозицію :

того хто поділиться/навчить копати падінку завезу машиною туди й назад з дому до річки

там саме головне мати правильне знаряддя... а накопає любий хто має трішки сили....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора побував на р. Стир зранку покльовувала густірка біля 9.00 підійшла плотва і один бонус мирон вусач на 2 кг. Все зловлено на падінку донкою без будьякої підгодівлі і кормушок. Головень та жерех ганяють малька під самим носом так що можна стати заікою дуже низький, рівень води а ще пливе пух від верб який постійно налипає на ліску. Рибалкою задоволений чого і всім бажаю.

а що то за риба сама більша? (так розумію вона на 2кг вона)

Мирон вусач, по народному марона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...