Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

Знову був у Малево. Вода дуже прозора і низька. Як результат риба ховається в інших місцях. Риби мало і клює вона рідко. На прикормці не стоїть. Піймано 12 хвостів. Рибу доводиться шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь

Що там чути, коліться. В понеділок хочеться десь відпочити від 8 березня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода бобра, а де саме це було?

Бачив за Колками десь в Градді плакат вбий бобра спаси природу. Чи може я на швидкості не те прочитав. хто бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода бобра, а де саме це було?

Бачив за Колками десь в Градді плакат вбий бобра спаси природу. Чи може я на швидкості не те прочитав. хто бачив?

Треба писати: вбий браконьєра врятуй природу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ку!

Тільки зайшов додому. 8 ранку ми в Малево. Я на фідьор (2 шт), колега донка+поплавок. Заїхали хз куди до 12-00 на всіх одна покльовка - верховодка, сцуко :).

Переїхали до моста. Там з 13 до 17 в мене 11 фостів: густера, підлящик, дві величезних плотви. В колеги три плотви, теж великі. Клювало нерівномірно, наживка мотиль.

Погода шептала, відпочили і порибалили. Треба буде їхати туди ще :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де само "хз куди" ви були?

а то вже в самого "фідер чухається". і в хрінах хочеться спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїхали хз куди -в Малево не до школи поїхали спочатку (до моста), а лівіше до церкви, і понад берегом по вулиці ще з кілометра 2. Там ями-переміли, місця ніби непогані, але не лапалось. Я взагалі там перший раз був - так що вот. ІМХО, починати з мосту добре для розвідки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж туди ганяю. там рибалок менше. якби ще не корови то взагалі була би благодоть.

позаминулої зими в райні нового року за парком товкли карася по 10кг. я був тоді на різдво - зловив одну плотву. вода впала. назад підвезли рибаки то казали що ловили типу на вбивцю з пінопластом.

так що потрібно ще втрапити на кльов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж туди ганяю. там рибалок менше. якби ще не корови то взагалі була би благодоть.

позаминулої зими в райні нового року за парком товкли карася по 10кг. я був тоді на різдво - зловив одну плотву. вода впала. назад підвезли рибаки то казали що ловили типу на вбивцю з пінопластом.

так що потрібно ще втрапити на кльов.

позаминулої зими в райні нового року за парком товкли карася по 10кг.

А про норму вилову - НЄЄ не чув ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж туди ганяю. там рибалок менше. якби ще не корови то взагалі була би благодоть.

позаминулої зими в райні нового року за парком товкли карася по 10кг. я був тоді на різдво - зловив одну плотву. вода впала. назад підвезли рибаки то казали що ловили типу на вбивцю з пінопластом.

так що потрібно ще втрапити на кльов.

позаминулої зими в райні нового року за парком товкли карася по 10кг.

А про норму вилову - НЄЄ не чув ...

я ж написав, що чув, а не ловив. вранці в автобусі їхало більше десятка рибалок, які вихвалялися досягненнями.

якщо хто встиг замітити, я не ліплю звіти лише з вдалих рибалок. 10 кг не ловив. ні, один раз, дві риби на спінінг на платній водоймі.

але якщо там так "товкли", то думаю туди варто зганяти з надією на успішну рибалку. але, звичайно ж, щедрість матінки природи не безмежна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто що знає по карасю? кажуть вже успішно ловлять на удар, а де і на що незнаю...

і я гадаю, потрібно цю тему переназвати, просто "РИБАЛКА НА ФІДЕР".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на красному бере то на більш "цікавих" водоймах тим більше повинен брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставок біля госпіталя мабуть ?

Не мабуть а сто відсотків.Там завжди на ньому ловлять, від раньої весни і до осені.

Але там тяжкувато карася зловити, був багато раз і ні разу не попадав на кльов, і взагалі він там якийсь специфічний( в плані кльову)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариш був тиждень тому, то бачив як рибалка виволік коропа біля 3 кг.

але ж ми не шукаємо легких шляхів.

і тут мабуть інша тема.

так шо беремося за патики і до води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

сьогодняшні 4 % можна упустити? а то я вже замахався ходити в засаду. зараз навіть не на рибалці. позавчора на річці чолов"яга казав що спецом взяв 5 днів відпустки і голяк.

друг на гесі зараз має кілька дрібних лобатих на хруща, жерех, каже, мерву робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не ризикну, поїду сьогодні, завтра ... З кожним днем імовірність вильоту збільшується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друг на гесі зараз має кілька дрібних лобатих на хруща, жерех, каже, мерву робить

В Млинові чи Хрінниках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...