Перейти до змісту

Рибалка на фідер р.Стир


Igor K

Рекомендовані повідомлення

де шукати росальніки?

О_оо! як усе запущено!))) Без образ просто прикалуюсь в землі! звечора на город вилейте БАГАТО!!! Дуже багато води на площу приблизно 2Х3, а якщо є сили то чим більше тим краще! і ось коли темніє ви виходите на полювання росальників,реально з ліхтариком їх треба вміти ловити)) Різко! двума пальцями! і витягувати з дирки повільно!Або альтернатива штирь у землю а на нього 220V)) і бігом збирай))тільки фазу не забудьте вимкнути перед збором))

А якщо серйозно, то вроді навіть зараз вони і продаються, в рибацьких магазинах.

все запущено це 100% але справа в тому,що рибалю на стиру реально перший рік--я про білу рибу.от й хапаю всяку інфу яку тільки можна.

P.S. на рахунок запущено-- був наминулих вихідних на річці,взяв вишні з собою,ну думаю бляха жерех мій 100% а як до діла то гачок був замалий чи то вишня нета))) коротше кажучи зїв трішки,прикормив трішки вишнею,але вже купив більшого гачка на слідуючий раз (тоді з собою не було)--тепер інша проблема,як правильно нанизувати вишню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 364
  • Створено
  • Остання відповідь

як правильно нанизувати вишню?

Я тут точно не радник! тут багато хто в темі нехай розказують,я чув що треба косточку виймати якийсь там сірник вставляти! короче я не знаю (( вибачте я сам любитель.

PS: слухаємо рибацюг!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш манікюрні ножнички (я в дружини спіонерив, правда, прийшлось нові купити))), акуратно виймаєш костку жало гачка просажуєш з другої сторони. А взагалі як хоч так і цепляй, головне щоб не злетіла на течії.

Можна і так як на фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це пікер, у мене такий, короткий, на 2-20

Хочу по-спорити 60гр це лайт, пікер до 40гр

Ультра Лайт фидер (Пикер)[править | править вики-текст]

Это название используется редко. Удилища этого класса имеют собственное название — «Пикер» («Picker»).

Это удилища длиной от 2,1 до 3 метров, отличающиеся небольшим тестом: от 10 до 40 граммов.

Лайт фидер (Light feeder)[править | править вики-текст]

Удилища от 3 до 3,6 метров в длину с тестом до 60 граммов.

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт, зараз крім малечі плотви щось на стиру ловиться....?

Стир він різний...

За трубою водоканалу, що на дубнівськи, вниз по течії може километрів з 5-10 ніц не клюнути а в Кульчені кльов зашкалити...

Здається мені треба за місто на Стир їхати, хоча б в Боратин..

Slavco, якось здибаємся ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

я щось цього року ні разу навіть не виходив на стир з фідером, спінінг мене заманює все бульше і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Витягну тему з кладовки :).

Період нересту - саме пора для експериментів з наживками-прикормками-поводками-кормухами. Все одно ж одна палка дозволена. Хто пробував, де були, проснувся білий риб чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, риб проснувся, але ще рота не відкрив. Покльовки дуже вялі, а крупнішої щось не чути. Сьогодні був з ранку до обіду один головник гр700-800 так він майже не впирався і дві плітки по 50 гр. Щось ніяк не хоче вона цей сезон починати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

один головник гр700-800

Вже добре. Завтра на спін попробую щось виманити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, bulchyk сказал:

Привіт, риб проснувся, але ще рота не відкрив. Покльовки дуже вялі, а крупнішої щось не чути. Сьогодні був з ранку до обіду один головник гр700-800 так він майже не впирався і дві плітки по 50 гр. Щось ніяк не хоче вона цей сезон починати

А я сьогодні відвів душу на Ікві. ловив з 8.00 до 11.30. Зловив зо 2 десятка риб. а може троха більше. не рахував. Ловив пікером груз скользящий 28 грам і поводок 30 см.В прилові було 7 видів окунь, протва, густера, піскар, бичок, уклійка, головень. Ловив на земляного хробака. Но місцевий казав шо на горох ловлять головня. Но в мене не було, не готувався. так виїхав на екскурсію. І не прогадав. Дуже гарна річка. При нагоді ще поїду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс, завтра спробую дістати зі Стиру рибів  в районі Боратина. :)

Торік приєхівай на ровері. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову був на Ікві. В прилові було 4 вида риб:  піскар, бичок, плотва та жерех. Ловив на земляного хробака. На горох жодної покльовкі. Течія несе купу зілля яке постійно повисає на лесці. Поки туда не поїду, хіба шо як вилетять хрущі. А так кажуть шо линок почав покльовувати. Потрібно перестроюватись на пузатого.

100_2249.JPG

100_2247.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Виходив в суботу в парк, таке враження, що покидав в балію (2 ледве помітних клюваки за 2 години експериментів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власник Стиру теж скотиняка така! (навіяло темою за Новостав) :) . Чи то воду спустив, ще й намутив, погодою вертить - піпец ваще...

Вранці Боратин - густера-піскар, та кілька тиків в кінчик, з обіду район маяків, густерка та ще одна покльовка. Ужоснах! 

Дядьки з падьонкою трохи краще клювали, а опариш з червом ігнорується. Після дощу хижак під берегом безчинствував, дитсадки розганяв.

Вопшим - я обідився! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Власник Стиру теж скотиняка така!

:rolleyes:. Я на вертушку сьогодні 5 Гокунців злапав і 3 сходи заробив. Один, на копію кокетки, гарненький такий був, грам 400 точно мав, під берегом за якусь гілляку завів, поки я гілляку діставав він втік) І жерех гарно лупить верховодку. Замість Новоставу піду завтра зранку на Стир краще)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Вчорашній пробний вихід на річечку. Опариш, пшениця в кормушку трапер. Проте кльов не постійний. .періодами. .

Пробували на проводку - і результат гірший і розмір менший.

20160819_103416.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Малево вчора. Біля моста.

Ловив з 10-30 до 15-30. Дві палки, кормухи по 40 і 60 грам, поводки теж по 40 і 60 см. Поводок 0.08, гачок- мікроскопічний дротик рожевий на мотиля. В кормухи зимовий трапер з грунтом річковим, на гаки бутікі - опариш+мотиль. Постійно треба перекидати, течія несе купу прошлорічного зілля, чіпляється за жилку, кормуху, гачки В заліку порядка 20 плотиць середнього розміру. Крупних і дрібних не було. Клювало майже постійно. Рип гачиться добре, хоча покльовки слабенькі і супротиву немає при витягуванні (може сильна течія нівелює).

Через річку сидів поплавочник - теж піднімав плотвичок. Ходили спінінгісти, бачив два рази піднімали окунів до торби :). Сезон з рибами в залік відкрито, Бо перед тим 2 виїзди в Боратин результату не дали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Slavco сказал:

Малево вчора. Біля моста.

Ловив з 10-30 до 15-30. Дві палки, кормухи по 40 і 60 грам, поводки теж по 40 і 60 см. Поводок 0.08, гачок- мікроскопічний дротик рожевий на мотиля. В кормухи зимовий трапер з грунтом річковим, на гаки бутікі - опариш+мотиль. Постійно треба перекидати, течія несе купу прошлорічного зілля, чіпляється за жилку, кормуху, гачки В заліку порядка 20 плотиць середнього розміру. Крупних і дрібних не було. Клювало майже постійно. Рип гачиться добре, хоча покльовки слабенькі і супротиву немає при витягуванні (може сильна течія нівелює).

Через річку сидів поплавочник - теж піднімав плотвичок. Ходили спінінгісти, бачив два рази піднімали окунів до торби :). Сезон з рибами в залік відкрито, Бо перед тим 2 виїзди в Боратин результату не дали. 

Вітаю з відкриттям сезону, в районі Боратина на що пробував ловити і чи були хоть якісь покльовки, чи взагалі глухо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bulchyk сказано:

Вітаю з відкриттям сезону, в районі Боратина на що пробував ловити і чи були хоть якісь покльовки, чи взагалі глухо?

В Боратині ловив на Стиру, ще минулого тижня, не на старицях. Сильна течія, вода мутніша ніж в Малево, кормуху зносить до берега. Покльовок не бачив взагалі. Пробував і мотиль, і опариш. Більше наживок не мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...