Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

Вчорашній день виявився аварійним.

В районі обіду на Ківерцівській створився затор на проміжку від вул. Карпенка-Карого та дороги на Вишків. Одна смуга була перекрита ДАЙцями. Стояла Ауді (здається А8) з підбитим заднім лівим крилом та Мерс з пошкодженим передком.

В районі 14 години на стоянці відразу за драмтеатром ходили ДАЙці з рулеткою та біля драмтеатру стояв здається Фолькс з пошкодженим заднім бампером.

В районі 18-00 мало не був затиснутий маршрутками на пр-ті Волі в районі вул. Шопена.

Ввечері, в 20-00, їдучи додому по пр-ту Перемоги ледве уникнув "поцілунку" дзеркалами з зустрічним авто, яке виїхало на мою смугу, обганяючи маршрутку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

В районі 14 години на стоянці відразу за драмтеатром ходили ДАЙці з рулеткою та біля драмтеатру стояв здається Фолькс з пошкодженим заднім бампером.

це так "га*новозка" з польськими номерами розверталась, що своїм заднім бампером зачепила фольцовський. а пасат, начебто, належить телекомпанії СТБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна швидка уже госпіталізувала когось. Інша на місці.

Сліди розтягуються по смузі в напрямку Кравчука, поруч зупинки, що навпроти супермаркету.

Зі слів перехожих почула про збиту дитину на смерть, мати госпіталізована.

Сьогодні дізнався, що дівчинка, яку звали Алісою, ходила разом з моєю дочкою в одну групу. Аж холод по шкірі пробігся. Така весела, шебуршна, активна і допитлива дівчинка була. Хороша родина. Мама спокійна, член батьківського комітету. І от на тобі...

Хай спочиває з миром!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері за Ківерцями, на повороті на Борохів-Піддубці, затор. Обгорожена частина дороги. Лежить велосипед з в"їхавшим в раму заднім колесом.

Ситуація, я думаю, була така: водій, засліплений фарами зустрічних машин, не помітив велосипедиста, який, скоріше всього, їхав без маячка і катафотів. І піддав йому в заднє колесо. Велосипедиста не бачив, пошкодження машини теж, бо самого жорстоко сліпили багаточисленні машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе: як тепер довести, шо бус не увімкнув поворот???

Для тебе: ніяк :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе: як тепер довести, шо бус не увімкнув поворот???

вони допоможуть

УПРАВЛІННЯ ДАІ УМВС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Адреса: 43021, Луцьк, вул. Залізнична, 15

тел/факс: +380 (332) 241026

Телефон: +380 (332) 240205

E-Mail: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Foross, тобі полегшало? Коли твою дупу прикривав у ВоТ ти так не казав

ти запитав, я відповів.

а причом тут ВоТ я незнаю, коли ми грали, ДТП небуло :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця... Нє ну є канєшн, але ти зобов"язаний уступити дорогу, а не дивитись на повороти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе: як тепер довести, шо бус не увімкнув поворот???

а для чого?

Наскільки я зрозумів, Шевролє їхало знизу від кільця наверх до ЦУМа, по ДРУГОРЯДНІЙ. А Віваро їхав по головній. Шевролє винен незалежно від ввімкненого чи неввімкненого повороту Опеля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ля себе: як тепер довести, шо бус не увімкнув поворот???

у даній ситуації бус не повинен був вмикати поворот. Чому - читайте ПДР :_08:

через отаких велосипедистів, які не знають ПДР, але впевнені, що вони завжди праві на 100%, і трапляються, не дай Бог, неприємності на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у даній ситуації бус не повинен був вмикати поворот.

трохи не так - щоб не було даної ситуації, треба було включити поворот, не зважаючи на напрямок головної дороги. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не змінювати напрям руху, тобто рухатися далі по головній дорозі (незважаючи на те, що дорога не пряма), то вмикати покажчик повороту не потрібно. Більше того, показуючи поворот в таких випадках, Ви створюєте аварійну ситуацію на дорозі, бо вводите інших водіїв в оману, такий сигнал може бути незрозумілим іншим водіям, або може бути трактований по іншому.

пункт правил 9.2:

9.2. Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:

а) перед початком руху і зупинкою;

б) перед перестроюванням, поворотом або розворотом.

наприклад, трохи далі по вул.Б.Хмельницького за школою, Ви теж показуєте поворот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад, трохи далі по вул.Б.Хмельницького за школою, Ви теж показуєте поворот?

під настрій, але часто включаю. Зважай на то, що там фактично перехрестя немає, а на Шевченка перехрестя з Словацького і Хмельницького. Краще включити поворот наліво - лишнім в жодному разі не буде, особливо якщо таки поїдеш наліво )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як тоді показати заїзд на парковку біля театру? Якщо рухатися від ЦУМу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як тоді показати заїзд на парковку біля театру? Якщо рухатися від ЦУМу?

як? включити поворот майже відразу за переходом і почати пригальмувати :) Але ж там здається подвійна суцільна аж до повороту на Богдана, нє?

А щоб повернути на Богдана, поворот включити десь біля в'їзду на парковку біля театру - якраз буде прекрасно видно тим, хто йде з Шевченка, твій намір повернути наліво, на Богдана :)

Шось мені трохи "неудобно" в ролі кепа. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не змінювати напрям руху, тобто рухатися далі по головній дорозі (незважаючи на те, що дорога не пряма), то вмикати покажчик повороту не потрібно. Більше того, показуючи поворот в таких випадках, Ви створюєте аварійну ситуацію на дорозі, бо вводите інших водіїв в оману, такий сигнал може бути незрозумілим іншим водіям, або може бути трактований по іншому.

пункт правил 9.2:

...

Да ну!!!

Правильно ввімкнений сигнал повороту може когось ввести в оману..?

От якби при ввімкнутому лівому повороті робити маневр вправо - тади да!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж там здається подвійна суцільна аж до повороту на Богдана, нє?

нє, там якраз є розрив подвійної суцільної

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене був випадок на Винниченка, перед поворотом на Бандери. Їхала по лівій смузі, оскільки праворуч зупинка. За зупинкою включаю правий поворот для того, щоб перестроїтись, а з Бандери починає рухатись авто і через вікно мені чолов'яга в погонах кричить, якого дідька я поворот включила. Він вирішив, що я повертатиму на Бандери, а він може виїхати на Винниченка. Але я ж і не можу повернути туди, бо там в'їзд заборонено. То я ввела в оману чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...