Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

Що там на рахунок пр. Волі (педагогічний коледж)? Вперше зустрів тролейбус, який їхав тротуаром. :0032:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

Що там на рахунок пр. Волі (педагогічний коледж)? Вперше зустрів тролейбус, який їхав тротуаром. :0032:

Аварія на пр. Волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ехал по пр. Воли и поворачивал на ул. Шопена около 18:30. Увидел маршрутки, выезжающие с ул. Коперника, подумал что опять дорогу перекрыли из-за приезда чиновника какого-нибудь...

А на ГПЗ, возле школы, осколки, пластмаски и прочие детали так и валяются на дороге, объезжал по встречке, чтобы не пробить колесо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову щось на Воїнів-інтернаціоналістів. На в'їзді з Cоборності.

Купа гайців, швидка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче діло було так!

Якийсь залєпок вкрав машину поки не ясно яку не подружився з рульом і вїхав в іншу потім хотів втекти дістав ножа і щей когось порнув, приїхала реанімація. Поки все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік приставив до горла таксиста ніж, відібрав у нього машину і хотів втексти, але втрапив у аварію

http://www.volynpost.com/news/22696-nizh-do-gorla-u-lucku-cholovik-zi-zbroieyu-vykrav-taksi-i-vlashtuvav-avariyu-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отправлено Вчера, 20:21

Вчора ж, орієнтовно 18:30-18:45. По Кравчука біля піцерії з темноти вискочив мудак прямо під машину і побіг далі. Авто були в обох рядах, рух інтенсивний.

А кажете водії погані <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 10:30 біля Лучеська в сторону центра автомобіль VW Caddy наздогнав старенького форда чи то ауді 80(старішу)... Ситуація біля пішоходного переходу, напевно зловив гав водій каддіка... В результаті: в каддіку потік радіатор і обірвало бампер, в передньому авто наче всьо гуд - трішки притиснуло бампер і фсьо... Головне всі цілі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 10:30 біля Лучеська в сторону центра автомобіль VW Caddy наздогнав старенького форда чи то ауді 80(старішу)... Ситуація біля пішоходного переходу, напевно зловив гав водій каддіка... В результаті: в каддіку потік радіатор і обірвало бампер, в передньому авто наче всьо гуд - трішки притиснуло бампер і фсьо... Головне всі цілі :)

стояли чекали на оформлення напевно до години

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 10:30 біля Лучеська в сторону центра автомобіль VW Caddy наздогнав старенького форда чи то ауді 80(старішу)... Ситуація біля пішоходного переходу, напевно зловив гав водій каддіка... В результаті: в каддіку потік радіатор і обірвало бампер, в передньому авто наче всьо гуд - трішки притиснуло бампер і фсьо... Головне всі цілі :)

Схожа ДТП на Карпенка біля "Сафрону" Сієра догнала Еску купе. В мерса царапина а у форді піпец розбите корито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 10:30 біля Лучеська в сторону центра автомобіль VW Caddy наздогнав старенького форда чи то ауді 80(старішу)...

Взагалі то сотка ауді.

post-6632-0-51542800-1384359438_thumb.jppost-6632-0-04037200-1384359441_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожа ДТП на Карпенка біля "Сафрону" Сієра догнала Еску купе. В мерса царапина а у форді піпец розбите корито.

фото

post-13465-0-08077500-1384360402_thumb.j

post-13465-0-97964200-1384360414_thumb.j

post-13465-0-31155800-1384360426_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вул. Винниченка біля Прокуратури приблизно в 18:30 ДТП за участю маршрутки і Fiat Doblo.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 10:30 біля Лучеська в сторону центра автомобіль VW Caddy наздогнав старенького форда чи то ауді 80(старішу)... Ситуація біля пішоходного переходу, напевно зловив гав водій каддіка... В результаті: в каддіку потік радіатор і обірвало бампер, в передньому авто наче всьо гуд - трішки притиснуло бампер і фсьо... Головне всі цілі :)

Був безпосереднім свідком цієї ДТП стоячи в правому ряду на навчальному авто :) Ситуація наступна, стоїть чолов"яга перед пішоходним і думає чи йти, я починаю потихеньку гальмувати перд пішоходним, бо як вчать може надумати піти тому краще стати, і тут якась звізда на всьому ходу розмовляючи по телефону і не дивлячись на проїзджу частину на повному ходу вирулює на пішоходний і пре через нього. Я вже стою в правому ряду, водій ауді бачить ту звізду і гальмує різкіше, фольц доганяє його в корму і ауді викидає на пішоходний. Якби та звізда вспіла добігти до ауді він би її збив однозначно, а так вона не дуже відволікаючись від телефону обійшла ауді і пішла далі.

Звичайно фольца за недотримання дистанції накажуть, але таких пішоходів я би сам публічно шмагав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не звізда, це - ...да!

на мене колись така пізвізда чуть не наїхала на переході біля Променя - коли придивився, то побачив, що в неї в кожній руці було по телефону і притримувала вона кермо тильною стороною зап"ястків, уважно дивлячись на екрани мобілок :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але таких пішоходів я би сам публічно шмагав.

не знаю, не знаю. Дивлюсь я відео з вебкамери онлайн, місто Хельсінкі десь 8-9 година вечора. Вулиця дуже добре освітлена світлофорів ніби не бачив, вебкамера якраз була направлена на пішохідний перехід, біля переходу ні душі... Їде автомобіль скидає швидкість майже до нуля , і тихенько далі собі проїзджає перехід... Водій собі думає одне, пішохід - інше. Не тільки в правилах тут справа, а головне - в менталітеті . Фін знає: є перехід - ти зупиняєшся, чи є там хтось чи не має, чи то 4 година дня чи то 4 година ночі - байдуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їй Богу куплю реєстратора... бо вже задовбало... їдеш собі в 2 смузі на 1 смузі біля зупинкі висажуються пасажири і воно млять ше маршутка не від"їхала, "гаву зловило" і пре недивлячись на дорогу.. зазвичай 10-15 метрів від пішоходного переходу... ти їм сигналиш а воно ше шось огризається... мамки з дітьми і калясками це вобще отдельний розговор.... стою на пішоходному жду пока проїдуть машини більш менш шоб стало "свободно на дорозі"

воно млять с каляскою пре тоже, не дивиться "звізда парада" їй пофіг....

таке відчуття як їдеш за кермом то люди під колеса кидаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже теж не раз казав, що розбалувані в нас пішоходи. Вкрай розбалувані. Самі за себе взагалі не переживають. Враження, що жити не хочуть.

Я стаю перед пішоходним, пропускаючи курку, при чому ще й в дзеркало дивлюсь, чи не несеться хто ззаду по сусідній смузі, щоб не роздавив коли вона вискочить з-за моєї машини, а те йде з телефоном і навіть голови не поверне, що переконатись, що їй нічого не загрожує! Вивалює на пішоходний і пре! З диким переконанням, що воно праве! Вже давно позабували, що пішохід завжди правий... тільки деколи вже посмертно...

Треба, певно, перед переходами "рекламки" вішати, де фотки збитих на пішоходних переходах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільш вумні пішоходи ті які ніколи не їздили за кермом. Коли людина хоч час від часу їздить машиною сама, вона знає що таке машина і що краще на пішоходному пропустити машину, а не бути правим, але в кращому випадку в гіпсі, в гіршому в ролі вінка біля дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...