Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

jack74, то не розбалувані пішоходи, а з недостатньою кількістю сірої речовини, для яких прорахувати можливі наслідки не вистачає мозгів. І таких дофіга з обох сторін. І якщо дорослий так лізе під машину то природній відбір йому в поміч, але найбільш бісить коли це робить папаша і мамаша з дітьми, мало того що наражають на небезпеку дітей, так вони ж і виховують наступне покоління отаких "безмозглих" пішоходів, яким влом десять метрів до переходу пройтись, інколи так і хочеться взять за патли таких та "погладить" мордой об асфальт.

п.с. сам не водій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

їй Богу куплю реєстратора... бо вже задовбало...

Саме це і спонукало мене його купити. Три "перехода"=1реєстратор. Без "кіно" тяжче доказати, безкоштовно, що не ти пінгвін, а те, що вискочило на дорогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав на роботу, на ДПЗ, поворот на Бенделіані - аварія, ЛамбоВАЗ та Богдан. (на реєстраторі забув час перевести)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ДПЗ ВАЗ 2108 догнала Богдан,маршрутка без бампера,вісімка без передка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74,а Ви завжди переходите по переходу? чи тільки тут ( інколи так і хочеться взять за патли таких та "погладить" мордой об асфальт). Погладь........ Самого бісять вискакуючи на перехід або не попереходу і не подивившись в ліво чешуть , Але якби на всіх гавкати , гавкалки не хватило б....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74,а Ви завжди переходите по переходу? чи тільки тут ( інколи так і хочеться взять за патли таких та "погладить" мордой об асфальт). Погладь........ Самого бісять вискакуючи на перехід або не попереходу і не подивившись в ліво чешуть , Але якби на всіх гавкати , гавкалки не хватило б....

Чого гавкати, є пішохід перед пішохідним переходом, зупинись-пропусти (ти можеш втратити час, а пішохід життя).

Вчора, на злощасній вул. Воїнів Інтернаціоналістів, де нещодавно збили насмерть дівчинку, намагалася біля садочка перейти по пішохідному переході мамочка з коляскою (вона була по протилежний від мене бік). Її ну ніхто не пропускав, всі ну дуже поспішали. Біля неї стояв і чекав ще школяр (2-3 клас).

Я зупинився, щоб пропустити їх і дати приклад іншим. Але жінка не поспішала, бо на зустріч її "летів" Жигуль. Водію було пофіг на знак "обережно, діти", "пішохідний перехід" і зебру. Зненацька пацаньонок щось згадав і кинувся бігти на протилежний бік. Водій дав по несправним гальмам, його розвернуло і посунуло прямісінько на коляску. Добре, мамочка зреагувала і відтягнула її назад, А то б було ще один труп.

Так от, це чмо вилазить з-за керма, не щоб взнати як там з пішоходами, чи все нормально, а з матами і криками до хлопчика. то я його трохи охолодив, поки словами, але вже був готовий 3,14здити.

Так, хлопчика не навчили не перебігати дорогу (а може й навчили), але то ж дитина, яка рідко керується мозком.

І водій, який керує засобом підвищеної безпеки, повинен бути УВАЖНИМ і ОБЕРЕЖНИМ, і як мінімум виконувати елементарні правила руху!!!

P.s.: я в переважній більшості водій, ніж пішохід, але приїхавши з Хмельницького, де жорстко гайцями контролювалися відносини водій-пішохід, в Луцьк, був вражений "бєспрєдєлом", що тут твориться з цим питанням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожа ситуація була у мене на днях на Кравчука поруч школи. Пригальмувала біля переходу, дати дорогу школярику. Показала йому рукою, що може переходити. Хлопчина починає йти і тут миттєво передумує і вискакує назад на бровку.

Добре, що був обачний, бо не зустрічний, а ззаду мене автомобіль пішов на об'їзд перед переходом, добре бачивши, що я пропускаю пішохода.

А якби моє авто було габаритніше, дитина могла б і не помітити авто позаду мене.

От куди спішить? До біди ж недалеко!

Шкодую, що реєстратор був вимкнений.

А на Воїнів дійсно автомобілісти ігнорують переходи. Самій з дітьми доводиться там постояти, щоб з 10 авто 1 надумав пропустити.

Так і хочеться усім проїжджаючим показати середнього пальця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водіїв штрафують, а пішоходів - ні. Несправедливо, однако. Вліпили б декілька штрафів на сотню-другу гривень - думали б як дорогу переходити.

От тільки треба придумати спосіб ідентифікації і штрафних квитанцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водіїв штрафують, а пішоходів - ні. Несправедливо, однако. Вліпили б декілька штрафів на сотню-другу гривень - думали б як дорогу переходити.

От тільки треба придумати спосіб ідентифікації і штрафних квитанцій.

А з "шумахерами" тоді як бути?Відрубувати праву ногу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з "шумахерами" тоді як бути?Відрубувати праву ногу?

Позбавляти прав на термін, який залежить від порушення. Не штраф, а позбавлення прав.

Нехай побуде в ролі пішохода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, зробити так, як роблять в районах США. Ставлять авто з відеореєстратором так, щоб бачив пішохідний перехід і тоді можна спокійно виписувати протокольчик з порушенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо пішоходів то яб дав окремі повноваження якійсь структурі щоб слідкували за пішоходним переходом і наказували хочаб штрафами по 100-200 гривень таких безвідповідальних які переходять дорогу на червоний сигнал їхнього переходу... Дуже часто мене дратує перехід на Соборності біля ФІЄСТИ... Якщо їдеш з Воїнів в напрямку ТЦ "Гостинець" то половина дороги закрита і можна переходити а на іншій половині потрібно стояти, АЛЕ Ж БЛ*ть наші люди телефон в зуби чи навушники в вуха і валять собі... Всьо я на пішоході ідіть всі нах... вбивавби там на місці оскільки починаєш приторможувати і пропускати тих дибі*ввв - спричинюєш затору на дорозі і створюєш аварійну ситуації по відношенню до водіїв позаду тебе... :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водіїв штрафують, а пішоходів - ні. Несправедливо, однако. Вліпили б декілька штрафів на сотню-другу гривень - думали б як дорогу переходити.

От тільки треба придумати спосіб ідентифікації і штрафних квитанцій.

Кийком по с.... по спині треба виховувати. Так скоріше дійде. Штрафи у нас не дають належного ефекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sp_RoNdo, про це перехрестя неодноразово писали. Під"їжаїш впритул і сигналиш!! Допомагає - сам бачив. Пішохід віддупляється і дивиться на світлофор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красноярцу, чья машина пострадала от метнувшего бутылку пешехода, посоветовали обратиться в полицию

Це не в нашому місті, але хто застрахований від такого неадеквата. Пішоходам був червоний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водіїв штрафують, а пішоходів - ні. Несправедливо, однако. Вліпили б декілька штрафів на сотню-другу гривень - думали б як дорогу переходити.

От тільки треба придумати спосіб ідентифікації і штрафних квитанцій.

Кийком по с.... по спині треба виховувати. Так скоріше дійде. Штрафи у нас не дають належного ефекту.

Згоден, але ж блін всі ниють шо немає достатніх входжень до бюджету.. Блін ось надходження і саме головне - порядок!!!

Хоча дубінкою по голові краще доходило..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кийком по с.... по спині треба виховувати. Так скоріше дійде. Штрафи у нас не дають належного ефекту.

Не можна. Знервований регулювальник, занадто тверда рука - і маєте переломи і струси. Для чого лишній фізичний контакт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це десь трапилося в 95-97 роках.Поїхали ми з жінкою в Польшу-в Люблін.Повирішували свої справи і вирішили прогулятися Старим містом.машину залишили на стоянці і далі пішки.Пуста вуличка,світлофор-для нас червоне,Ну ми і пішли-не має ж нікого-ні машин,ні людей.Аж тут за повороту авто,ми перебігли,а поляк аж призупинився.Він на нас дивився як на інопланетян.Після цього випадку моя жінка ніколи не переходить на заборонений сигнал світлофору,каже той погляд поляка до цих пір памятає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо вул. Воїнів-Інтернаціоналістів - непрохідною вона стала після того, як зробили роз'їзд з Воїнів на Соборності налєво. Хто пам'ятає, колись в тому місці була суцільна розділювальна клумба. Понаставили дибільних світлофорів, які дають зелене напівдороги, понамальовували зебр, які як для зайця стопсігнал, зробили дорогу ...і панєслась. Зараз там тупо швидкісна траса - автобан, шо вдень, шо вночі. Підтримую lasku, на переході тебе ніхто не пропустить, навіть якщо ти вже пройшов третину, всі рвуться бігом до світлофора, щоб проскочити. Чого не поставити лежачих поліцейських ?, там діти шо зі школи, шо з садочка, змушені перебігати!! по зебрі!!.

Щодо неадекватних пішоходів - теж був випадок: їдемо по Соборності, переходить дорогу, хитаючись, мужик, не на переході. Чоловік йому пікнув, той рєзко зупиняється посеред дороги з претензією і починає вимахувати ногами карате. Можете собі уявити, які віражі прийшлось робити машиною, щоб його не збити. Капздєц!!, добре, що збоку не їхало ще пару трійко машин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Соборності пішоходи-"кеглі" постійно переходять дорогу де їм заманеться, більш того, тягнуть за собою малих дітей.От чого ті діти навчаться? Мало того, на зауваження ще й огризаються. Функція самозбереження і безпеки за своє життя в наших людей витіснена лінню пройти пару зайвих метрів і увагою, про що говорять в мобілці, нажаль.

на переході тебе ніхто не пропустить, навіть якщо ти вже пройшов третину,

Нє нада, я пропускаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Соборності пішоходи-"кеглі" постійно переходять дорогу де їм заманеться, більш того, тягнуть за собою малих дітей.От чого ті діти навчаться? Мало того, на зауваження ще й огризаються. Функція самозбереження і безпеки за своє життя в наших людей витіснена лінню пройти пару зайвих метрів і увагою, про що говорять в мобілці, нажаль.

на переході тебе ніхто не пропустить, навіть якщо ти вже пройшов третину,

Нє нада, я пропускаю.

Ще на Грушевського такі тенденції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще на Грушевського такі тенденції.

Такі тенденції всюди, тільки на довгій і швидкісній Соборності вони найпомітніші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки в Луцьку підземних пішохідних переходів? Жодного, чому ж тоді винити тільки пішоходів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки на довгій і швидкісній Соборності вони найпомітніші

Ну дик, там ше треба вміти одним махом проскочити всі світлофори, а то так і зависнеш на "швидкісній Соборності".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки в Луцьку підземних пішохідних переходів? Жодного, чому ж тоді винити тільки пішоходів?
У нас людям лінь пройти 20м до регульованого переходу, бо від зупинки напряму пряміше.

І звинувачуємо тому, що скільки пішоходів хоча б знають що в ПДР є розділ 4 для них написаний, я вже мовчу про зміст розділу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...