Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

Я в тихому шоці від ВН

Користувач луцької дошки Boomboxic, який був на місці аварії, додав: «Стояли хлопці збоку (водій на Renault Duster з наклейками internetdevels), поки я фоткав, каже: мені, бл* «везе», мене вже другий раз коцають. Цей раз падруга мене шурнула бампером, а того, що ззаді на Chery Amulet, взагалі взяла на абордаж. Ford підскочив на півметра і спустився вниз. Видно на заднє колесо наїхала».

Форумний стиль спілкування, стає нормою для ресурсу новин? Журналісти уже строчать новини не виходячи з кабінетів і не перефразовуючи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

Я в тихому шоці від ВН

Бордівським інформаторам вже треба збиратись і йти збивати гроші з ВН. Ато знайшли собі халявних внєштатних кореспондентів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні напроти 5 школи "блондинку" в задок поцілувала фура Поштова

post-13465-0-87570800-1384872699_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в тихому шоці від ВН

Користувач луцької дошки Boomboxic, який був на місці аварії, додав: «Стояли хлопці збоку (водій на Renault Duster з наклейками internetdevels), поки я фоткав, каже: мені, бл* «везе», мене вже другий раз коцають. Цей раз падруга мене шурнула бампером, а того, що ззаді на Chery Amulet, взагалі взяла на абордаж. Ford підскочив на півметра і спустився вниз. Видно на заднє колесо наїхала».

Форумний стиль спілкування, стає нормою для ресурсу новин? Журналісти уже строчать новини не виходячи з кабінетів і не перефразовуючи?

Я в тіхом а#уе. Як таке можна писати на волинських новинах? Тим більше, що сам учасник ДТП дав розгорнуту відповідь, спростувавши мої припущення і краєм вуха підслухану розмову між ним і його друзями.

Я не проти, що мої "перли" десь там вспливають на інших ресурсах, але ж треба знати міру.

З.І. А ще тим більше, що вчорашній вечір пройшов під знаком алкоголю, і я сам сьогодні вранці взнав що писав пост про ДТП. :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в тихому шоці від ВН

Користувач луцької дошки Boomboxic, який був на місці аварії, додав: «Стояли хлопці збоку (водій на Renault Duster з наклейками internetdevels), поки я фоткав, каже: мені, бл* «везе», мене вже другий раз коцають. Цей раз падруга мене шурнула бампером, а того, що ззаді на Chery Amulet, взагалі взяла на абордаж. Ford підскочив на півметра і спустився вниз. Видно на заднє колесо наїхала».

Форумний стиль спілкування, стає нормою для ресурсу новин? Журналісти уже строчать новини не виходячи з кабінетів і не перефразовуючи?

Я в тіхом а#уе. Як таке можна писати на волинських новинах? Тим більше, що сам учасник ДТП дав розгорнуту відповідь, спростувавши мої припущення і краєм вуха підслухану розмову між ним і його друзями.

Я не проти, що мої "перли" десь там вспливають на інших ресурсах, але ж треба знати міру.

З.І. А ще тим більше, що вчорашній вечір пройшов під знаком алкоголю, і я сам сьогодні вранці взнав що писав пост про ДТП. :0159:

Хлопці, ви не "шифруйтеся", а відкривайте справжні П.І.П. і хутенько за могоричем .

Не кожному випадає честь бути цитованим у численних ЗМІ, навіть місцевих :0137:

P.S. Мене насторожило одне: чому ДТП у Луцьку віднесено до Рівненщини? Можливо 4Влада знає щось таке, що не знають інші (давно вже говорять про укрупнення областей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не чув вчора на стрілецькій напроти казначейсива в районі 22.00-23.00 9-ка зіткнулась з бусом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не чув вчора на стрілецькій напроти казначейсива в районі 22.00-23.00 9-ка зіткнулась з бусом.

Подробиці зіткнення «Лади» та мікроавтобуса в Луцьку

http://www.volynpost.com/news/23298-podrobyci-zitknennia-lady-ta-mikroavtobusa-v-lucku

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввечері перед світлофором на дубнівській поцілувались 2 авто. Один догнав іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввечері перед світлофором на дубнівській поцілувались 2 авто. Один догнав іншого.

"Поцілувались" - то я бачу, як зіткнення лоб в лоб. А тут виходить - "поцілуй його в зад"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввечері перед світлофором на дубнівській поцілувались 2 авто. Один догнав іншого.

Ще й сніго то не було, а вчора на Ковельській ввечері аж "дві пари закоханих":

- перший "поцілунок" - на світлофорі біля "Термометрії" ;

- ще "групєшнік" - 3 машини на світлофорі перед поворотом на Глінки.

(на жаль деталей не знаю, це зі слів дружини, яку везли додому).

На дорогах люди, що отримали права тільки цього літа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Рівненській, напроти Обнови "любовний трикутник", всередині якого бус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почалось... зранку на Мазепи теж двоє стояли... Стояли, при чому гарно - поруч, один біля другого.. наче за ручки тримаютьься... :)Один на своїй смузі, а другий на другій, тільки розвернутий, як і перший... і в обох розбиті морди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що чув про ДТП на Рівненській трасі?

Автобус зі спортсменами їхав, 1 людина загинула, є травмовані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як стало мені відомо - аварія в рівненській обл. в дтп мікроавтобус спрінтер з волинськими номерами, в автобусі баскетбольна команда (певно з луцька) що їхала в рівне на змагання і трохи спішили. догнали в зад нібито вантажівку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не економте на зимовій гумі!!! сьогодні зранку близько 8.20 на Набережній між кільцем та вул.Яровиця БМВ, яке рухалося від кільця, на швидкості перетнуло зустрічну смугу та просто злетіло в кювет та декілька разів перевернулося. Я зупинився, щоб допомогти водію, з ним все ок, не постраждав, але в стані шоку, в авто був сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...