Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

ось такі ситуації я і маю на увазі. Чолов"яга в погонах міг подумати, що laska бути поверати під знак або паркуватися на Винниченка. А вона продовжувала рух прямо. Для безпеки дорожнього руху потрібно, щоб усі попереджувальні сигнали бути зрозумілі усім іншим учасникам дорожнього руху і не могли бути тлумачені в іншому значенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

То я ввела в оману чи ні?

Той чолов’яга мав впевнетися в тому, що Ви повертатимете на право і тільки тоді вискакувати. На повторювачі поворотів дивитися це одне, але завжди треба дивитися куди їде машина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На повторювачі поворотів дивитися це одне, але завжди треба дивитися куди їде машина.

Абсолютним підтвердженням правомірності цієї тези є поведінка водіїв маршрутних ТЗ у місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я ввела в оману чи ні?

То ні, то він просто нетерплячий. ;) В американських фільмах таким крикунам факун показують :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене був випадок на Винниченка, перед поворотом на Бандери. Їхала по лівій смузі, оскільки праворуч зупинка. За зупинкою включаю правий поворот для того, щоб перестроїтись, а з Бандери починає рухатись авто і через вікно мені чолов'яга в погонах кричить, якого дідька я поворот включила. Він вирішив, що я повертатиму на Бандери, а він може виїхати на Винниченка. Але я ж і не можу повернути туди, бо там в'їзд заборонено. То я ввела в оману чи ні?

так, ввела. Там вмикати поворот було лишнім. Сенсу він там не мав і ніякого інформативного змісту. А от в оману, як сама переконалась, ввів. Звичайно, що якби сталося ДТП, неправий був би дядько, але ж час, нерви, настрій... і твої теж, правда
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене був випадок на Винниченка, перед поворотом на Бандери. Їхала по лівій смузі, оскільки праворуч зупинка. За зупинкою включаю правий поворот для того, щоб перестроїтись, а з Бандери починає рухатись авто і через вікно мені чолов'яга в погонах кричить, якого дідька я поворот включила. Він вирішив, що я повертатиму на Бандери, а він може виїхати на Винниченка. Але я ж і не можу повернути туди, бо там в'їзд заборонено. То я ввела в оману чи ні?

якщо на зупинці був громадський транспорт, або неподалік ззаду ще хтось рухався то 100% треба включати поворот, щоб повідомити інших учасників дорожнього руху, що перестроюєтесь і той дядько в погонах не мав ніякого права щось там кричати... на головній то ви

але якщо пуста дорога, то дійсно в тому не було жодного сенсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо на зупинці був громадський транспорт, або неподалік ззаду ще хтось рухався то 100% треба включати поворот, щоб повідомити інших учасників дорожнього руху, що перестроюєтесь ...

який сенс??? Що змінює твій ввімкнений чи неввімкнений поворотник в даному випадку??? Ти проїжджаєш стоячий на зупинці автобус і відразу за ним даєш вправо на його смугу. Що залежить від твого поворотника? Що їдучий позаду з нього має? ні-чо-го. Справа він тебе обганяти все-одно не може, бо йому ще заважає автобус. А тому він (ввімкнений поворот) тут беззмістовний. А от інших в оману вводить, що й видно з наведеного прикладу, сама практика показала.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене був випадок на Винниченка, перед поворотом на Бандери. Їхала по лівій смузі, оскільки праворуч зупинка. За зупинкою включаю правий поворот для того, щоб перестроїтись, а з Бандери починає рухатись авто і через вікно мені чолов'яга в погонах кричить, якого дідька я поворот включила. Він вирішив, що я повертатиму на Бандери, а він може виїхати на Винниченка. Але я ж і не можу повернути туди, бо там в'їзд заборонено. То я ввела в оману чи ні?
Чоловік просто забив на правила. Він мав зважати на те що знаходиться на вулиці з одностороннім рухом і з Винниченка поворот на неї неможливий.

Ось що з цього приводу говорить ПДР:

9.2. Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:

а) перед початком руху і зупинкою;

б) перед перестроюванням, поворотом або розворотом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ти давай вже до кінця, а не виривай з тексту ;)

9.4. Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менш як за 50-100 м у населених пунктах і за 150-200 м поза ними, і припиняти негайно після його закінчення (подавання сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру). Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.

(панове мінусники, аргументи в студію, а не тихенько там тицяєте мишкою. На мінуси мені все-одно, а от контраргументи хтілось би почути, раз ви не згідні. Я свою позицію пояснив, от давайте й ви :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якщо пуста дорога, то дійсно в тому не було жодного сенсу

краще привчити себе перемикати повороти навіть на порожній дорозі. Трудоємкість мінімальна, а користі багато. Часом той поворотник треба не стільки порожній вулиці, скільки повному тротуару ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо на зупинці був громадський транспорт, або неподалік ззаду ще хтось рухався то 100% треба включати поворот, щоб повідомити інших учасників дорожнього руху, що перестроюєтесь ...

який сенс??? Що змінює твій ввімкнений чи неввімкнений поворотник в даному випадку??? Ти проїжджаєш стоячий на зупинці автобус і відразу за ним даєш вправо на його смугу. Що залежить від твого поворотника? Що їдучий позаду з нього має? ні-чо-го. Справа він тебе обганяти все-одно не може, бо йому ще заважає автобус. А тому він (ввімкнений поворот) тут беззмістовний. А от в оману вводить, що й видно з наведеного прикладу, сама практика показала.

в пості вище цитували правила дорожнього руху...

не знаєте наших маршрутчиків?? які різко без "повороту" вилітають із зупинки... тому і треба їм подавати сигнал, щоб не вклеїлись... тепер припустимо ще ситуацію - зупинка дійсно пуста, але ззаду летить якесь дурне з явним наміром обігнати... якщо мізків нема, то йому пофіг, що там зупинка і дасть вправо... а якщо в той момент я перестроюватимусь в праву смугу без поворота - цілком ймовірна аварія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ь... тепер припустимо ще ситуацію - зупинка дійсно пуста, але ззаду летить якесь дурне з явним наміром обігнати...

а от коли права смуга порожня, то це вже зовсім інша пісня! :) Тут вже, звичайно, поворотник обов'язковий. Але тут він не ввів би в оману інших, так як якщо б ви збирались повертати направо, то мали б вже давно зайняти праву смугу. А раз ви ще не на правій смузі, значить повертати ви не збираєтесь, значить ваш поворотник говорить про перестроювання.

Хоча, така ситуація вже є порушенням ВАМИ правил, так як ВАШЕ авто мало знаходитись на правій смузі (вона ж порожня, так?! ;)

11.2. На дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується випередження, об'їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна ситуація, коли покажчик повороту ввімкнений і зробив 3-5 циклів і більше, то я б це теж сприйняв, як намір повернути, але все одно висовуватись на дорогу раніше не варто, і зовсім інша справа, коли таких циклів один-два (можливо три) - для того, щоб перестроїтись достатньо. І варто звертати увагу на характер руху авто: пригальмовує, прискорюється або зберігає швидкість. Ну і звичайно ні в якому разі не порушувати ПДР, незалежно від того, чи одні ви на дорозі чи перебуваєте у щільному трафіку. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога була переповнена, як завжди в робочий час повз прокуратури, повно припаркованих.

І варто звертати увагу на характер руху авто: пригальмовує, прискорюється або зберігає швидкість.

В тому місці авто може і пригальмовувати, оскільки там ще й пішохідний перехід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...В тому місці авто може і пригальмовувати, оскільки там ще й пішохідний перехід.

Все вірно, тому водій, який виїжджав з вул. С.Бандери, повинен був врахувати наявність переходу, пішоходів, інші обставини. Ну і він вже точно не мав ніякого права щось там незрозуміле говорити у ваш бік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він мав зважати на те що знаходиться на вулиці з одностороннім рухом і з Винниченка поворот на неї неможливий.

в нашій країні я навіть коли переходжу дорогу з одностороннім рухом обов"язково дивлюся в дві сторони чи немає авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но когда вы включаете поворот в сторону выезжаущей машины с проулка - и едете при этом прямо- вы пидарасты :_04:

а нічого що машина, що виїжджає, має "... перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній..." і ніде ні слова про ", крім випадків, коли ТЗ, що рухається по проїзній частині, показує поворотом в бік "виєзжающєго"" *sarcasm* .

Може авто на головній припаркуватись хоче перед чи після провулку, чи смугу змінити (як laska, наприклад)? Не спіши виїхати. Так чи інакше є ж якась причина, чому був включений поворот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може авто на головній припаркуватись хоче перед чи після провулку, чи смугу змінити (як laska, наприклад)? Не спіши виїхати. Так чи інакше є ж якась причина, чому був включений поворот.

Наприклад зупинитись 10 м після повороту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні,біля 10.30,на пр.Волі,на пішохідному переході,м-н"Освіта", збили чоловіка пенсійного віку.Авто вискакувало від кафе "Сніжинка" в бік центру,через подвійну суцільну,поки його пропускали він не звернув уваги на пішохода.З чоловіком все добре,піднявся та виясняв стосунки з водієм.Чим закінчилось не знаю.Будьте уважні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні,біля 10.30,на пр.Волі,на пішохідному переході,м-н"Освіта", збили чоловіка пенсійного віку.Авто вискакувало від кафе "Сніжинка" в бік центру,через подвійну суцільну,поки його пропускали він не звернув уваги на пішохода.З чоловіком все добре,піднявся та виясняв стосунки з водієм.Чим закінчилось не знаю.Будьте уважні!

Та коли ж вони вже їздити навчаться та правила вивчать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дпз, навпроти школи №24

а хтось толком бачив, що там було? Бо судячи з фоток, я так думаю, що Богдан зафутболив Чері в проїзджаючого тролейбуса, в результаті чого два представника громадського транспорта розвернули між собою те Чері поперек...

Може Чері вирішив "навчити" водія маршрутки і гальманув перед ним, попередньо обігнавши.. Ну, якщо так, то навчив...ся.

А може Чері просто різко гальманув, бо вирішив повернути наліво, а Богдан зівнув... А може Чері й не різко гальманув, а просто маршрутчик зівнув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...