Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

А щойно (17-40) по Львіській машина ДАЙ-ців гналась за кимось з сиреною і мигалками; народ з переходу мусив розбігатись.

а вони сьогодні практично цілий день в тому районі "ловили вітра в полі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

Близько обіду сталася ДТП з трьома учасниками (два чобітки і позашляховик) на перехресті біля Польського посольства, по вул Глушець утворився затор. До речі, в годину пік дане перехрестя доволі завантажене і виїхати з Глушець на головну проблематично. Це не перша ДТП тут.

736394b839e4.jpg

хм, проезжал там, вроде бы ещё белый бус типа Вито участником дтп был...

Уточню ще був був опель віваро.

Як по мені то картина була десь така: санта фе рухалось в сторону рованців, бус опель віваро, а перед ним старенький черевичок марки фіат рухались в сторону перехрестя. Все було спокійно, як тут не візьмись з глушець вилітає опель комбо і цілує санта фе в в задню праву дверку, яке по інерції штовхає фіат в задню арку, а опель віваро не встигає загальмувати і цілує їх обох (нічо не кажу, припускаю але на віваро був можливо новачок, оскільки номерні знаки були тип АС ХОХІ ВН).... це лише моє припущення, не судіть строго! П,С, порівняно з картиною на фото я бачив вже інше розташування авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, точніше вже вчора близько 20 години був на шиномонтажі по вул. Володимирській, приїхав чоловік, став за мною в чергу, розговорилися, каже біля кондитерської збили чоловіка, купа людей, ні швидкої ні ДАІ ще поки нема, каже шото непонятно, бо машини-винуватця ніякої нема.

.................

Луцькі правоохоронці розшукали водія, який здійснив смертельне ДТП на вулиці Володимирській у Луцьку і втік з місця пригоди. Нагадаємо, що постраждалий помер у лікарні.

Аварія трапилася у вечірню пору проте у неї були свідки. Таксисти, які стояли неподалік місця пригоди, надали міліції деяку інформацію. Зокрема вони повідомили, що до ДТП може бути причетний автомобіль «Мітсубісі Лансер» синього кольору.

Як повідомив начальник сектору юридичного моніторингу та профілактичної роботи УДАІ УМВС у Волинській області Олександр Паламарчук, спершу за отриманими свідченнями вдалося розшукати автомобіль. На ньому були характерні механічні пошкодження. Далі уже не складно було знайти і водія. Це лучанин 1968 року народження. З чоловіком уже проводять слідчі дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/news/extreme/na_volyni_velosypedysty_kynuly_pomyraty_zhinkuyaka_yikh_vryatuvalavideo/На Волині велосипедисти кинули помирати жінку,яка їх врятувала.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews...ryatuvalavideo/На Волині велосипедисти кинули помирати жінку,яка їх врятувала.

ну тут вибачте ніяк більше не скажеш.

сукі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зважаймо на те, що ми знаємо "правду" тільки однієї сторони... А тому я б утримався від осудів... Бог їм суддя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зважаймо на те, що ми знаємо "правду" тільки однієї сторони... А тому я б утримався від осудів... Бог їм суддя.

згоден, але мені здаєтся яка б друга частина правди не була, всеодно життя людини на повинно бути на першому місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, за тобою в останній час прослідковується надмірна гуманність... Харош всяких придурків жаліти. Я навіть якшо просто бачу, шо трапилось шось - зупиняюсь (маю з собою певний набір ключиків та залєпух для камер). Форос правий і не спорь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів що там їхали прості селяни на велосипедах, без будь-яких опізнавальних знаків як на собі так і на велосипеді.

але ж бачили та було чути як вилетів автомобіль з дороги... напевно були пяні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут надмірна гуманність? Я, приміром, сумніваюсь в правдивості розповіді постраждалої. Хто-хто, а водії фур завжди йдуть на допомогу. А тут і лісапєдісти казли попались, і водій козел... Не вірю я в такі збігі...

Навіть якщо припустити, що дійсно вона так вирулювала, що аж пролетіла перед зустрічною фурою, вилетіла в кювет, і водій не став - то ті лісапєдісти навіть і не зрозуміли б, що це з-за них! І не тікали б.

А могло бути, наприклад, все дуже просто: її засліпило зустрічне авто і вона вилетіла з дороги. А вже щоб виправдатись (чи-то перед собою, чи-то перед чоловіком) придумала темних безсердечних лісапєдістів. А може ще й в той момент по мобільному розмовляла.

Це як варіант...

Короче, я думаю, що щось вона не договорює, а тому й раджу утримуватись від осудів. "Нє суді - да нє судім будєш!", особливо коли спираєшся тільки на розповіді однієї людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тормозной след практически перпендикулярен дороге - ага... велосипедистов объежжала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тормозной след практически перпендикулярен дороге - ага... велосипедистов объежжала.

ЖІНКА. Влупила по гальмах і вивернула наскільки змогла кермо. З дороги вона "з'їжджала" вже боком. Добре що слідів даху нема на асфальті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мужики, я думаю, що тут нема що обговорювати.

Якщо це вона винна, то за свої помилки вона вже, я так рахую, понесла покарання.

Якщо ж це дійсно велосипедисти, то тут теж є і її вина (1. вона повинна була обирати швидкість відповідно видимості на дорозі і бути готовою до випадкової появи перешкоди; 2. потрібно було пристібатись, лишилася б цілою ключиця), і знову ж вона вже за це несе покарання, а тим велосипедистам ще воздасться.

Ну а на рахунок байдужості людей до чужої біди... то тут можна писати багато і безкінечно... і тема про ДТП трансформується в зовсім іншу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, погоджуюсь. гадаю, хто б не був винуватцем - надати першу допомогу ПОВИННІ!!!! А вже тоді бити морду ліца і виясняти ху із ху... Дичавіємо....чшо...? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДТП на Волині: іномарка врізалась у вантажівку та вибухнула, є жертви

Сьогодні о 13:14:00 переглядів: 796

У Ковелі близько двадцятої години 19 жовтня у районі ресторану «Хортиця» сталася жахлива дорожньо-транспортна пригода, - пише ПроКовель.

Автомобіль японського виробництва «Тойота Камрі», який рухався з шаленою швидкістю по вулиці Незалежності в бік центру міста, врізався в припаркований на узбіччі вантажний автомобіль. У результаті сильного зіткнення «Тойоту» вщент зім’яло, після чого вона спалахнула.

На місце події вчасно прибули пожежники, яким вдалося приборкати вогонь, і методом розрізання корпусу легковика вивільнити пасажира і водія (27-и та 26-и річних чоловіків) зі смертельної пастки.

Однак виявилося, що пасажир отримав травму, несумісну з життям. А іншого учасника ДТП, який ще подавав ознаки життя, каретою швидкої допомоги доставили до лікарні, де його прооперували.

Слідчо-оперативна група Ковельського міськрайвідділу ВС у Волинській області з’ясовує причини аварії. Триває слідство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

х...сє!!! пілотів пустили за кермо? Це з якою ж швидкістю потрібно було летіти, щоб від машини лишилось оте?!

Добре, що на їх шляху виявилась вантажівка, а не ...

... певно, як прийшло, так і...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб від камрі таке залишилось швидкість мала бути за 100 то однозначно....тато чи мама видно купили цяцьку "внебрачному сину шумахера"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При в"їзді в Боратин,десь по обіді в кюветі валялася стара Ауді 100-ка в універсалі.Гальмівний шлях був метрів двадцять.Видно,що кинуло на зустрічну.Ще й по ходу знесла стовб.Їхав повз,подробиць не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішохідний перехід біля інфекційної лікарні. Opel Vectra догнав Kia Soul. Вранці там і так чималі затори, ДТП додало ще більше незручностей учасникам руху.

Мокра дорога і туман, будьте уважні за кермом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь о 13-14-й годині зустрілись на перехресті Ваз 2115 зі Стрілецької і Мерседес з Набережної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь о 13-14-й годині зустрілись на перехресті Ваз 2115 зі Стрілецької і Мерседес з Набережної.

Вышковский перекресток с пересечением второстепенной (довольно загруженной трафиком дороги) - самый долбанутый перекресток в городе, там явно не хватает светофора!

Кто за то чтоб написать коллективное заявление в городской совет? (поддерживайте пост, если людей будет много, составлю с юристом заявление, после чего я его опубликую для все обозрения создав новую тему, а потом соберемся на кофе для коллективного подписания).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там ніби і планується встановлення.

Другу систему світлофорів встановлять на перехресті вулиць Ківерцівської та Героїв УПА.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перехрестя там дурне, але десь чув що світлофор там не поставлять саме через жд колії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...