Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2013


Sanjak

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 965
  • Створено
  • Остання відповідь

Відно все прояснило. Водій не бачив швидкої із за вантажної машини. Рухався повільно на його місці міг опинитись будь-хто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як я й думав. Водій "десятки" просто не міг бачити "швидку" за ЗІЛом... І ВАЗ навіть ледве їхав... А УАЗи дуже легко перевертаються.

неповезло...

............... то ж треба, щоб відеореєстратор опинився саме в потрібній точці! Для водія ВАЗа, думаю, воно буде мати велике значення. Дєд на "швидкій" (чи мені здалося, що дєд... ну, старший чоловік) дійсно неправий... таке перехрестя, стільки машин, а він навіть не пригальмував, проїжджаючи його... Коли він виліз з УАЗа, то казав, що сирена в нього була включена, хоча на відео видно тільки "мигалку", а сирену явно не чути... Хіба той водій від потрясіння просто переплутав, і мав на увазі якраз "мигалку", а не сирену... Тоді тим більше, якщо пролітав таке перехрестя без сирени, то мав бути в десять раз обережніший!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля 6-ї ранку хтось на Ланусі поцілив в розділювальну смугу,з бетону,на мості,як підійматись з Ківерцівської на Гордіюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здалось чи я не чую сирени швидкої? Якщо буханка летіла з мігалкою, але без сирени, через перехрестя (!), то вона винна в дтп.

3.1. Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.

3.2. У разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов'язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним транспортних засобів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здалось чи я не чую сирени швидкої? Якщо буханка летіла з мігалкою, але без сирени, через перехрестя (!), то вона винна в дтп.

3.1. Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.

3.2. У разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов'язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним транспортних засобів).

а звідки на таких коритах сирена?

про те і йде мова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки на таких коритах сирена?

про те і йде мова

На мою думку, винен у аваріїї той, хто випускає такі корита на лінію. Водій ВАЗа аж ніяк не винен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїзд з карого до там-тама

nzyqL.jpg

А це як роз"їхалися

QIMG8.jpg

Зловив Гаву, а в 4-ки був фаркоп. Кароче жаль деу. Вихідні зіпсовані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж їхав на роботу та бачив те ДТП зі швидкою, прийшлось об'їхати по глушець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, точніше вже вчора близько 20 години був на шиномонтажі по вул. Володимирській, приїхав чоловік, став за мною в чергу, розговорилися, каже біля кондитерської збили чоловіка, купа людей, ні швидкої ні ДАІ ще поки нема, каже шото непонятно, бо машини-винуватця ніякої нема. Коли мені все зробили, думаю поїду гляну, живу по цій вулиці, рідний район, раптом знайомий який. Підїхав, машину припаркував неподалік, походив, попитав, люди казали "насмерть когось, хтось на Део виїзджав з гаражів біля "Яблука" збив і втік", ще дзеркало валялось за метрів 15-20 від переходу, темно, толком і нічого не видно, тіла нема, тільки слідчі проводять заміри я й поїхав. Приїхав у гараж, виклав з машини коробки від дисків, встиг ще винести 2 колеса, телефонує налякана дружина, каже тут міліція до тебе приїхала,підїдь додму. Я швиденько закрив гараж, рвонув додому, на підїзді зустрів машину ГАІ, зупинився, кажу "хлопці що трапилось", хоча вже здогадався, що напевно через мій візит на місце ДТП. Ну вони так і так "були там", кажу "так", відповідь "що робили", ну розказав історію про шиномонтаж як все почалося, кажу живу неподалік, поїхав раптом хто із знайомих потрапив у халепу, треба допомога. Вони "власника синього ланцера який збив людину не знаєте", я кажу "люди ж казали шо то було Део", вони "та ні то Ланцер синій", я відповів "хлопці я б з радістю вам допоміг, але таких авто в нашому районі не бачив, в самого схожа ситуація була в минулому році, родича збили біля старого ринку, відомо що червоне авто, так і досі нікого не знайшли, а в людини пару переломів, вибиті передні зуби і струс мозку". Сам водій, не раз бачу як іномарки пролітають на червоне з другого ряду, часто повертаючись додому бачу таке і в нас по Володимирській, то завжди своїх попереджую добре дивіться хоча йдете на переході або на зелене, вибачте на слові, придурків з грошима хватає. Звичайний чолов'яга на жигулю чи москалику собі такого не дозволить, бо штраф чи відкуп за порушення вдарить нормально по бюдету, ті кому гроші дістаються нелегкою працею вміють їх цінувати. Я, чесно кажучи, іноді і сам можу порушити, лише перевищити допустиму швидкість коли спішу, але це на Парковій чи Набережній де малозаселений район, але перед пішоходним переходом завжди скидаю швидкість, навіть якшо і людям там нема звідки взятись, але думка постійно є - раптом хтось вибіжить. Надіюся того водія на синьому ланцері знайдуть, не здивуюся якщо він буде п'яним, якби тверезий був, то думаю не втік би з місця скоєння ДТП. Бажаю всім не потрапляти ні в які аварії ні по одну ні по другу сторони капоту, бережіть себе та своїх близьких і якими б необачними не були пішоходи бережіть і їх, бо в більшості випадків підсумовуючи винні водії. До речі, коли повернувся додому, получив прочухана від наляканої дружини, бо я ще пів години після того як ГАІшники приїзджали пробув у гаражі, складав колеса, підмітав, каже "я дома місця собі не находила, не міг подзвонити, сказати шо все добре", такшо ще на додачу бережіть нерви своїх жінок, дзвоніть їм частіше у надзвичайних ситуаціях, вони це люблять. Можливо хтось десь побачить синього ланцера без якогось дзеркала, телефонуйте у 102 з приводу аварії по Володимирській. Приємних вихідних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дтп на Відродження р-н азс Вог.

Авео догнала на швидкості Рено. Компанія в Авео вся п'яна. Водій ледь виліз з машини. 2 -і машини розбиті.

Став свідком як водій спробував вчинити бійку з інспектором, при цьому водій п'янющий і ледь тримається на ногах. Інспектор за допомогою колеги втихомирили хлопака швидко. на місці є новенька лабораторна машинка, від якої проблискові маячки видно далеко.

Я був за кермом і нажаль ні фото, не відео, не зробив, хоч і при наявності фото зображення з мокорого асфальту було б погане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикро та страшно, що такі люди сідають за кермо. Бо одна справа коли дивишся на понівечене авто, а інша, коли на накрите тіло. І часто люди починають звертати увагу на проблему, коли біда торкається власне їх, дітей, чи членів родини. Якщо високі штрафи цю проблему не вирішують, то треба застосовувати можновладцям кардинальніші методи, он хоча б як у сусідів білорусів, якщо водія спіймають за кермом у нетверезому вигляді двічі протягом одного року, його чекає конфіскація автомобіля, навіть якщо він не належить п'яному водієві. Або ще краще, забирати право водіння на пожиттєво, бо треба думати не на стадії коли п'яний сідаєш за кермо і море по коліна,тоді вже точно ні про шо не думаєш, а коли ще є тверезим і тільки збираєшся з друзями гуляти і бухати, спланувати відразу шоб десь залишити машину на ніч, або взагалі її не брати і не скупитись на таксі, бо потім ті "панти" що п'яний ганяєш і плюєш на всі закони, вилізуть розбитим авто, або ціною чийогось життя і покаліченими долями. А на місці більш тверезого друга, якшо ти дійсно друг, то взяти і тишком-нишком поспускати горе-водію шини, нічого страшного шо тиску в шинах приубавиться а в голові від хвилювань добавиться, переживе хай краще так, ніж призведе до біди. Добре що сьогодні на шляху Авео зустрілося Рено, а не чиясь мама, чи батько, чи, хай Бог милує, син чи донька, я співчуваю власнику Рено за розбите авто, але то залізо, і в більшості випадків воно рихтується, шпаклюється, фарбується, головне аби було здоров'я і продовжувалось життя. Вчора ввечері на шляху синього ланцера на Володимирській опинився ймовірно чийсь батько....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо ДТП на Відродження: за кермом Рено був мій батько. З ним все нормально. Пасажиром була його внучка (моя племінниця -11 років). Її забрали в лікарню. Мінімум струс мозгу вже є...

Машина в жахливому стані. Пасажир і водій Авео на ногах не стояли - ледь повзали. Водій таки заснув потім у власному авто. Коли були в ДАІ, то постійно тільки й казав "Де я?" і "Я хочу ригати...". Після ДТП відразу хотів втікти але за допомогою якогось нормального чоловіка (за що йому безмежно дякую) був доправлений на місце ДТП. Також дякую Саші (в білому гольфі), що погодився бути свідком і просто був там.

У водія в салоні був друг, от його там по черзі і всі разом чуть не закопали - пригав до всіх. Спочатку руки чесались йому зламати ноги але потім плюнув на те гамно. Він же визвонив свого друга ще більш п"яного (і також здається за кермом) на місце пригоди - і от той карась пригав-пригав до інспекторів і до пригався). Посадили в машину повезли в міськвідділ. А взагалі перші емоції - всім зламати ноги, руки. Я думаю якби не "холодні голови" деких людей то швидка була б необхідна клоунам з Авео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо ДТП на Відродження: за кермом Рено був мій батько. З ним все нормально. Пасажиром була його внучка (моя племінниця -11 років). Її забрали в лікарню. Мінімум струс мозгу вже є...

Машина в жахливому стані. Пасажир і водій Авео на ногах не стояли - ледь повзали. Водій таки заснув потім у власному авто. Коли були в ДАІ, то постійно тільки й казав "Де я?" і "Я хочу ригати...". Після ДТП відразу хотів втікти але за допомогою якогось нормального чоловіка (за що йому безмежно дякую) був доправлений на місце ДТП. Також дякую Саші (в білому гольфі), що погодився бути свідком і просто був там.

У водія в салоні був друг, от його там по черзі і всі разом чуть не закопали - пригав до всіх. Спочатку руки чесались йому зламати ноги але потім плюнув на те гамно. Він же визвонив свого друга ще більш п"яного (і також здається за кермом) на місце пригоди - і от той карась пригав-пригав до інспекторів і до пригався). Посадили в машину повезли в міськвідділ. А взагалі перші емоції - всім зламати ноги, руки. Я думаю якби не "холодні голови" деких людей то швидка була б необхідна клоунам з Авео.

А таких"клоунів" тільки так і потрібно вчити. Дуже м'яко і гуманно з ними поводяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клоунам з Авео.

хто вони, де працюють - казали?

Працюють? Ти б їх бачив. Малолетка в "кепці" там пригав. Хоть і був там трохи старший але він якраз водій і спав в машині...

А що казали? - "Ти Чё" , "А Чё", "Базарю", "Атвєчаю"..... "решать вопросы" все хотіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю якби не "холодні голови" деких людей то швидка була б необхідна клоунам з Авео.

От цим людям потрібно подякувати окремо.

Не знаю як було в тій ситуації, а мого товариша ледве на перекваліфікували - винуватці були продумані чуваки без страховки.

"Чтитє" кримінальний кодекс, панове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що казали? - "Ти Чё" , "А Чё", "Базарю", "Атвєчаю"..... "решать вопросы" все хотіли.

мої співчуття. Це неприємно, коли близькі люди потрапляють у такі ситуації. Я то точно знаю.

А отих "мурчиків" і "рішал" один раз в вухо і він уже не "мурчить", і "рішати" уже відпадає будь-яке бажання.

Таких відстрілювати потрібно.

Хоча, було б дуже цікаво, хто би приїхав "рішати"? І

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча, було б дуже цікаво, хто би приїхав "рішати"? І

вибачте за оффтоп(дивитись з 2-ї хвилини)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно з репортажем ICTV там була вагітна жінка і вона родила нормальну здорову дитинку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогдні десь об 9-45 на пр.Перемоги, перед переходом на міст, в напрямку "Там-Таму", (класіко!) одна Беха "цьомнула" в дупу другу (Х-5-ту).

Оскільки видимих пошкоджень не було, то роз"їхались швидко.

А щойно (17-40) по Львіській машина ДАЙ-ців гналась за кимось з сиреною і мигалками; народ з переходу мусив розбігатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько обіду сталася ДТП з трьома учасниками (два чобітки і позашляховик) на перехресті біля Польського посольства, по вул Глушець утворився затор. До речі, в годину пік дане перехрестя доволі завантажене і виїхати з Глушець на головну проблематично. Це не перша ДТП тут.

736394b839e4.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...