Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

Такі фото не повернуть життя загиблих людей, але можуть допомогти вберегти його десяткам/сотням інших. ІМХО кожен такий "ваділа" повинен роздрукувати собі таке фото і прикріпити його на видному місці в себе в машині, як попередження...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

сегодня гдето 18.30 на перекрёcтке у ДЕПО легковушка с сутером столкнулась,

задней части у скутера нет, у машины фара с крыло, вроде

cегодня заметил, что на этом же перекрёсте заработал светлофор,

который был раскурочен больше года

Скільки-скільки??))) За моєї памяті, а я в тому районі жив, той світлофор не працював років 9-10...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По телевізору бачив розповідь водія ЗіЛа, то він відразу навіть толком не зрозумів що сталося. Все відбулося дуже швидко

не дивно, все сталось настільки швидко, що водій ЗІЛа помітив зіткнення по прискоренню свого авто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі фото не повернуть життя загиблих людей, але можуть допомогти вберегти його десяткам/сотням інших. ІМХО кожен такий "ваділа" повинен роздрукувати собі таке фото і прикріпити його на видному місці в себе в машині, як попередження...

На лобовому склі. І головне!!! Не сідати за кермо взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно не пристебуйтесь, це діло кожного, але за це штраф і не зря.

Кто тебе сказал что я не пристегиваюсь? Я пристегиваюсь все гда в городе, на трасе или даже мне надо проехать совсем пару метров, всегда знаю что могу втретить дибила на дороге. И в машине всех заставляю пристегиватся. Я говорил про то что на скоростях 150 пристегивай или нет смысла нет, всеравно результат очевиден.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно не пристебуйтесь, це діло кожного, але за це штраф і не зря.

Кто тебе сказал что я не пристегиваюсь? Я пристегиваюсь все гда в городе, на трасе или даже мне надо проехать совсем пару метров, всегда знаю что могу втретить дибила на дороге. И в машине всех заставляю пристегиватся. Я говорил про то что на скоростях 150 пристегивай или нет смысла нет, всеравно результат очевиден.

Смысл есть ВСЕГДА,и при любой скорости!!!!!!Особенно если есть SRS. И в Жигулях задние пасажиры могли выжить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смысл есть ВСЕГДА,и при любой скорости!!!!!!Особенно если есть SRS. И в Жигулях задние пасажиры могли выжить.

Думаю и подушки безопасности не помогли бы, если лоб в лоб, т.к. внутренние органы превращаются в кашу при таком ударе. Конечно пристегиватся надо, ситуации то разные конечно это повышет вероятность, но всетаки очень большая скорость. 221 не самых худший автомобиль по безопасности и возможно водитель мерса и был пристегнут (хотя врядли такие дыбили пристегиваются), скорость уж очень большая. То что твоя фраза Смысл есть ВСЕГДА,и при любой скорости абсолютно верна спорить думаю никто не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно не пристебуйтесь, це діло кожного, але за це штраф і не зря.

Кто тебе сказал что я не пристегиваюсь? Я пристегиваюсь все гда в городе, на трасе или даже мне надо проехать совсем пару метров, всегда знаю что могу втретить дибила на дороге. И в машине всех заставляю пристегиватся. Я говорил про то что на скоростях 150 пристегивай или нет смысла нет, всеравно результат очевиден.

Смысл есть ВСЕГДА,и при любой скорости!!!!!!Особенно если есть SRS. И в Жигулях задние пасажиры могли выжить.

Дійсно, сенс застібати паски є завжди. Інакше аірбег замість того щоб врятувати, скрутить вам карк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О чём вы спорите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Не об этом надо говорить!!!!!!!!!!!!!!!!!! Водила мерса СКОТ!!!!! И извините меня!!!!! Я могу предположить что он не совсем умер.......... я конечно сочувствую его семье (если это правда) ...... Но сынок одного из депутатов в Киеве .. до сих пор проходит реабилитацию в ИЗРАИЛЕ после того как убил 2 -х человек --- своей машиной. И поверьте для депутатов -- это как раз плюнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут в лоб...і ремені тут саме точно не помогли б...пояснюю: Мерседес влетів не В Жигуль,а НА нього...після зіткнення з ЗІЛом,Мерседес перевернувся і летів кришою до низу,і нею ж впав на Жигуль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось чув (потрібні тільки офіційні дані) чи буа алкоголь в крові винуватця ДТП. Я вчора дивився новини по ТСН і про це нічого не сказали - хоч звичайно зразу говорять був/ чи не був...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновок: ЗІЛ - машина надійна... навіть надійніша від Мерса :)

Ну це як сказати,враховуючи те,що при зіткненні Мерса із ЗІЛом,у останнього збитий міст,я надіюсь пояснювати не потрібно що таке міст у ЗІЛа,яка його міць...І який той Мерс,надійний чи не дуже...

Хтось чув (потрібні тільки офіційні дані) чи буа алкоголь в крові винуватця ДТП. Я вчора дивився новини по ТСН і про це нічого не сказали - хоч звичайно зразу говорять був/ чи не був...

Вибачте за правду,яку всеодно ніхто небуде доводити...Померший водій був в какашку п"яний...за що йому тепер багато хто вдячний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ви бачили ремені безпеки в Жигуля на задньому сидінні?

Прийди до мене заглянь )

Три людини може пристібнутися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водитель мерса и был пристегнут (хотя врядли такие дыбили пристегиваются), скорость уж очень большая. То что твоя фраза Смысл есть ВСЕГДА,и при любой скорости абсолютно верна спорить думаю никто не будет.

то что они не пристёгиваются, то наверное даже к лучшему, так же хорошо что и притруски на скутерах не в шлемаках ездят. т.с. естественный отбор.

на счет, смысл есть пристёгиваться всегда, это да. но в каждом правиле есть исключения. лет восемь тому назад, знакомые нашей семьи ехали на море, на жигулях шестёрке. на встречку им вылетела машина, подробностей дтп не помню. дядя отстегнулся (сидел спереди на пассажирском сиденье), что бы с заднего сидения взять себе бутрик. как раз в тот момент произошло столкновение. в итоге. жигуль не надо было особо под пресс пускать, потому что он и так был уже смят до предела. трое: водитель и два пассажира, изымались из машины по кусочкам, а дядя при ударе вылетел через лобове стекло. пару переломов и сотрясение мозга. как сказал доктор, основные травмы от попадания в дерево, об которое закончился его полёт.

на счёт того что ЗИЛ крепкая машина, это что-то типа "против лома нет приёма, окромя другого лома". а тут разная весовая категория.

а на счёт пьяный ли, надо что бы сказали врачи. а то если влепился. то значит пьян. типа по трезвости люди не совершают ошибок? (правда нюанс, если его отец главврач, то возможно и не расскажут). хотя какая уже разница то? 6-ть трупов... судить некого. к чему доказательства? нет человека и всё тут. просто напоминание что скорость не шутки... очередной винок у обочины...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ви бачили ремені безпеки в Жигуля на задньому сидінні?

они есть. просто народ их снимает, что бы сидящим сзади ничего в попу не врезалось, если они сидят не так как надо. у меня в мерсе тоже старый хозяин поснимал задние ремни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по поводу ремней - уверен что смысл есть всегда. И ремень прибавляет хоть 1% к шансу выжить, НО... я видел как-то краш тест мерсика Смартика на скорости 120 кмч о бетонную стену. После удара у него спокойно открылись двери и даже почти ничего не влезло в салон что могло б убить человека либо зажать. Все было супер по краштесту, но ведущий сказал что это все хорошо, но при такой резкой остановке все пассажиры (манекены) умерли от разрывов внутренних органов..... :)

З.Ы. Я пристегиваюсь даже если переганяю авто от гаража к дому, а это метров 150-200.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось чув (потрібні тільки офіційні дані) чи буа алкоголь в крові винуватця ДТП. Я вчора дивився новини по ТСН і про це нічого не сказали - хоч звичайно зразу говорять був/ чи не був...

Вибачте за правду,яку всеодно ніхто небуде доводити...Померший водій був в какашку п"яний...за що йому тепер багато хто вдячний...

Мені просто цікаво - як хтось міг оцінити ступінь його алькогольного сп'яніння після такої ДТП? Він напевно ж був без свідомості, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені просто цікаво - як хтось міг оцінити ступінь його алькогольного сп'яніння після такої ДТП? Він напевно ж був без свідомості, чи ні?

Аналіз крові - лабораторним шляхом. Запах алкоголю - побутовим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бачив незначну аварію на Карпенка-Карого, біля повороту на переїзд в бік Київського майдану. Учасники -- Газель з вікнами і новий Форд Транзит. Хто винуватий -- не знаю, і пошкодження дріб'язкові.

І розказували про ще одну аварію в Гаразджі перед обідом, на трасі, прямо біля повороту до дач і кар'єрів, була аварія за участю фури і "черевичка" (якийсь Renault Cango, чи Citroen Berlingo). Кажуть що черевичок був неслабо вдарений в зад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

** щодо Гаразджі**

це експерт (експерт оцінки автотранспорту: пошкодження і т.д.) із моєї роботи, обоє із дружиною у лікарні. Авто на штрафмайданчику. Стукнув поляк (на фурі) мав їхати 50км/год (знак там), а "шайба" запису дорожнього шляху, показала швидкість 90км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ремені безпеки можуть тільки твоє тіло в машині оставити, ударитися всерівно можна, або грудну клітку зламати. А зупинку авто від 100 км\год до 0 км\год органи можуть не витримати, хоч не відомо скільки Жигуль їхав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба так недооцінювати ремені безпеки.

Мій знайомий на х5 на швидкості 160 км. влетів в стоячу фуру. В машині було 3 людей. Двох спереду майже не постраждали, дівчина, яка сиділа на задньому сидінні пошкодила добре руку і плече (оперували). Сьогодні всі живі і здорові. Швидкість була 160....це 100 %.... І не треба говорити про пояси так погано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на счёт пьяный ли, надо что бы сказали врачи. а то если влепился. то значит пьян. типа по трезвости люди не совершают ошибок? (правда нюанс, если его отец главврач, то возможно и не расскажут). хотя какая уже разница то? 6-ть трупов... судить некого. к чему доказательства? нет человека и всё тут. просто напоминание что скорость не шутки... очередной винок у обочины...

Я розумію,що безліч пишуть тут лише свої власні думки і нічим не підтверджені...Дівчина,яка загинула в Мерсі була моєю подругою...і я знаю,як воно сталось...і я знаю те, що ця людина погубила людей,їхні сім"ї,мою подругу і разом з тим свою сім"ю...покійних не можна винити,але простити просто неможливо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...