Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

"Водій" скутера циганської національності помер у швидкій.

Скутери в нас, здебільшого, японської і китайської національності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну хто хто, а лексус повинен відзначатись рівнем безпеки.... Візьмімо хоча б ціну на цю машину і стає все зрозуміло :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пів години тому, поворот Глушець-Паркова. Шкода-Жигуль. Видно Шкода повертала на Паркову зі сторони Старого ринку, а Жигуль не захотів пропускати.

До речі, будьте обережні на Відродження в районі Вопака. Там мурували каналізаційний люк посеред дороги - стоїть пара покришок, нічого страшного, але коли наскочити - то неприємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 липня їхав додому близько 1-ї ночі, в напрямку Молоді, на вул. Відродження (перехід 18 школи) прямо на дорозі стояла шина по лівій смузі позжовж лінії зупинки. шкода що фотіка з собою небуло! Це не в тому місці де мурували щось а значно далі.

Абзац повний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этой шиной был накрыт свежесмурованный люк. Или лучше было бы без шины?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этой шиной был накрыт свежесмурованный люк. Или лучше было бы без шины?

Шина - це не той спосіб, яким помічають свіжозмуровані люки. Шину бачить тільки той, перед ким вона. І я не знаю, як там та шина лежала - але допускаю, що якийсь вантажний автомобіль чи хаммер, проїжджаючи, міг не обминати ту шину, а пропустити її проміж коліс. Тоді легковушка, яка б їхала ззаду, і водій якої навіть не здогадувався б про шину, або скутерист чи велосипедист - отримали б сюрприз.

Такі місця якимись палками з червоними ганчірками треба помічати, плюс знаками щоб всі бачили (в т.ч. в темноті) і об'їжджали, а не покришками накривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі місця якимись палками з червоними ганчірками треба помічати, плюс знаками щоб всі бачили (в т.ч. в темноті) і об'їжджали, а не покришками накривати.

не в этой стране :)

ЗЫ по той же Видродження у моего буса год назад перебило люком трос ручника, когда я наехал на него. Только у нас люки асфальтируют :0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 липня їхав додому близько 1-ї ночі, в напрямку Молоді, на вул. Відродження (перехід 18 школи) прямо на дорозі стояла шина по лівій смузі позжовж лінії зупинки. шкода що фотіка з собою небуло! Це не в тому місці де мурували щось а значно далі.

Абзац повний!

Коли я їхав бусом, то шини лежали поряд з свіжозамурованим люком, попереду мене їхав Мерс, який різко прийняв вправо перед самим люком,  мені такий маневр на бусі не вдався б, добре, що на зустрічній смузі ніхто не їхав. Так би протягнув би я ці шини. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, будьте обережні на Відродження в районі Вопака. Там мурували каналізаційний люк посеред дороги - стоїть пара покришок, нічого страшного, але коли наскочити - то неприємно.

А ще на Відродження напроти Укрсиббанку прямо на тротуарі де ходить багато людей дирка глибиною глибше коліна.

В вечірній час без проблем ногу поламати можна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшна аварія сталася в Рівно http://news.autopark.tv/?com=news&sb=v...210&menu=19

Відео

В Мазді їхали лучани, поверталися з відрядження. З водієм все добре. А два пасажири постраждали. Загинув Колодинський Анатолій (33 роки)- керівник Волинської філії Центру державного земельного кадастру. В тяжкому стані його колега, знаходиться в Рівному в реанімації.

Обоє мої однокласники. Щойно з похорон... З розповіді родичів покійного... погано діагностували. Виявили перелом ребра, але не зясували, що ребро пробило легеню. Врезультаті смерть наступила від внутрішньої кровотечі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, просто ужас ;) а в пресс-релизе насчет "недостатка опыта вождения" что-то можешь сказать? смотри:

1. машина дэу - по управляемости сама по себе не подарок;

2. дождь;

3. превышение скорости;

4. неопытный водитель?

5. шесть человек в машине, из них двое детей, наверняка никто не пристегнут и о детских сидениях даже речь не идет.

у этих людей должна быть чертовски хорошая карма, чтобы доехать в целости и сохранности до места назначения, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю з тобою згідна. Виходить як не ти, то тебе на дорозі...

В мене інше запитання... Казали, що удар в Мазду припав на бік водія, який лишився цілим, а його сусід загинув. От тобі й карма...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так при лобовом ударе обычно и страдает водитель. так как, во-первых, у него намного больше вероятность попасть под перекрытие встречной машиной, а во-вторых руль, педали и приборная панель наносят больше травм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так при лобовом ударе обычно и страдает водитель. так как, во-первых, у него намного больше вероятность попасть под перекрытие встречной машиной, а во-вторых руль, педали и приборная панель наносят больше травм

Я розумію. Тому і водій деу загинув. Але я маю на увазі водія Мазди. Удар припав на його бік, але він уцілів, а пасажир біля нього загинув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 21:40 повертався зі Світязя і між поворотом на Брище і Маяками бачив як в кюветі горить машина. Все прямо як в американських фільмах -- лишився практично сам кузов, охоплений полум'ям (здається це стара Хонда Сівік була). Ми зупинились поцікавитись чи не потрібна допомога, то водій тієї машини чомусь дуже весело нам розказував що ні, все добре, ніхто не постраждав. Каже що вона почала горіти, то вони її спихнули з траси в кювет. Мда, такого я ще не бачив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за тобою на ланосі з прицепом їхав то вже вона згоріла а народ розказував пожежникам як краще гасити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз їхав на роботу, то бачив результати. Так і подумав, що Chevrolet винен в цій аварії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально тільки що на відродження, навпроти вопаку мотоцикл догнав богдана... Водій мотоцикла був в шоломі, вроді серйозних травм нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 15:00 на мосту біля автозаводу 15-ка на шаленній швидкості зачепила при обгоні VW Passat

і втративши керування вилетіла з дороги. Зупинити її зміг лише фонарний стовб. Якщо б не він

злетіла б н*х.... з мосту.

В машині було двоє, після аварії в одного дуже розбите лице, поїхали іншою машиною до лікарні.

Були п'яні чи просто не сповна розуму - загадка...

post-606-1217334896.jpg

post-606-1217334975.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 15:00 на мосту біля автозаводу 15-ка на шаленній швидкості зачепила при обгоні VW Passat

і втративши керування вилетіла з дороги. Зупинити її зміг лише фонарний стовб. Якщо б не він

злетіла б н*х.... з мосту.

В машині було двоє, після аварії в одного дуже розбите лице, поїхали іншою машиною до лікарні.

Були п'яні чи просто не сповна розуму - загадка...

Ото лайно ці Лади російські. На 15-тій сторінці є фотка як Лексус врізався в Богдан, то лобове скло ціле, водій живий-здоровий.

Женя чи Плум скидували ссилку на фотку, як пресується китайський бусік об стіну, як жестяна пляшка, майже в три рази меншає, Лада недалеко від китайців пішла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін бачив я її досить жостко все виглядає якщо не готуватись до цього. Мене трохи шокануло.

15-ку з лексусом за 80-90 штук баків рівняти трохи пошло, якби водій мав бабки на лексус він би 15-ку однозначно не купляв і взагалі якби мав бабки він би 15-ку не купляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мав би розум не ганяв би по місту, на 15ці с всесезонною гумою на колесах.

Вони колись всі себе повбивають :D І на дорогах буде безпечніше їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...