Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

Можливо водій скутера їхав з увімкнутим правим поворотом...

его все равно должны пропустить те, кто поворачивает налево или проезжает дорогу насквозь...

А те звідки повертав лансер з Відродження чи з Писаревського ролі не грає, якщо він все робив у межах правил.

народ, вы прикалываетесь?

Lancer виноват - без вариантов/светофоров/поворотов

даже если он ехал от трешки и сворачивал на Ветеранов - то делал это с нарушением рядности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

народ, вы прикалываетесь?

Lancer виноват - без вариантов/светофоров/поворотов

Та ні, Шура... це, млять, розвивають свої теорії місцеві їздуни-специ, які:

1). Правил дорожнього руху ніфіга не знають;

2). Водійських прав не мають, а якщо мають - то див. п. 1)

А потім крики: "Чого в нас багато ДТП?!! Знаків не видно! Ями на дорогах! Велосипедисти! Скутеристи!" А те, що багато пєдєрастів, які тупо не знають, як їхати - про це всі забувають.

Даний топік - яскраве свідчення того, що ПДР знають одиниці.

Я не знаю добре ПДР. Але в сумнівних ситуаціях я краще постою, хай мені в спину сигналять (в мене все одно сигнал голосніший) - але я зроблю маневр таким чином, щоб це було максимально безпечно. Не стидаюся гальмувати навіть на тих перехрестях, де я маю перевагу. Тому що обережний.

ЗІ. І ще я пристібаюся. Завжди. Навіть на місці пасажира. В тому числі заднього ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lancer виноват - без вариантов/светофоров/поворотов

даже если он ехал от трешки и сворачивал на Ветеранов - то делал это с нарушением рядности.

Я ж і писав що у будь якому випадку водій лансера буде винним. І навіть якщо скутерист проїхав на червоне світдо значно перевищивши дозволену швидкість, все одно водій лансера буде винним. І взагалі то від трьошкі їхав скутерист, а лансер або з теремно, або зі сторони лучеська

Та ні, Шура... це, млять, розвивають свої теорії місцеві їздуни-специ, які:

1). Правил дорожнього руху ніфіга не знають;

2). Водійських прав не мають, а якщо мають - то див. п. 1)

А потім крики: "Чого в нас багато ДТП?!! Знаків не видно! Ями на дорогах! Велосипедисти! Скутеристи!" А те, що багато пєдєрастів, які тупо не знають, як їхати - про це всі забувають.

Даний топік - яскраве свідчення того, що ПДР знають одиниці.

Я не знаю добре ПДР. Але в сумнівних ситуаціях я краще постою, хай мені в спину сигналять (в мене все одно сигнал голосніший) - але я зроблю маневр таким чином, щоб це було максимально безпечно.

ЗІ. І ще я пристібаюся. Завжди. Навіть на місці пасажира. В тому числі заднього :)

І кого ж ти маєш на увазі? ;)

Особисто я не маючи поки що значного водійського стажу поступаю аналогічно тому, як вище описав ти. А правила періодично перечитую і собі нагадую. І ще, з мого вікна чудово видно це перехрестя і я знаю наскільки часто там трапляються ДТП, тому завжди проїжджаю це перехрестя максимально обережно і уважно

А на рахунок їздунів-спеців які розвивають совї теорії можу сказати лише що дурні вчаться на своїх помилках, а розумні на чужих. Детально проаналізувавши ситуацію можна зробити для себе висновки і не повторяти аналогічних помилок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. І ще я пристібаюся. Завжди. Навіть на місці пасажира. В тому числі заднього :)

;), я такой же. :)

А на рахунок їздунів-спеців які розвивають совї теорії можу сказати лише що дурні вчаться на своїх помилках, а розумні на чужих.

Ну, если верить старой поговорке, то на своих ошибках учатся как раз умные (т.к. дураки не учатся никогда), а на чужих ошибках - мудрые. :)

Мое мнение - водитель авто неправ. А на какой там скорости летел пацан - это уже в данном случае все-таки вторично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мое мнение - водитель авто неправ. А на какой там скорости летел пацан - это уже в данном случае все-таки вторично.

В будь якій ситуаціїї чи їхав водій ланцера з Теремно (це буде другорядна дорога по відношенню до Відродження),

чи повертав на ліво по Відродження всерівно він не правий і буде відшкодовувати вартість "табуретки " скутера + відшкодовувати вартість витрат на лікарню, якщо водій скутера там.

Все справа готова для адвоката, як потрібно для допомоги скутеристу то допоможимо.

Всі напевно памятають випадок з Lexx та Ігорем по дорозі на Ківерці мало вчили "крутих" гореводіїїв на луноходах ще б вони ПДР вивчили а не купували права за "сало".

P.S . Читай матчасть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правило "пропусти дурня" діє завжди, хай навіть він порушує правила - своє життя дорожче всяких правил. Коли на вєліку їду по головній і бачу шо мене непропускають, то починаю гальмувати.

Хто винуватий рішить слідство і свідки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок аварії на перехресті вул.Ветеранів і пр.Відродження: в Лансері були працівники ДАЇ, їхали після святування Івана Купала, явно не тверезі - п'яні, і до того ж норматєльно. В машині перебував пан.... (начальник крімінальної міліції міста Луцька).

В когось є дані про стан хлопчини, що їхав на скутері? Напишіть.

Після дтп його забрали в лікарню - привезли в реанімацію без свідомості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок аварії на вул Теремнівський. З Лексуса (він був винуватий) вибрався (по іншому не назвеш) вдрєбізги п'яний водій і покинув місце дтп. Через деякий час приїхали його товариші (корєша) і сказали - що повністю оплатять водію маршрутки ремонт і збитки.

Народ не пийте перед поїздками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто не та країна,де поважають велосипедистів,мотоциклістів,гужовий транспорт.В нас бик їде на нормальній машині і думає,що він завжди прав.Це ж вже не перший такий випадок з скутеристом.Особисто мого друга теж збили так само,бо було побарабану,хто там десь на бурчику.

А велосипедистів як ігнорують.Це що правильно? Жирні ментовські рила тільки і дивляться з кого б то бабла скосити,а не на ситуацію на дорогах.

Скажу так,не доросли ми ще до культури на дорозі,а тим більше до двоколісного транспорту.

А може водії скутерів і т.п. табуреток хоча б почнуть зупинятись на червоний і пропускати пішоходів на переходах. Бо складається таке враження що в них нема жодних обов'язків а є тільки права на які постійно зазіхають водії автомобілів. Просто вже набридла картина, коли на світлофорі стоїть 2-3 ряда машин, люди переходять дорогу і тут чудік на мопеді вискакує зпоміж машин (звісно розганяючи при цьому пішоходів) і летить на червоний маючи всіх і все в ду..і. А кому незнайома картина коли на Соборності мотопедери тримаються лівого (!!!) краю проїзжої частини? хто і кого тут наражає на небезпеку? А літаючі по осьовій 200 км/год камікадзе на спортбайках (часто бачу на Ковельській і Львівській)? І про велосипедистів - як вам "пацани на лісапедах" на вул Лесі Українки (колишня Радянська) які гоняться між пішоходами - це нормальні учасники дорожного руху??? (був свідком як такий "ектремал" чуть не збив дитину (дивом пронесло)) Якщо вони претендують на повагу водіїв автомобілів може варто було б ВИВЧИТИ ПДР і хоча б робити вигляд що їх не порушуєш і перестати чудити на дорозі. Я не кажу що автомобілісти всі дуже чемні і дисципліновані , але скутеристи, як на мене, в більшості своїй просто нагло і демонстративно ігнорують будь-який порядок і правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:), я такой же. :)

Ну, если верить старой поговорке, то на своих ошибках учатся как раз умные (т.к. дураки не учатся никогда), а на чужих ошибках - мудрые. :)

Мое мнение - водитель авто неправ. А на какой там скорости летел пацан - это уже в данном случае все-таки вторично.

Что значит вторично??????????????? Значит если я еду по главной дороге ---- мне можно лететь 200 км в час , на красный свет, сбивая всё на своём пути ---- и если ни кого насмерть не убил то всё вторично???? Так получается????? Правила писаны только для тех кто поворачивает???А кто едет по главной тот всегда прав?????? Я что то не понял???? это новые такие правила???? я не оправдываю ментов! Я их ненавижу, но правила на то они и правила (ПДД) чтобы их выпонять. И если бы пешеходы всегда переходили улицу на зелёный свет и в положеных местах их бы уважали, тоже самое касается велосипедистов которые гоняют по тротуарам. Я одному такому пешеходу ---- который вышел перед моей машиной да ещё мне ФАКУНА показал ----выскочил и дал в РЫЛО --- думаю теперь будет переходить так как положено, возможно это спасёт в будующем ему жизнь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви помітили тенденцію збільшення ДТП за участю ментів?

Все почалося (звичайно ж значно раніше, але...) із наїзду на дітей на Горохівщині.. і пішло поїхало..

Отака наша держава - цілковите "кумовство", кум-сват-брат-сусід-родич-знайомий, всі ми із одного села і нам все по...ю.

нам поки підср@чника не дадуть - ми не поворухнемося.. от як вчинять люди самосуд над одним із таких.."кумів".. то може хтось і задумається!

будемо сподіватися, що сьогоднішній день буде без аварій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що по цьому поводу пише інтернет!

09.07.2008 08:30

В Луцке милиционер на иномарке сбил юношу на скутере

В Луцке сотрудник горотдела милиции совершил ДТП, в котором был серьезно травмирован 19-летний юноша.

MetaNews

Завершено альтернативное расследование убийства Евгения Кушнарева

Жвания объяснил причину метаморфоз с лицом Ющенко

Тимошенко РАСПЯЛИ на Интере (ВИДЕО)

Пьяный Петросян устроил кровавое ДТП

БЮТ заблокировал Раду, заподозрив "регионалов" в злых намерениях

Как сообщили в пресс-службе отдела Госавтоинспекции УМВД Украины на Волыни, происшествие случилось 7 июля на перекрестке улиц Возрождения и Ветеранов в Луцке. В сообщении отмечается, что, по свидетельствам очевидцев, управляя автомобилем «Митсубиси-Ланцер», начальник одной из служб горотдела милиции во время поворота нарушил Правила дорожного движения и не пропустил скутер, который двигался ему навстречу.

Как следствие, на полной скорости мотороллер врезался в правую переднюю сторону иномарки. В результате ДТП 19-летний водитель скутера получил ушиб головного мозга, черепно-мозговую травму, перелом нижней челюсти. Он был госпитализирован в реанимационное отделенные Луцкой городской клинической больницы №2. Пострадавший находится там и сейчас.

По информации пресс-службы ГАИ Волыни, на место происшествия выезжали представители прокуратуры Луцка, УМВД Украины в Волынской области, представители ГАИ. Место ДТП тщательным образом осмотрели, у водителя «Митсубиси» проверили содержание алкоголя в крови.

Сейчас продолжается следствие. Вероятнее всего, в отношении работника Луцкого горотдела милиции, совершившего аварию, будет возбуждено уголовное дело.

По материалам Униан.

to Shura

таку інформацію може отримати будь-хто, хто має електронний телефонний довідник...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може водії скутерів і т.п. табуреток хоча б почнуть зупинятись на червоний і пропускати пішоходів на переходах. Бо складається таке враження що в них нема жодних обов'язків а є тільки права на які постійно зазіхають водії автомобілів. Просто вже набридла картина, коли на світлофорі стоїть 2-3 ряда машин, люди переходять дорогу і тут чудік на мопеді вискакує зпоміж машин (звісно розганяючи при цьому пішоходів) і летить на червоний маючи всіх і все в ду..і. А кому незнайома картина коли на Соборності мотопедери тримаються лівого (!!!) краю проїзжої частини? хто і кого тут наражає на небезпеку? А літаючі по осьовій 200 км/год камікадзе на спортбайках (часто бачу на Ковельській і Львівській)? І про велосипедистів - як вам "пацани на лісапедах" на вул Лесі Українки (колишня Радянська) які гоняться між пішоходами - це нормальні учасники дорожного руху??? (був свідком як такий "ектремал" чуть не збив дитину (дивом пронесло)) Якщо вони претендують на повагу водіїв автомобілів може варто було б ВИВЧИТИ ПДР і хоча б робити вигляд що їх не порушуєш і перестати чудити на дорозі. Я не кажу що автомобілісти всі дуже чемні і дисципліновані , але скутеристи, як на мене, в більшості своїй просто нагло і демонстративно ігнорують будь-який порядок і правила.

Шановний ZaZik, якщо ти хоть раз проїхався їздив на скутері по місту ти мавби знати які колдой*бини в нас на дорогах в основном з правого боку, ще доповнюють картину скутерістам маршуткі, які частенько кумарять, обганяють і стають на найблищій зупинці зразу після обгону (це все що стосується вул. Соборності). На рахунок ям це вже взагалі атдельна тема розмови, в мене на кільці біля ДАЇ взагалі на ходу розвалився задній амортизатор (і їя менти не зробили біля себе дорогі я навіть і незнаю...) а все іза того шо їхав з правого боку, бо взагалі то стараюсь дотримуватись правил дорожнього руху, які хоть і не едіально знаю, на червоне світло неразу не проїзжав, а те що скутерісти завжди порушують правела то це явно гон, якшо хтось і не знає їх або осознано порушує їх, то не значить що поголовно всі на правила забили **й...

На рахунок атомобілістів я би стазав, що більшість вроді культурно поводяться на дорогах і не питаються підрізати проскочити перед скутером і т.п (виключення широкожопі кабани на джипах або крутих іномарках, і деякі маршутчікі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що по цьому поводу пише інтернет!

Сейчас продолжается следствие. Вероятнее всего, в отношении работника Луцкого горотдела милиции, совершившего аварию, будет возбуждено уголовное дело.

По материалам Униан.

таку інформацію може отримати будь-хто, хто має електронний телефонний довідник...

+++ зачет !!! хоть одного накажуть не дайте вІдкупитись :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя б воля то "скутерісти" взагаліб їздиили в себе на подвірї або десь в полі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя б воля то "скутерісти" взагаліб їздиили в себе на подвірї або десь в полі ...

Якщо б всі скутери мали держ реєстрацію, а їхні водії мали права і дотримувались ПДР, то хай собі їздять. А то особисто знаю людей які ПДР в очі не бачили, і на своїх табуретках дозволяють собі повним ходом ганяти по місту, постійно наражаючись на небезпеку і створюючи аварійні ситуації. А ще хотів недавно вийти і настукати по дюнделю одному придурку, який додумався зняти з свєї табуретки глушник і з крейсерською швидкістю 40-50 км в час ночі нарізав кручи по району. От з таким вот треба якось боротись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я еще раз повторюсь: дело не в типе транспортного средства, а в его водителе.

сам только что вломил идиоту на Ланосе.

потому что встал на переходе (прямо на зебре), а когда народ начал возмущаться, что им через лужи его обходить надо, ответил матом.

ну, я ответил прямо в открытую форточку в ухо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я еще раз повторюсь: дело не в типе транспортного средства, а в его водителе.

сам только что вломил идиоту на Ланосе.

потому что встал на переходе (прямо на зебре), а когда народ начал возмущаться, что им через лужи его обходить надо, ответил матом.

ну, я ответил прямо в открытую форточку в ухо...

і як відреагував водій ланоса на таку відповідь?

правильно, все залежить від водія транспортного засобу і його знання ПДР :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.40 на Ковельській за Братським мостом.

post-155-1215690860.jpg

post-155-1215690869.jpg

post-155-1215690874.jpg

post-155-1215690879.jpg

Цікаве саме що стоять з годину чекають ДАІ, а люди по бровках скачуть разом з тролейбусами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаве саме що стоять з годину чекають ДАІ, а люди по бровках скачуть разом з тролейбусами!

Як це поняти? Об'їжають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 15 з копійками по дорозі на Рованці, за мостом через Стир стоять менти, лежить скутер. Швидка була, видно когось забрала. Скутер валяється посеред смуги в сторону Луцька. Мєнти поставили табличку "Оформляється ДТП" і покурюють біля машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто і що знає сьогодні, тобто вже вчора (10.07) на Відродження в районі 18 школи, ввечері десь 20 година. Бачив посеред "сплошної" сильно розбиту шістку впоперек дороги. А далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...