Перейти до змісту

Пам'ятник Бандері в Луцьку має стояти навпроти прокуратури


Onil

Рекомендовані повідомлення

Соромітник, скажи це матерям, котрі за всій рахунок амуніцію купують своїм хлопцям на схід.

Моя сусідка і форму, і бєрци купила, тепер збирає і шукає де купити бронік з хорошим ступенем захисту, а вдома ще його двоє малолітніх дітей, котрих утримувати треба і його фермерство, бо саме сезон.

Пам'ятниками їх не злякаєш, це навпаки предмет маніпуляцій виборцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

laska, що сказати ? подякувати за нового президента Порошенка ?

якщо всім зручно самим утримувати армію - то в чому проблема ? утримуємо і надалі

якщо всім зручно утримувати всю цю кодлу, яка паразитує на нас - то в чому проблема ? утримуємо і надалі

но до чого тут пам’ятник... якщо ці виродки лише в нашому місті витрачають такі суми на своє утримання щодня - та це нас влаштовує чомусь...

я ніколи не зрозумію вашу логіку, якщо це логіка взагалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наша влада нічого не рішає, зараз думаю потихеньку вивозять все що є цінне десь куди подалі, а потім "ищи его, свищи его"...

Вся кодла що була, та й залишилась тільки переназначились (перекрасились) і все...

Система працює така, сьогодні всі тіпа не дружимо з тобою, ти тіпа опозиція, але всі залишаються "вась-вась"...

На рахунок армії мене нічого не дивує, "хто не кормить свою армію, рано чи пізно буде кормити чужу" - це аксіома була і буде.

І який той вояка який немає що жерти, і немає з чого стріляти, а ті всі тіпа недогенерали сидять в теплі, і умнічають якби то так "замутить" щоб зберегти бізнес своїх протеже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема скочується у політику. А починали з пам'ятника.

Наразі він нафіг не нада. Можна й почекати. Із вибором місця, і з вибором матеріалу і т.д. Проект можуть замутити. Хай припаде пилюкою з рік чи 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема скочується у політику. А починали з пам'ятника.

А для чого його ставлять, по-вашому? Через почуття патріотизму? Не смішіть мої сандалі <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз почали знову про памятники, так в мене знову виникло питання ...Де правий сектор подів памятник Леніна з Маневич чи гроші виручені за нього ? Чому уточняю, бо в попередній темі нічого про це не відписали...

Я надіюсь не вийшло так, хто звалив, того й памятник ... Його можна було продати ( комуністам - хай в себе вдома поставлять :0155: ....) чи переплавити і зробити памятник Степану Бандері без коштів з бюджету. Можливо тут є хтось з Правого сектору і зможе пояснити де поділись гроші чи памятник - які зараз так потрібні нашим військовим на сході, ще й суму там зазначали кругленьку - 250 тис. грн. якщо його здати як металолом. Буду вдячний за відповідь.

На мою думку такі питання треба вирішувати тільки через місцеві референдуми. І я проти памятника Бандері біля ЗАГСУ, там в кращому варіанті має стояти памятник Амуру - типу бог кохання ... А памятник Бандері пропоную поставити там де колись здається стояв танк, біля стадіону Авангард, між стадіоном і меморіалом слави ( на кільці) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тягнули вони з тим пам"ятником, тягнули, а як у країні настала війна, то надумали націнець пам"ятник поставити, капець просто

та й щодо місця, то, як на мене, можна було б інше придумати, а біля РАЦСу, дійсно щось романтичніше поставити (в мирному майбутньому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно колись писали: поставити пам'ятник Бандері навпроти прокуратури - що б пам'ятали та боялись)))). А біля РАГСу - дійсно, там не доречно. Це щодо місця.

Щодо коштів. Правильніше було б поставити його за кошти спонсорів/меценатів - і піар для людей, і міський бюджет не несе навантажень. Плюси очевидні.

Щодо того, чи треба ставити цей пам'ятник взагалі чи ні. Треба. Це наша історія, і постать Бандери відзеркалює її одну з найкращих сторінок як патріота, який боровся за Україну. Тим більше, на Волині зародилась УПА та існувала Колківська республіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз почали знову про памятники, так в мене знову виникло питання ...Де правий сектор подів памятник Леніна з Маневич чи гроші виручені за нього ? Чому уточняю, бо в попередній темі нічого про це не відписали...

Я надіюсь не вийшло так, хто звалив, того й памятник ... Його можна було продати ( комуністам - хай в себе вдома поставлять :0155: ....) чи переплавити і зробити памятник Степану Бандері без коштів з бюджету. Можливо тут є хтось з Правого сектору і зможе пояснити де поділись гроші чи памятник - які зараз так потрібні нашим військовим на сході, ще й суму там зазначали кругленьку - 250 тис. грн. якщо його здати як металолом. Буду вдячний за відповідь.

На мою думку такі питання треба вирішувати тільки через місцеві референдуми. І я проти памятника Бандері біля ЗАГСУ, там в кращому варіанті має стояти памятник Амуру - типу бог кохання ... А памятник Бандері пропоную поставити там де колись здається стояв танк, біля стадіону Авангард, між стадіоном і меморіалом слави ( на кільці) .

Танк стояв на кільці біля Північного ринку. Ці доїжджєючі..;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз почали знову про памятники, так в мене знову виникло питання ...Де правий сектор подів памятник Леніна з Маневич чи гроші виручені за нього ? Чому уточняю, бо в попередній темі нічого про це не відписали...

Я надіюсь не вийшло так, хто звалив, того й памятник ... Його можна було продати ( комуністам - хай в себе вдома поставлять :0155: ....) чи переплавити і зробити памятник Степану Бандері без коштів з бюджету. Можливо тут є хтось з Правого сектору і зможе пояснити де поділись гроші чи памятник - які зараз так потрібні нашим військовим на сході, ще й суму там зазначали кругленьку - 250 тис. грн. якщо його здати як металолом. Буду вдячний за відповідь.

На мою думку такі питання треба вирішувати тільки через місцеві референдуми. І я проти памятника Бандері біля ЗАГСУ, там в кращому варіанті має стояти памятник Амуру - типу бог кохання ... А памятник Бандері пропоную поставити там де колись здається стояв танк, біля стадіону Авангард, між стадіоном і меморіалом слави ( на кільці) .

Танк стояв на кільці біля Північного ринку. Ці доїжджєючі..;-)

Так трішки помилився ...Там стояла ось така скульптура ( фото )

post-11159-0-89280000-1404466786_thumb.j

На мою думку там можна поставити памятник Степану Бандері... Думаю поблизу момеріалу слави було б доречніше ніж біля ЗАГСУ.

post-11159-0-89280000-1404466786_thumb.j

post-11159-0-89280000-1404466786_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то все херня шо в нас війна на Сході...

то все херня шо дороги по проспекту Соборності майже немає...

проте майже 100 000 у.е. на пам"ятник який можна зробити і з гіпсу гроші є....

Нічього не змінилось, як крали так і крадуть, як все було за гроші "рішити" так і осталось....

П.С. я За двома руками за пам"ятник Бандері... но наразі є більш нагальні потреби ніж пам"ятник..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А для чого його ставлять, по-вашому? Через почуття патріотизму? Не смішіть мої сандалі <_<

У нинішньому політичному словнику явно бракує двох термінів на позначення давно сформованих понять. Пропонований текст – скромна спроба заповнити цю суспільствознавчу і політологічну прогалину.

Імпрезіонізм (від імпреза – урочистість, святкування) – надзвичайно поширена в українському громадському і політичному житті практика, суть якої полягає в тому, щоб 1) виявлення, осмислення і розв'язання будь-якої проблеми підміняти святкуваннями; 2) не бути кимось, а видавати себе за такого; 3) не діяти, а робити враження, створювати ілюзію діяльності; 4) формувати громадську думку за допомогою імпрезіоністів.

Імпрезіоністи (від імпреза – урочистість, святкування) – категорія істот, без яких не обходиться жоден публічний захід, жодне святкування і покликанням чи завданням яких є робити потрібне враження, імітувати діяльність та скеровувати громадську думку з головного на другорядне.

Безсумнівним є те, що імпрезіоністи – дуже різні. Але є низка характерних ознак, які властиві їм усім і які виділяють їх в окреме суспільне явище.

Так, усі імпрезіоністи надзвичайно діяльні, постійно заклопотані, завжди зайняті. Дуже квапляться, ніколи не мають часу,– про що можуть годинами розповідати кожному зустрічному. Люблять ділитися тим, що вони робили і роблять, рідше – що зробили. Але кожну спробу з'ясувати, які ж наслідки-плоди їхньої діяльності, завжди сприймають як особисту образу.

Палкі прихильники теорії "малих діл". Але якщо творці і послідовники цієї теорії з ХІХ ст. через дрібні, малопомітні справи намагалися утверджувати велику ідею національного відродження і визволення, то для наших імпрезіоністів малі справи – це засіб ухилитися від боротьби за реалізацію української національної ідеї, створюючи, проте, враження, ніби вони (і тільки вони!) якраз саме цим і займаються.

Імпрезіоністи політично різношерсті, але дуже активні. Усі вони – члени. Тобто перебувають у різних партіях, громадських об'єднаннях, комітетах тощо. Відмінні організатори традиційних у нашій історії ТВВ – товариств для взаємного вшанування.

Постійно підкреслюють, що вони – патріоти. Чомусь вважають, що патріотизм (любов до батьківщини) – це така заслуга, не підозрюючи, що це природна якість і святий обов'язок кожної нормальної людини. Прагнуть закріпити за собою монополію на патріотизм і навіть думки не допускають, що це почуття може бути властиве людям з інших середовищ.

Імпрезіоністи ідейно-політично безплідні, як мули, а тому діють за принципом омели: паразитують на чужих їм ідеях та славі патріотичних об'єднань. У кожному з цих середовищ, як і в громаді, дуже виділяються своєю агресивною активністю – як омела у кроні дерева своєю зеленню.

Ідейність імпрезіоністів виражається в тому, що вони здатні заковтнути, звести до свого рівня, спримітивізувати і продати (до того ж – дуже вигідно!) будь-яку ідею, її носія і навіть цілу організацію.

Їхня улюблена справа – святкові заходи: річниці, похорони, дев'ятини, сороковини, роковини, ювілеї. Бояться живих, зате дуже люблять мертвих, залюбки влаштовують різні імпрези на їх честь і вихваляють їх за відданість ідеям.

Їхні улюблені заняття – наради, засідання, зустрічі із заїжджими імпрезіоністами, колективні скавуління, колективні оплески, колективні гавкання, колективні заяви, колективні поїздки по історичних місцях, колективні фото (знають, що самі вони – ніщо, тому фотографуються завжди біля чогось чи з кимось). А ще – страшенно люблять творити різні штаби, координаційні ради, комітети, блоки, круглі столи тощо,– щоб здаватися суспільно і політично значущими...

-------------------------------------

Праця політолога і публіциста Василя Іванишина "Жерці імпрези" у памфлетній формі окреслює деякі потворні явища нашого суспільно-політичного життя – те, що заважає реалізації української національної ідеї, примітивізує нашу політику і заважає історичному поступу нації.

http://hbds.ru/txt/vidrodzhenia/ivanyshynv/zhi.html

В цій праці, яка була написана 11 років тому, Василем Іванишиним якраз і дана характеристика і сучасним луцьким діячам-активістам, які реальні справи підміняють перейменуванням вулиць та встановленням ідолів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Оскільки переносити від РАГСу немає правових підстав, то треба скасовувати причину.
 

Цитувати

ПРОСИМО СКАСУВАТИ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ від 29.07.2009 №44/5 „Про затвердження результатів повторного замовленого конкурсу на ідею та місце встановлення пам'ятника Степану Бандері" як таке, що викликало значний резонанс в суспільстві та не сприяє розумінню між українцями, яке мало б виникати від особистості Провідника.

 

Вже є 179 голосів і лишилось 6 днів. Петиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то вже не перша схожа петиція, але вони і далі гнуть своє. Вже навіть розганяють ідею, щоб прибрати звідти ЗАГС, але пам'ятник все-одно лишити.

Я - проти пам'ятника Бандері в тому місці.

 

Є вулиця Бандери, от і тулити десь там. Чи за Універом (місця вдосталь), чи дійсно навпроти прокуратури в тому скверику, як звучало в ідеї в першому повідомленні теми

 

А можна і в скверику біля готелю "Україна" (навпроти ЦУМу), там теж зручне доречне місце (навпроти МВС ;)). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

Та то вже не перша схожа петиція, але вони і далі гнуть своє. Вже навіть розганяють ідею, щоб прибрати звідти ЗАГС, але пам'ятник все-одно лишити.

Я - проти пам'ятника Бандері в тому місці.

Я також проти - там місце невдале і район поганий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Dream сказал:

Вже є 179 голосів і лишилось 6 днів. Петиція.

Я ж тобі казав - Кононовічу ссилку скинь. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, ForZa said:

І не крапка зовсім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

якщо це не 1-е квітня, то богу дякувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ж "новина", тільки в трактуванні Волинь24:

Цитувати

У луцькій мерії черговий конфлікт через пам’ятник Бандері – грошей не дали

Луцькі депутати вкотре сперечались про встановлення пам’ятника Степану Бандері біля РАЦСу і врешті вирішили не виділяти на нього заплановані 350 тисяч гривень. Про це стало відомо 12 січня під час сесії Луцької міської ради.
   Під час обговорення проекту міського бюджету на 2017 рік начальник департаменту бюджету та фінансів Лілія Єлова розповіла про виділення 350 тисяч гривень на встановлення пам’ятника Степану Бандері. Нагадаємо, загалом на споруду потрібно 3,5 мільйони гривень.
   Ця пропозиція очікувано викликала хвилю обурення в сесійній залі. Так, депутат Ігор Поліщук зауважив, що фракція «УКРОПу» не голосуватимемо за цю пропозицію, мовляв досі спірними залишаються питання місця встановлення пам’ятника, його вартості. Обранець громади запропонував повести громадські слухання, на яких вкотре обговорити встановлення пам’ятника лідеру націоналістичного руху.
   Микола Собуцький також поцікавився, куди поділись кошти, виділені на пам’ятник у 2014 та 2016 році, а також пожертви громадян.
У відповідь свободівець Микола Федік емоційно зазначив, що за вісім років «ніхто палець об палець не стукнув», тому виділені з бюджету кошти повертались до міського бюджету, а за пожертви було встановлено постамент, також частина коштів залишається на рахунку. «200 тисяч вже перерахували підрядникові, виготовляється гіпсова скульптура в натуральну величину. Давайте не смішити інші міста, і завершувати те, що розпочали давно», - додав депутат.
   Олександр Кравченко натомість порадив не робити з Бандери другого Леніна і «вшановувати велику людину тихо». «Хай це буде пам’ятник на зразок Скрябіна. Я би сів на лавочку, поряд з Бандерою, який стоїть біля прокуратури і дивився, як там працюють», - зауважив обранець громади.
Зрештою, депутати не проголосували за виділення коштів на спорудження пам’ятник. 
Насамкінець міський голова Микола Романюк запропонував провести ще одні громадські слухання і повернутись до розгляду цього питання через місяць.
 

Нагадаємо, на місці Палацу урочистих подій варто облаштувати музей української історії, а шлюби можна укладати в будь-якій іншій установі, наприклад в управлінні юстиції - пропонували луцькі громадські діячі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

Я ж тобі казав - Кононовічу ссилку скинь. ;)

нєнє. Я до такого опускатись не буду. "Комуністи нам не друзі - вони дрочать в кукурузі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...