Перейти до змісту

Пам'ятник Бандері в Луцьку має стояти навпроти прокуратури


Onil

Рекомендовані повідомлення

Очільник обласного осередку Партії регіонів Олександр Башкаленко вважає, що пам'ятник Степану Бандері має стояти навпроти прокуратури області.

48317_1.jpg

На його думку, задумка ставити монумент біля РАЦСу - невдала. Про це він розповів під час чату на Волинських новинах.

«Я з великою повагою відношуся до тих людей, які вважають, що Бандера – герой, і так само поважаю, тих, хто не вважає Бандеру героєм. Якщо це допоможе примирити сторони, то я дам гроші на пам’ятник», - зауважив він.

Також головний «регіонал» області зазначив, що він нічого не має проти встановлення пам’ятника, але на вулиці Степана Бандери. Оскільки, на його думку, там є сквер, і монумент чудово би вписався в архітектуру. Натомість, ідею встановити пам’ятник біля приміщення РАЦСу, - вважає помилковою.

«Є родини, які не вважають Бандеру героєм. Молодь із таких родин так само. Як підходити до цього? Такий пам’ятник користі не дасть, якщо це робити насильно», - висловив своє бачення Олександр Башкаленко.

Хтось хоче показати себе з кращої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь
На його думку, задумка ставити монумент біля РАЦСу - невдала

CaptobviousChooseOption.gif

От цікаво - чому, перед встановленням в місті пам'ятника, серед мешканців не проводять опитування чи дійсно треба це робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо референдум на цю тему обійдеться дорожче сотні таких пам'ятників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полностью поддерживаю, РАЦС не то место где должен стоять памятник Бандере...

У нас всё через одно место, Шевченко стоит возле СНУ им. Леси Украинки, Леся стоит возле Драмтеатра им. Т. Шевченка... Бандера будет стоять в другом конце города от ул. Степана Бандеры... Браво! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його там ставлять, щоб біля нього постійно лежали живі квіти від молодят, тіпа шанують всі.... Іншої думки з приводу місця встановлення памятника в мене нема.... Але з такими темпами, як його там встановлюють, мені здається, що владе ще вагається з самим памятником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай краще Башкаленко розкаже в прокуратурі, чому луцькі дороги в такому стані, якщо за останній рік на їх ремонт витратили втричі більше, ніє папєрєднікі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, а яким боком заступник ГУБЕРНАТОРА до ремонту міських, не обласних, доріг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За містом вони ще страшніші- виїдь.

Задайся краще питанням, куди поділось втричі більше грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а відкіля такі дані ? особисто звітували чи десь в газеті написано було ?

могли зробити дороги в якихось віддалених районах скажімо, асфальт/робота/техніка подорожчали, тощо...

то я не захищаю, просто навіщо ставити питання, на які сам знаєш відповідь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті гроші які б витрачались на будівництво памятника краще б в Парк культури 900-р. вкладали, або щось зробили з Теремнівськимим ставками - думаю це набагато краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Пздц, таваріщі. Каски? Бронежилети? Та блін, дороги і освітлення в кінці-кінців? Ні! Пам'ятник блжад <_<

Луцька мерія дасть на пам'ятник Бандері півмільйона

540 тисяч гривень дасть Луцька міська рада для виготовлення фігури пам'ятника Степану Бандері

Так вирішили під час зустрічі оргкомітету з будівництва пам’ятника Степану Бандері із виконавчими органами влади, - повідомляють у прес-службі «Правого сектора».

Під час наради були присутні виконувач обов'язків керівника «Правого сектора» Волині Руслан Тимощук, очільник луцької «Свободи» Микола Федік, отаман «Козацького стрілецького братства» Віктор Федосюк, голова Братства вояків ОУН-УПА Волинського краю імені Клима Савура Василь Кушнір, депутат Луцькради Юрій Вега, мер міста Микола Романюк та заступники Святослав Кравчук і Лариса Соколовська.

У результаті зустрічі визначили, що наразі першочергове завдання - виливання самої фігури Степана Бандери.

Оргкомітет взяв на себе зобов’язання виготовити документацію, а міська рада виділить необхідні кошти на фігуру, а саме – 540 тисяч гривень. До слова, на будівництво пам’ятника необхідно 1 мільйон 547 тисяч гривень.

http://www.youtube.com/watch?v=ng3SBsOXqFQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, ну то ж ясно - для них війни нема, суки... Я розумію, життя продовжується, але ж памятник може й почекати, ще довго може почекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба поставити там гільйотину, щоб з кожного вікна прокуратури було видно її, і кого зловлять на хабарі там страчувати.

От на таке грошей не шкода я думаю точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все в нас чудово.

Залишилось тільки пам'ятник Бандері поставити і все - комунізм млять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятник Бандері зараз ну дуже на часі. За цей час скільки йде мова про нього в місті, Свобода та громадські активісти могли б і самі назбирати гроші, а не трусити їх з міського бюджету. Чернецького потрусіть, куча саун, кафе, мийок та автосервісів в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятник Бандері зараз ну дуже на часі

Це поки війна. А потім? Може краще потім, га? Коли війна скінчиться. Бабло з'явиться.

Зараз є на що витрачатися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання номер раз:

1. чому біля РАЦСу? немає більше місця?

2. можливо, він взагалі нафіг не потрібен, той пам'ятник? знаючи Луцьк можна постійно знаходити більш вагомі причини витратити бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема слів. Памятник - це память. Давайте памятати також, про наших пенсіонерів та інвалідів, яких у Луцьку досить багато. А може варто було б організувати літні табори для дітей і там проводити деякі заходи, де розповідати про історію? А то поставиться істукан, а крім вицвілого вінка там нічого не буде. Ефект не той.

Я думаю, Бандера був би радий якби його кошти йшли на користь громади. Цікаво а сікільки коштує мармуровий памятник, невже треба всіх з бронзи виливати? Кому війна, а кому мати рідна, не вірю що всі кошти будуть чесно використані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одні Леніна хочуть ставити (правда хоч за свої гроші скидаються), інші Бандеру. Ідолопоклонники мля, з комунярами два чобота пара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одні Леніна хочуть ставити (правда хоч за свої гроші скидаються), інші Бандеру. Ідолопоклонники мля, з комунярами два чобота пара.

Крайня права та крайня ліва політичні сили. Ідеї різні, методи - однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продати два джипа корупціонерів і буде пам'ятник, не бачу проблем в цьому.

Я от, думаю, багато вже корупціонерів під суд потрапили? Без суду не можна. Інакше, пора збирати по дворах джипи всі які в око траплять. Поки вина не доведена, людина чиста.

Інша справа - прибутки, задекларований заробіток і наявне майно. Ящо заробіток не доганяє вартість майна, навіть за 5-10 років, то питання виникають самі собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і даремно ви ото так

я встановлення пам’ятника підтримую цілком

бо нашим людям треба постійно нагадувати що вони - тупе безхребетне бидло, яке може тільки мичати в стаді, яке нічого не вирішує і само не знає чого хоче...

чим частіше нагадують - тим більше шансів що якась мізерна прогресивна частинка населення України всеж не втримається і дасть дрозда і пастухам і вівцям

і тоді вже не буде ніяких кимось організованих і направлених куди треба "майданів", не буде лабухів які вагаються хто правий а хто ні, хто чужий а хто родич...

як колись шуткували з білбордів яйценюка "Україну врятують лише масові розстріли"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...