Перейти до змісту

DMK

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Накипіла вже одна проблема, якою хочу давненько зайнятись. Не так давно, був відкритий новий супермаркет - "міні там-там", який знаходиться на відродження 14а. Суть проблеми заключається у тому, що майже ніколи немає можливості заїхати на автомобілі у свій жеж двір. З задньої частини магазину - у них "загрузочно-розгрузочна площадка", там вони вивантажують та завантажують свої товари. В будні дні - понаїжає настільки багато машин, що там навіть звичайній жіночці з коляскою важко розминутись - а що вже казати за автомобіль? Да нехай понаставляли машин, а як розбили ті дороги в дворі... Скільки раз вже бачив як люди в мокру пору падали, і вивертали ноги в тих ямах, які вони натворили. Люки розбиті, на дорогах ями , ніби метеорити падали. Скажіть будь ласка, люди добрі - куди треба писати скарги, до кого звертатись? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все погано звісно, але я думаю що це нічого не змінить, глянь на наші дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно, був відкритий новий супермаркет - "міні там-там"....

А як був Вопак, ситуація хіба була іншою?

Скажіть будь ласка, люди добрі - куди треба писати скарги, до кого звертатись? Дякую!

В міськраду. Там є відповідний відділ, де приймають скарги в офіційній формі. Але один у полі не воїн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь ласка, люди добрі - куди треба писати скарги, до кого звертатись? Дякую!

Гадаю, варто почати з приймальні міськради.

Або можете запитати в AK88

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли був Вопак там такого не робилось. Не знаю як ті машини розвантажувались, але їх здавалось менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожне благо цивілізації має зворотню сторону. Все що можуть посадовці це наслати перевірку (пожежників,санстанцію, споживачів). Вам це не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є гаряча лінія міського голови: 0-80

Телефон здається змінився. Тепер 15 80 якщо не помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що варто було б починати з колективної скарги, а потім суди ітд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що вам прийдеться з цим змиритися. Тому що міська влада цей магазин не виселить (не позубам їм дана компанія), а перенести "місце для приймання товару фізично немає куди". І так завдяки мешканцям будинку в якому знаходеться даний маркет, було перенесено зону приймання товару з задньої частини магазину на бокову.

Я вважаю, що варто було б починати з колективної скарги, а потім суди ітд

Які суди, щоб іти в суд має бути як мінімум заключення СЕС (не на користь маркету), а я думаю воно мало ймовірне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани! З власного досвіду знаю, що відкриття магазину супроводжується отриманням кучі дозволів, погоджується всіма службами. Тому якщо за планом рампа не змінила свого місцерозташування - позиватись змісту не має. Машини, які загороджують проїзд, стоячи в черзі на розвантаження, супермаркету не належать і не підпорядковуються. Довести, що супермаркет має відношення до псування дороги теж довести не вийде. Що може міська рада, так це зобов'язати провести в належний вигляд прибудинкову територію (але це не буде стосуватись ремонту проїжджої частини дороги). А от коли супермаркет відкривають з нуля, то вони не погоджують проект в якому забудовник не зобов'язується викласти бруківкою чи встелити асфальт на прилеглій території.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу через дорогу від Варшавського ринку (Кравчука 38) в моєму будинку знаходяться: салон краси, бар, дві аптеки, магазин "Торба", магазин одежі і взуття, два магазини дитячих іграшок, магазин б/у речей з Європи стоматкабінет, сауна і три склади у підвалах на яких постійно відбуваються розвантажувально-навантажувальні роботи, заїзд у двір вільний для всіх (працівників/клієнтів цих закладів, для жителів будинку, для пересічних відвідувачів "варшавки" ). Можемо на місяць обмінятися житлом :_02: (як в одній притчі про мужика якому було тісно жити в будинку з жінкою і трьома дітьми), можливо тоді думка зміниться і Ви будете вважати що досить комфортно у Вашому дворі живеться.

По темі: скарги, судова тяганина, сварки - реального результату не дадуть. Можу порадити знайти однодумців, скинутися грошима і встановити металеві стовпчики вздовж тротуару, щоб авто не заважали руху пішоходів

PS. Вам би радіти що не чуєте автостанцію з 7-00 до 21-00 і варшавську радіоточку з 9-00, а чути їх при засклених балконах і пластикових вікнах - чудово :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, Ви не один з двору хто має авто.... Збирайте народ до купи і вперед. Наші можновладці ворушаться тількі тоді, коли явище набуває розголосу))) :0095:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна поставити шлагбаум на радіобрелках, тільки не зразу в повороті, а на вїзді в прибудинкову територію. Щоб вантажівки там не розвертались, а клієнти не загороджували проїзди.

Узгоджуйте питання з ЖКП чи ОСББ (що там у вас є) і міською радою. А потім звяжіться зі мною - поставимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на ситуацію, людям це нормально. Вони паркують свої авто один на одному, дорога така, що ще трохи і буде траншей. І всі мовчать. Дякую за поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але й то вже зануди ви! то хай закриють вам той тамтам легше стане? Ви самі не знаєте чого хочете! був в тому районі і бачив скількі там місця! То, що по вашому їм розгружатись через парадні двері? бо ви не можете припаркуватись? І чого це тількі зимою згадали а не літом? Я вам би порадив ото ніж писати скарги і ходити куди не треба, взяли би лопату і занялися б трудотерапією і буде вам місце для парковкі, а якщо по житті скаржитись і весь час бути невдоволеним то так мало чого можна досягнути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прибудинкові дороги не призначені для інтенсивного навантаження, особливо середньо та великотонажним транспортом.

Тому проблеми з руйнуванням дороги має вирішувати Там-Там Експрес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але й то вже зануди ви! то хай закриють вам той тамтам легше стане? Ви самі не знаєте чого хочете! був в тому районі і бачив скількі там місця! То, що по вашому їм розгружатись через парадні двері? бо ви не можете припаркуватись? І чого це тількі зимою згадали а не літом? Я вам би порадив ото ніж писати скарги і ходити куди не треба, взяли би лопату і занялися б трудотерапією і буде вам місце для парковкі, а якщо по житті скаржитись і весь час бути невдоволеним то так мало чого можна досягнути!

Шановний, будете жити в тому будинку, і будете мати своє авто - думка Ваша зміниться кардинально. Завітайте туди зараз, і не говоріть дурниць. Я ні слова не сказав, щоб закрили магазин. Просто якби вони перенесли місце загрузики і вигрузки на другій бік магазину - було б ідеально. Там маса місця для таких речей. І людям добре би було, і їм комфортно. Там зараз наліпло снігу, і заїхати туди, щоб нікого не зачипити - просто нереально. Залишиш машину на дорозі - тролейбус не проїде. Де ж по Вашому залишати авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По любому потрібно скаржитись і добиватись заборони заїзду великогабаритного транспорту.Це проблема маркету,що вони не можуть організувати логістику і дотримуватись графіку доставки товару.Крім того існує санітарна зона будинку,взнайте де вона проходить.Також можете катати скаргу пожежникам,якщо перекриваються заїзди у двір(фотофіксація факту),що може зартуднити евакуацію або вьїзд спец транспорту у випадку ЧП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По любому потрібно скаржитись і добиватись заборони заїзду великогабаритного транспорту.Це проблема маркету,що вони не можуть організувати логістику і дотримуватись графіку доставки товару.Крім того існує санітарна зона будинку,взнайте де вона проходить.Також можете катати скаргу пожежникам,якщо перекриваються заїзди у двір(фотофіксація факту),що може зартуднити евакуацію або вьїзд спец транспорту у випадку ЧП.

Яка пожежна? Ви про що?)) Я кажу, там пройти інколи важко, Ви кажете про пожежну машину) Я туди на легковому авто - ледь ледь пробираюсь, і то переживаю, щоб з наліпшого льоду не злетіти, і не вдарити когось боком. Одне прикро - що я сам нічого не зможу добитись. Іншим жителям, як я зрозумів - це нормально. Або ж просто закривають очі на це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DMK - поставь свою машину поперек дороги,и и пусть это будет их проблемой,как въехать и выехать! предварительно поговорив с соседями. Думаю 2-3 дня хватит для решения проблемы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спустять колеса в кращому випадку, думаю. Та, і сусіди по будинках, теж думаю, будуть не раді такому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема машини - нема проблєми ))

а то нічо, шо там по ВСЬОМУ дворі асфальт (включаючи пішоходну доріжку по діагоналі) ніби після масованого бомбардування, це теж магазин зробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

влітку мають повністю відремонтувати асфальтне покриття біля супермаркету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема машини - нема проблєми ))

Погоджуюсь, купуйте велосипед...

А по темі, там завжди був магазин, і будинок проектувався відразу з магазином, і рампа ніколи не змінювала свого місцезнаходження, тому навряд чи щось Ваші скарги дадуть. Біля мого будинку нема ніякого магазину, але машину важко припаркувати, особливо після 21.00, добре, що її у мене нема)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...