Перейти до змісту

На Челябінськ впав метиорит


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 195
  • Створено
  • Остання відповідь
Опубліковано

аааа, цей, типу, смішний?! "дотепний"? ага...

в мене просто, певно, щось з почуттям гумору...

ну, ок, анульовую свої "авторські претензії"

;)

Опубліковано

VadimM, а ударна хвиля від чого пішла? від надшвидкого вигорання?

І ніби людина з дипломом фізика а такі питання задає... По всім відео навіть видно що смуга диму різко закінчується ще досить високо над землею. Ну і процес виділення енергії рівнозначної 0,5 мегатонн в тротиловому еквіваленті (ніби така цифра називалась) в атмосферу беззвучним бути не може)))

оперативный штаб пришел к выводу, что метеорит упал в озеро в километре от города Чебаркуль

Як завжди... не знаходять кратер значить упав в озеро, як і Тунгусський. Раніше була інформація що він впав на території цинкового заводу, виходить не підтвердилася, оскільки якби так і було, то цинкового заводу вже не було б,так як навіть уламок розміром з футбольний/тенісний м"яч завдав би колоссальної шкоди. Щодо місця падіння Тунгусського також одна з теорій стверджує що метеорит із землею не зіткнувся а кратер утворила ударна хвиля на місці якого і виникло болото.

Опубліковано

ну не зовсім фізика. але я подумав і дійсно, могла виникнути ударна хвиля навіть при переході надзвукового бар'єру. все таки 18 км/с летів…

визнаю, зразу не подумав.

вчора десь писали що приблизний розмір метеорита 15м, і вага 7000 тон.

Опубліковано

Потужність вибуху, що стався в момент входу в атмосферу метеорита над Челябінської областю, становила, за оцінками NASA, від 300 до 500 кілотонн. Це приблизно в двадцять разів перевершує потужність атомної бомби, скинутої на Хіросіму. Метеорит завдовжки 17 метрів, маса якого близько 10 тисяч тонн, увійшов в атмосферу Землі на швидкості не менш як 64 тисяч кілометрів на годину, повідомляється на сайті Північноамериканського космічного агентства, і вибухнув на висоті від 19 до 24 кілометрів. Дані NASA про челябінський метеорит дещо відрізняються від цифр Російської академії наук, зауважує Лента.ру. За оцінкою російських фахівців, метеорит увійшов в атмосферу на швидкості в 54 тисячі кілометрів на годину і вибухнув на висоті у 30-50 кілометрів.

(c)

Опубліковано

тобто якби він долетів би до землі то в Челябінську були би покручує чим у Хіросімі?

ЗІ до вчорашнього дня таке бачив лише у кіно.

Опубліковано

Всім нереально промили мізки. Експеримент пройшов. Чи домоглись дослідники чого хотіли, поки невідомо. Лажа про ніби метеорити і астероїди закинута успішно.

Опубліковано

Всім нереально промили мізки. Експеримент пройшов. Чи домоглись дослідники чого хотіли, поки невідомо. Лажа про ніби метеорити і астероїди закинута успішно.

та в курсі ми, що це всесвітня змова массонів :ninja: , імперіалістів :0114:, і випробовування третього рейха :_39:

:_07:

Опубліковано

На висоті 35 км висить безліч геостаціонарних супутників, болід мав би їх позбивати.

А площа свери на відстані в 35 км від землі, це який снайпер мав бути щоб попасти ....

Опубліковано

Ну якщо на землі в 35и км вікна з шибок повилітали- то яка ударна хвиля була була в місці вибуху? В Челябінську ,до речі мобільний звязок після падіння не працював.

Опубліковано

Ну якщо на землі в 35и км вікна з шибок повилітали- то яка ударна хвиля була була в місці вибуху?

І ти думаєш, що ударна хвиля мала супутники позбивати???? :_09:

В Челябінську ,до речі мобільний звязок після падіння не працював.

Звісно не працював- через перевантаження, кожен ж мав тою новино поділитись.... от і мережа лягла. Але то моє Імхо :_04:

Опубліковано

Про вибух. За інфою звідси, звідси, і звідси, (вибачайте, що не по ангельськи) пробую зрозуміти, що це падав не астероїд (якихось 17 метрів довжини) вагою близько 10.000 тон. Був би більший - була б астроблема. За 32 секунди він загальмувався в земній атмосфері і від температури вибухнув на висоті від 19 до 24 км. Початкова швидкість входу в атмосферу "невелика", всього 17 км/с, була б більша, то був би сильніший вибух. А був би менший, або щільніший, або повільніший - загальмував би і впав єдиним оплавленим осколком зі швидкістю вільного падіння. Майже впевнений, що не знайдуть ані шматочка осяжних розмірів, лиш "пил". І взагалі, то вам Тунгуський метеорит не нагадує?

To Nokian: 1. в супутник попасти треба! Як кулею. У космосі повітряна вибухова хвиля не поширюється.

2. Звязок мобільний не працював через іонізацію атмосфери болідом. (як при виверженнях вулканів, грозах, атомному вибуху, полярному сяйві - природа явища однакова). Припускаю, що весь радіозвязок "барахлив" (коротші хвилі- сильніше, довші - слабше)

Опубліковано

На висоті 35 км висить безліч геостаціонарних супутників, болід мав би їх позбивати.

географію в школі вчив? амтосфера Земли

геостаціонарна обріта це 35 000 км) а не 35км...

Від температури вибухнув на висоті від 19 до 24 км

трохі ще придирусь до слів, не від температури, а від тиску повітря, так як на такій швидкості "впертись" в повітря це всерівно що поставити на нього зверху піраміду, а так посуті він навіть і не розігрівся сильно

а дірка в озері того така кругла бо була утворена не самим метеоритом, а стислим повітрям навколо нього(саме повітря і утворило якраве світло)...

ну не зовсім фізика. але я подумав і дійсно, могла виникнути ударна хвиля навіть при переході надзвукового бар'єру

ударна хвиля завжди рухається швидше швидкості звуку(читай визначення на вікі про ударну хвилю), вона може бути утроворена тільки обєктами які рухаються швидше швидкості звуку, або вибухом(по суті це те саме)

навіть якщо би він не розвалився, ударна хвиля була б така сама, це не результат того що його роздавило...

Опубліковано

Відсутність мобільного зв"язку в Челябінську після вибуху може бути обумовлена електромагнітним імпульсом, як після ядерного вибуху?

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...