Перейти до змісту

Обговорення "Святкування 8мої річниці board.lutsk.ua


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Пробувати домовитись с Оболоню, малий зал?

думаю с єтим проблем не будет, просто прошлый раз очень поздно начали договариваться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 381
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Проголосував за Хмельницький.. бо там можу рішити, в принципі любе.

На перед не можна (кажуть забобонники.))).. то проголосував за 1.03.

100 грн думаю буде ок.. а як ні.. то доздати на місці.

А взагалі.. хочу побачити ваші рожі, накотити "по сотці"... і мені пох де і коли.)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне не важно, какая дата и где, я только финансами озабочена. Думаю, чтобы разогнаться, сотни хватит. Лекс прав, нет проблемы, чтобы потом добавить, по необходимости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував за Хмельницький.. бо там можу рішити, в принципі любе.

порешай что-бы отключили систему видеонаблюдения, а то будет как прошлый раз :(

в прошлом году было скудное меню хавчика и 2-3 сорта пива, которое вообще закончилось к концу :(

(но может за год всё и поменялось)

формат зала в оболони мне больше нравится - 1 на всех (можно столы двигать как хотим), и нет всяких опасных ступенек и лесниц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.. в прошлому році вони тільки відкрилися.))))

Вчора там був.. 4 види пива розливного... є й пляшкове... хз правда яке. Можна й намішати..... тоді точно терба буде камери відключати,)))))

В принципі.. нічого "АЖ "такого не було.. бордівці пожартували з бордівцями..))) але.. якщо питання стане ребром.. то думаю.. з вирішенням його проблем не буде.

1 на всіх ніби і нічого.. але можна до другого краю столу і не добратись.... а там... спустився собі вниз, сів.... поговорив з 2-3 людьми .. повернувся назад... двіжуха, і місця валом.))))

Повторюсь ... пох де.. головне з ким.. а з ким там буде "до кольору до вибьору".))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бар "Товарищ" на 33м как вариант

http://afisha.lutsk.ua/restaurant/kafe-klub-tovarishch

http://v.lutsk.ua/catalog/food/kafe/tovarisch.html

1. Праздновали там Новогодний корпоратив - понравилось, места много, стол соорудили один большой, а не отдельные, плюс отдельно внизу место с 2мя столиками для курящих, меню вкуснО, музычка, все такое :)

2. Лично знакома с владельцем, так что все будет как "для своих"

С его же слов - если по 150 грн с человека, то весь кабак отдает для борды, оба зала, левых не будет.

Думаю, насчет видеонаблюдения вообще никаких проблем :) все отключается легко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бар "Товарищ" на 33м как вариант

так что все будет как "для своих"

комуністи нам не друзі ) *троллфейс*
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого не 25/02? є така гарна прикмета.... "Якщо почнеш з понеділка............. то так і цілий тиждень пройде ....." ;) Проголосував за 22/02 - бо на 01/03 я нажаль незможу (я наприклад цілком серйозно за 25/02). По грошам думаю 100грн хватить - там по ходу всерівно дозамовляють що потрібно самі. Місце - одинаково , головне щоб було зручно, і всі вмістились.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комуністи нам не друзі ) *троллфейс*

это не коммунисты, это новое развлечение буржуазии - прикидываться коммунистами ))) у коммунистов было бы за счет профсоюза ))))

З.Ы. Еси че удалите, ибо не по теме, каюсь )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22.02, 100 грн, пропоную зайняти верхній зал в Соло на Молоді, де був Мадагаскар. Багато місця, смачна кухня, помірні ціни, ненабридлива музика, хороше обслуговування, а проведення борд-здибанок в Соло -- вже традиція :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проведення борд-здибанок в Соло -- вже традиція :)

Там немає нормального пива(

Значно пізніше дописано: Там дуууже-дуже малий вибір пива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Товарищ", "Соло" - все теплее, все ближе к моему дому. Даешь "Фламинго"! Чтоб я в тапочках пришла. Слабо? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даешь "Фламинго"! Чтоб я в тапочках пришла.

Таня, від "Фламінго" до "Соло" я тебе на руках занесу, можеш приходити в тапочках :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Куди та кому будемо скидати фінанси?

После дебатов будет соответствующий пост про финансы и все остальное )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всё-таки за возвращение традиций и Кораблик. если договориться сейчас, то с залом, imho, проблем не будет. дата значения не имеет. сумма денег тоже - от 100 до 200+ гривен я вполне могу выделить на пропой раз-два в месяц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку Фламінго - однозначно ні (кухня кончена) ,судячи з результатів голосування вважаю в Хмельницький як в минулому році, Кораблік ні він вже себе зкомпроментував.

На рах фінансів старт по 100 грн як бракне добавити kmd при розрахунку, з датою проведення прийдемо до спільної думки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeck, а как себя скомпрометировал кораблик? не снял чужой заказ зала, чтобы у них покутила компания бордовцев? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім вітання!

Пишу в цю тему за проханням Гетто. (Він париться в бані до 26 числа.)

Так от, Гетто просив написати, що має велике бажання і намір приєднатися до спільного святкування 8-ї річниці форуму.

Хоче вас усіх знову побачити і поспілкуватися.

А також просить адміністрацію витягнути його з бані, хоча б тимчасово, для того, щоб проголосувати і відписатися у цій темі.

Обіцяв бути чемним і стриманим.

Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Разбанил Гетто. Добрый я сегодня. Але не дай Боже, Марко на базарі коньяк каву не поставить.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

speaker, а чим в нас Гетто особливий?

Обіцяв бути чемним і стриманим.

це вже який раз?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Хмельницькому" не сподобалося те, що всі змушені були розбитися на компанії, і сиділи за різними столами (чи навіть на різних поверхах) як чужі. Звісно, вже пізніше, коли почалося "бродіння" по залу - можна було всіх обійти. Але на початку святкування такий режим відокремленості напрягав.

Я більше за "Кораблик", хоча він теж всіх ледве вміщав.

А, да. В "Хмельницькому" ще був такий нюанс, коли одна з форумчанок на вулиці підсковзнулася, і впала. Поряд стояли якісь форумчани (не кажу чоловіки - просто скажу "особи чоловічої статі"), яких це розвеселило, і вони почали реготати, а хтось ще й намагався на мобілку зняти.

Тому я за якийсь фейсконтроль, чи що. Розумію, що мало хто це підтримає, але написати мусив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разбанил Гетто.

Премодерацію залишив?

Але не дай Боже, Марко на базарі коньяк каву не поставить.....

дануна.. я причому. Хай Гетто тарабанить 2 *****

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...