Перейти до змісту

Обговорення "Святкування 8мої річниці board.lutsk.ua


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 381
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Новеньких ще приймаєте?

утром деньги - в обед стулья, в обед деньги - вечером стулья, вечером деньги - утром стулья; *А можно утром стулья, а в обед деньги ?* , *Можно, но деньги вперед* (с) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я готов з деякими персонажами даного форуму і поговорити і полюбєзнічати і т.д.

Скажіть тільки де саме та "оболонь"? і Хто йде?

Реально домовитись шоб троля зняли на бордівці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я готов з деякими персонажами даного форуму і поговорити і полюбєзнічати і т.д.

Скажіть тільки де саме та "оболонь"? і Хто йде?

Реально домовитись шоб троля зняли на бордівці?

и то хочется людям всякую фигню писать......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально домовитись шоб троля зняли на бордівці?

на бордовцi все реально :) але тобi по закону вже дозволено вживати спиртнi напоi ? :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально домовитись шоб троля зняли на бордівці?

на бордовцi все реально :) але тобi по закону вже дозволено вживати спиртнi напоi ? :) :) :)

С родителями придет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на бордовцi все реально :) але тобi по закону вже дозволено вживати спиртнi напоi ? :) :) :)

Ви десь пропустили - в одній з тем писав він, що одружений, і дітей нема.

Это была ирония, Кеп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на бордовцi все реально :) але тобi по закону вже дозволено вживати спиртнi напоi ? :) :) :)

Ви десь пропустили - в одній з тем писав він, що одружений, і дітей нема.

Дурне діло нехитре, відповідно до ч. 2 ст. 23 Сімейного кодексу України, за заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.

А ось горілку пити - на це треба мати залізних 18 років. Тут якимсь судовим рішенням не прикриєшся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет шоп просто накатить, они тут Гаагу устроили :)

так до *накатить* еще месяц почти, до этого времени можно и Гаагой поразвлекатся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так до *накатить* еще месяц почти, до этого времени можно и Гаагой поразвлекатся :)

А как же разминка печени, тренировка почек, прокачка лёгких, и много других предпраздничных видов спорта?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как же разминка печени, тренировка почек, прокачка лёгких, и много других предпраздничных видов спорта?)

так позавчера была встреча выпускников, скоро день Святого Валентина, потом 23 февраля, так что тренироватся не перетренироватся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші можна приносити Діфото.

Карта ПриватБанка (5211 5373 2287 5829), обов'язково повідомити свій нік в / ПП / смс / чи іншим доступним способом.

Мені в руки.На датагруп, Карбишева, 2а (тел 050Сто32вісімнадцять55)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурне діло нехитре, відповідно до ч. 2 ст. 23 Сімейного кодексу України, за заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.

А ось горілку пити - на це треба мати залізних 18 років. Тут якимсь судовим рішенням не прикриєшся!

Нє, ну не думав, що пана меценаса прийдеться арифметиці "вчити". :_04: На основі інфи, залишеної юзером на форумі, можу стверджувати, що йому вже двадцять років є мінімум. Чи тут вже тонкі натяки про "свише 21" на бордовці? :smile3:

To vetalforever: здавай гроші і йди, там все побачиш, вживу не з'їдять, і тут не "ний" :0156: , а то, чесно, набрид своїм "йти/не йти". Тільки починати таки треба було не з бордовки, а з бордокави.

P.S. Найнешкідливішого троля трольчика ображати - діло нехитре. Слабо вибачити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сіко людей зазвичай збирається. Я ось думаю вперше до такої події приєднатися)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сіко людей зазвичай збирається. Я ось думаю вперше до такої події приєднатися)

нечего тут думать, нужно приходить

в близи мы не такие страшные

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...