Перейти до змісту

Обговорення "Святкування 8мої річниці board.lutsk.ua


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

одна з форумчанок на вулиці підсковзнулася, і впала. Поряд стояли якісь форумчани (не кажу чоловіки - просто скажу "особи чоловічої статі"), яких це розвеселило, і вони почали реготати, а хтось ще й намагався на мобілку зняти.

Що смішного в тому, що людина боляче забивається внаслідок падіння? Придурки, коротше. Треба було цих "хворумчан" самих на мобілку зняти, щоб виставити в рубриці "зоопарк", щоб лучани бачили, які іхтіозаври у нас ще водяться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 381
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Yarchik, это вообще одна из причин, почему мне нравится именно Кораблик для бордовки. сразу на виду весь коллектив, так сказать :smile3: все тосты общие, и вообще обстановка как на весёлой свадьбе, а не корпоративе, где все разбежались по отделам и смотрят друг на друга будто сто лет не виделись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, да. В "Хмельницькому" ще був такий нюанс, коли одна з форумчанок на вулиці підсковзнулася, і впала. Поряд стояли якісь форумчани (не кажу чоловіки - просто скажу "особи чоловічої статі"), яких це розвеселило, і вони почали реготати, а хтось ще й намагався на мобілку зняти.

ой.. а велосипедисти -чоловіки регулярно сміються з падінь..((( а деякі то вже точно фотіка дістають..)) по різному буває)) .

я за Кораблик, хоча і Соло класно) я б теж могла в тапочках прийти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім форумчанам.

В мене є пропозиція відсвяткувати в гарнізоні "Адреналін Сіті"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна жаба своє болото хвалить..))))

Карочє.. бухаєм в Кораблику.. і крапка... бо зараз почнеться.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Фінансова сторона питання вирішена. По 100 грн

Гроші можна приносити Діфото.

Карта ПриватБанка (5211 5373 2287 5829), обов'язково повідомити свій нік в / ПП / смс / чи іншим доступним способом.

Мені в руки.На датагруп, Карбишева, 2а (тел 050Сто32вісімнадцять55)

Після чисельних консультацій, що до місця проведення, незважаючи на фактичну рівність голосування. Мабуть таки переможе Оболонь.

Що до дати. 22 це занадто рано. Банально підготуватись не встигнемо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще раз повторю, что мне всеравно, где и когда. Если нужно, используйте мой голос, там где большинство, или там, где лучше всем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, в усьому підтримую. Але фінансову сторону питання радив би озвучити після переговорів з адмінами Кораблика.

:)

Мене сума 100 грн. цілком влаштовує. Але уяви, якщо в Кораблику прикинете меню, пиво, і скажуть, що треба, наприклад, по 120 грн. з особи. Адже ще два роки тому на Кораблик по 100 грн. скидувалися. А за два роки ціни підросли :(

І якщо скажуть, що треба трохи більше, ніж 100 грн. - доздавати гроші буде троха геморно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єслі шо - діфото працює на Відродження, 10, у фотосалоні "Коніка" і якщо раптом його не оказалось(доречі, у салоні мене під цим нікнеймом знають і не переплутають), то можна віддати гроші на касі з обов"язковим вказанням нікнейма на борді, з приписом "на бордовку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, ты прям как не айтишник – сдавать надо сумму 100 гривен + айди на борде в копейках :smile3: вот я, например, только что отправил тебе 100,32 гривны

для тех, кто в танке. свой айди можно найти урле профиля : http://board.lutsk.ua/user/32-shkoder/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім форумчанам.

В мене є пропозиція відсвяткувати в гарнізоні "Адреналін Сіті"

я люля-кебаб й так на все життя запамьятав iхне (ваше) , кухня на слабеньку троечку в загальному , обслуговування аналогiчне, але то мое iмхо , мо там кому й подобается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я власне запропонував тількі через те що там зала велика. А на рахунок обслуги і кухні то я знаю що там не ас бо в персонала маленька зарплата, там напевно тількі один Вахтанг старається.

(я в цьому закладі не працюю і не працював)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уж не знаю, стоит ли вообще туда идти - все серьёзные такие, наверное из-за погоды :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте лучше решим, делаем в этом году Анонимных Дедов Морозов? если да, то уже стоит приступить. хотя бы недели две на подготовку подарка чтобы было. топик отдельный создать, заправить топливом специальную сортировочную ЭВМ :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уж не знаю, стоит ли вообще туда идти - все серьёзные такие, наверное из-за погоды :smile3:

и кому ты этим сделаешь хуже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте лучше решим, делаем в этом году Анонимных Дедов Морозов? если да, то уже стоит приступить. хотя бы недели две на подготовку подарка чтобы было. топик отдельный создать, заправить топливом специальную сортировочную ЭВМ :smile3:

у меня друг как раз с северного полюса вернулся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня друг как раз с северного полюса вернулся

так вот кто нам оплатит сабантуйчик :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за. Я навіть не проти за 101 км з діджейом. Главне що вся ця пянка закінчилась жорстким діскачом. Обіцяю приставати і флудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Зал заказан на 01.03.13

Причин несолько.

До 22 го не успеем собраться.

Есть маленький шанс что я смогу порпавить здоровье к 1вому числу. к 22рому никак. :(

Заодно отгуляем первый день весны и 8мь дней до дня рождения Дифото :)

+ 22го борды небыло даже в планах. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...