Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, MOTOROLLLA сказал:

Смисл переводити зп в валюту бачу лиш тоді, коли збираюсь тратити її на бугром.

Як би там не було ціни на левову частку позицій необхідних для життєдіяльності в України на порядок нижча ніж в Європі. 

Так, є безліч товару, який тут і там в одну ціну. Але далеко не весь. 

 

А про роботодавців, думаю, що ніхто не "жме" просто з жадібності. Роботодавець хоче. щоб працівник жив в комфорті і достатку. Я так думаю.

Реалії нашої держави жорсткі і брудні. Лишається вкалувати і надіятись на краще. 

Все буде добре, якщо робити щось для цього.

Гм. Я вважав, що той, хто пережив стільки гіперстрибків курсу гривні, розуміє навіщо заощадження переводити у валюту. Але бачу що помилявся. :huh:

Змінено користувачем vaz75
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, Nokian сказано:

Питання в тому,робити так,шоб  випереджати ціни.

реальна інфляція, і те що кажуть по "зомбоящику" - різні речі...навіть депозити не дотягують...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Bliksss сказал:

поправте, "если что"...  

Достатньо почитати попередні сторінки і зрозуміти, що то виняток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Pr0ektant сказано:

Зараз знову вийшов на рівень в 750$

Якась золота контора, що у проектанта з/п 750 у.о. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, veter сказал:

Якась золота контора, що у проектанта з/п 750 у.о. :ok:

 

Стільки, скільки брали і беруть за ті проекти - цілком реальна з/п :)

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, veter сказал:

Якась золота контора, що у проектанта з/п 750 у.о. :ok:

 

З проектанта я починав десять років тому. тепер керівник з розвитку. Організація наша, Луцька, зі штатом більше 2000чол. Таких в Україні сотні є. Якщо перейти в аналогічну організацію в Києві, на аналогічну посаду то про ЗП можна без напрягу домовитись в 1,5рази більшу

Змінено користувачем Pr0ektant
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm і madkot  -   хлопаки завуальовано пропонують приєднуватись до армії безграмотних дебілів! Не паліться так відверто. Чи Українська мова не достойна, щоб чорним по білому грамотно писати?

Змінено користувачем veter
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Стільки, скільки брали і беруть за ті проекти - цілком реальна з/п :)

Брат інженер-проектант, в нього з/п і близько не 400$. При цьому він трудиться із 8,30 до 18,00 але частенько пересиджує і до 20-21

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, veter сказано:

Брат інженер-проектант, в нього з/п і близько не 400$. При цьому він трудиться із 8,30 до 18,00 але частенько пересиджує і до 20-21

значить, не ті проекти, і не тим замовникам :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Deemon сказано:

значить, не ті проекти, і не тим замовникам :D

Проекти розробляються згідно діючих норм і вимог чинного законодавства, а от замовники напевно не ті :D

 

П.с.: з/п коливається на рівні 280-300 у.о.

Змінено користувачем veter
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, veter сказано:

Vadimm і madkot  -   хлопаки завуальовано пропонують приєднуватись до армії безграмотних дебілів! Не паліться так відверто. Чи Українська мова не достойна, щоб чорним по білому грамотно писати?

давай вже конкретні приклади чи як ;) 

оцінимо твою грамотність і головне -  вумність, бо лише сильно вумні будуть у розмовах комусь вказувати на його помилки у мові. особливо не враховуючи, що деякі з цих "помилок" написані саме так, як і хотілось, усвідомлено  та спеціально до контексту.

очікую конкретику від освідченого пана 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, veter сказал:

Проекти розробляються згідно діючих норм і вимог чинного законодавства, а от замовники напевно не ті :D

 

П.с.: з/п коливається на рівні 280-300 у.о.

при такій ЗП який сенс працювати, маючи знання в оформленні дозвільної документації та чинних буд. нормах та правилах??? 

Моя логіка: є наприклад сайт http://arxproekt.com чи  http://z500.com.ua чи http://grouphe.com.ua Від "нєфіг дєлать", береш  для себе за основу будинок, який сподобався на сайті, накидуєш в Автокаді чи Архікаді проектні рішення - це до 20 листів: фундаменти, фасади, поповерхові плани, конструктивні вузли, план крокв та перекритів... робиш проект. Далі другий, третій. Паралельно в неті моніториш тих, хто шукає проект, по будівельних форумах розміщуєш оголошення... продаєш за 4000-7000грн., адаптуючи під конкретного замовника. За 300-600грн. на готовому проекті ставлять печатку в майже будь-якій проектній організації. За кілька років один і той же проект можна продати е-ну кількість разів. А ще зараз рулить тема переводу дачних будинків в житлові - попит на такі роботи добрячий.  точно получиться більше, якщо бажання присутнє.

Поки людина готова працювати за низьку ЗП, доти роботодавець і буде платити низьку ЗП!!!

Багато народу не вміє продати свою працю, не вміє ставити себе на місце роботодавця і використовувати момент, коли роботи ппц, важливої роботи для роботодавця, а виконати її під силу лише тобі... В більшості боязнь звільнитися, залишитися без роботи і думка, що роботодавець без проблем знайде заміну в корні відсікає думку про підняття теми ЗП...  Але знаю з досвіду, що знайти навчену людину, в короткі строки на низьку зарплату - це ппц завдання. Особливо зараз, коли всі масово рулять в поляндію і дальше...

моя логіка: маєш низьку ЗП - нєфіг взагалі працювати, тратити свій час... краще його використати на посилення своїх навиків та вмінь, на навчання і розвиток, ніж "тєрпілою" протирать штани. З часом 100% знайдеться  робота, в якій можна повністю застосувати набуті навики та вміння за більшу ЗП.

І якби всі так думали, і не погоджувалися працювати за копійки, роботодавці змушені піднімати зарплату... Не всі, звичайно... якщо дохід мінімальний,  і збільшення ЗП працівнику зводить заробіток в мінуса, то треба закривати напрямок. Але повірте, це не в багатьох так. В більшості - це лише зменшення заробітку на дану суму. 

 

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багатьох бачу не залишив байдужим вираз про відсутність смислу переводити з/п в валюту))))

 

Реалії такі, що мої європейські друзі приїжджають до Луцька, щоб відпочити на повну катушку, не відмовляючи собі ні в чому, бо тут дешево.

А родичі купують тут нерухомість, бо в Данії/Німеччині за 20 кілобаксів вони можуть лише обслужити своє бмв на СТО.

 

Короче, люди, хватить нити.

Бо всі хочуть, як в Європі, але ніхто не хоче платити за комуналку 2000 грн. А там платять більше))))

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MOTOROLLLA сказано:

Бо всі хочуть, як в Європі, але ніхто не хоче платити за комуналку 2000 грн. А там платять більше))))

А то нічо, що після сплати тієї величезної комуналки, у них залишається значно більша сума ніж у нас?

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

А то нічо, що після сплати тієї величезної комуналки, у них залишається значно більша сума ніж у нас?

Крім комуналки вони ще платять за дороги, медичну страховку і половину заробітку витрачають за податки.. і ще купу іншого

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MOTOROLLLA сказано:

Крім комуналки вони ще платять за дороги, медичну страховку і половину заробітку витрачають за податки.. і ще купу іншого

Так отож, є з чого платити :) Не так як в нас, у найбіднішій країні Європи :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, pashtik сказано:

То вони гірше нас живуть, чи краще? 

Звичайно, умови кращі., проте і витрати більші. Я хочу донести те, що не треба міряти свої зп до їхніх, якщо збираєтесь жити тут.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MOTOROLLLA сказано:

Багатьох бачу не залишив байдужим вираз про відсутність смислу переводити з/п в валюту))))

 

Реалії такі, що мої європейські друзі приїжджають до Луцька, щоб відпочити на повну катушку, не відмовляючи собі ні в чому, бо тут дешево.

А родичі купують тут нерухомість, бо в Данії/Німеччині за 20 кілобаксів вони можуть лише обслужити своє бмв на СТО.

 

Короче, люди, хватить нити.

Бо всі хочуть, як в Європі, але ніхто не хоче платити за комуналку 2000 грн. А там платять більше))))

дивно, у мене комуналка десь саме 2000 виходить - нічого, оплачую щомісяця

Змінено користувачем madkot
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, MOTOROLLLA сказано:

Звичайно, умови кращі., проте і витрати більші. Я хочу донести те, що не треба міряти свої зп до їхніх, якщо збираєтесь жити тут.

А ми міряємо по тому, що залишається після сплати податків і комуналки, не знаю по чому міряєте Ви.

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут в кожного своя лінійка.

От лише коли пробують розказати як в тих європах платять і

1 година тому, alexvvv сказано:

Я хочу донести те, що не треба міряти свої зп до їхніх, якщо збираєтесь жити тут

то якось забувають порівняти, що витрати у нас європейські, а подекуди і вище, а  зп українські. Чого так то велика таємниця. Мо через те що ми нібито "ліниві", а можливо комусь глибоко насрать на населення держави і цікавить лише свій карман. Але то таке. Про це можна говорити бескінечно і залежить на чиїй ти стороні. Варто лише зауважити, що економіки у нас нема. У нас до сих пір базарні відносини хто б що не говорив. Приблизно як у середньовіччі. Є ремісники, є батраки, а є феодал котрому шочеш чи ні, а сплатити повинен. І про розвиток держави як такої мова навіть не йде (те що на папері до уваги навіть не берем) йде мова про банальне виживання. А тут хто во шо гаразд. Єкономіка і розвиток держави у нас буде коли буде вироблятися конкурентноздатна продукція хоча б для внутрішнього ринку і платоспроможне населення. А у нас ні того, ні того. Хто що хочеш може заперечити і кидатися будь-яким лайном, але наразі маємо країну споживача. І далі сперечатися про лінь, небажання працювати і мірятися зарплатами просто нема сенсу.

Змінено користувачем S30
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, S30 сказано:

то якось забувають порівняти, що витрати у нас європейські, а подекуди і вище, а  зп українські.

Та ну? 400 євро за дитячий садок на місяць, наприклад - українські витрати? Список можна продовжити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, difoto сказано:

Та ну? 400 євро за дитячий садок на місяць, наприклад - українські витрати? Список можна продовжити

це ти де таку суму знайшов?

 "За дитячий садочок родина в Швеції платить залежно від сумарного доходу родини – а саме, до 2% від доходу, але не більше 120 євро на місяць. На другу дитину – знижка, третя фактично безкоштовно." 

хоча на іншому ресурсі читав - не більше 200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, madkot сказано:

це ти де таку суму знайшов?

це ти знайшов у Швеції зі ЗМІ, а я вказав, скільки платить моя кума в Італії (і там є черга, представ собі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...