Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, yu2007 сказано:

Повертаючись до теми. Ну от не розумію. Якщо в нас так все добре із зарплатами (зі слів нетупого діфото :)), чому "вчителі року", які отримують цю нагорода з рук президента, через рік їдуть працювати звичайними доглядальницями до Лондону?

Бо вони ліниві! 

;)

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

11 часов назад, yu2007 сказал:

Повертаючись до теми. Ну от не розумію. Якщо в нас так все добре із зарплатами (зі слів нетупого діфото :)), чому "вчителі року", які отримують цю нагорода з рук президента, через рік їдуть працювати звичайними доглядальницями до Лондону?

Напевно доглядальниця в Лондоні краще заробить ніж тут, як сказав би кеп :) 

А с зарплатами тут не так добре як хотілось б. Навіть почитавши оголошення про роботу на робітничі спеціальності на тому ж https://www.work.ua/ua/  можна побачити що в середньому від 4к до 8к і в більшості в районі 5к. Сьогодні це небагато. З таким курсом долара і такими цінами на ринку це сльози.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, yu2007 сказано:

Повертаючись до теми. Ну от не розумію. Якщо в нас так все добре із зарплатами (зі слів нетупого діфото :)), чому "вчителі року", які отримують цю нагорода з рук президента, через рік їдуть працювати звичайними доглядальницями до Лондону?

А ти почитай, що про це пише сама "вчитель року" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zalepok44 said:

Мінуснув,  ніфіга нести те чого не робив. 

1400 км + кордон+ через міста по Європі =+- 22-24 години. 

 

Сам літом пік з Болгарії 1300 км,  з митнецей 30хв(чоп стільки не буде).  19-20годин. Звичайно порушуючи всі швидкісні обмеження в Румунії,  менше в Болгарії,  про Україну мовчу.

Бгг, шо ти несеш? Ось моя дорога:

Луцьк-Львів-Мукачево-Вилок - митниця(15 хвилин завжди, навіть коли там ремонт робили) - Tiszabecs-Vasarosnameny - далі суцільна автострада до Удіне(Budapest-Lubljana-Gorizia). Можна через Трієст, але там довше, бо автострада там переривається і є фури. Так, це дорожче, ніж через Австрію, але не набагато, ящо до австрійської марки додати плату за A2. По містам ніхто не їздить, угорці і словенці просто молодці зі своїми автострадами. Плюс угорці за 30-40 км/год перевищення українців поки не чіпають, хоча камери є скрізь, головне, щоб ти highway stamp мав. Ітого 12 годин максимум.

 

А свої Болгарські фантазії розказуй ти комусь іншому, бо такі фантазії на нормальні дороги не розповсюджується. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, difoto said:

А ти почитай, що про це пише сама "вчитель року" :)

Добре, читаємо

Quote

Абсолютно і категорично спростовую слова про нестерпні умови праці, життя та перспективи розвитку! Досить додумовувань!," – йдеться у повідомленні.

Може цим вона просто не хоче підставляти керівництво школи? Чи десь є додаток, де написано, що за 4 тисячі молодий вчитель буде з радістю писати ночами плани і конспекти уроків. Бо так вимагає недолуга система освіти.

А перспективи розвитку - це засвітитись на ТВ один раз? Та в будь якій іншій країні, яка турбується про вчителів/медиків/etc - до цієї людини б черга стояла! Вона б могла проводити майстер-класи по школам, а не думати, як прокормити сім'ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, diezel сказал:

Бгг, шо ти несеш? Ось моя дорога:

Луцьк-Львів-Мукачево-Вилок - митниця(15 хвилин завжди, навіть коли там ремонт робили) - Tiszabecs-Vasarosnameny - далі суцільна автострада до Удіне(Budapest-Lubljana-Gorizia). Можна через Трієст, але там довше, бо автострада там переривається і є фури. Так, це дорожче, ніж через Австрію, але не набагато, ящо до австрійської марки додати плату за A2. По містам ніхто не їздить, угорці і словенці просто молодці зі своїми автострадами. Плюс угорці за 30-40 км/год перевищення українців поки не чіпають, хоча камери є скрізь, головне, щоб ти highway stamp мав. Ітого 12 годин максимум.

 

А свої Болгарські фантазії розказуй ти комусь іншому, бо такі фантазії на нормальні дороги не розповсюджується. 

 

Ну ти не перегібай - 12 годин. Від Луцька до Вилок - 435 км. Не порушуючи правила, враховуючи що це не дорога на Київ, не політаєш, туди заїдеш за годин 5. І ти хочеш сказати, що дистанцію в 965 км від Вилок до Удіне ти пролітаєш за 7 годин? Тобто середня швидкість 138 км/год? Угу, пиши ісчо).

 

П.С. В мене брат з сім'єю живе вже більше 10 років в Мольфанконе (48 км на південь від Удіне), їздить двічі на рік в Луцьк, додому. Говорить, що найбистріше проїжджав за 17-18 годин.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Юріч said:

Угу, пиши ісчо)

Я описував свою дорогу, я ж не сперечаюсь, що у твого брата так не виходить і він не зможе на біржі часто відмічатись.

Може він 30 євро економить і через "вічно стоячу" Австрію їде плюс є велика різниця між українськими і, наприклад, італійськими номерами на авто. Йому, якщо сфоткають, то буде 100% "а-та-та", а українцю "а-та-та" не буде.

А так... 170 по угорських автострадах це ніщо взагалі, круїз виставив і вперед, хіба що перед Будапештом прийдеться трохи покрутити кермом. Словенці також не особо переймаються за швидкість, там тільки вуха закладає інколи від перепадів висоти.

 

11 minutes ago, Юріч said:

Не порушуючи правила, враховуючи що це не дорога на Київ

Нормальна там дорога. Взимку, може, важче, але не так, щоб відчутно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, diezel сказал:

Нормальна там дорога.

Ага, а потім всі відбійники  в горах поломані.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день!

тут час від час у коментах згадуються сайти work.ua, rabota.ua і т.д.  котрим частина людей не довіряє.

так ось, з власного досвіду напишу наступне:

1) роботу знайти цілком реально, наприклад, свою нинішню та моя дружина свою - знайшли на одному з цих сайтів. 

2) вакансії в більшості реальні із реальними зп, але зайжди можна озвучувати свої побажання по зп

3) в плані ІТ тут бувають дуже цікаві позиції, особливо на  віддалені вакансії

4) якщо ви не шукаєте активно роботу, але не проти змінити її на кращу - то правильне та актуальне резюме, розміщене на таких сайтах дозволяє  заощадити свій час, адже шукаєте не ви, а шукають вас. схема реально працює, принаймі  виставивши певні фільтри бажаних позицій, мені щодня  приходять вакансії і вже я сам вирішую відгукнутись на них чи ні

 

P.S. Хто шукає - той знайде

  • Подобається 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 16.11.2017 в 14:11, Юріч сказал:

Та навіщо далеко ходити, в мене мама 17 років в Італії, я там був не раз і не два....Знаю їх ціни. Петро (італієць, якого мама доглядала) який помер, отримував біля 2 тис євро пенсії, за себе і за померлу дружину (в них закон, що якщо один з подружжя помирає, другий отримує його пенсію до своєї смерті). Так ось він платив за велику трикімнатну (біля 90 кв.м) квартиру 110 євро на місяць. Мама недавно шукала зняти квартиру - 250 євро/місяць (плюс комунальні). В нас зараз реально знайти окрему квартиру за 500, хай за 700 грн/місяць?

погоджуюсь на 100%,в нас двушка,не центр але ремонт пристойний-5 000грн. тобто вся з/п не рахуючи комуналки...,родичі в США (Чикаго) знімають квартиру студію (downtown) тобто центр, 110кв.м. загальна площа на 4-х осіб-платять-1250$ в міс.це вжез комуналкою,інтернетом,з/п в кожного 3 000-4 000/міс. висновок- ми ДНО!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, redneck said:

в нас двушка,не центр але ремонт пристойний-5 000грн. тобто вся з/п не рахуючи комуналки...,

Тобто за двушку з ремонтом в Луцьку вже платять 5000 плюс комуналка? Чи комуналка у вас по субсидії? Чи може там у вас в квартирі все що тільки може бути: джакузі, посудомийка, робот-пилосос і ліжко в стилі Людовіка XVI?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Тобто за двушку з ремонтом в Луцьку вже платять 5000 плюс комуналка? Чи комуналка у вас по субсидії? Чи може там у вас в квартирі все що тільки може бути: джакузі, посудомийка, робот-пилосос і ліжко в стилі Людовіка XVI?

olx в  допомогу,більш-менш пристойна 3500 далі можна фантазувати...знайомий винаймає 2-у на дпз-3000 без комун. ремонт косметика але досить хороша

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У жовтні середня зарплата українця збільшилася на 0,4% - до 7,4 тис. гривень

Цитувати

Найвищий рівень зарплат зареєстровано в Києві, де середня зарплата становила 11 тис. 454 гривень/місяць

У жовтні середня заробітна плата зросла порівняно з вереснем на 0,4%, або на 26 грн, - до 7 тис. 377 грн на місяць. Про це йдеться у звіті Державної служби статистики.

Найнижчий рівень зафіксовано в Чернівецькій області, де середня зарплата становила 5 тис. 772 гривень/місяць.

Найвищий рівень зарплат зареєстровано в Києві, де середня зарплата становила 11 тис. 454 гривень/місяць.

 

і кому цікаво, з сайту держстату

Цитувати

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Існують три види брехні: брехня, нахабна брехня і статистика ©.

Марк Твен.

 

Статистика - все рівно що купальник-бікіні. То, що вона показує, дуже привабливо, але куди цікавіше те, що вона приховує ©.

 

Якби не було статистики, ми б навіть не підозрювали про те, як добре ми працюємо ©. Х/ф "Службовий роман".

 

 

Змінено користувачем Юріч
  • Ха-ха 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, alexvvv сказано:

Хтось вписався у 7.4 кГрн?

Ну звісно ж. Як можна не вірити премєру. Сказав що економічне зростання по першому кварталу - на рівні 2,5%, реальна заробітна плата збільшилася на майже 20%, середня заробітна плата зросла на 13% - до 6840 гривень . Раз і збільшилась.

Сказав що у жовтні середня заробітна плата зросла порівняно з вереснем на 0,4%, або на 26 грн, - до 7 тис. 377 грн на місяць . Вона раз і збільшилась.

Нема причини сумніватись.

Але то все фігня. Он по прогнозах у нас до 2020р. середня зарплата має бути не менше 10тис. От так от.

Зааарррплата ррррости, ать два.

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, S30 сказал:

Нема причини сумніватись.

Хтось вірить, хтось ні. Середня на те і є, що хтось заробляє менше, а хтось більше. Мені на неї взагалі по боку. Мене лише цікавить моя зп і зп тієї ж професії на інших організаціях. Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, S30 сказано:

Ну звісно ж. Як можна не вірити премєру. Сказав що економічне зростання по першому кварталу - на рівні 2,5%, реальна заробітна плата збільшилася на майже 20%, середня заробітна плата зросла на 13% - до 6840 гривень . Раз і збільшилась.

Сказав що у жовтні середня заробітна плата зросла порівняно з вереснем на 0,4%, або на 26 грн, - до 7 тис. 377 грн на місяць . Вона раз і збільшилась.

Нема причини сумніватись.

Але то все фігня. Он по прогнозах у нас до 2020р. середня зарплата має бути не менше 10тис. От так от.

Зааарррплата ррррости, ать два.

А те що ціни в на при цьому збільшаться в тричі то нічьо? Де ж ваші прогнози? Гривня буде на дні то теж нічьо? Історію з минулого де за стотні тисяч купували хліб не пам'ятаєте?

З нашими умілими законотворцями важко на щось краще надіятись, чи не так?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, volks сказано:

Хтось вірить, хтось ні. Середня на те і є, що хтось заробляє менше, а хтось більше. Мені на неї взагалі по боку. Мене лише цікавить моя зп і зп тієї ж професії на інших організаціях. Все.

Рівень зп повинен відповідати купівельній здатності кожної гривні, зо толку з 10к коли ви на них ніц не купите?..

10-12років тому я отримував 6-7к зп, зараз в кілька разів більше, вгадайте що я міг купити за ті грші тоді, а що зараз? О, о, о, і про ціни на комуналку не забудьте))))

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.11.2017 at 21:52, Юріч сказано:

Існують три види брехні: брехня, нахабна брехня і статистика ©.

Марк Твен.

 

Брехня є двох видів: яку видів і яку не видів :D

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер
14 годин тому, woodwork сказано:
On 29.11.2017 at 22:23, S30 сказано:

Ну звісно ж. Як можна не вірити премєру. Сказав що економічне зростання по першому кварталу - на рівні 2,5%, реальна заробітна плата збільшилася на майже 20%, середня заробітна плата зросла на 13% - до 6840 гривень . Раз і збільшилась.

Сказав що у жовтні середня заробітна плата зросла порівняно з вереснем на 0,4%, або на 26 грн, - до 7 тис. 377 грн на місяць . Вона раз і збільшилась.

Нема причини сумніватись.

Але то все фігня. Он по прогнозах у нас до 2020р. середня зарплата має бути не менше 10тис. От так от.

Зааарррплата ррррости, ать два.

А те що ціни в на при цьому збільшаться в тричі то нічьо? Де ж ваші прогнози? Гривня буде на дні то теж нічьо? Історію з минулого де за стотні тисяч купували хліб не пам'ятаєте?

З нашими умілими законотворцями важко на щось краще надіятись, чи не так?

 

Е-е-е-е-ем, то в тебе брак спілкування чи з гумором так туго?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, S30 сказано:
  Показати прихований контент

 

Е-е-е-е-ем, то в тебе брак спілкування чи з гумором так туго?:)

За живе зачепило, я просто ненавиджу людей))) залюбило мене все це, і наші зп, власть і непереборне бажання майже кожного пересічного мешканця наіб@ти іншого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, S30 сказал:

Ніби ніц поганого тобі не зробив.

 

А це треба ще довести :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...