Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, volks сказал:

В мене плиточник за 4 дні заробив 4300. 

 

Я коли робив ремонт в туалеті і в ванній кімнаті, в 14-му році влітку, коли бакс по 12 грн був, мені всю розводку труб робила окрема людина, паяла поліпропілен... Чувак заспівав за три (чи навіть дві) години своєї роботи 1200 грн, сторгувались, правда, до 1000 грн...але я був холодний)).

 

До речі, ось недавно машинку зробили, сім робочих днів - сім штук ... Це я про те, що буває заробіток по різному.

Змінено користувачем Юріч
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

10 хвилин тому, Соромітник сказано:

йопта, чувак, мені срати на те хто ти, де ти і що ти робиш чи робитимеш
ти написав сльозливий пост про те як страшно бути бізнесменом, я дав на нього відповідь розгорнуту... сугубо з поваги майже.
Те що ти почав сприймати все на свій рахунок... ну, то тут теж кожному своє.

як ти написав, так я і прочитав.

Так що, якщо ти такий серун, і в тебе нетримання, то просто проходь повз і не засирай тему, ок? (порада "сугубо з поваги майже.")

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 minutes ago, jack74 said:

Так що, якщо ти такий серун, то просто проходь повз і не засирай тему, ок? (порада "сугубо з поваги майже.")

 

12 minutes ago, jack74 said:

Як кажуть, давай ти не будеш вказувати мені, де "умнічати" чи "не умнічати", і я не скажу куди тобі піти.

 

чи розжувати ? :) бо я сумніваюся що дійшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Андрій Віталійович сказал:

а завуальовано на останніх двох сторінках.

вибачай, але ще раз перечитувати й кидати цитати з поясненнями не буду.

заскочив на форум глянути чи кому робота не потрібна))

То ви себе накручуєте. Ніхто навіть завуальовано нічого такого не писав. Там дві сторінки про власний бізнес накатали.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

То ви себе накручуєте. Ніхто навіть завуальовано нічого такого не писав. Там дві сторінки про власний бізнес накатали.

ага, про власний. й про те що це забирає час, діти не годовані, жінка не попорана й інші журбинки.

не накручую, видно ж що пост в іронічній манері. так ситуацію розрядити хотів, а то он хлопаки на емоціях "серунами" передикаються... 

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, volks сказано:

Там дві сторінки про власний бізнес накатали.

про власний? де!?

;) 

 

 

16 хвилин тому, Соромітник сказано:

чи розжувати ? :) бо я сумніваюся що дійшло

вважаєш, що комусь тут цікаво? Можеш в приват, якщо тобі так пре

Хоча, як ти там казав? - "мені срати на те ", запитання то я задавав Ді, а не тобі

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13/11/2017 at 14:30, jack74 сказано:

тут в "сусідній" темі в минулу п'ятницю народ наофтопив декілька сторінок холівару про те, що в нас нормальні зарплати і що їх не має лише лінивий... Я ж доводив, що справа не в лінощах, а що в нас в Україні не цінується праця людей, тому вони й роз'їжджаються по світу в пошуках "щедрішого пана" (і цих людей далеко не можна назвати лінивими, бо попертися десь в чужі краї, в невідомість, - тут лінню і не пахне. Лінивий - це Іван-дурак, котрий на печі лежав (навіть не ходив сам - вона його возила) і чекав, щоб чарівна щука побажання виконувала)... Так от щоб вже там знову не піднімати хвилю офтопу, запощу сюди

СЕРЕДНЯ! Тобто грубо кажучи, третя частина тих нянь отримує ЩЕ МЕНШУ зарплатню! І це НЯНЯ - людина, котрій довіряють саме дорожче - життя та здоров'я дітейї! Але не рахують за потрібне відповідно оплачувати її труд.

Для порівняння, в Німеччині племінниця (котра там вчилась), підробляла на навчання та харчування доглядом за дитиною і отримувала за це 12€ в годину!

 

угу... і ті няні потім тим "абонементом в спортзал" підуть за комуналку розрахуються, за "танці" хлуба куплять в магазині, а за "манікюр" їй труси "продадуть" на ринку...

А от зарплату підняти - ну де ж! 

От тому й  "шукають у столиці758 нянь і Помічників бракує в кожному другому дитсадку" 

ти тут про нянь щось писав - ось тобі варіант  - реальна вакансія

https://rabota.ua/ua/company3524003/vacancy5957972

Домработница (Печерск)

45 000 грн.

ТэДэАй групп агенція
HR
  • Регіон:Київ
  • Контакт:Ирина
  • Телефон:093XXXXXXX показати0932901228
Работа в Домработница (Печерск)
повна зайнятість

Опис вакансії

Требуется домработница для уборки дома в Киев 600 кв. м.,обязанности: уборка, глажка, стирка и приготовление пищи на четырех человек (двое взрослых, ребенок и няня ребенка). В Германии дом 500 кв м, обязанности: уборка, глажка, стирка и приготовление пищи, закупка продуктов и моющих(ехать на авто в супермарке), в ОАЭ квартира 300 кв. обязанности: уборка, глажка, стирка и приготовление пищи, закупка продуктов и моющих(ехать на авто в супермарке)

Условия работы

-уборка дома, стирка и глажка - график работы: с проживанием в семье, выходные-накопительные.Иметь возможность выезжать с семьей в Германию, Италию, Испанию, ОАЭ примерно 10 раза в год по 2-3 недели.

  • Оплата 45000 грн в месяц (эквивалент 1500 евро)

Территориально: Печерск

Опыт работы в семье -ОБЯЗАТЕЛЕН, опыт работы с VIP гардеробом-обязательный.Без семейных проблем. Водительские права и стаж вожденияя не менее 2-х лет. Английский язык-разговорный уровень. Визовую поддержку обеспечивает работадатель.

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot,  а ще я писав (ну ти ж пам'ятаєш) про сайти типу "работа.юей"

On 11.11.2017 at 12:38, jack74 сказано:

А оті всі "джобси" (job*.*), то туфта, а не показник.

 

Але ок, читаєм твою "вакансію":

1. в Києві, так? - всі добре знають, що зарплати там значно вищі. Але по рівню зарплат в Києві не можна судити про рівень зарплат в Україні,

2. "Требуется домработница для уборки дома в Киев 600 кв. м.,обязанности: уборка, глажка, стирка и приготовление пищи на четырех человек (двое взрослых, ребенок и няня ребенка)" - ти уявляєш виконати те все? 600 квадратів поприбирати! + попрати-попрасувати! (нехай навіть лише позбирати і завезти в "прачєчну"), приготувати їсти (тричі вдень? чи скільки раз?) на чотирьох (навіть якщо з полуфабрикатів, хоча сумніваюсь)

 

ти знаєш, :) далі просто коментувати не хочу, бо тут писанини буде, а толку все-одно "0"

Скажу просто - твоя "вакансія" - невдалий приклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

madkot,  а ще я писав (ну ти ж пам'ятаєш) про сайти типу "работа.юей"

 

Але ок, читаєм твою "вакансію":

1. в Києві, так? - всі добре знають, що зарплати там значно вищі. Але по рівню зарплат в Києві не можна судити про рівень зарплат в Україні,

2. "Требуется домработница для уборки дома в Киев 600 кв. м.,обязанности: уборка, глажка, стирка и приготовление пищи на четырех человек (двое взрослых, ребенок и няня ребенка)" - ти уявляєш виконати те все? 600 квадратів поприбирати! + попрати-попрасувати! (нехай навіть лише позбирати і завезти в "прачєчну"), приготувати їсти (тричі вдень? чи скільки раз?) на чотирьох (навіть якщо з полуфабрикатів, хоча сумніваюсь)

 

ти знаєш, :) далі просто коментувати не хочу, бо тут писанини буде, а толку все-одно "0"

Скажу просто - твоя "вакансія" - невдалий приклад

 ок, напиши яку б  ти хотів роботу і з/п, хоча б приблизно

а щодо сайту - якраз з такого сайту я і знайшов роботу, та що зараз у мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@madkot Ай молодець, вмієш потролити. "Тисячі" користувачів Борди зараз кусають лікті через те,

що в них немає досвіду роботи з віайпі-гардеробом)))

 

Чомусь згадалась старенька тема, в якій один фотограф пропонував форумчанам купити в нього послуги студійної фотосесії за сотні тон нафти (це ще курс був ніби як 5 грн). А після короткої дискусії в темі вирішив, що на форумі одні лише "злидоброди". Ви випадково не знайомі з ним?))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, madkot сказано:

ок, напиши яку б  ти хотів роботу і з/п, хоча б приблизно

Яку б я хотів? Певно, маєш на увазі, яку б я хотів для прикладу, так? Ну, як тобі сказати... Ну не таке "ВІП", як ти виклав, а щось типу звичайна "стандартна вакансія", вірніше вакансіЇ, на котрі могли б претендувати багато звичайних українців (а не лише з віп-агенств і лише по віп-рекомендаціях), і по яких можна було б дійсно сказати "Да, і правда, вистачає роботи в Україні з нормальною зарплатнею". Хоча це теж не показник, бо ж це все заманухи, "написи на заборі", а далі починаються липові "випробовувальні терміни", великі досвіди робіт, суміщення обов'язків декількох працівників, штрафування по надуманих причинах і т.д. Тут же ш тема про реальні заробітки, тобто напиши, напр., ким працює твоя мама, батько, ти, які в кожного зарплати (чи заробітки), що по цьому можна було складати реальну картину...

 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jack74 сказано:

Яку б я хотів? Певно, маєш на увазі, яку б я хотів для прикладу, так? Ну, як тобі сказати... Ну не таке "ВІП", як ти виклав, а щось типу звичайна "стандартна вакансія", вірніше вакансіЇ, на котрі могли б претендувати багато звичайних українців (а не лише з віп-агенств і лише по віп-рекомендаціях), і по яких можна було б дійсно сказати "Да, і правда, вистачає роботи в Україні з нормальною зарплатнею". Хоча це теж не показник, бо ж це все заманухи, "написи на заборі", а далі починаються липові "випробовувальні терміни", великі досвіди робіт, суміщення обов'язків декількох працівників, штрафування по надуманих причинах і т.д. Тут же ш тема про реальні заробітки, тобто напиши, напр., ким працює твоя мама, батько, ти, які в кожного зарплати (чи заробітки), що по цьому можна було складати реальну картину...

 

щодо моїх батьків - вони на пенсії вже.

я ніколи не казав, що у нас хватає роботи із нормальною запрплатнею, я казав, що є ті, де можна заробити. відразу після ПТУ/ВУЗУ великі гроші отримувати  важко, треба мати  певні навики, вміння,  знання, досвід. тобто якщо хочеш заробляти хороші гроші - то можна знайти варіанти.

 

на превеликий жаль, у нас в більшості платять неадекватну зарплату. хоча не розумію чому, адже більші запрлати приносили б  більш відрахування,  витрати з цих зарплат -  приносили прибутки тим, хто продає товари та послуги і т.д. а далі зноу більше попадало би на зарплатний фонд.

тобто все одно гроші крутились би більші і  було б краще для загалу

але  робіт із хорошою зарплатою хватає у різних регіонах, у різних галузях. 

наприклад дружина мого друга - у Луцьку, працюючи швачкою у цеху має більше 7000 грн, точно не скажу, бо не маю звички питати хто скільки реально заробляє. це так, інфорція зібрана з крупинок. і друг працюючи на одному із заводів має десь біля 10 000 грн. 

це не багато, але вище того, що тут намагаються довести за середні показники.

 але в у той же час. коли ви приходите на ту чи іншу роботу - саме ви робите вибір йти туди чи ні, приймати усі умови роботи чи ні, у тому числі і рівень оплати. чи не так? якщо погано платять на одній роботі - можна шукати іншу. і ти це знаєш дуже добре. 

якщо є варіанти заробляти  - треба виясняти що конкренто тобі треба зробити щоб відповідати тим чи іншим вимогам.

наприклад в ІТ я знаю людину, котра пішла  із  роботи із зп більше 2000$  бо його проект завершився, а на новому  проекті йому пропонують не senior позицію, а middle, хоча зарплата могла бути лише трішки менша тої, що мав. 

знаю людину, що пішов шукати кращого життя, маючи 5000$  і він знайшов його. і це не поодинокі факти.

у дружини подруга працюючи у науково-дослідному інституті має більше 20000 грн,  але приходиться  пахати більше. бо відповідальність за те, що вони роблять більше, і це при тому, що середня з/п по їхній галузі десь 5000-8000 грн у Києві.

 кожному своє, і як би не я не знав, що завжди можна знайти щось краще - не писав би. 

 

в ІТ теж не просто так платять гроші - треба багато що вміти, знати, постійно розвиватись ,адже технології та вимоги ринку розвиваються просто шаленими кроками і цьому треба відповідати.  раніше мова була про клауд технології як високий рівень, зараз вже блокчейн впроваджують і .т.д. постійна робота над собою, пошук чогось нового,  аналіз потреб ринку праці -  ось залог успіху. а  якщо сидіти на місці і казати - я давно це заслужив - то не завжди вийде отримати. 

 

 

 

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, jack74 сказано:

щось типу звичайна "стандартна вакансія"

думаю в цьому вся проблема. працювати толком ніхто не хоче, більшості треба ходити на роботу...

і вже мій попередній коментар перестає бути іронією.

 

  • Подобається 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Андрій Віталійович сказал:

думаю в цьому вся проблема. працювати толком ніхто не хоче, більшості треба ходити на роботу...

і вже мій попередній коментар перестає бути іронією.

 

Ти ж зайшов сюди якусь роботу пропонувати, чи нє? Пропонуй вже, чи що!

Змінено користувачем vaz75
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

Ти ж зайшов чюди якусь роботу пропонувати, чи нє? Пропонуй вже, чи що!

на форумі, в тематичному підрозділі три відкритих вакансії. читай вже, чи що!

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, madkot сказано:

на превеликий жаль, у нас в більшості платять неадекватну зарплату. хоча не розумію чому

О! Нарешті і ти це визнав. І саме з цього твердження розпочався холівар в темі про "бляхи", де було сказано, що народ бідний, тому що "нагнутий" державою, і саме тому не має змоги купувати "повноцінні" машини, і панєслась! - дехто намагався доводити, що то просто народ в нас такий лінивий, а роботи нормальнооплачуваної валом!

Так, саме так - в нас роботодавець жадний і нечесний, але до цього його привчила/спонукає/змушує держава, її податкова політика, її імітації "сприяння розвитку малого і середнього бізнесу", її закривання очей на всі проблеми людей. І саме тому ті "ліниві" українці, хто має ще здоров'я на таке, хто має сміливість ризикнути, їдуть в ті чужі землі пахати на басурманів...

Це я про "звичайний пролетаріат". А підприємці... Не можуть всі бути підприємцями. Більша маса працездатного народу, це працівники, а не "директори", і саме з їх рівнів доходів вимальовується рівень добробуту населення України, і саме від рівнів ЇХ доходів в країні прогрес чи регрес.

А оті "одиничні великі зарплати" впливають лише на статистику для вимальовування гарної "середньої зарплати"

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малі зарплат та пенсії  в нас в тому числі і для того,аби ДЕШЕВОкупувати бідних на виборах.

Так само безкоштовний проїзд  в траліках та інші різноманітні пільги.

Досі живемо у викривленому світі.

Як може бути багатою держава,де багатих людей ненавидять?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jack74 сказано:

держава, її податкова політика

один з "корнів зла". 

тільки він не єдиний і пезвідповідальність, лінь та злодійство пересічного "трудяги" я б не відкидав й не списував це на державу. так само, як й жадібність більшості роботодавців. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, jack74 сказано:

О! Нарешті і ти це визнав. І саме з цього твердження розпочався холівар в темі про "бляхи", де було сказано, що народ бідний, тому що "нагнутий" державою, і саме тому не має змоги купувати "повноцінні" машини, і панєслась! - дехто намагався доводити, що то просто народ в нас такий лінивий, а роботи нормальнооплачуваної валом!

Так, саме так - в нас роботодавець жадний і нечесний, але до цього його привчила/спонукає/змушує держава, її податкова політика, її імітації "сприяння розвитку малого і середнього бізнесу", її закривання очей на всі проблеми людей. І саме тому ті "ліниві" українці, хто має ще здоров'я на таке, хто має сміливість ризикнути, їдуть в ті чужі землі пахати на басурманів...

Ти реально не бачиш що проблема не  у держааі в першу чергу, а у людях? Хочеш сказати, що всі аж жуть працьовитіє не крадуть, не обманюють, не обважують, не най@бу$ть нікого? Спрааді? Тебе завжди раді бачити у ЖЕКу, ЦНАПІ,у магазинах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, jack74 сказал:

звичайний пролетаріат

Так він також різний. Є освічені люди-вузькоспеціалізовані, є робочі-професіонали своєї справи. А є працівники Кромберга і т.п. Тобто люди, які виконують просту роботу, для якої не потрібно особливих знань і умінь. І зарплата в них повинна відрізнятися в рази(правда не завжди так воно є). Так що не можна ділити лише на пролетаріат і дирехторів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Так він також різний. Є освічені люди-вузькоспеціалізовані, є робочі-професіонали своєї справи. А є працівники Кромберга і т.п. Тобто люди, які виконують просту роботу, для якої не потрібно особливих знань і умінь. І зарплата в них повинна відрізнятися в рази(правда не завжди так воно є). Так що не можна ділити лише на пролетаріат і дирехторів. 

Я проти цього не сперечаюсь, звичайно що тарифна сітка оплати праці повинна різнити кваліфікацію, вміння, і т.д. Але я про те, що "нижня планка" повинна починатись з адекватної зарплатні, а не тих подачок, які в нас в Україна роботодавці рахують достатнім.

 

8 хвилин тому, madkot сказано:

Ти реально не бачиш що проблема не  у держааі в першу чергу, а у людях?

Та це ти не бачиш! Поясни мені простий факт, котрим я вже не раз аргументував, - чому люди їдуть за кордон і можуть там працювати своєю "спеціальністю", при цьому сплачуючи там необхідні витрати на прожиття, але тут ті ж самі люди не могли так само працювати??? Чому в нас, щоб щось заробити (не стати БАГАТИМ, а просто заробити на нормальне життя і відпочинок), потрібно "крутитись"?!!?? Чому для цього потрібно "вилазити зі шкіри"??? Чому в нас не можна заробити просто роблячи свою звичайну роботу????? Поясни!

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Nokian сказал:

Як може бути багатою держава,де багатих людей ненавидять?

Не путай м'яке з теплим. Народ ненавидить не багатих, а олігархів. Бо бідність народу напряму пов'язана з їхнім багатством. Народ навіть не знає хто такі - Поперешнюк, Черняк, Чечоткін, Гуменний, Пилипюк, Падука, а це власники заводів, газет, пароходів. Тільки не пизжених, а побудованих власними силами.

  • Подобається 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

Але я про те, що "нижня планка" повинна починатись з адекватної зарплатні, а не тих подачок, які в нас в Україна роботодавці рахують достатнім.

нижню/верхню планку, тарифну сітку й інші терміни замість ціни - визначає ринок. тенденція така, що уже (навіть в Україні) рахують, що вигідніше натовп непрогнозованих працівників чи робот))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, jack74 сказал:

Але я про те, що "нижня планка" повинна починатись з адекватної зарплатні, а не тих подачок, які в нас в Україна роботодавці рахують достатнім.

Згідний на всі 100:

Мінімалка повинна включати:

1.оплата якоїсь кімнатки

2. Комунальні по субсидії

3.просте харчування

4. Одяг на декілька сезонів

5. Елементарні засоби гігієни

6.оплата мобільного зв'язку.

Якщо це не покривається, то взагалі не бачу сенсу працювати. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, volks сказано:

Мінімалка повинна включати: ...

+ необхідний мінімальний елементарний відпочинок - тобто, праця лише в "робочий час" (а іншу частину доби людина не біжить пахати ще десь, а займається улюбленимим справами) і хоча би раз в рік щоб ця людина могла дозволити собі поїхати хоча б на озеро;

+ можливість мати  дітей (чи утримувати, як кому подобається, але це слово стосовно дітей якесь недоречно-коряве)

 

 

15 хвилин тому, Андрій Віталійович сказано:

нижню/верхню планку, тарифну сітку й інші терміни замість ціни - визначає ринок.

ти знаєш, коли я вчився в інституті, нам викладач з економіки якось сказав "так, я вам викладаю Закони економіки, але в нас (СНГ малось на увазі) вони не працюють і не запрацюють"

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...