Перейти до змісту

Базарне "хамло"


nataljka

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні пішла на старий базар купити дитині джинси. Підходжу до першої "точки", висловлюю свої побажання і продавщиця років 40-а показує відповідно різні моделі, які в неї були. Між цим запитує "А на яку суму ви розраховуєте?" Чесно кажучи не мала уявлення про базарні ціни на джинси, тому відповіла, що на гривень 200 +/-. І тут тон жіночки різко міняється і вона так нахабно заявляє, вириваючи штани у мене з рук " Покладіть товар на місце!!!". Я не зрозуміла, що сталося.....

А вона :"Таких нема"

Я: " А скільки вони коштують"

Вона: " Дорого"

Я: " Дорого, це скільки?"

Вона: " Дорого - це дорого.",як потім вияснилося 270 грн.

Я відповіла, що хай навіть така ціна, я ж сказала +/-, але після її заяв, не мала наміру спілкуватися далі і, висловивши свою думку щодо її підходу до клієнта, я пішла геть...Продавець услід щось там ще огризалася.....Не розумію таких. Втратила клієнта на рівному місці. Відсотків 90, що я б купила у неї щось, бо 1 штани мені дуууже сподобалися.

Моя скарга, це швидше вияв жалю щодо рівня надання послуг. Не перший раз стикаюсь з подібним, часто спостерігала зі сторони, як хамлять продавці, і не лише на базарі...Проблема звичайно ширша, ми ставимо себе на європейський рівень, а поводимось далеко не так.

П.с. Не "стрижу всіх під один гребінець", обурення стосується ЛИШЕ нечисельної армії "базарного хамла".

Продавці, вчіться спілкуватися з людьми! Як то кажуть, за Родину обидно))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

Бувають різні випадки і далеко не всі БАЗАРНІКІ -- вміють розмовляти --- в основному до тебе відносяться як до бидла

Але є і таке що і покупці такими тошнотними що просто улет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне радує, відношення до клієнтів прямо пропорційне до заробітку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях почув розповідь одного продавця(немолодого до реч).Якась жінка довго вибирала товар, а потім сказала, що піде на старий базар.Продавець їй відповів ,, ну і п...дуй,,

Після чого жінка видала, ,,ну то я купую у вас,,

Хто їх зрозуміє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях почув розповідь одного продавця(немолодого до реч).Якась жінка довго вибирала товар, а потім сказала, що піде на старий базар.Продавець їй відповів ,, ну і п...дуй,,

Після чого жінка видала, ,,ну то я купую у вас,,

Хто їх зрозуміє?

Певно діагноз у обох, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в таких випадках розвертаюся і іду, з таким хамлом немає навіть бажання собі нерви псувати, та і джинси на базарі всі однакові, привозять то їх з "7-го км",так що навіть найти такіж самі що сподобались думає не буде проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в таких випадках розвертаюся і іду, з таким хамлом немає навіть бажання собі нерви псувати, та і джинси на базарі всі однакові, привозять то їх з "7-го км",так що навіть найти такіж самі що сподобались думає не буде проблемою.

Ви праві, таки купила в іншому місці. Просто де логіка? Їм треба товар продати, а вони своєю зверхністю чи то чим хизуються. І що, тій тЬоТі після того настрій піднімається, чи як??? Я так розумію, коли по всьому базарі однаковий товар, кожен хоче щоб купили саме в нього))))) Конкуренція ж все-таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в таких випадках розвертаюся і іду, з таким хамлом немає навіть бажання собі нерви псувати, та і джинси на базарі всі однакові, привозять то їх з "7-го км",так що навіть найти такіж самі що сподобались думає не буде проблемою.

Ви праві, таки купила в іншому місці. Просто де логіка? Їм треба товар продати, а вони своєю зверхністю чи то чим хизуються. І що, тій тЬоТі після того настрій піднімається, чи як??? Я так розумію, коли по всьому базарі однаковий товар, кожен хоче щоб купили саме в нього))))) Конкуренція ж все-таки.

Вона напевно була не в настрої )) або вона просто продавець, а не власниця і не зацікавлена, щоб продати товар + працює на зарплату, а не на відсоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не стояли ви на базарі і не тріпали вам нерви. да нічого доброго в такій поведінці базаників нема, але коли більша половина покупців просто виносить мозок своїми приколами, то і не так себе будеш вести. там не те що залізні нерви треба мати, там взагалі бажана їх відсутність :) так шо, якщо вже говорити про менталітет, то він такий у всіх і поділ на покупець/продавець тут не має жодного значення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну логика простая .... заработок гавно. За те 20 гривень которые наваришь на каком то товаре, даже рта открывать не охото. Вот если бы Вы покупали норковую шубу, думаю что ещё бы и попу расцеловали, не отпустили бы, а так ...... не Вы купите -так другой.

Это вроде как покупать стакан семечек за 50 копеек и пол часа распрашивать: С какого поля? с ГМО или нет? Руками собраны или комбайном? Жарены или парены? Горелых МНОГО? А почему такие мелкие? А почему руки пачкают?

Как думаете что Вам после этого ответят? :) Да и вдобавок ко всему, такой клиент - возвращается ещё потом несколько раз :) нет, не за покупкой, в лучшем случае повыносить мозг, в худшем вообще возвращает товар.

Я не защищаю продавца, просто это реальность.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо на нашому базарі наварюють 20 грн то собівартість товару 2 гривні і продається його за день дофігіща. Інкше не окупиться оренда + зарплата. Так що не потрібно захищати базарників. Якби не було вигідно - не стояли б.

І також згоден що базари своє мали віджити вже давно. Просто у нас невелике місто і розвиток фірмових магазинів дюже пригальмований. Якби в ПортСіті заїхали б нормальні магазини а не ті ж самі базарники - то Юванту можна було б закриватися як і Варшавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб купити два ДВД-диска людина має їхати в компьютерний магазин, засіб для миття посуду - у промисловий супермаркет і т.д. Базари нє нужни!

Але шось у компьютерних магазинах ті диски, які в мене вартують 2,50 (і це ще на 10 штуках торганутись мона) я у тих магазинах дешевше 4,00 грн не помічав.

А щодо одягу і "навару" 20 грн канєшна поржав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ценники - это уже не базар, а просто стихийный супермаркет :smile3: я, например, обожаю торговаться. не с бабульками, конечно, которые лук по три гривны продают, а с мясниками, да и в павильонах, если какую вещь углядел полезную, то пару гривен сторгую точно. аргументы типа "я только продавец" как раз отлично покрываются контраргументом "это базар". так вот, если продавец попадается сильно толстощёкий и непробивной, то после разговоров со мной он и хамит таким, как nataljka к сожалению.. ибо спортивный интерес часто бывает превыше этики :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки да. Хто на базаріне стояв - той і не зрозуміє нічого.

Те, що продавщиця повелася хамськи -то точно. Але я її розумію. Коли міряють річ за 100 у.о. Попередньо уточнюю, що У,О, а воно продовжує міряти, і на фіналі витягає з гаманця 100 грн.

Зазвичай так і є, міряють гарну дорогу річ, на яку тупо немає грошей. Хоча, це не виправдовує продавця.

Дехто навпаки ображається на те, що йому називають ціни, типу - Ви що, думаєте, у мене грошей немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бувало в мене кілька випадків, коли приходиш на базар чи в магазин і просиш показати якусь річ, навіть не питаючи ціну, а в відповідь тобі кажуть "Воно дороге" і стоять на тебе дивляться, замість того щоб показати те що просив. Ну, згідний, з вигляду я не гламурний, річний сімейний бюджет на собі в золоті не ношу, італійські туфлі теж давно змінив на зручні кросівки або туристичне взуття, але ж це не привід вважати мене ніщєбродом... але такий вже менталітет українських торгашів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання про суму, на яку розраховує людина - цілком закономірне

1. це прискорює пошук потрібної речі, адже продавець, як правило, не рекомендує те, що "дуже кльове, але не по карману"

2. продавець таким способом уникає незручної для покупця ситуації, коли "вже вибрав, але сцуко грошей не хватить" - така сама ситуація була напевне з усіма, коли береш каву за три гривні, а у кармані - два п"ятдесят копійками, хоча на картці - з десять тисяч. Все одно незручно, правда?

ну і т.п.

я взагалі не усвідомлюю подібну до топікстартера ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки да. Хто на базаріне стояв - той і не зрозуміє нічого.

До чого тут базар? Не лише на базарі продавцям доводиться мати справу з людьми. Ті ж банківські касири або продавці в супермаркетах іноді ще більший винос мозку отримують, ніж базарні торгаші. Проблема базарів -- в безнаказаності продавців за такі витівки. В банку, в магазині або в інших місцях є книги скарг, є начальство якому можна пожалітись і продавець вилетить з роботи, а на базарі не "покупець завжди правий", а "продавець завжди правий" і срать йому на тебе і на твої претензії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я не вірю що базарнік за лахи отримує 20 грн там націнка мінімум 100% --- ПРОСТО В НАШОМУ МІСТІ ВОНИ ЗНАХАБНІЛИ -- Ті БАЗАРНІКИ наче я купляю дорогу річ їм пофігу

ЧАС базарів минає - ТРЕБА НОРМАЛЬНІ БУТІКИ з адекватними цінами --- ПОКИ ЇХ ЩЕ НЕМАЄ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наразі є "НОРМАЛЬНІ БУТІКИ" з 2Х+ базарних цін ;)

З.І. Ніяк не забуду фейси чоловіка та жінки середніх років, явно іноземців, котрі проходили по центральному ряду старого ринку {{мобіли, хот-доги, солодощі, китайські сумки, дитячі колготи, біжутерія, аудіокасети, годинники, so on}}}. На їх лицях одночасно: шок, дитяче та непритворне здивування і як мінімум враження, що перенеслись на 50 років назад навіть не придумаю куди... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я не вірю що базарнік за лахи отримує 20 грн там націнка мінімум 100% --- ПРОСТО В НАШОМУ МІСТІ ВОНИ ЗНАХАБНІЛИ -- Ті БАЗАРНІКИ наче я купляю дорогу річ їм пофігу

ЧАС базарів минає - ТРЕБА НОРМАЛЬНІ БУТІКИ з адекватними цінами --- ПОКИ ЇХ ЩЕ НЕМАЄ

буває націнка різна, але не треба думати, що базарники прям в золоті купаються. якби все було і справді так, то давно вже там не стояли в неймовірну спеку чи собачий холод, а відкривали б магазини. і не треба забувати, що люди стали за прилавки не від хорошого життя, а тому що треба за щось жити, сім'ю кормити, одягати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...