Перейти до змісту

Базарне "хамло"


nataljka

Рекомендовані повідомлення

А яка "привітна" адміністратор в басейні на Грушевського. Таке враження, що дай їй волю, потопила б усіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

А яка "привітна" адміністратор в басейні на Грушевського. Таке враження, що дай їй волю, потопила б усіх

Добре що адміністратор, а не тренер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, що я вам скажу, не тільки на базарі такі хамугі, он в дитячій обласній інфекційній, то аж слиною від хамства і злоби заливаються. Таке враження, що концтабір.

Такщо на базарі ще квіточки.

І не тільки там, на жаль. У наших лікувальних закладах медперсонал своїм відношенням до пацієнтів може просто залікувати.Якщо прийшов туди з порожніми руками, то будуть гавкати до тебе як собаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам скажу, тока ви не абіжайтесь.

Єслі голова на позітіве - хамство неумесно, человек чуствує і бачить твій настрій :).

Єслі голова в думах - хамтво заметно, но терпімо. (Прівет базарнікам, пройдя школу по другому реагуєш)

А єслі думать о плахом - хамсво, да нет, уже потокі брані обоюдні будуть.

Вивод. Настроєніє рішає, і не нужно дурньою голову забивать.

Я, вот, каждый день Жеглова вспоминаю: "Разговаривая с людьми, всегда улыбайся". Первое правило.

Мне трудно ему следовать.

Могу описать копии примеров MANJAK11-ка, только по моей отрасли. Вот, идет поток "клиентов", красавцы, один одного оригинальней, на очередного уже начинаю гавкать, а он нормальный оказывается. Стыдно, неловко. Выкручиваюсь, свожу на шутки. Тут я Глебушку Жеглова и вспоминаю. Нет, чтобы раньше :)

Специфика моей работы такая, что подавляющее большинство покупателей мужчины. 98% из них не могут расказать, что им нужно. 1,5% справляются с помощью жестов и моих наводящих вопросов. При этом, их часто смущает, что продавец - женщина, пытаются советоваться с такими же клиентами-мужчинами, прохожими, с кем-нибудь... Хочется сразу выпроводить. Иногда так и делаю.

А не сосчитать, сколько раз клиент, пройдя полный бесплатный ликбез, в несколько сеансов, отобрав уйму времени и сил, идет и покупает вещь там, где дешевле, но там ничего кроме цены на товар ему сообщить некомпетентны. А после с поломками и браком приходит к нам, потомучто там его послали. И все это в порядке вещей. Будто мы миссионеры тут все. :)

Но! "Разговаривая с людьми, всегда улыбайся"(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, що я вам скажу, не тільки на базарі такі хамугі, он в дитячій обласній інфекційній, то аж слиною від хамства і злоби заливаються. Таке враження, що концтабір.

Такщо на базарі ще квіточки.

а тепер уявіть, що весь цей медперсонал потім іде на варшавку і перетворюється в покупця...., і доблесні продавці базару беруть на себе весь удар...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Специфика моей работы такая, что подавляющее большинство покупателей мужчины. 98% из них не могут расказать, что им нужно. 1,5% справляются с помощью жестов и моих наводящих вопросов. При этом их часто смущает, что продавец - женщина, пытаются советоваться с такими же клиентами-мужчинами, прохожими, с кем-нибудь...

Чим же ви таким торгуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим же ви таким торгуєте?

Схоже, Ви один, хто не знає чим торгує odna :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим же ви таким торгуєте?

Схоже, Ви один, хто не знає чим торгує odna :)

Цілком можливо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я не знаю ! Прямо питання в Що? Де? Коли? Чим торгує Odna , якщо 98% покупців чоловічої статі і 98% з них не можуть пояснити що хочуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капец... велосипеды и велозапчасти, брендовые :)

А кстати, случай вспомнил, подхожу на варшавке к велоточке, говорю, мол есть спицы 262-е? На меня посмотрели, как на идиота и говорят: "Мужчина, не морочте голову, вам на великі колеса, чи на малі?!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну капец !! В мене теж перша думка про лісапеди але ж ні в жись не повірю про 98 % безтолкових велосипедистів .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

electric, а хто сказав безтолклві велосипедисти ? Покупці безтолкові. Люди приходять і кажуть

- Лісапєда!

- Вам який ?

- ЛІсапєд.

- Я поняв(ла) Але який лісапєд?

- Шоби їздити.

Ну і т.д. Просто більшість тих, хто приходить не чули слів "обвес/подвес" "манєткі" і т.п. Ну, а про те, що він може коштувати як "капєйка" на ходу - це вже взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, а я не знав де можна нормальний вєлік в Луцьку для сина купити))))) Думав, що на Старому базарі, асортимент гірнший ніж на Варшавці))) (я взагалі на базарах рідко тарюсь і буваю).

А то купив таке барахло, що вивіз в село і там залишив, бо сильно воняло.

За наступний велосипедом для сина піду до odna!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну капец !! В мене теж перша думка про лісапеди але ж ні в жись не повірю про 98 % безтолкових велосипедистів .

А поверишь, что один вполне респектабельный мужчина хотел купить покрышку и, для идентификации диаметра, назвал мне цвет велосипеда?

К тому, что люди не знают диаметра колес, на которых пол жизни колесят, я привыкла. Диаметры назвают так: "обычный", "стандартный", "німецький" и так далее, но этот вариант меня удивил :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що наші люди не можуть дійти до такого рівня, щоб скинулися 3-4 сім'ї, найняли бус, отримали польську візу "на закупи" і поїхали у Варшаву.

Там - дешевше (ну не дорожче ніж в нас, це точно), якісніше, ширший асортимент, і продавці не хамлять навіть в сезон розпродаж і шаленого напливу клієнтів.

За день цілком реально об'їхати три торгові центри, де можна скупитися всім, що треба.

Дорожче, ніж тут, точно не вийде.

Витрати: віза, дорога, харчування.

Натомість отримуємо нижчу ціну на більшість товару.

Якщо сезон розпродаж - то ціна буде однозначно нижчою (я 4 роки тому в Києві у "Большевику" бачив в одному магазині шикарнющі чоловічі туфлі, ціна на які була від 4500 грн. за пару і до 8000. Такі ж самі два роки тому я купив у Варшаві за 500 злотих (на той час - 1250 грн.).

Більшість магазинів дають можливість повернути 17% ПДВ (VAT). Щоправда, для цього треба буде заповнити фактуру в магазині, потім відмітити на митниці, що може зайняти трохи часу. Досить рідко, але трапляється, що VAT можуть повернути відразу в магазині (я таке зустрічав у магазинах побутової техніки). Ну, і якщо віза бралася "на закупи" - то фактури треба буде подати в консульство при оформленні наступної візи. Щоправда, цього механізму я точно не знаю, бо віза в мене завжди бралася з іншою метою.

Вибір там - однозначно більший. Це стосується і асортименту товару, і розмірів.

Харчуватися в Польщі - це одне задоволення. І на смак, і по порціях... Ось свіжа фотка з корчми "Біда":

huh.jpg

:)

З неприємних моментів може бути митниця, але це в гіршому випадку просто кілька годин потраченого часу.

Одна справа, коли бус завантажений однаковими лахами під зав'язку, тоді митнику це "цікавіше". Інша справа - коли в бусі 5-8 чоловік, і по тому, що всі покупки - в пакетах з різних бутіків видно, що люди закуповувалися для себе, а не на перепродаж.

Я розумію, що за батарейками чи одними штанами в Польщу не поїдеш. Але якщо задатися метою, то один раз на кілька років можна так запастися хорошими одягом та взуттям, що надовго відпаде потреба ходити по луцькому базару. До речі, після цього, як правило, людина сама прагне поїхати скуповуватися за кордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на речі на Хмельницькому ринку

http://probazar.com....05/Default.aspx

Про накрутки сказати можете самі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з чого ти взяв що такий енікейщик як ти розбирається в залізках краще ?

є техніка продаж і вона включає в себе пунктик "підійти до клієнта і продати йому щось"

але то не стосується таких "важних" і "умних" персон як ти :) гиги, іди в тему до Гетто і похвали себе тожа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще от в компютерних магазинах всяких харить –

зайдеш запитати за якусь конкретну річ,

як тут відразу через одного галімий енікейщік починає з себе "спєціаліста" корчити

і якусь залежалу фігню тобі з такою звіздєц авторитетною заточкою втюхувати

ну у кого не було, а? :)

Ой... в одному комп'ютерному магазина на вул. Лесі Українки, колись давним-давно купувався моднячний на той час ТФТ-монітор. Уточнюю:

-- Тут розширення 1280х1024?

-- Да, але він і 1600х1200 потягне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ше знаєш як їм абідно, коли тобі віндовз ставити не треба :D

ато... це ти в них з кармана 150 грн забираєш :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от зараз описується ситуація яка харить всіх продавців: клієнт який думає що розбирається краще за всіх.

по суті, це звичайний клоун який прийшов покормити своє ЕГО. Бо якщо розбирається - то повинен мати знайомих і не лазити по роздрібних магазинах. А раз лазить - значить щось шукає.

Напевно тому і трапляються злі продавці і в магазинах і на базарах.

Продавці з досвідом на таке не ведуться і просто спокійно зароблять гроші. Ну посмійся з нього шо ти віндовс вмієш ставити, а в нього зарплата 10-15к (то про тупих з ельдорадо скажімо) і він тебе мав десь.

і получається що перейшли з теми про хамло-продавців на тему про хамло-клієнтів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от зараз описується ситуація яка харить всіх продавців: клієнт який думає що розбирається краще за всіх.

по суті, це звичайний клоун який прийшов покормити своє ЕГО. Бо якщо розбирається - то повинен мати знайомих і не лазити по роздрібних магазинах. А раз лазить - значить щось шукає.

Ну, я б не став би узагальнювати. Наприклад, в мене колись була задача знайти монітор для свого керівника. Звісно, я міг би порекомендувати своїх знайомих, які б продали дешевше... але є ситуації, коли варто піти іншим шляхом, і не викликати підозру в тому, що ти хочеш десь на чомусь заробити в якості посередника. От я й пішов у "назва магазину", але наткнувся там на чудіка, який обіцяв 1600х1200 на моніторі, котрий мав фізичну роздільну здатність 1280х1024.

Можливо, він так вирішив з мене пожартувати? :) Тоді йому тим більше не місце в сфері обслуговування.

Звісно, за допомогою певного ПЗ я зможу виставити розширення 1600х1200 на моніторі, в якому фізично точок лише 1280х1024. Це буде або зменшення кінцевого розміру картинки, або скроллінг по робочому столу. Але... ну не думаю я, що те чувирло знає про такий софт, як PowerStrip :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, я ж не з тебе стібуся.

Ясно що продавці дуже часто не розбираються в тому що продають. Але це призводить до комічної ситуації.

набагато гірше коли клієнт не розбирається но точно впевнений що всьо знає - з таких ситуацій зароджуються схожі теми про бидло. Правда в кожної сторони "воно" інше.

Доречі, а чому саме продавці ? я можу дуже багато приколів розповісти про "дизайнерів" і "поліграфістів" з власного досвіду.

Бидло і клоуни є всюди, в усіх галузях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні одна дєвушка запитувала чи є айфон нокія,коли запитали що саме цікавить айфон чи нокія, то стала розказувати що є такий тіліпон - айфон-нокія, після діалогу сказала подружці:"Пашлі атсюда, а то тут ничо нема!"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні одна дєвушка запитувала чи є айфон нокія,коли запитали що саме цікавить айфон чи нокія, то стала розказувати що є такий тіліпон - айфон-нокія, після діалогу сказала подружці:"Пашлі атсюда, а то тут ничо нема!"))

Точно такі дівчата , точно так питали в мене 2 тижні тому. А іншим треба було саме і лише галаксі хтце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...