Перейти до змісту

Базарне "хамло"


nataljka

Рекомендовані повідомлення

Женя кому как не тебе знать , что некоторый товар приходилось продавать с накруткой 20гривень , некоторый в 0%, а некоторый вообще в МИНУС. Так вот когда продаёшь товар в 0 или минус .... а с тобой торгуются --- ну либо ржёшь , либо хамишь. Ведь покупатель начинает (как тебе кажется) над тобой просто издеваться. :)

Назвіть приклади товарів, які на базарах перепродуються в "0" чи в мінус.

Ну думаю difoto исчерпываще ответил за меня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

Karabasbarabas, за що купив, за те і продаю. ЩО казали люди, те й я кажу. А казали ті, хто купували/продавали.

Оренда там хочуть від 1000 у.о за м кв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поверите :_09: только что рассказал жене про эту тему. И о чудо! Оказываетя нас тоже не обошло хамство стороной :)

Она мне говорит, что все джинсы которые она себе покупала на протяжении ~ 6 лет, брались в одной и той же ТОЧКЕ на Варшавке. Женщина (хозяйка) знает уже её в лицо и всегда обходительно относилась. Но вот 2 месяца назад, придя покупать в очередной раз джинсы, та нахамила - вырвала джинсы с рук ИМЕННО вырвала - сказала что для неё у неё ничего нет и демонстративно вышла с контейнера. Жена говорит: "Я осталась стоять в контейнере ОДНА". Ну говорит: "Постояла и ушла" :) Связано это было по видимому с реконструкцией, её контейнер урезали в двое, у неё было плохое депрессивное настроение --- НО, что сделано то сделано. :)

ТЕПЕРЬ К ЭТОМУ ПРОДАВЦУ НИ НОГОЙ. Кстати позже напишу номер контейнера :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оренда від 1000 у.о за м кв.

:_07:

В ковельском юванте до 50 грн\м кв, а тут в 160 раз дороже? цифры шото слишком страшные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, а я от чомусь не можу згадати прикладів хамства баарників...

практично завжди попадаються привітні дівчата/жіночки. Бувають покер фейси, але щоб відверто хамили... ніколи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась там :мудрість::

На базарі зустрічаються два типи дураків: один хоче подорожче продати, а інший подешевше купити...

то ти себе вважаєш дурнем лише за те що хочеш купити нормальну річ по її більш-менш прийняітній ціні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цэнники, цэнники спасут от лишлих вопросов

Ой, не спасут, не спасут...

Пользуясь случаем, хочу извиниться перед всеми, кому невольно нахамила. :)

Я не на базаре, но имею дело с базарным "потоком" клиентов.

Это не мое! Не по характеру мне работать с людьми, еще и с потоком. Я стараюсь, правда. Но это очень тяжело, для таких людей, как я, которые себе работу не выбирали.

Побывав в шкуре продавца, теперь стараюсь на хамство не спешить обижаться. Возможно, человеку плохо, а уйти сейчас он не может. Такие люди, как "колбасница" Таня, - редкость, нужно иметь задатки.(Там еще есть веселая "хлебница" по соседству. А между ними мрачный грузный дядя-"колбасник").

Но если хамство злостное, теперь знаю, как можно наказать, или припугнуть, в крайнем случае :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назвіть приклади товарів, які на базарах перепродуються в "0" чи в мінус.

Все, что устарело, сменился модельный ряд, долго лежит, просто дешевеет несоизмеримо быстро. Месяц назад у нас за 50 грн. продалась флешка на 8 ГБ, которую закупали больше года назад за 30$.

Так це ж продаж старих залишків, неліквідів, товарів з невеликими дефектами. На таких пишуть "розпродаж". Це звична практика для того, що б "дістати гроші" з залишків партії. Але ж перших проданих примірників таких товарів був добрий (запланований) заробіток. Я мав на увазі приклади, коли якийсь товар закуповується і продається з метою підтримання ходового асортименту (наприклад, хліб у магазинах). Що казати, навіть кульки базарники закуповують за 20 коп, а покупцю, який купує фрукти чи крупи рахують вже по 50-60 коп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що казати, навіть кульки базарники закуповують за 20 коп, а покупцю, який купує фрукти чи крупи рахують вже по 50-60 коп.

По 16 ;)

Але дехто їх дає безкоштовно покупцям які норм скупились а дехто по 25 коп (покупцям які купили мало але просять пакет). Ті що залишились - по 50-60 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально сьогодні дружина розповідала веселі історії: громадянин з середньої азії І. дізнається через посторонніх покупців ціни в свого земляка Р. - і продає трішки дешевше, але так як в громадянина Р. ціни і так дешеві, то виходить що І. продає практично по собівартості, як то кажуть - щоб дорогу відбити, вот така вот вона загадкова східна душа :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це ж продаж старих залишків, неліквідів, товарів з невеликими дефектами. На таких пишуть "розпродаж". Це звична практика для того, що б "дістати гроші" з залишків партії. Але ж перших проданих примірників таких товарів був добрий (запланований) заробіток. Я мав на увазі приклади, коли якийсь товар закуповується і продається з метою підтримання ходового асортименту (наприклад, хліб у магазинах). Що казати, навіть кульки базарники закуповують за 20 коп, а покупцю, який купує фрукти чи крупи рахують вже по 50-60 коп.

Базар - не тільки "шмотки", на ньому діють ті самі правила і взаємовідносини, що й у магазинах. Більшість магазинів у місті, особливо спеціалізованих - з"явились на базарі(навіть такі як "Свій Час" або "Порцеляна") - думаю, це не секрет, так що піднята тема дарма стосується тільки базарників. А щодо кульків - та не пишіть ви дурниць, в того самого Там-Тама маржа на кульках така, що базарники - ангели(як ви думаєте, скільки коштує супермаркетовський пакет, що по гривні тулять усім, у партіях 70 - 200 тис. ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цю тему можна довго дискутувати

Впевнена,в кожного з нас знайдеться чимало прикладів ,коли з нами були неввічливі,нахамили і залишили неприємний осадок на цілий день

Дійсно,найчастіше зустрічається це коли нам вказують ,що це дорого і нам не по кишені , нічого не знаючи про вміст тих кишень :g16:

Хоча є й різні покупці . Я собі дозволяю на таких ,що з ними було складно,коли вони підуть, сказати "хороший покупець" абсолютно без злості і з посмішкою на обличчі :g12: А працювала менеджер,від якої кілька разів лунало в сторону покупців або потенційних покупців , тупий ,придурок і ще щось типу цього.Не важко здогадатися, що вона вже не працює.

Вважаю,що навіть коли купую хліб ця процедура повинна приносити мені радість або принаймні не приносити роздратування.

Не важливо,людина торгує на базарі чи в модному бутіку,вона має бути привітною. Якщо продавця не влаштовує зарплата - його силою ніхто не тримає на роботі,вперед на пошуки іншої,де знання і навики достойно оцінять

В кожного з нас може не бути настрою,щось пішло не так,але це не виправдання хамовитій поведінці

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при відкритті ТАМ ТАМУ (2 день роботи )мав можливість поспілкуватись з 1 касиром яка теж не кращим чином відреагувала на зауваження, зараз правда обслуговування та манери спілкування що у Сільпо чи Там Там покращились..

А ось на базар хожу виключно до знайомих щоб поспілкуватися чи купити (там знаєш на хамство не нарвешся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За можливість торгувати в Юванті (Це так називається "купівля" бутіка в Юванті) люди платять (УВАГА) 250 000 доларів.

у 250 тис. грн. повірю, а от у 250 тис. вічнозелених ну ніяк. це навіть якось абсурдно звучить. за такі гроші нафік не треба той магазин в Юванті. за ті ж 250 тис. долярів можна оберемок однокімнатних квартир по Луцьку купити, на залишок коштів зробити в них косметиний ремонт і здавати. ну або ж розбити на частини цю суму і на депозити. ну і на крайняк з такими грошма виїхати жити за кордон цілком реально.

ти не вiр, в тому ж Ювантi , в газетi *Волинська реклама* продавали бутiки по 4800$ за квадрат, розмiром бутiк 80 чи то 100 квадратiв, думаю вбудований калькулятор е, щоб вартiсть бутiка порахувати загальну.

ЗЫ поки *вьiзд* та оренда в супермаркетах буде вартувати стiльки, скiльки вони вартують, базари не вимруть нiколи, хiба що примусово закриють, але ви тодi офiгiете вiд цiн на тi речi, що звикли купувати по 1-5грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ2 перiодично хамлю, причини рiзнi, одна з них те, що я теж людина й часом не можу себе перебороти й втриматись. Переважно хамлю в ситуацiях, коли приходять й просять батарейку в *пульт* , на зауваження що батарейки й пульти рiзнi й спецiальних батарейок *для пульта* не випускають, покупцi щиро дивуются що я не знаю, яка В НИХ в пультi батарейка стоiть, бо я ж iх продаю. В самих тяжких випадках не спасае й фраза *вибачте,я давно не був у вас в гостях й забув, якi в вас в пультi батарейки стоять* Й таких ситуацiй, нажаль дуже багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секонд і заграніца нам поможуть))) Відверто кажучи легше вирішував питання з китайцями, які знають лише ламану англійську, ніж з нашими базарниками, мало того, що нічого про товар сказати не можуть, ще й ціну таку луплять, що зі штатів з доставкою дешевше виходить. Я вже не говорю про асортимент та якість.

20 власників по 20 точок от і весь базар, і скріз одне і те ж барахло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секонд і заграніца нам поможуть))) Відверто кажучи легше вирішував питання з китайцями, які знають лише ламану англійську, ніж з нашими базарниками, мало того, що нічого про товар сказати не можуть, ще й ціну таку луплять, що зі штатів з доставкою дешевше виходить. Я вже не говорю про асортимент та якість.

20 власників по 20 точок от і весь базар, і скріз одне і те ж барахло.

а нiчо , що я фонарики в три рази кращоi якостi якi вартують 22грн продаю в 10 разiв меньше по кiлькостi нiж фонарикiв по 15 грн *Космос* якi гарантовано через мiсяць чи два *здохнуть* ? Причому я всiм кажу, що за 22 грн фонарик нормальний а за 15 грн барахло. То це вiдносно дешевi речi, а зацепи речi в районi тисячi грн ? Ви хоч приблизно представляете процент вiдсiювання мотлоху, який навiть не виставляется на продаж по причинi браку ? Я б з дорогою душею торгував би лише якiсними речами, бо там браку меньше в рази й його не треба враховувати в собiвартiсть не баркованих речей, але ж у нас майже всi хочуть купити якнайдешевше й не дивлячись про перестороги про погану якiсть товару. Також неодноразово був свiдком, коли розказуеш людинi, що мол той фонарик нормальний в а той барахло, людина розвертается й йде, а потiм несе ж куплене те барахло але у сусiднiй точцi. Так, нюанси бувають скрiзь й всякi, але бiльшiсть судить по базару, не знаючи й 10% його *кухнi*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець продавцю рознь. І добре що є такі як Ви - MANJAK11, що розкажете всі плюси і мінуси, але більшість навіть не знають чим торгують. Особисто купував би лише в того хто розкаже про всі нюанси.

Про базарну "кухню" не дуже знаю, але знаю, бо не один знайомий торгує.

Сам продаючи щось в першу чергу акцентую увагу на недоліках товару, щоб не купували кота в мішку, хоча можна було промовчати і впарити у 5 разів швидше, але спокійний сон важливіше.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще не имеет значения кто, чем торгует и где. Отношение продавца к покупателю должно быть именно таким как продовца к покупателю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ2 перiодично хамлю, причини рiзнi, одна з них те, що я теж людина й часом не можу себе перебороти й втриматись. Переважно хамлю в ситуацiях, коли приходять й просять батарейку в *пульт* , на зауваження що батарейки й пульти рiзнi й спецiальних батарейок *для пульта* не випускають, покупцi щиро дивуются що я не знаю, яка В НИХ в пультi батарейка стоiть, бо я ж iх продаю. В самих тяжких випадках не спасае й фраза *вибачте,я давно не був у вас в гостях й забув, якi в вас в пультi батарейки стоять* Й таких ситуацiй, нажаль дуже багато

ви ще про зарядку до лайфа не чули))

от і спробуй здогадатися що людині треба, - телефон зарядити чи рахунок поповнити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввічлива та порядна людина буде ввічливим та порядним як покупцем, так і продавцем.

А хамло та нахаба буде хамлом та нахабою по обидві сторони прилавку. А житття викидає фокуси - сьогодні ти продавець, завтра покупець і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фокстрот. Техніка для дому.

Сьогодні намагався у продавця мобільних телефонів вияснити яким чином відбувається вибір картки по якій дзвонити у Samsung Galaxy S Duos. Думаєте розказали))) Не знають))))) От тобі і сервіс в магазині.

Дійсно, якщо продавець профі де б він не стояв у магазині чи на базарі він профі. Якщо на такого натрапляю можу заплатити навіть більше ніж у його хамуватого сусіда. "Я люблю повагу..."))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні намагався у продавця мобільних телефонів вияснити яким чином відбувається вибір картки по якій дзвонити у Samsung Galaxy S Duos.

Правильно поставленный вопрос - уже половина ответа:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні намагався у продавця мобільних телефонів вияснити яким чином відбувається вибір картки по якій дзвонити у Samsung Galaxy S Duos.

Правильно поставленный вопрос - уже половина ответа :)

Ну я ж не буду тут дослівно описувати нашу розмову з продавцем)))) Це ж у двох словах.

Я хотів акцентувати увагу, що у Фокстроті людина явно не на свому місці, от і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, що я вам скажу, не тільки на базарі такі хамугі, он в дитячій обласній інфекційній, то аж слиною від хамства і злоби заливаються. Таке враження, що концтабір.

Такщо на базарі ще квіточки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...