Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

та такі "Кареніни" по пару раз за добу зустрічаються... :( я вже навіть не матюкаюсь - всі матюки мабудь виказав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні на пішоходному переході побачив наступне, мамаша з дитиною переходить дорогу на пішоходному клацаючи мобільний, навіть голова не сіпнулась подивитись по сторонах, є автомобілі чи ні, чи може тролейбус за метр їде і фізично не зможе спинитись, я зупинився, пропустив, а вона як йшла з телефоном так і пішла втупившись в дисплей. Бидлопішоход, дитину шкода.

Це ще добре, що по пішохідному переходу суне, а досить часто біля садків йде напрямик через газон, клоцає по телефону (чи розмовляє) тягне ту дитину через дорогу...Бібікнеш, то може й і обматюкати. А діти вчаться цьому, і навчать потім і своїх дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ще добре, що по пішохідному переходу суне, а досить часто біля садків йде напрямик через газон, клоцає по телефону (чи розмовляє) тягне ту дитину через дорогу...Бібікнеш, то може й і обматюкати. А діти вчаться цьому, і навчать потім і своїх дітей.

а буває і так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на пішоходному переході побачив наступне, мамаша з дитиною переходить дорогу на пішоходному клацаючи мобільний, навіть голова не сіпнулась подивитись по сторонах, є автомобілі чи ні, чи може тролейбус за метр їде і фізично не зможе спинитись, я зупинився, пропустив, а вона як йшла з телефоном так і пішла втупившись в дисплей. Бидлопішоход, дитину шкода.

а ще дратує коли йде вздовж дороги до переходу і різко, не зупинившись подивитись на рух автомобілів, починає переходити дорогу. були випадки коли до переходу залишається ну від сили метра 2 і бачиш таку картину, не зупинившись, по виразу обличчя такого пішохода "читаєш" який ти гавнюк, що не пропустив!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а буває і так

І це при тому що там аж 2 переходи на відстані 50 метрів.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще гірше біля 5 школи зимою, гальмуєш з мосту а машина сунеться по льоді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще гірше біля 5 школи зимою, гальмуєш з мосту а машина сунеться по льоді...

Попробуйте повільніше їздити, кажуть, допомагає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бібікнеш, то може й і обматюкати. А діти вчаться цьому, і навчать потім і своїх дітей.

Є і нормальні

http://youtu.be/rY-M2N9cfXY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є і нормальні

коли мене пропускають на переході (не регульованому) стараюся дякувати. Просто кивком голови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є і нормальні

http://youtu.be/rY-M2N9cfXY

Ета рассєя, в них пропустити пішохода на переході напевно діло не звичне от і дякують

Я навіть на зебрі стараюсь бистріше підбіхти че перебігти, думаю це для водія гарна подяка ))

А так якщо не спішу пропускаю всі машини і тоді починаю переходити (на переході)..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі ж чмошніки люблять по вулицях міста з одностороннім рухом їздити, типу поламався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

катаюсь там по 5 раз на день. такіх долбойобів треба добре провчити, щоб знали ,постають в тому карманчіку як їм захочеться клацнуть аварійку, і думають що їм все можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яке ПДР порушив водій буса?

Я думаю що тут мова йде не про порушника, а про бидло! Якщо в нього не має елементарної поваги до усіх учасників руху,якщо воно не розуміє що дуже сильно! заважає, то про що говорити?

Інколи можна правила порушити, при цьому нікому не заважати і щоб ніхто не бачив )) а інколи вроді нічого не порушуєш а всім від тебе(твоєї поведінки) хєрово.Що краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є напроти мене контора така АЙС ТІМ (Лазо бувша) так от ці клоуни мене вже дістали і сусідів теж. Мало того що постійно паркують свої корита перед заїздом у двір чи до гаража, так ще й охоронники розказують мені "як жити" Хоча під огорожею своєї шаражкіної контори мають кучу місця, так ще й понакидають сміття мені під хату і окурків..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є напроти мене контора така АЙС ТІМ (Лазо бувша) так от ці клоуни мене вже дістали і сусідів теж. Мало того що постійно паркують свої корита перед заїздом у двір чи до гаража, так ще й охоронники розказують мені "як жити"

Я б на вашому місці причепив би табличку з написом ''ворота при відкритті можуть пошкодити ваше авто'' і мав би спокій, у будь-якому випадку кілька відкриттів воріт об бампер швидко відіб'є бажання паркуватись. А наглим охоронцям рот можна і закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є напроти мене контора така АЙС ТІМ (Лазо бувша) так от ці клоуни мене вже дістали і сусідів теж. Мало того що постійно паркують свої корита перед заїздом у двір чи до гаража, так ще й охоронники розказують мені "як жити" Хоча під огорожею своєї шаражкіної контори мають кучу місця, так ще й понакидають сміття мені під хату і окурків..........

SORRY чувак)) давай фоча б фото. Просто))

Поки я писав, то ти свій пост "отрєдактировал" тфу б"ять навіть вимовити не можу)) змінив.))Тому і не реагуйте на цю відповідь.))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/user/23661-yura-patriot/

Ти б манеру спілкування,змінив би.Дєрзко трохи..

Зю.Мінус мій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда люди "-" за те що я вибачаюся! бо коли відповідав на пост його зовсім змінили і вийшло що я щось не так пишу. ну ви даєте!!!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...1-yura-patriot/

Ти б манеру спілкування,змінив би.Дєрзко трохи..

Зю.Мінус мій.

Ви мене знаєте? ви водій? ви кожен день там їздите,ви про яке спілкування, сам з собою, в не тикай!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...