Перейти до змісту

Акція в "ТАРАНТЕЛІ", кому повезло, а кого розвели....


uno55

Рекомендовані повідомлення

Не вмієш - не берись...

Хочете "спробувати сили" - пробуйте в одній піццерії і на коротший термін. А тепер виправданням може бути вибачення не лише за персонал, але й за забезпечення акції, яка виявилась майже лохотроном. Передбачити ситуацію з диким попитом можна було легко - благо не перший рік в HoReCa працюєте. Тому "нінада ля-ля".

До речі чотирирічний син моїх хороших друзів на минулому тижні отруївся саме у вашому закладі. Добре що обійшлося без лікарів.

Раніше кілька разів бував у ваших закладах, ніби нічого, сподобалося, але після цих двох прецедентів щось більше не хочеться. Пробачте за такий піар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 156
  • Створено
  • Остання відповідь

Kostefan, можливо маєте проблеми з продуктивністю обладнання, то можу запропонувати інше за помірною ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачення то приймається, а нерви хто верне???

уявіть себе на місці клієнта... все що я написав з самого початку і....прошу рахунок за нас чотирьох (а я завжди дивлюсь що і скількі) а там замість 0,01 грн за міні піцу вбили повну ціну,я б заплатив, але раз сказали акція, значить акція, тож повірте чемно попросив офіціантів нормальний рахунок, що і було зроблено, хоч за таке - книга скарг - адміністратор - директор... тож не кажіть що ми ваш персонал не жалієм!!!!! краще б дійсно зробили акцію на два-три дні, і рейтинг собі підняли б, і люди були б задоволені.... і офіціантів просто шкода(вони теж морально виматуються), серед них теж є совісні, і не думаю що приємно підходити і казати людям, що мов так і так...., (маркетолог наш мудак.... ) :)))

моя думка, що ви можете нажаль втратити не тільки клієнтів, а і частину персоналу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знаю про рекорди - на даний момент це 3 стандартних піци і одна міні на одну людину. І все це водою з крана просять запити. А отже про заробіток мова не ведеться, аби "мінус" був меншим.

да і ми ж ішли як то кажуть не з пустими руками.... думали візьмем пивко, конячок... нажаль настрій між пивом і до коняку впав на нуль, а відповідно останній не брали,бо не було до чого, а отже і вивести з мінуса на нуль чи плюс для закладу не вийшло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розвод, кидалово, лохотрон.... йоптєть, якщо я не хочу щоб мене кинули то не йду туди де кидають.

по цій "акції" :) відразу було видно що не витянуть або просто в Волвеста багато продуктів зіпсованих - тому я і не ходив щоб не розчаровуватись.

А щодо персоналу... колись були кльові дівчатка в Тарантеллі на вул. Сенаторки Левчанівської, але зараз якесь фуфло... а в тій що на Волі замість Черрі - то взагалі звиняйте п**дець а не персонал.

І не звізди, Костік, що ви щось робите щоб це виправити, бо виправляється воно лише прив'язкою нормальних кадрів з допомогою зарплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на Волі на 2 день акції. Сказали що акційна закінчилась, бо немає продуктів. Але натомість вони можуть принести за нормальною ціною)

Ми замовили середню піцу десь за 42 грн. Принесли десь через хвилин 10. Тільки я ще й досі не можу зрозуміти, чому не за акційною ціною, піцу все ж таки спекли, чи в них акційна на якихось особливих коржах?

Трохи лохотрон. Наступного разу, якщо вже плануєте зробити акцію, вистачить і просто 25 грн за кожну піцу :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі чотирирічний син моїх хороших друзів на минулому тижні отруївся саме у вашому закладі. Добре що обійшлося без лікарів.

Якщо не секрет, то в якому із закладів трапилось отруєння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі чотирирічний син моїх хороших друзів на минулому тижні отруївся саме у вашому закладі.
Це часом не піца з грибами була?

Да і взагалі я думаю не секрет що раціон піцерії це не харчування для 4и річної дитини. Більшість продуктів які там використовуються прямо протипоказані дітям до 8-12(!) років. Це вам любий лікар скаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я у вівторок десь з 11 на 12 год заходив в тарантелу в нашому краї: дівчата виперли і сказали що не працюють =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми замовили середню піцу десь за 42 грн. Принесли десь через хвилин 10. Тільки я ще й досі не можу зрозуміти, чому не за акційною ціною, піцу все ж таки спекли, чи в них акційна на якихось особливих коржах?

Акційна піца дійсно не така як за звичайною ціною. Якість піци мені не сподобалась: начинка було дуже мало, трішки закинули в центр; краї піци, десь 2-4 см по колу, були зовсім сухі... І в якості продуктів трішки засумнівався.

Ця акція спрямована щоб спорожнити залежані запаси піцерії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акційна піца дійсно не така як за звичайною ціною. Якість піци мені не сподобалась: начинка було дуже мало, трішки закинули в центр; краї піци, десь 2-4 см по колу, були зовсім сухі... І в якості продуктів трішки засумнівався.

мало того, туди ще й наплювали офіціанти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan, це було 6-го жовтня в піцерії по Сенаторки Левчанівської. Піцу брали малому окремо, наскільки пам"ятають - була з яйцем (на нього і підозра, бо давав спробувати і здалось що не все свіже). Більше нічого в піцерії не їв, цілу ніч лякав "білого друга".

Це часом не піца з грибами була?

Якби справа була в грибах то без лікарів не обійшлося б. А з врахуванням того що ніхто не ризикне використовувати не-шампіньйони, то і поготів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не секрет, то в якому із закладів трапилось отруєння?
Kostefan, це було 6-го жовтня в піцерії по Сенаторки Левчанівської.

После оглашения этой информации, указанная пиццерия скоро должна быть или вобще ликвидирована, или стать в Луцке образцом культуры обслуживания и всех санитарных норм.

Ведь сам хозяин в этой теме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

засрали вони себе Адреналіном, ніякими піцеріями того не переплюнути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також з друзями любимо частенько зайти у тарантелу, та з'їсти піццу. Буваємо там часто, за якість обслуговування також не задоволенні, але такого як сьогодні - ми ще не бачили. Спочатку зайшли в цю що біля старого ринку - зайшли, і зразу в лице офіціантка з барменом накинулись що в них акційних піц немає. Кажу зачекайте, до чого тут акційна піца? Ми не прийшли "нажерти брюхо", вибачаюсь за грубість. Ми прийшли з'їсти піцу за звичайною ціною. В відповідь почули - "немає місць". Зайнято було 3 столика, на всіх останніх - стояла табличка "замовленно" Спитали ще чи можна бистренько перекусити, і далі звільнити стіл - грубо відповіли що ЗАЙНЯТО. Добре думаю, переїдемо до Нової Лінії. Прийшли - також ні доброго дня, нічого - ПІЦ НЕМАЄ. 2 столики вільні з написом "замовленно". Вже геть шоковані, їсти хочеться - сіли в авто і айда на волі, добити вже тарантеллу :) Приїжаємо на волі - там геть тьма народу, і в усіх очі як в драконів "мол гдє мая піцца"?))) Столиків дійсно небуло, але дівчата якраз доїли, і звільнили нам столик. Нарешті думаємо знайшли де заморити черв'ячка. Підбігає офіціантка, і знову каже що у них немає піц із-за великої кількості народу. Плюнули на це все, й поїхали в соло піцу на відродження. Там ми і покуштували смачненьку піцу, де багато начинки, нижча ціна й рівень обслуговування - НА ВИСОТІ! Більше в тарантелу ні ногою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акційна піца дійсно не така як за звичайною ціною. Якість піци мені не сподобалась: начинка було дуже мало, трішки закинули в центфр; краї піци, десь 2-4 см по колу, були зовсім сухі... І в якості продуктів трішки засумнівався.

мало того, туди ще й наплювали офіціанти)

Замість приправи, чи щоб смачнішою була?)

Звідки інфа?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зайшли на волі,підійшли до барної стійки а нам говрять "напевно акційних піц не буде",ми розвернулись і пішли,народу було багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зайшли на волі,підійшли до барної стійки а нам говрять "напевно акційних піц не буде",ми розвернулись і пішли,народу було багато.

А ви прийшли поїсти, по піцу, чи за халявою?

ПС дивне середовище... ми з дитиною зайшли на Волі, нам сказали, що піци немає, ми пішли додому. А тут бач - мєлодрама ціла! Усім вам бажаю таких самих, як ви , клієнтів :) Ну і не нада про "та в мене вапщє все заібісь!!...."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во! Тарантела-Тарантела..Як на мене,то в них сама найнесмачніша піцца в місті.Та й не те,те блюдо (ІМХО),щоб від пуза нажератися.Однієї на нас з дружиною вистачає.Та й в місті піцерій до кольору,до вибору:'Соло','Сан-Ремо','Дюна','Фелічіта','Челентано',та ж 'Тарантела'.Кого ще забув?А що варта піцца в бані на Д.Галицького...М-м-м...Найсмачніша,як на мене.Але ж це солодке слово-ХАЛЯВА! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зайшли на волі,підійшли до барної стійки а нам говрять "напевно акційних піц не буде",ми розвернулись і пішли,народу було багато.

А ви прийшли поїсти, по піцу, чи за халявою?

ПС дивне середовище... ми з дитиною зайшли на Волі, нам сказали, що піци немає, ми пішли додому. А тут бач - мєлодрама ціла! Усім вам бажаю таких самих, як ви , клієнтів :) Ну і не нада про "та в мене вапщє все заібісь!!...."

Просто проходили,подумали якшо халява буде то зайдем))

Во-во! Тарантела-Тарантела..Як на мене,то в них сама найнесмачніша піцца в місті.Та й не те,те блюдо (ІМХО),щоб від пуза нажератися.Однієї на нас з дружиною вистачає.Та й в місті піцерій до кольору,до вибору:'Соло','Сан-Ремо','Дюна','Фелічіта','Челентано',та ж 'Тарантела'.Коло ще забув.А що варта піцца в бані на Д.Галицького...М-м-м...Найсмачніша,як на мене.Але ж це солодке слово-ХАЛЯВА! ;)

Доречі,багато знайомих виказували своє невдоволення піцою в Тарателі ще до акції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...