Перейти до змісту

Акція в "ТАРАНТЕЛІ", кому повезло, а кого розвели....


uno55

Рекомендовані повідомлення

Організатори акції погано підготувалися до її проведення. Це всі розуміють. Головне зараз, щоб були зроблені правильні висновки і проведена відповідна робота.

Ще хотів би висловитися стосовно бронювання столиків. На мою думку в даному випадку більшість "бронювань" були фіктивними. Працівники піцерій просто повиставляли таблички "Замовлено" щоб відбити клієнтів. Таке спотерігав в різних закладах. Приходиш, стоїть табличка "замовлено". Якщо прийшла компанія, офіціантка бачить, що буде нормальне замовлення - табличка без проблем знімається. Або якщо офіцінти знайомі. Зайшов, моргнув оком і маєш вільний столик, хоча до цього все було замовлено. Звісно, не забуваєш потім лишити на чай.

Мені подобається як бронювання столиків організоване в "Кораблику". По телефону можна спокійно забронювати столик з такої-то години до такої. На табличках пишуть час, з якого столик замовлено. Навіть якщо, для прикладу, приходиш о 19-тій годині випити пива, а столик замовлено з 21-ої, то офіціанти без проблем садять, за умови, що до вказаного часу розрахуєтеся і звільните даний столик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 156
  • Створено
  • Остання відповідь
Обоснуй куда исчезает желание , из-за чего оно исчезает, и почему враження погані?

Ну если тебя с порога обламали то кажется что и на следующий раз тоже обламают. "Зашел попить чая а мне сказали что пиццы нет а если я не за пиццей то нету столиков - в общем всегда "рады" видеть" или "Не-не, только не в Тарантеллу, там постоянно все занято или нету пиццы"

Это я не о себе, благо пока лично я с Тарантеллами проблем не имел :)

Я тобі можу сказати тільки одне --- мені ПОХYЮ на витрати по грошах, і Т.Д., якщо я зайшов в заклад і мені щось несподобалось , я більше туди не піду... Я в "Беннісімо" за вечір можу залишити до 500 грн, а на піццу я хожу частенько... Мені там комфортно , і мені "навалити" що я живу в другому кінці міста.... Поїхав-- повечеряв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад заклади які зараз в Луцьку користуються зараз великим попитом, аж ніяк не приманили до себе клієнтів "ХАЛЯВОЮ" чи "хочупожратьнахалявудапобольше" , а дісно якісним обслуговуванням, посмішкою персоналу і доброзичливістю, якістю і смакотою страв, та просто комфортом...

Не знаю в каком мире ты живешь, но в пиццерию идут поесть, попить, а не любоваться белизной зубов официантки. Мне лично все равно какой ширины улыбка у официантки, мне важно чтобы сделали все оперативно и качественно.

а просто вже бажання перебувати в даному закладі пропадає, і про заклад враження погані.

Обоснуй куда исчезает желание , из-за чего оно исчезает, и почему враження погані? Может у них там крысы по столам скачут или от бородатых официанток перегаром несет?А может у кого то самолюие побольше чем диаметр пиццы?

Ну якщо тобі всеодно як тебе зустріли і тобі тільки треба оперативність, так ходи в "СТОЛОВКУ" --- там швидко та зручно ))) А на рахунок враження --- я просто не люблю коли щось не так ...

"Зайшов в "чернігівське" вчора з кумом на солянку.

Замовили все, ждемо. І тут в мене вимкнувся повністю телефон, (розрядився) , я вирішив підійти до барменши і запитати чи немає зарядного..

--- Скажіть , а в Вас є зарядне до нокіа ???

--- А що в мене воно повинне бути, я не маю... ( в хамовитій формі)

Ми перекусили,розрахувались і пішли ...

P.S. бажання втратилось туди ходити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мажор детектед!

Причом тут мажор, хоч тебе з собою візьму і пригощу ... Просто люблю "гарно посидіти" , можливо заробляю трішки більше --- але заробляю своїми руками і головою, а не тяну в батьків....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні,дякую за запрошення.Я взмозі в своїх 30-ть і на піццу,і до піцци,заробити сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо тобі всеодно як тебе зустріли і тобі тільки треба оперативність, так ходи в "СТОЛОВКУ" --- там швидко та зручно ))) А на рахунок враження --- я просто не люблю коли щось не так ...

Братишь, я не буржуй который может оставлять по 500 грн только за отсутствие кариеса на деснах у официанток, за правильно поставленные салфетки и наличие зарядки для нокии. Я иду в пиццерию на пустой желудок- ПОЕСТЬ, утолить жажду и угодить чреву, а не зарядить телефон, полюбоваться картинками на стене или оценить шаблон обоев. Если в каком нибудь "У Василя" пицца будет вкуснее, то я пойду туда и мне глубоко по циферблату за сколько тысяч у.е там обстановка . Это называется практичность, а с такими болезненным восприятием всеобщего несовершенства далеко не заедешь.

Чтобы насладиться высокими материями и прекрасным я пойду в музей,поеду во Львов, сделаю Папье-маше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, ви мене переконали! =) щодо вільних місць, то мені подобається підхід челентано. здається -5% на піцци з собою. єдине що за коробку платиш. зайшов, замовив. швидко зробили. з собою -5% + -5% за бонусною карткою + -5% якщо платити карткою привата. пішов їсти додому

до слова, в Фелічіті донедавна було 20%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо тобі всеодно як тебе зустріли і тобі тільки треба оперативність, так ходи в "СТОЛОВКУ" --- там швидко та зручно ))) А на рахунок враження --- я просто не люблю коли щось не так ...

Братишь, я не буржуй который может оставлять по 500 грн только за отсутствие кариеса на деснах у официанток, за правильно поставленные салфетки и наличие зарядки для нокии. Я иду в пиццерию на пустой желудок- ПОЕСТЬ, утолить жажду и угодить чреву, а не зарядить телефон, полюбоваться картинками на стене или оценить шаблон обоев. Если в каком нибудь "У Василя" пицца будет вкуснее, то я пойду туда и мне глубоко по циферблату за сколько тысяч у.е там обстановка . Это называется практичность, а с такими болезненным восприятием всеобщего несовершенства далеко не заедешь.

Чтобы насладиться высокими материями и прекрасным я пойду в музей,поеду во Львов, сделаю Папье-маше.

1) Розмовляй українською -- якщо живеш на Україні ...

2) Якщо тебе давить жаба, що хтось заробляє більше --- то найди кращу роботу чи навчись заробляти сам , а не обзивай "буржуєм"... Я до того як почав заробляти пристойні гроші пів року робив по 14-16 годин в день і без вихідних практично.

3) Сам приблизно 5 років пропрацював барменом, і на рахунок "доброзичливості" в закладах мені не розказуй.

4) Сприйняття навколишнього "негативу" нормальні ...

5) Залишаю "чайєві" по 50 грн. не за "буфера 5-го розміру" та білі зуби.

6) Поїдь (якщо звичайно є така можливість) в Англію, Німеччину чи в Францію і подивись на світ, сходи в їхні заклади і все зрозумієш...

P.S. \\\ Want to be shit ? Does not change it`s principles /// Brûler dans l'enfer salope

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Розмовляй українською -- якщо живеш на Україні ...

в Україні, якщо вже на те пішло :)

А по-друге, нащо переходити на особистості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Розмовляй українською -- якщо живеш на Україні ...

Гадкое замечание ни к месту, ни к теме...Ставить это в укор, просто глупо, возмутило до глубины души...сказала бы много, просто тема не та...тут об акции в "Тарантелле" говорят, а на каком языке высказываться, это уж не вам решать...фу...не передать как противно и обидно от таких заявок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Розмовляй українською -- якщо живеш на Україні ...

2) Якщо тебе давить жаба, що хтось заробляє більше --- то найди кращу роботу чи навчись заробляти сам , а не обзивай "буржуєм"... Я до того як почав заробляти пристойні гроші пів року робив по 14-16 годин в день і без вихідних практично.

3) Сам приблизно 5 років пропрацював барменом, і на рахунок "доброзичливості" в закладах мені не розказуй.

4) Сприйняття навколишнього "негативу" нормальні ...

5) Залишаю "чайєві" по 50 грн. не за "буфера 5-го розміру" та білі зуби.

6) Поїдь (якщо звичайно є така можливість) в Англію, Німеччину чи в Францію і подивись на світ, сходи в їхні заклади і все зрозумієш...

P.S. \\\ Want to be shit ? Does not change it`s principles /// Brûler dans l'enfer salope

1) Попаболь детектед

2) И что-будем членами мерятся? Ну допустим- я работал в 3 смены тех же пол года в лондри, в ресторане и отеле и это за смешные 7 долларов в час

3) Работал и супермаркете и в ресторане и в отеле- не у нас, а за бугром в далекой Флориде, в городе под названием Панама Сити и там официантам платят 20 долларов в час +чаевые. Конечно за такие деньги любой будет давить лыбу на все 64 зуба. А за смешные зарплаты наших официантов не сильно то и хочется корячиться и распинаться перед ноунейм людьми. За это я их не виню поэтому этот фактор в общем восприятии заведения я не учитываю.

4) Конечно нормальны, но когда они в меру и прагматичны, а не болезненно скрупулезны и придирчивы

5) Ну и хорошо что даешь,авось они добрее станут

6) Уже ездил-спасибо

Everyone's shit smells different, try to smell yours first.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Розмовляй українською -- якщо живеш на Україні ...

Гадкое замечание ни к месту, ни к теме...Ставить это в укор, просто глупо, возмутило до глубины души...сказала бы много, просто тема не та...тут об акции в "Тарантелле" говорят, а на каком языке высказываться, это уж не вам решать...фу...не передать как противно и обидно от таких заявок...

А коли про тебе говорять що ти "буржуй" чи "мажор" - це нормально ???

Ein weiterer hündin, die nicht spricht die muttersprache

1) Розмовляй українською -- якщо живеш на Україні ...

2) Якщо тебе давить жаба, що хтось заробляє більше --- то найди кращу роботу чи навчись заробляти сам , а не обзивай "буржуєм"... Я до того як почав заробляти пристойні гроші пів року робив по 14-16 годин в день і без вихідних практично.

3) Сам приблизно 5 років пропрацював барменом, і на рахунок "доброзичливості" в закладах мені не розказуй.

4) Сприйняття навколишнього "негативу" нормальні ...

5) Залишаю "чайєві" по 50 грн. не за "буфера 5-го розміру" та білі зуби.

6) Поїдь (якщо звичайно є така можливість) в Англію, Німеччину чи в Францію і подивись на світ, сходи в їхні заклади і все зрозумієш...

P.S. \\\ Want to be shit ? Does not change it`s principles /// Brûler dans l'enfer salope

1) Попаболь детектед

2) И что-будем членами мерятся? Ну допустим- я работал в 3 смены тех же пол года в лондри, в ресторане и отеле и это за смешные 7 долларов в час

3) Работал и супермаркете и в ресторане и в отеле- не у нас, а за бугром в далекой Флориде, в городе под названием Панама Сити и там официантам платят 20 долларов в час +чаевые. Конечно за такие деньги любой будет давить лыбу на все 64 зуба. А за смешные зарплаты наших официантов не сильно то и хочется корячиться и распинаться перед ноунейм людьми. За это я их не виню поэтому этот фактор в общем восприятии заведения я не учитываю.

4) Конечно нормальны, но когда они в меру и прагматичны, а не болезненно скрупулезны и придирчивы

5) Ну и хорошо что даешь,авось они добрее станут

6) Уже ездил-спасибо

Everyone's shit smells different, try to smell yours first.

Все сподобалось....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені стало цікаво .а яка зарплата в офіціантів Луцька ?

зокрема,в тій же Тарантелі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли про тебе говорять що ти "буржуй" чи "мажор" - це нормально ???

EКонечно не нормально...понимаю ваше возмущение,но вы не подумали, что реальные "буржуи" и "мажоры" вряд ли обидятся на такие высказывания...и вряд ли будут развивать эту тему, а вот что касается языковой темы...грубо это...я думаю на форуме хватает русскоязычных людей, которых ваше высказывание зацепит и я одна из них, потому не смогла промолчать...uttersprache

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли про тебе говорять що ти "буржуй" чи "мажор" - це нормально ???

EКонечно не нормально...понимаю ваше возмущение,но вы не подумали, что реальные "буржуи" и "мажоры" вряд ли обидятся на такие высказывания...и вряд ли будут развивать эту тему, а вот что касается языковой темы...грубо это...я думаю на форуме хватает русскоязычных людей, которых ваше высказывание зацепит и я одна из них, потому не смогла промолчать...uttersprache

Вибачте - погарячкував .... :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте - погарячкував .... :_11: Забираю свої слова назад...

Принято)))И спасибо что поступили как мужчина, признав ошибку. :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені ПОХYЮ
і мені "навалити"

Культура як раз на чек в 500 грн і на чайові в 50. А ще ми їздили в Англію. :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гадкое замечание ни к месту, ни к теме...Ставить это в укор, просто глупо, возмутило до глубины души...сказала бы много, просто тема не та...тут об акции в "Тарантелле" говорят, а на каком языке высказываться, это уж не вам решать...фу...не передать как противно и обидно от таких заявок...

ну раз на то пашло...

நீங்கள் முடிவு செய்து பேச என்ன மொழி, என்று இல்லை ... பூ ... போன்ற பயன்பாடுகள் வெறுப்படைந்த மற்றும் திட்டியதாக எப்படி வெளிப்படுத்த முடியாது ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що вже в цій темі тільки не жували...До закінчення акції день лишився,а тема остаточно у флейм скотилася.Певне перенесуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гадкое замечание ни к месту, ни к теме...Ставить это в укор, просто глупо, возмутило до глубины души...сказала бы много, просто тема не та...тут об акции в "Тарантелле" говорят, а на каком языке высказываться, это уж не вам решать...фу...не передать как противно и обидно от таких заявок...

ну раз на то пашло...

நீங்கள் முடிவு செய்து பேச என்ன மொழி, என்று இல்லை ... பூ ... போன்ற பயன்பாடுகள் வெறுப்படைந்த மற்றும் திட்டியதாக எப்படி வெளிப்படுத்த முடியாது ...

Остроумно, сами поняли что написали?Хватило бы и вашей фразы "ну раз на то пашло...", это на каком языке то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это на каком языке то?

судя по закорючкам это хинди

Ну с этим то все понятно)))MOTOROLLLA даже с переводом помогла, я спрашивала о самой первой фразе, то в которой про "пашло" :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну с этим то все понятно)))MOTOROLLLA даже с переводом помогла, я спрашивала о самой первой фразе, то в которой про "пашло"

Тільки сьогодні розморозили?

clipboiei.jpg

а це шо за вставка на фошиском язикє? поки не виділив не побачив ("возмутило до глубины души").. і вже не протівно? я думаю, на форумє хватает нємєцкоязичных людєй?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...