Перейти до змісту

Акція в "ТАРАНТЕЛІ", кому повезло, а кого розвели....


uno55

Рекомендовані повідомлення

доречі щодо тарантели, як тільки вони відкрились, зайшов до них, роздивлявся меню. НІДЕ не знайшов вказаної ваги піцци. є метраж там 30, 40, 60 чи які там номери, а ваги нема. кінцевому покупцю якби по барабану. але ж насправді на 40 см піццу можна накласти чесні півкіло доприкладу, а можна розмазати "соплі" на коржі і вийде 300 грам на виході. як доказати що тебе наіпали? та навіть і оцінити скілки реально піцци буде важкувато. окремі екземпляри можуть відрізнятись різницею в 50-75% ваги при тих самих діаметрах.

у челентано наприклад зразу кладуть корж на вагу, і починають досипати інгридієнти, контролюючи вагу.

звернувся до офіціантки тарантели, кажу" у вас вага не зазначена, скажіть скільки важить?"

вона — я не знаю.

питаю: а хто знає?

вона: — можливо шефкухар.

— позвіть

— немає

—позвіть адміністратора

— немає.

— а хто є головний?

— нікого, звоніть на гарячу лінію…

звоню. на тій стороні автовідповідач. залиште повідомлення бла бла бла. нічого не говорив. впевнений що не відповіли б.

це мене дуже здивувало, адже я ще ніде не бачив щоб не вказували грами на їжі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 156
  • Створено
  • Остання відповідь
росто проходили,подумали якшо халява буде то зайдем))

Треба за комуністів голосувати, при них у мене логіка у шкільній програмі була.

це мене дуже здивувало, адже я ще ніде не бачив щоб не вказували грами на їжі.

просто БРАВО!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між іншим.Місяць,два тому була закінчена реконструкція бані на Дубнівській.Власник закладу то й же,що і на Галицького.Там теж піцца є.А так як заклад розкручується,має бути бомбезна.Хтось був,куштував?Я певне на вихідних навідаюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мене дуже здивувало, адже я ще ніде не бачив щоб не вказували грами на їжі.

просто БРАВО!!!!!!!!!!!!

Тоже представил, что-то вроде этого? :)

toast.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо смаку піцци в тарантелі - я не скаржусь, але є одне НО. Всі, з ким не говорив про цю піцерію - кажуть одна піцца достойна своїх грошей, це - тарантелла. Але та тарантелла що була зразу після відкриття, і та що є зараз - це небо і земля. Навіть коржі не такі вже стали( Все останнє, що куштував - то сухе, то не смачне. Але це тільки моє ІМХО. Був також на Д.Галицького в бенісімо - нічого особливого в піці не побачив. Сьогодні відвідав соло - дуже сподобалось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan

Про акцію нічого не чула і зараз незнаю - викладайте тут новини і буде для Вас безкоштовна реклама та купа відгуків.

Будуть негативні відгуки - значить є ще над чим працювати.

Була єдиний раз у Тарантеллі, чесно --- не сподобалось (але це суто моє враження):

зайшли ми з друзями в "Тарантеллу", що на Волі на піцу, десь місяць назад --- НЕДІЛЯ, НА ДВОРІ ХОЛОДНО ТА ЦІЛИЙ ДЕНЬ ЙДЕ ДОЩ.

- офіціанти "живуть" своїм життям, а відвідувачи - своїм , і це при тому, коли половина столиків було свобідних (тобто у запарці офійанти не бігали...). Отже, щоб побачити біля себе офіціантку, потрібно було голосно - на весь зал її покликати, тому що, погляди та якісь відповідні дії на них не діяли. Правда був ще один вихід добитися свого у цій піцерії - це піднятися та підійти до барної стійки (чого ну зовсім не хотілося робити), самі розумієте, прийшли відпочити, а тут за кожним разом бігай до них...і на що це схоже...це вони офіціанти чи відвідувачи???

- меню слабеньке, ще й плюс до того не всі піци є в наявності. Знову ж повторюся, це при тому, що людей у закладі не багато, так як на дворі цілий день холодна погода. Не було в наявності двох чи то трьох видів соку :0157: . Був в нашій компаніі хлопчинка який не їсть мяса....і що ви думаєте.... він пив лише пиво, так як окрім сиру чечель та горішків, більш нічого офіціантка не змогла йому запропонувати (я про меню:)) )

- не сподобався дизайн, точніше "ДЕШЕВІ" картини, ну зовсім не по темі та не в стиль, краще б їх взагалі зняли... Дизай більш-менш, а от картини....усе погіршують...

PS: бажаю "ТАРАНТЕЛЛІ" працьовитих офіціантів та покращення у роботі кухарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вони офіціанти чи відвідувачи???

Колись в подібній ситуації підійшов до офіціанток і спитав що вони будуть замовляти і чи потрібне їм меню. Обслужили після того на "5". Не в Тарантелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рецепт від неякісного обслуговування я побачила в ресторані "pasta project",що в Маріуполі

кожен столик облаштований сенсорним моніторчиком ,на якому меню

погортав,вибрав,закинув в замовлення і підтверджуєш

захотіілося чогось на десерт ? закінчується горілка?не треба вишукувати офіціантку,кричати,махати руками,поліз в електронне меню і замовив

відразу бачиш суму замовлення,офіціанти Вас не нагріють і не допишуть лишнього :g25:

звичайно,на видному місці монітору кнопка виклику офіціанта,який з'являється миттєво

виглядає це ось так

1249653502_1%20(17).jpg

і не треба говорити,що то ресторан,а то піцерія

вважаю,що хоча б кнопка виклику офіціанта повинна бути на кожному столі, поважаючому себе ,бару чи ресторану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ресторані - так, в піцерії теж. а от в барі боюсь кожні 5 хв бухі клієнти будуть клацати.

ви ще не врахували один момент - коли заклад економить на офіціянтах (практично у кожному другому закладі нехватка) то скільки кнопок не булоб до вас швидко не прибіжать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ресторані - так, в піцерії теж. а от в барі боюсь кожні 5 хв бухі клієнти будуть клацати.

ви ще не врахували один момент - коли заклад економить на офіціянтах (практично у кожному другому закладі нехватка) то скільки кнопок не булоб до вас швидко не прибіжать.

офіціант приносить Вам меню,приходить за замовленням,кожен раз біля Вас коли хочете замовити шматочок хліба чи бокал пива

з електронним меню офіціант приносить Ваше замовлення

мені здається,таке меню якраз допомагає вирішити проблему нехватки :0109:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Екран для замовлення більше для оперативності приготування та розливання. Коли все буде готове - офіціант все приносить. Був в такому ресторані. Офіціанти в основному приносять готові замовлення або рахунки. Кнопкою виклику користуються для розрахунку або якогось особливого замовлення. Прикольна штука, там фото відразу є, що наганяє апетит. Але це варіант напевно для піцерії вищого рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во! Тарантела-Тарантела..Як на мене,то в них сама найнесмачніша піцца в місті.Та й не те,те блюдо (ІМХО),щоб від пуза нажератися.Однієї на нас з дружиною вистачає.Та й в місті піцерій до кольору,до вибору:'Соло','Сан-Ремо','Дюна','Фелічіта','Челентано',та ж 'Тарантела'.Кого ще забув?А що варта піцца в бані на Д.Галицького...М-м-м...Найсмачніша,як на мене.Але ж це солодке слово-ХАЛЯВА! ;)

ottimo cibo забули!!! (читай “Везувіо папа" - піца, "Фудзіяма мама" - суші, від учасників Пекельної кухні) дуже смачна піца з великою кількістю начинки і ціна не вижча ніж в інших піцеріях. Були в середу, приємно здивовані знижкою 30% на піцу в цей день.

ЗІ. Сам був декілька раз в тарантеллі (на Волі) піца ніби сподобалась, але одного разу дуже швидко принесли (менше 15 хв) - це зашвидко для нормально приготованої піци, таке відчуття, що розігрівали, і дуже швидко схолола. На акцію жодного разу не потрапив (нема міць на Сенаторки левчаківської, та нема піц ніяких на Волі). А в день коли був концерт Удару, то був лише чай без десертів, і паста. Добре хоч чаєм зігрілись. ІМХО, такі акції це антиреклама!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan , ну і де ваша реакція??? раді цікавості пройшовся по піцеріях, те ж саме... піц нема, або столики замовлені, тільки для чого їх замовляти, якщо і по нормальній ціні піц не може бути, адже сировини на сладі не має, бо ж акційних піц не можна приготувати, чи у вас різні продукти на акцію і просто так, ану просвітіть??? дуже цікаво!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan , ну і де ваша реакція??? раді цікавості пройшовся по піцеріях, те ж саме... піц нема, або столики замовлені, тільки для чого їх замовляти, якщо і по нормальній ціні піц не може бути, адже сировини на сладі не має, бо ж акційних піц не можна приготувати, чи у вас різні продукти на акцію і просто так, ану просвітіть??? дуже цікаво!!!!
Ви такий шустрий як дитяча неочікуваність. Навчання персоналу це не миттєвий процес. Про результати можна буде говорити не раніше як за місяць.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не секрет, то в якому із закладів трапилось отруєння?
Kostefan, це було 6-го жовтня в піцерії по Сенаторки Левчанівської.

После оглашения этой информации, указанная пиццерия скоро должна быть или вобще ликвидирована, или стать в Луцке образцом культуры обслуживания и всех санитарных норм.

Ведь сам хозяин в этой теме...

Гетто ти мене з кимось переплутав... :) Я не хазяїн... :) Але цю інформацію обовязково йому передам. В мене заклад в м.Рівному.

"..или стать в Луцке образцом культуры обслуживания и всех санитарных норм." - саме для цього і передам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefa + GalinkaS = сім'я ? :)

Не вгадали

співробітники.

Женя, до Тарантели немаю жодного відношення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі щодо тарантели, як тільки вони відкрились, зайшов до них, роздивлявся меню. НІДЕ не знайшов вказаної ваги піцци. є метраж там 30, 40, 60 чи які там номери, а ваги нема.

Ну це ви "батенька" загнули... Згадали коли це було... Меню без ваги проіснувало тиждень з відкриття і тільки на самому першому закладі. Це була просто помилка. Одразу було виправлено і всі наступні меню вже йшли з граматурою... З приводу начинки є калькуляційні картки згідно яких і начиняється піца...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во! Тарантела-Тарантела..Як на мене,то в них сама найнесмачніша піцца в місті.Та й не те,те блюдо (ІМХО),щоб від пуза нажератися.Однієї на нас з дружиною вистачає.Та й в місті піцерій до кольору,до вибору:'Соло','Сан-Ремо','Дюна','Фелічіта','Челентано',та ж 'Тарантела'.Кого ще забув?А що варта піцца в бані на Д.Галицького...М-м-м...Найсмачніша,як на мене.Але ж це солодке слово-ХАЛЯВА! ;)

На рахунок смачної піци в бані на Д.Галицького (піцерія "Беніссімо" ) згоден, харчуюсь там вже 4 роки , ще подобається СОЛО . Самі негативні для мене , це "Нас-Ремо" і "Тарантелла" , в " Нас-Ремо" на вул. Кравчука звільнив би повара чи хто там в них готує (піца практично завжди сирувата) і половину персоналу (не якісно обслуговують і хамлять) P.S. бував там разів з 50 за пів року /// А в "Тарантелі" офіціанти наглючі і "Акція" справила негативне враження )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, до Тарантели немаю жодного відношення

А до Kostefan :wub:?

Kostefanа знаю, але відношення :wub: не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...але одного разу дуже швидко принесли (менше 15 хв) - це зашвидко для нормально приготованої піци, таке відчуття, що розігрівали, .!

Згідно стандарту встановленого в Тарантеллах видача піци після замовлення 7-10хв, так що менше 15хв - це норма!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не секрет, то в якому із закладів трапилось отруєння?
Kostefan, це було 6-го жовтня в піцерії по Сенаторки Левчанівської.

После оглашения этой информации, указанная пиццерия скоро должна быть или вобще ликвидирована, или стать в Луцке образцом культуры обслуживания и всех санитарных норм.

Ведь сам хозяин в этой теме...

Гетто ти мене з кимось переплутав... :) Я не хазяїн... :) Але цю інформацію обовязково йому передам. В мене заклад в м.Рівному.

"..или стать в Луцке образцом культуры обслуживания и всех санитарных норм." - саме для цього і передам...

Випадково в м. Рівному не по вул. К. Ольги ???

Доречі в м. Рівному мені подобається "Сицілія" , особливо часто буваю в піцерії на просп. Миру 9 , смачні "Саламе-Фунгі" і "Баварезе"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan , ну і де ваша реакція??? раді цікавості пройшовся по піцеріях, те ж саме... піц нема, або столики замовлені, тільки для чого їх замовляти, якщо і по нормальній ціні піц не може бути, адже сировини на сладі не має, бо ж акційних піц не можна приготувати, чи у вас різні продукти на акцію і просто так, ану просвітіть??? дуже цікаво!!!!

Реакція - зупинили акцію. Орієнтовно в кінці листопада буде щось подібне з врахуванням та виправленням виявлених недоліків. Чекайте анонсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...