Перейти до змісту

Акція в "ТАРАНТЕЛІ", кому повезло, а кого розвели....


uno55

Рекомендовані повідомлення

Вчера с семьей ездили в Ровно, по магазинам побродить, прогуляться, когда поняли что пора бы перекусить, решили пойдем оценим ровенскую "Тарантеллу", ее тут так хвалили. Когда подходили увидели вывеску, что вторая пицца -50%, но значения особо не придавали, это же не "їж скільки влізе"))). Когда вошли, первая фраза от официанток:"Мест нет, пицц нет, будут через полчаса".Ни здравствуйте, ничего такого, но и не скажу что грубо, я просто думала, если мест нет, то подождем, так как есть в непроверенных местах в чужом городе не хотелось...но...В общем муж отвез нас в какую то пиццерию рядом с базаром, обслуживание там тоже не особо, но были места и было вкусно, а на десерт пошли в McDonalds, и вот там стало понятно что такое чисто и продумано для семей с детьми, я оооочень удивилась.

Когда "Тарантелла" в Луцке только открылась и не было всяких историй с акциями, мы ее очень любили, только всегда официанток спрашивали неужели такая проблема поставить в пиццерии детский стульчик для кормления?У основных конкурентов то есть...девочки пожимали плечами...так ничего и не изменилось(((

Може в Тарантелах МОСКАЛІВ не люблять???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 156
  • Створено
  • Остання відповідь

Може в Тарантелах МОСКАЛІВ не люблять???

А таких вумних, які пишуть маразм взагалі ніде не люблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

а що скажуть приближені лиця до цієї піцерії... на скільки памятаю, хтось обіцяв покращуватись і відписуватись тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю хто там що обіцяв, але як піца була г ... вно (вибачте за мій франузький але це правда) такою вона і залишилася !!!

як тільки почалися оці акції за 35-ть три піци мене один знайомий затягнув у ту тарантелу, ми зїли по одній середній і одній маленькій на протязі усього вечора ... піца на смак була гидотною, продукти найнижчої якості, не факт що взагалі не зіпсовані, бо мені два дні після того болів ще живіт ... після цього всього я місяців два піцарії взагалі обходив далекою дорогою. а нещодавно за збігом обставин (а радше за браком часу шукати щось краще) знову зайшов у тарантелу, так хочу сказати що з того часу нічого не змінилося !! Друзі не ходіть у тарантелу !!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю хто там що обіцяв, але як піца була г ... вно (вибачте за мій франузький але це правда) такою вона і залишилася !!!

як тільки почалися оці акції за 35-ть три піци мене один знайомий затягнув у ту тарантелу, ми зїли по одній середній і одній маленькій на протязі усього вечора ... піца на смак була гидотною, продукти найнижчої якості, не факт що взагалі не зіпсовані, бо мені два дні після того болів ще живіт ... після цього всього я місяців два піцарії взагалі обходив далекою дорогою. а нещодавно за збігом обставин (а радше за браком часу шукати щось краще) знову зайшов у тарантелу, так хочу сказати що з того часу нічого не змінилося !! Друзі не ходіть у тарантелу !!

Явление гуру-пиццайоло борде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні (щовівторка) знижка на піцу 50 %. Замовили 2. Єдина перевага - дешево :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...