Перейти до змісту

Акція в "ТАРАНТЕЛІ", кому повезло, а кого розвели....


uno55

Рекомендовані повідомлення

ну я як справжній українець - любитель пожерти "на халяву" надибав рекламку в піцерії і пішов з друзями на піцу з пивком... зайшли, купили білетики по 25 грн, замовили по піці, почекали 40 хвилин, за цей час принесли одну піцу яку благополучно друг вборов і замовив ще одну "на халяву" поки ще три принесли нам то і йому принесли халявну і.... бац, в піцерії закінчились акційні піци, хоч ми і перекусили і не переплатили, але сам факт що халяву не можна замовити, настрій підпортив... то ж просто цікаво, це в нас таких справжніх любителів поїсти на шару багато що все змели , чи це такий собі комерційних підхід до попиту на піцу...

тож хто ходив - напишіть кому як повезло....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 156
  • Створено
  • Остання відповідь

Мы в пятницу в 19.00 пришли компанией перекусить в пиццерию на Воли, нам сказали "Вся пицца закончилась". Что это за пиццерия без пиццы? Не пойду туда больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то українська жадібність

;)

Вчора в обідню у них навіть платних не було, ніяких взагалі.

Діалог з офіцінавткою:

- А вам не сказали, як ви заходили, що зараз піцци немає?

- Як немає, чому?

- Ну так, гиги, немає :).

- Тоді чому ви працюєте, а не закриті?

- .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша піцерія повинна "брати" клієнта не заманухвами і розводами, а смачними, СВІЖИМИ стравами, спокійною атмосферою.

А такі фокуси - це антимаркетинг. Не був там ніколи, та і не заходитиму.

P.S. Вол-Вест дуже швидко розрізся, а розвиток управління не встигає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на днях з друзями, сказали є тільки салати

Піцци немає через технічні проблеми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пункт 15 *. Адміністрація\заклад бла бла куда хоче туда крутить тією акцією.

Останній рядок у їх проспекті\квиточкові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був кілька днів тому у "Тарантеллі" на Волі. Людей було достатньо, чекали (нас було лише двоє) доки приймуть замовлення хвилин 10+ точно. Коли прийшов "наш час", нам успішно повідомили, що піцу прийдеться чекати більше години. При чому офіціантка була така рада, коли це говорила, що я спочатку подумав, що це жарт, але ні.

Ми пішли у іншу "Тарантеллу" на вул. Лесі Українки. Там історія ідентична.

На наступний день зайшов о 12-ій годині в "Тарантеллу" на Вінниченка. Був лише один вільний столик. Замовили дві стандартні піци по акції, все без проблем, піцу принесли за хвилин 6-7, що дуже здивувало. Хоча якість була не найкраща, піца була сирувата.

Вважаю, що вони дарма взялись за цю акцію, оскільки фізично навіть не в змозі її виконати. Невідомо чим думали маркетологи.

У нас піци немає (с) піцерія "Тарантелла"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прочекав годину і пішов, Називається сходив на пиво.

Як можна було ввалити стільки грошей у дизайн і не забезпечити тим, ради чого власне люди туди заходять.

Хоча причина ясна,Луцьк просто перенасичений піццеріями, а фантазії на щось інше не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ходив з другом 2 рази. Перший раз халява вийшла, ми замовили по стандартній піці, як зїли нам сказали що піца закінчилась. Але повезло що офіціантка була знайома то нам принесли по ще одній. На другий раз ми прийшли в 12 годині і нам сказали що акційна піца на сьогодні закінчилась (нажаль знайома була вихідна). Так що вони просто "страдають фігньою" зі своїми акціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив в суботу зранку в піцерію на медвежонокєва. Замовили піцу, а коли поцікавились як отримати наступні - акційні, офіціантка швидко згадала що в них закінчились заготовки і є тільки великі (50 см), а тільки свою заготовку доведеться чекати годину. Я встав та вийшов. Більше туди ні ногою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавши франшизу, треба не не лише регулярно роялті збирати, але і хоч трохи контролювати франчайзі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу позитивних відгуків!!! Невже нікому халяви не дісталось? БРЕХНЯ. Дійсно можливо прорахувались з фізичною можливістю забезпечити всіх охочих на халяву попоїсти, але є і такі кому повезло. В будь-якому випадку ті хто скористався акцією за 25ГРН могли наїстися різною піцею досхочу, і навіть коли акційна піца закінчувалась, то якщо ти заплатив за квиток і отримав 1 піцу - це вже знижка ого-го! А я знаю про рекорди - на даний момент це 3 стандартних піци і одна міні на одну людину. І все це водою з крана просять запити. А отже про заробіток мова не ведеться, аби "мінус" був меншим. От і приходиться власникам, щоб забезпечити можливість скористатись акцією як можна більшій кількості клієнтів розбивати акційний фонд на весь день. І то не завжди вистачає ресурсів. І правильно пишуть - інколи навіть за гроші не можна піци придбати, а це втрачений заробіток. Так що власникам тільки дякувати потрібно що хоч намагались щось подібне провести, і все це при нашому менталітеті... А Ви тут тільки поливати багнюкою можете... Сприймайте це як лотерею: повезло - насолоджуйтесь, не повезло, то є варіант замовити столик на пізніше, або сприйняти це просто як факт, що сьогодні не ваш день. А для особливо ображених можете завжди піти у Фелічіту і поїсти піци за 60грн насолоджуючись неперевершеним смаком - не псуючи нерви ні собі, ні персоналу. Да за 25ГРН спробуйте вдома піцу приготувати - подивіться скільки це займе часу і що це буде за піца... Так що акція бомбезна! І такого ніхто в Луцьку ще не робив! Невідомо було яких результатів від неї очікувати. Таку акцію будемо регулярно запускати і надалі - тільки врахуємо помилки та недоліки, що виникли під час проведення теперішнього піцефесту. Тому краще не флудьте, а дійсно опишіть недоліки і можливо в когось є пропозиції по покращенню цієї акції. Адже дійсно виникло багато негативних моментів. Будемо раді за конструктивну критику та Ваші пропозиції.

P.S. Наперед відповідаю на питання, що у Вас виникло! Так. Я маю пряме відношення до цієї акції, і врешті є власником "Тарантелли" в м.Рівне.

P.S.S. Готовий в цій темі подискутувати з усіма охочими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. А отже про заробіток мова не ведеться, аби "мінус" був меншим. От і приходиться власникам, щоб забезпечити можливість скористатись акцією як можна більшій кількості клієнтів розбивати акційний фонд на весь день. І то не завжди вистачає ресурсів. І правильно пишуть - інколи навіть за гроші не можна піци придбати, а це втрачений заробіток. Так що власникам тільки дякувати потрібно що хоч намагались щось подібне провести, і все це при нашому менталітеті... А Ви тут тільки поливати багнюкою можете...

Не можете забезпечити, не робіть акцію, і не буде ображених!, або буде набагато менше ображених)

П.С. тост для Вас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можете забезпечити, не робіть акцію, і не буде ображених!

От же ж Мля.. Коли писали тут якось, що халявні вафельки закінчились в якомусь супермаркеті - ніхто ж не сказав - не можете - не робіть - не було, просто, кому це казати, а тут...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можете забезпечити, не робіть акцію, і не буде ображених!

От же ж Мля.. Коли писали тут якось, що халявні вафельки закінчились в якомусь супермаркеті - ніхто ж не сказав - не можете - не робіть - не було, просто, кому це казати, а тут...

Халявних не було!!!!!!!!! а були на пару грн дешевші!!!!!!!!!!!

Різницю відчуваєте???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan, подискутуй зі мною.

Не знаю, що за маркетолог запропонував дану акцію і, що за ... ммм... недалекий* підтримав, але це повний провал.

Ми з друзями зайшли лише раз в дану піцерію, випало, що під час акції. На стандартне "доброго дня" до офіціантки почули "Піц нема!". Не розуміли. Ще раз перепитали - відповідь та сама. От тобі і привітання. Як ляпаса хто дав. А ми ж і нічого не питали про акцію, ми просто посидіти прийшли. І так пані офіціантка відповідала усім хто заходить.

Не приємно. Не професійно. Низько.

Це були мої перші відвідини даного закладу і останні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можете забезпечити, не робіть акцію, і не буде ображених!, або буде набагато менше ображених)

Для того щоб узнати чи справимось, то потрібно було спробувати. Зараз опрацьовуємо слабкі моменти, що вилізли і будемо дещо міняти формат. До нас такого ніхто не робив тому вчитися приходиться на власних помилках. Будемо працювати над ними!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snapback.pngKostefan правий, якщо ви замовили піцу за 40 грн - а заплатили за неї 25 грн, то це вже хороша ціна. А ми ж усі привикли до халяви, щоб по 5-10 шт запхати в себе...

Акція класна, а кому не повезло....ну то не повезло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snapback.pngKostefan правий, якщо ви замовили піцу за 40 грн - а заплатили за неї 25 грн, то це вже хороша ціна. А ми ж усі привикли до халяви, щоб по 5-10 шт запхати в себе...

Акція класна, а кому не повезло....ну то не повезло

Kostefa + GalinkaS = сім'я ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan, подискутуй зі мною.

Нажаль саме персонал виявися найслабшою ланкою. І дійсно прикро за таки моменти. Незмога правильно пояснити умови акції, обслужити на належному рівні, тощо.... Над цим саме працюємо.... Нажаль людський фактор ніхто не відміняв. Особисто від мене вибачення за неналежну поведінку персоналу Вам та всім іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від якості обслуговування багато залежить . От можна ж гарно повідомити,що піци немає,щоб клієнт принаймні не був роздратований

Трішки відійду від теми. Якось перед футболом зайшли компанією в майдан на борщ. Офіціантка повідомила,що борщ готується і чекати на нього потрібно ен (не пам'ятаю точно) хвилин ,і запропонувала інші варіанти . Сказано було з усмішкою,приємно ,навіть досади не відчули,що борща ,на який спеціально йшли !!! не скуштували

А "Тарантела" для мене перестала існувати,як подали пасту карбонара з піджареними макаронами

Акція без акції,зате піар он який,на весь форум!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan, подискутуй зі мною.

Нажаль саме персонал виявися найслабшою ланкою. І дійсно прикро за таки моменти. Незмога правильно пояснити умови акції, обслужити на належному рівні, тощо.... Над цим саме працюємо.... Нажаль людський фактор ніхто не відміняв. Особисто від мене вибачення за неналежну поведінку персоналу Вам та всім іншим.

А я взагалі, підтримую вашу акцію, і одразу видно скільки тут любителів халяви )))

П.С. А ваші заклади на яку аудиторію розраховані?

Можливо Вам потрібно робити щось на зразок шведського столу, або наприклад з 9-10, з 12-13, 17-18,... акція. Так у вас і піца не закінчиться і людей буде більше, ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...