Перейти до змісту

ХСО "Кантрі-мікс" [13.05.2012]


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Були вчора на трасі....

Ууууууууууух..!!! А я ще й Фішером..)))

Повеселився на славу.. особливо з "Бочок смерті".....

Тепер.. я знаю нащо паспорт з собою брати... туди буде ставитись штамп з номером.. хоч якось можна буде ідентифікувати труп.))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головний спонсор гонки - майстер по переборці вилок - Дімка молоток! Виїзд з лісу порадував )) Роботою буш завалений до осені )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде шмат поля, ну і хай буде. Чесно кажучи, я не взахваті від нього, бо ПЛ асоціюється більше з суто роздільною Технічною гонкою. Але оркам видіше, най буде так))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде шмат поля, ну і хай буде. Чесно кажучи, я не взахваті від нього, бо ПЛ асоціюється більше з суто роздільною Технічною гонкою. Але оркам видіше, най буде так))

Бодя, прикол в тому, що буде 7 кругів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді які 7 кругів(то б уже марафон був) буде у еліти 1:30 їхати аматори 1:15 і хто скільки кругів проїде стіки і буде....

заїзду не буде по кругам..

І старт загальний)) не роздільний...еліта стартує через 15хв аматори..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани, у вас на вихідних почуття йумара загубилось, я знайшов, звертайтесь! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани, у вас на вихідних почуття йумара загубилось, я знайшов, звертайтесь! :)

У кого вихідний а в кого робочий :)

сор не поняв спочатку йумара))))

п.с.

той участок зара сухенький і їдеться просто супер..але якщо там пройде дощик що цілком ймовірно згідно прогнозу, буде трохи що помісити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були вчора на трасі....

Ууууууууууух..!!! А я ще й Фішером..)))

Повеселився на славу.. особливо з "Бочок смерті".....

Тепер.. я знаю нащо паспорт з собою брати... туди буде ставитись штамп з номером.. хоч якось можна буде ідентифікувати труп.))))))

Лекс ты не пугай народ))) А то сейчас половину наших распугаешь))) Бочки смерти, штамп в паспорте))) Самое главное оттуда трезвым слинять))))))))))))))))))))))))))))

А то восьмирукийсеми... как начнет наливать)))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани, у вас на вихідних почуття йумара загубилось, я знайшов, звертайтесь! :)

У кого вихідний а в кого робочий :)

сор не поняв спочатку йумара))))

п.с.

той участок зара сухенький і їдеться просто супер..але якщо там пройде дощик що цілком ймовірно згідно прогнозу, буде трохи що помісити...

Заработался совсем, Казачек. Тот участок, что на рисунке Ярослава Я., без грейдера велосипедом в любой сезон не проходится:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заработался совсем, Казачек. Тот участок, что на рисунке Ярослава Я., без грейдера велосипедом в любой сезон не проходится :D

Це ти заработалась :) Рисунок не мій, а з сайту http://racing.lutsk.ua/races/race2012/cun3MX/cun3MX-track/

Траса прокладена по грунтовим дорогам. Ми вчора проїжджали ту петлю разом з Сірком і Урсою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мб....ато помимо роботи доводиться шукати час для тренувань....а у нас після гонки велобянька не намічається?))

п,с

г і то правда в реалі дорога трохи правіше йде...а там поле де намальовано))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До завершення попередньої реєстрації лишилось 20 хвилин. Хто ще не зареєструвався - поспішіть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там я бачу друга історія. Реалізація задуманого на цю трасу із самого початку :)

Именно так. Вчера получилось правильно (выехав на ошибочную дорогу) замкнуть полевой круг, не нарушая идилию леса :)

Cun3MX (кантри-микс) изначально и планировалась в таком формате - задр...аг по лесу и расслабон по полю. Поэтому и название было выбрано таким ;)

І старт загальний)) не роздільний...еліта стартує через 15хв аматори..

Вчера я уже убедился... Но ещё раз спрошу. Для кого пишутся Положения про гонку? Всё давным-давно было чётко и ясно прописано. Читайте.

то правда в реалі дорога трохи правіше йде...а там поле де намальовано))))

В реале дорога идёт почти так (+-10 метров), как нарисовано. На снимке просматривается та "травяная" грунтовка - и трек идёт именно по ней.

Тот участок, что на рисунке Ярослава Я., без грейдера велосипедом в любой сезон не проходится :D

Поле проходится на 96% в любую погоду, лишь одно небольшое место есть, где по оси увязают КАМАЗы, а в остальном там отлично едется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня беру мусорные мешки и защитные перчатки и после работы еду лес убирать. Присоединяйтесь. Мусора очень много. Одному не унести.

Урса, специально попробую сегодня проехать прямо по полю, как нарисовано;). Я там когда-то решила срезать, да так ушиблась, что до сих пор вздрагиваю:)

Я то думала, вы прикалываетесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урса, специально попробую сегодня проехать прямо по полю, как нарисовано ;). Я там когда-то решила срезать, да так ушиблась, что до сих пор вздрагиваю :)

Я не удивлюсь если ты когда поедешь то тот участок поля не узнаешь))) от этих ландшафтных дизайнеров чего хочешь можно ожидать)))))))))) Приехал в ПЛ, а там трасса как на КГ, пацаны за ночь 10км подьем накидали, камней навозили и систему горных рек провели :lol: и даже лесовозов успели запустить)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и даже лесовозов успели запустить)))))

Та ... лісовозів ... Там по річках вже буде горбуша на нерест іти і фунікульор на верх гори на ДХ участок. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и даже лесовозов успели запустить)))))

Та ... лісовозів ... Там по річках вже буде горбуша на нерест іти і фунікульор на верх гори на ДХ участок. :lol:

а під час гонки внєзапно почнеться гроза і внєзапно закінчиться, ну щоб все як положено, як в горах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дааа, м'яко кажучи, говорити - не мішки таскати :)

Не ну главное вы тенденцию поняли чего народ желает))) Главное что б вода в реках была чистая, альпийская)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...