Перейти до змісту

ХСО "Кантрі-мікс" [13.05.2012]


ursa

Рекомендовані повідомлення

Френд спс!

Значит можно ехать поездом в Киверци и оттуда педалить в ПЛ))) Вы ж чуть что подождете пока ровенская Ылита к старту подтянется? А то поедем в новичках, если на старт в 11-00 не успеем :)

Лучше из Прилуцкого. Оттуда практически по прямой и ближе. Если я не прав поправте.

Тогда в Киверцах пересадку нужно делать... если кто то ездил подскажите как быстрее, пересесть в Киверцах на Луцкий поезд и выйти в Прилуцком или сразу с Киверцов тулить по трасс в ПЛ?

з.ы. В субботу вечером отпишусь или точно едем и сколько чел., в Вс еще сделаю контрольный звонок;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Розклад руху пассажирських та приміських по Ківерцях.

ИМХО, лучше из Киверец своим ходом в ПЛ. Там около 10 км.

ЗЫ токашо глянул на карту. Можно через сапогов махнуть, получится наполовину короче путь. Только я там не знаю дороги.

53908.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вокзала Киверец до старта - 10 км. , это если по автомобильной дороге!А если через лес напрямик, то от ж/д вокзала Киверец ближе, чем от моего дома :) От моего дома - 7 км.

xc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю короткий путь, но я на работе. Может, кто еще знает, встретили б и проводили по быстренькому?:)

А иначе, быстрее будет по трассе. Незная дороги, там можно значительно удлинить путь и набраться дополнительных впечатлений;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю короткий путь, но я на работе. Может, кто еще знает, встретили б и проводили по быстренькому? :)

А иначе, быстрее будет по трассе. Незная дороги, там можно значительно удлинить путь и набраться дополнительных впечатлений ;)

Короткий, це по Ді (див. вище)? Чи існує ще інший маршрут, окрім представлених вище. Я планую приїхати на гонку в якості глядача. Я з Ківерець. Крім того, якщо нічого не завадить, то планую в цю неділю (06.05) попередньо вивчити ті два маршрути, щоб не заблукать. Дорогу на Сапогів я знаю (варіант ТреНеРа), а в варіанті Ді мене трохи бентежить дорога через ліс, в якому вона стані. Можливо заросла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Basil

Вот, на мой взгляд, оптимальный (регулярно тестируемый) путь ;)

Начало с того куска леса, где смерч был (Лугова, Вишнева?). Там лесовой дорогой на "большую" дорогу :) Насквозь (по прямой) через Сапогов и поворот возле ЛЭП, и там вдоль неё к бывшему песочному карьеру (сейчас берёзки и молодой соснячок), дальше - на угол леса и к стартовой поляне :)

Расстояние около 6 км, дорога вполне удобная. В одной низинке может быть мокро (метров 10), но с такой погодой - вряд ли.

waypl.jpg

Мне кажется, проще было бы ехать по трассе до моста, выезжать на него и тогда уже сворачивать на ПЛ в Прилуцком, не?

watto.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю короткий путь, но я на работе. Может, кто еще знает, встретили б и проводили по быстренькому? :)

А иначе, быстрее будет по трассе. Незная дороги, там можно значительно удлинить путь и набраться дополнительных впечатлений ;)

Короткий, це по Ді (див. вище)? Чи існує ще інший маршрут, окрім представлених вище. Я планую приїхати на гонку в якості глядача. Я з Ківерець. Крім того, якщо нічого не завадить, то планую в цю неділю (06.05) попередньо вивчити ті два маршрути, щоб не заблукать. Дорогу на Сапогів я знаю (варіант ТреНеРа), а в варіанті Ді мене трохи бентежить дорога через ліс, в якому вона стані. Можливо заросла.

Дорога в лісі впорядку вчора там проїзджав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, на мой взгляд, оптимальный (регулярно тестируемый) путь ;)

Ну до Лугової (початку твого маршруту) ще з вокзалу треба добратись, краще навно по Некрасова-Галана, або ж тоді так, як ТреНеР намалював.... далі понітно... спробую в неділю і цей маршрут

Що ж до Дачного, то краще на залізничній зупинці перейти через колію, там стежка є і уже в Прилуцькому на новобудовах...навіщо гак на міст робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо гак на міст робити?

Нууу... не зная местности, по трассе как бы проще сориентироваться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ганяти мене не пре, можу запропонувати свої послуги для організації гонки (принеси, подай, і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо гак на міст робити?

Нууу... не зная местности, по трассе как бы проще сориентироваться :)

що там орієнтуватись? дорога покаже... я так вперше осінню їхав у Прилуцьке, до речі на вулицю, яка веде до ПЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ммм ну вообщем мы себе прикинем кудой быстрее))) Тех 2-3км что больше по трассе в принципе роли не играют, как бы не оказалось что по трассе хоть и расстояние больше, но доедем быстрее(потому что по хорошему покрытию)... единственное посмотрел рельеф, то гугл говорит что есть 8% подьем О_о... но и это нам тоже не проблема :)

Тоесть нам нужно не кудой ближе, а кудой быстрее, по асфальту можем себе нажать около 30км\ч и топить до ПЛ :) А вот грунтами быстро ехать под вопросом... хотя перед гонкой жарить на все деньги не особо хочется...

Basil

Напиши плиз как там дорога на грунтах или грязи нету и тд., и как там рельеф в плане подьемов\спусков? Если на грунтах покрытие ездабельное и торчков меньше, то скорее всего есть смысл грунтами ломатнуться.м

з.ы. мы будет с жпс, то нам только маршрут дайте, а там мы уже разберемся ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да нет там горок в той стороне, равнина ж кругом. По сравнению с дорогой Клевань-Ровно - просто выставленная по уровню поверзность стола :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если кто после вчерашнего дождя был в ПЛ - с разметкой получше катать?

(: follow the yellow marks

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil

Напиши плиз как там дорога на грунтах или грязи нету и тд., и как там рельеф в плане подьемов\спусков? Если на грунтах покрытие ездабельное и торчков меньше, то скорее всего есть смысл грунтами ломатнуться.м

з.ы. мы будет с жпс, то нам только маршрут дайте, а там мы уже разберемся ;)

Проїхався я по цих маршрутах сьогодні... Грунти після дощів не дуже, але їхати можна... Коротший маршрут (по Діфото)... найгірший в плані якості покриття... горби, горбочки, ями, калюжі, зуботряска....відстань десь 6,5 км. Той шо по ТреНеРу-Юрсі довший метрів на 300 (в мене по моєму одометру вишло 6,8 км. трохи кращий і приємніший для організму... Це про маршрути з Ківерець....Але як на мене, то я радив би все-таки з Дачного... і дорога приємніша і коротша...

Я їхав так... з залізничної зупинки в Дачному в кінець перону по ходу на Луцьк... далі переходимо колію вліво і уже по дорозі перепендикулярній заліниці в кінець вулиці... там направо і до об"їзної траси... на трасі наліво до ставка.... відразу за ставком наліво (вул Радянська)... далі по Радянській до будинку №72 (номера на ньому немає, є на попередньому №70), зліва буде трнсформаторна підстанція... за будинком № 72 направо і до місця старту (триматись правої сторони)... в мене вийшло десь 4,2 км.

Жалкую що випустив з виду маршрут Френда, і не протестував його...

А ви чим маєте їхати до нас? Якщо електричкою, то електрички в Ківерці зі Здолбунова до нас приходять о 7.02 і 10.28, в Дачному вони відповідно 7.15-7.20 і 11.00-11.05. З Рівного десь відповідно 5.10-5.30 і о 9.00 приблизно. Можна ще потягом Одеса-Ковель в Ківерцях він 7.48 і не впевнений що в нього в Дачному є зупинка.

А вас скільки має приїхати?

Якщо треба допомога чи інформація, буду радий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, мне смешно - если ты считаешь ту укатанную извилистую, очень приятную дорожку по лесу от Киверец до Сапогова - зуботряской :g05: , то чем тебе покажется трасса в ПЛ? ;)

Это так, к слову.

Ровенчане и другие приезжие, не заморачивайтесь, езжайте по трассе, либо от Киверец, либо от Дачного, Прилуцкого - неважно. Так - точно доедете и не умаетесь. А напрямик, однозначно, только с провожатым.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С категориями все остается как прежде? А то смотрю в дубно элиты было 5чел судя по фоткам О_о

Остальные все в аниматорах катались...

з.ы. поедем скорее всего по трассе, чтоб точно не заблукать)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, мне смешно - если ты считаешь ту укатанную извилистую, очень приятную дорожку по лесу от Киверец до Сапогова - зуботряской :g05: , то чем тебе покажется трасса в ПЛ? ;)

Это так, к слову.

Ровенчане и другие приезжие, не заморачивайтесь, езжайте по трассе, либо от Киверец, либо от Дачного, Прилуцкого - неважно. Так - точно доедете и не умаетесь. А напрямик, однозначно, только с провожатым.

ну може трохи перегнув...по лісі вкатано, тільки петляти пришлось між калюжками, як заєць...

а от по під лісом орали городи, попереорювали дорогу.... трохи не приємно... вилка в мене жорстка, без амортизаторів..

був я в вашому ПЛ.... пробував проїхати... декілька ям взяв.... одну не ризикнув, там голову можна скрутити... заперло соснову гіллячку мені в задні зірки, трохи погнув задню перекидку... зрозумів, шо то не для мене...але на гонку планую приїхати, хоча б як глядач... а мо допомога яка тра в організаціїї.... можу бути провожатим з Ківерець чи в Ківерці... можу в Дачному/Прилуцьку зустріти...

з.ы. поедем скорее всего по трассе, чтоб точно не заблукать)))

в принципі рішення правильне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декілька ям взяв.... одну не ризикнув, там голову можна скрутити...

Не знаю, не знаю, сейчас они прикатаны и проходятся легко... а вот осенью, в момент рождения (новых ям), было гора-а-аздо интереснее нырять в них :)

А как мостик, который самый стрёмный? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декілька ям взяв.... одну не ризикнув, там голову можна скрутити...

Не знаю, не знаю, сейчас они прикатаны и проходятся легко... а вот осенью, в момент рождения (новых ям), было гора-а-аздо интереснее нырять в них :)

А как мостик, который самый стрёмный? ;)

була там одна, спуск майже прямовисний на метр, а то і більше...

не знаю, ти про який саме... два чи три (два було підряд) проїхав, на один місток не ризикнув їхати, вузький і похилий...

я не проїхав всю трасу, бо загнав гіллячку в задні зірки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на один місток не ризикнув їхати, вузький і похилий...

Он самый :) И самый-самый :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как мостик, который самый стрёмный? ;)

Ты что, усовершенствовал его? ;)

Тепер під містком частокіл і скелет лежить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...