Перейти до змісту

KO3AKCIPKO

Учасники
 • Кількість зміста

  408
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

KO3AKCIPKO last won the day on Травень 14 2012

KO3AKCIPKO had the most liked content!

Репутація громади

37 Байдужий

Про KO3AKCIPKO

 • Ранг
  А поговорить?

Контакты

 • MSN
  095-140-79-09
 • ICQ
  371165697
 • Skype
  kozaksirko
 1. красавчик.Тьоска ти в курсі що я тебе підтримаю...проблеми на роботі.без вихідних пашу..до Франції думаю пару разів зганяємо ще.
 2. зможу тіки після 8ї вечора,до Звірова і назад завидна вернемось,
 3. я б катнув.але ночувати немає спальника відповідного
 4. о котрій збираємось? фуршет 18:00?
 5. я зможу бути.хоча на суботу булоби зручніше звісно
 6. Night Madness 2012 [3-4.11.2012]

  голод на другому крузі це не добре.тре було щось поїсти нормально за пару годин до старту.я в цьому році добрячу «собаку » зїв саме на харчуванні на марафонах.повезло що до кінця не заголодав я доречі того року теж був 11))
 7. Night Madness 2012 [3-4.11.2012]

  ну за те щоб чай не був гарячим варто набирати його ще в термоси ще вдома поки туда заїдем поки старт..самий раз буде добрим теплим пити..особисто планую взяти 2.5 літри чаю()..банани кожен теж бере стіки скіки він буде їсти...ти правельно кажеш що кожному буду тримати на НЗ банан і по кружці чаю..моїх 2.5 літри цього думаю би вистачило..але тре ще казанок взяти..і з кришкою бажано.. Також рекомендую навідатись в Сільпо зара там по 99 копійок батончики мюслі які я брав минулого року...якщо хтось хоче можу купити кому треба..також була ідея перенести кп з хавчиком на другу точку відмітки..але це вже думаю на місці опреділимось.. Звісно якщо буде можливість...зготувати спробую і гарячим після фінішу порадувати...хоча є простий спосіб взяти гречаних пластівців залити їх кипятком..тушоночки і все ок думок є багато по цьому питання.. а взагалі головне щоб кожен взяв те що він буде їсти під час марафону..даєте це мені я буду видавати кому шо..і тіки його хавчик..Ато Саня мені ще мабуть кока-колу не може пробачити п.с. пальник у мене є свій..про нього я зовсім забув коли писав вище))
 8. Night Madness 2012 [3-4.11.2012]

  Я їду(підтримка) Якшо завтра буде ЗП то у вівторок підїду, завдаток підвезу. Доречі якщо хтось хоче поїхати але нема світла можу свій ліхтар на це діло дати.
 9. друзі хто хто завтра вихідний і має бажання на цілий день кудись поїхати покататись?.. моно і на озеро десь катнути... може в когось є вже заплановані маршрути.. бажано шосе...
 10. На роботу на велосипеді.

  в еталонах мона і не платити за байк..просто коли їдеш з байком білет тре у воділи брати..по перше трохи дешевше і воділа не воняє за вел...і нам і йому + а в мерсах я знаю що купуєш два білети і сідаєш на місце де 2 пасажира..зняв два колеса в чохол вел і без проблем..
 11. Терміново порібна кімната у м.Луцьк 095-140-79-09 Сергій
 12. можливо приєданаюсь...як будеш виїзжати набери мене...бо я планував після роботи в ПЛ..але моно і після шосе туда поїхати пару кружків намотати..або навпаки...
 13. піссля 6ї вечора планую їхати в ПЛ на оглядини траси. хто має бажання приєднуйтесь..їду за будь якої погоди...
 14. Сьогодні 18:30 хто хоче підїзжайте на рівненське кільце. маршрут до другого переїзду(Дерно) Виїзд 18:40...хто запізниться чекати не будемо.
×