Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

12 годин тому, charlie сказано:

Був Вільний лайф максимум Захід, потім я сам перейшов здається на лайф 25 (5 грн 30 днів), бо він здавався вигіднішим. В серпні прийшла пропозиція перейти на "зручний" (примусової зміни тарифу лайф 25 не було) і я перейшов. Точно, я забув, що в них політика під кожен номер чи телефон індивідуальна. А лайф 25 в когось залишився, чи з нього примусово потім переводили ? 

 

Вони із серпня цей тариф закрили. Добровільно-примусово перевели всіх на інші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

О, доблесний співробітник лайфселл намалювався... Чи то просто фанат цього клептоманського оператора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, charlie сказал:

кого інтернет не особливо цікавив, то треба було залишати старі тарифи без нету Західний, лайф 25 і тп. Я не гнався за інтернетом 3G і зараз плачу 8 грн в місяць :) якщо терміново треба зайти в нет, то 1 грн за 50 мб і все (або можна замовляти пакет 1 гб- 25грн)

Мені тільки цікаво, чому київстар і лайф так стрімко піднімає ціни за один раз...чи то може зарплата 3200 спонукає ?:D МТС не розглядаю як альтернативу, бо якість звязку програє 

Це цікаво, можете з подробицями?

Я теж не гнався за інтернетом, мав лайф 25, тепер з інтернетом за 60, бо лайф так захотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсумки 1-го місяця користування тарифом Свобода. Дзвонив куди треба і скільки треба, інтернет майже постійно ввімкнений. Залишилось 1 гб інтернету і 100 хв дзвінків. З мінусів - відсутність халявних смс. А так поки непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) певно народ почав звалювати на дешевші тарифи

Цитувати

НОВІ УМОВИ ЗМІНИ ТАРИФНОГО ПЛАНУ

3 січня 2017

Увага! З 11.01.2017 для індивідуальних абонентів, які обслуговуються на умовах передплати, вартість зміни тарифного плану або пакету послуг становитиме 0 грн. в разі переходу на тарифний план або пакет послуг, абонентська плата за який перевищує або дорівнює абонентській платі, що передбачена умовами поточного тарифного плану або пакету послуг; в разі переходу на тарифний план або пакет послуг, абонентська плата за який нижча, ніж поточна, вартість зміни складатиме 30 грн., якщо інше не буде передбачено умовами тарифного плану, на який здійснюється перехід. Вартість наведено з врахуванням податків та зборів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 21.01.2017 at 19:11, Назарка сказано:

Святкуймо День Народження lifecell! До 12-ї річниці даруємо 2ГБ Інтернету! Активуйте подарунок до 25.01 кодом *466#

Забув уточнити маленьку дрібничку:

"Термін дії подарунку 24-25.01.2017 включно."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Voronin10 сказано:

"Термін дії подарунку 24-25.01.2017 включно."

Лайф вже не той

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

3 грн - щоденна абонплата за пакет послуг на день, якщо не оплатив місячний тариф за 40 грн, це вже карай, треба переходити на інший
правда, шкода номера, так довго він у мене(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Holy сказано:

3 грн - щоденна абонплата за пакет послуг на день, якщо не оплатив місячний тариф за 40 грн, це вже карай, треба переходити на інший
правда, шкода номера, так довго він у мене(

наприклад, на що перейти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Roma Fur сказано:

наприклад, на що перейти?

варіант для пасивних користувачів:  ТП ЄДИНИЙ  - 1грн на всі оператори за хв

перехід в кабінеті, 30грн (нещодавно було 15грн)

 

що київстар, що лайв - вкрай обнаглів - якщо немає коштів для зняття щомісячної а\б - знімає щоденно, поки не закінчаться кошти на рахунку, не залежно дзвонив чи ні.

 

на київстарі взагалі немає ТП, для пасивних користувачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, flashmax сказал:

що київстар, що лайв - вкрай обнаглів - якщо немає коштів для зняття щомісячної а\б - знімає щоденно, поки не закінчаться кошти на рахунку, не залежно дзвонив чи ні.

на київстарі взагалі немає ТП, для пасивних користувачів

А МТС шо не та сама пєтрушка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Litovets сказано:

А МТС шо не та сама пєтрушка?

супер мтс 3д 0-35 знімає тільки в день користування, водафоне ред знімає тільки в день користування.

мабуть, таки не та сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
1 година тому, Scorpio сказано:

https://www.lifecell.ua/ru/mobilnaya-svyaz/sms-i-mms/ до найдешевшого тарифу добав смс-пакет

Дорого, шукаю може в когось є старі тарифні плани з СМС пакетом не менше 150шт.

Наприклад в МТС був тарифний план де смс коштувало лише по 1 коп. спеціально для сигналізацій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайф - у вас 3дж робить? у мене пропав вчора після  обіду і до тепер нема. взагалі сигнал пропадає. коли вимикаю на смарті 3дж, сигнал є. Смарт двохкарточний, мтс працює нормально, 3дж на мтс на цьому ж телефоні теж є. карточки міняв - ситуація не змінилась. Оператор віддав заявку технікам, сказав будуть вирішувати 5-7 днів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, serhiy.k сказал:

Лайф - у вас 3дж робить?

 

 

Соборности - работает. (пинг 47, получение 4,87 передача 1,45)

Lenovo две симки (Life и Kyivstar)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось ще від оператора: 01.03.2017 по 02.03.2017 будуть проводитись роботи, під час яких очікується переривання сервісів 2G/3G у Дніпропетровській, Львівській, Київській, Луцькій, Хмельницькій, Чернігівській та Черкаській областях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є в мене номер мтс типу 066-abcdefg

Приходить вчора мені одне цікаве смс від номера лайфа 063-abcdefg на мій номер мтс такого змісту:

Цитувати

Доброго дня! Тu теж думаєш, що матu два однаковuх номерu - це зручно?

Я відрізняюсь тількu кодом мобільного оператора.

Заберu мене в найблuжчому магазuні goo.gl/b3HDV7

Резерв ХХХХ ХХХХ ХХХХ до 25-червня-2017

Спочатку подумав, що розвод якийсь, тим паче що замість літери "и" української в повідомленні використовувалась латинська "u".

А  сьогодні зайшов за посилання, виявилась Акція "Твоя ідеальна пара" від лайфселл.

Тепер сиджу і думаю, чи тра воно мені, в мене вже є один номер лайфа тарифом який мене влаштовує на даний час.

І що це за ТП " 3 G+ Свобода S "? Не можу віднайти по нього інформації. Там звісно можна перейти, але все ж таки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Basil сказано:

Тепер сиджу і думаю, чи тра воно мені, в мене вже є один номер лайфа тарифом який мене влаштовує на даний час.

І що це за ТП " 3 G+ Свобода S "? Не можу віднайти по нього інформації. Там звісно можна перейти, але все ж таки...

для прикладу, якщо номер такий зручний, то його можна продати чи подарувати близьким людям.

ТАРИФНИЙ ПЛАН «3G+ СВОБОДА з пакетом послуг S» - 750 хвилин на всі напрямки (в тому числі в середині мережі і на міські номери), 3 Гб інтернету за 60 грн/міс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітив, що у посланців далекої Індії (циган) майже завжди номери лайфа. Соупадєніє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Дешевий тарифний план для розмов з'явився в Лайфів - "Особливий" (показує не для всіх областей. Потрібно обрати Волинську, чи Рівненську, напр)

15грн/міс, або 120/рік (тобто, 10/міс) 

59f9d9c3b2eef_.thumb.jpg.06e93c161f5be1e8bd65dd21241fde95.jpg

 

Цитувати

Пакети послуг із зазначеними умовами діють на всій території України, окрім адміністративних територій м. Києва, Баришівського, Білоцерківського, Бориспільського, Бородянського, Броварського, Васильківського, Вишгородського, Кагарлицького, Києво-Святошинського, Макарівського, Обухівського, Переяслав-Хмельницького та Фастівського районів Київскої області, м. Дніпра та Дніпропетровського району Дніпропетровської області, м. Харкова, Харківського та Дергачівського районів Харківської області, м. Одеса, Біляївського, Комінтернівського та Овідіопольського районів Одеської області, м. Львів, Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Пустомитівського, Сколівського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів Львівської області.

 

ПиСи: а цей ТП, виявляється, не новий, а давно вже є, то просто я раніше його не бачив

Цитувати

Дата введення тарифного плану в дію — 22.02.2017 р. 

Умови тарифного плану наведено станом на 22.02.2017 р.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Із 15.02.2018 тариф "Дзвінки всім" подорожчає із 40 до 50грн/міс (стане 75хв на інші номери, а можливість підключення РБА з 07.02.2017 закриють). Тому зараз краще перейти з нього на Оптимальний Смартфон S. Дзвінків на інші номери там 80хв, 3Гб інтернету, а ціна - ті ж 50грн. Тільки поспішайте, бо з 08.02.2018 перехід на нього буде закрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...