Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Може хто прояснить ситуацію.

Використовую 3ж інет лайфа на Вишкові, вул. Авіаторів. В інших місцях теж, але вкрай рідко. Так от, при підключенні до мережі, на телефоні періодично засвічуються значки то 3ж, то едж, а то наглухо пропадає всяка мережа. При дзвінках мережу тримає добре.. Я розумію, що буває завантаженість каналів, але в такому випадку мала б зменшуватись швидкість, а не пропадати мережа, чи я неправий? 

В момент коли телефон переходить з gsm/dcs режиму в режим umts 3g, відбувається така ситуація що тел лишається без мережі, якщо вам постійно потрібна 3ж мережа інет, виберіть в налаштуванях тільки 3ж мережу і. тел. не буди перестрибувати з одного стандарту на інший, якщо тільки дзвінки виберіть жсм режим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

Коли я так роблю, тобто коли перейти тільки на wcdma, то мережа просто пропадає, і треба чекати поки з'явиться, а коли тільки gsm то інтернет повільний. Але gsm мережа не пропадає, якщо тільки її включити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, sss381 сказано:

Коли я так роблю, тобто коли перейти тільки на wcdma, то мережа просто пропадає, і треба чекати поки з'явиться, а коли тільки gsm то інтернет повільний. Але gsm мережа не пропадає, якщо тільки її включити.

Можливо з телефоном які приколи... Я по Луцькі де тільки не був то таких приколів не замічав... Поговорив і телефон майже відразу назад на 3г перескакує... Перевірили б за можливості іншим апаратом... Тоді вже можна було б якісь висновкі робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я так роблю, тобто коли перейти тільки на wcdma, то мережа просто пропадає, і треба чекати поки з'явиться, а коли тільки gsm то інтернет повільний. Але gsm мережа не пропадає, якщо тільки її включити.

Значить від вас до бс далеко, 900/1800 стандарт більш проникний йому не так заважають дерева будівлі і т.д. а 3ж частота 2100 вона більш чутлива до різних перешкод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В LifeCell на тарифі Смарт 69 при запиті на *447# підключаєця зимова акція, всі послуги збільшуюця в 2 рази тобто 8гб трафіку, 400 хв на ворогів і 400 смс. Так, що хто ще має даний тариф то варто підключати зимову акцію)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.12.2016 at 22:56, sss381 сказано:

Може хто прояснить ситуацію.

Використовую 3ж інет лайфа на Вишкові, вул. Авіаторів. В інших місцях теж, але вкрай рідко. Так от, при підключенні до мережі, на телефоні періодично засвічуються значки то 3ж, то едж, а то наглухо пропадає всяка мережа. При дзвінках мережу тримає добре.. Я розумію, що буває завантаженість каналів, але в такому випадку мала б зменшуватись швидкість, а не пропадати мережа, чи я неправий? 

 

On 20.12.2016 at 23:08, @leg сказано:

В момент коли телефон переходить з gsm/dcs режиму в режим umts 3g, відбувається така ситуація що тел лишається без мережі, якщо вам постійно потрібна 3ж мережа інет, виберіть в налаштуванях тільки 3ж мережу і. тел. не буди перестрибувати з одного стандарту на інший, якщо тільки дзвінки виберіть жсм режим.

 

On 21.12.2016 at 14:06, sss381 сказано:

Коли я так роблю, тобто коли перейти тільки на wcdma, то мережа просто пропадає, і треба чекати поки з'явиться, а коли тільки gsm то інтернет повільний. Але gsm мережа не пропадає, якщо тільки її включити.

Олег так і пояснив. Коли в телефоні включено "Автообрання 3Ж/2Ж", телефон шукає потужнішу/стабільнішу (за рівнем сигналу) базову станцію І ЧАСТОТУ (відповідно і стандарт: чи 3Ж, чи 2Ж). В моменти переключення з 2Ж/3Ж (і навпаки) є "провали", поки телефон перереєструється. Якщо ти вмикаєш примусово "лише 3Ж", то зрозуміло, що там, де 3Ж взагалі "не добиває", в тебе взагалі губиться мережа і зв'язок.

А якщо "лише 2Ж", то "мережа" "стабільна", бо 2Ж видають ВСІ базові станції, а 3Ж поки не всі (в основному по великих нас. пунктах та біля магістральних трас)

 

ПиСи: WCDMA - це і є 3G.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Ruslyk сказано:

В LifeCell на тарифі Смарт 69 при запиті на *447# підключаєця зимова акція, всі послуги збільшуюця в 2 рази тобто 8гб трафіку, 400 хв на ворогів і 400 смс. Так, що хто ще має даний тариф то варто підключати зимову акцію)))

Тільки за умовами цей х2 нарахується протягом 48-ми годин після зняття наступної місячної абонплати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті оператори скоро так зажруться, Дзвониш, після дзвінка реклама приходить, на яку можна ненароком нажати, раніше в мтс була така фігня,

а тепер і в цього оператора. Ладно я, розібрався, відключив без проблем, а люди з віком? Їм це майже нереально. 
І її не так просто відключити, робиш маніпуляціями на сайті, або дзвониш до операторів, які завжди зайняті.
Куди дивиться антимонопольний комітет(   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.12.2016 at 16:16, jack74 сказал:

Тому що він спізнився трохи. Банально спізнився. Він - третій, і цим все сказано.

По-перше, він прийшов на ринок коли вже МАССА людей (не "дітей з ВК", а людей, котрим мобільник потрібен був для діла, а не для СМСування) були чи на ЮМСі, чи на Київстарі, і номери вже мали прив'язані до своїх "ділових зв'язків", а тому купувати Лайф, коли всі знайомі на інших опереаторах, сенсу не було.

По-друге, він зробив велику помилку, відразу з моменту свого входження в ринок України, позіціонуючи від самого початку себе як МОЛОДІЖНОГО оператора, і як наслідок, клієнтами почали ставати дітвора, а дорослі і серйозні люди купували і надалі чи УМЗ, чи Киівстар.

 

І от зара я, в кого є всі три оператори, аналізуючи свою книжку контактів, бачу, що основна маса колег і знайомих в мене на МТСі і на Київстар. Чи виберу я Лайф? риторичне...

 

Вперше лайфом став користуватись в 2007. Тоді мені було 13. Зараз 20, хоча той самий номер. І через 10-20 років, гадаю, ситуація не зміниться, а з тенденцією до ліквідації міжоператорних тарифікацій як в США ставлення до колишнього UMC і Київстару як до "ділової ковбаси" взагалі зникне :)

 

2 часа назад, Holy сказал:

Ті оператори скоро так зажруться, Дзвониш, після дзвінка реклама приходить, на яку можна ненароком нажати, раніше в мтс була така фігня,

а тепер і в цього оператора. Ладно я, розібрався, відключив без проблем, а люди з віком? Їм це майже нереально. 
І її не так просто відключити, робиш маніпуляціями на сайті, або дзвониш до операторів, які завжди зайняті.
Куди дивиться антимонопольний комітет(   

 

Як до речі, відключити?) Приходить інколи оголошення про акцію Viber після дзвінка. На сайті усі оголошення і рекламу для номера відключив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, fenmix said:

І через 10-20 років, гадаю, ситуація не зміниться, а з тенденцією до ліквідації міжоператорних тарифікацій як в США ставлення до колишнього UMC і Київстару як до "ділової ковбаси" взагалі зникне :)

Фігассє ти нострадамус. В цій країні не відомо, що післязавтра буде, а ти на 20 років вперед заглядаєш і при чому дуже вузько дивишся на ситуацію. Через 20 років точно не буде мобільного зв"язку у теперішньому вигляді, а які будуть мобільні телефони, взагалі страшно подумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, fenmix сказано:

Вперше лайфом став користуватись в 2007. Тоді мені було 13. Зараз 20, хоча той самий номер.

як???

2016-2007=9

20-13=7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

як???

2016-2007=9

20-13=7

 

пардон, раніше) в 11.

 

1 час назад, SunSeth сказал:

Фігассє ти нострадамус. В цій країні не відомо, що післязавтра буде, а ти на 20 років вперед заглядаєш і при чому дуже вузько дивишся на ситуацію. Через 20 років точно не буде мобільного зв"язку у теперішньому вигляді, а які будуть мобільні телефони, взагалі страшно подумати.

 

Стосовно "післязавтра", то не було б такої впевненості, давно б вже залишився за кордоном. А на рахунок 20 років, якщо до нас 3G приходить з запізненням (аж на 10 років), то я б не був таким категоричним, оскільки сама ідея переносного гаджету з екраном і мікрофоном не зникне. Це раніше телефони були мініатюрними і компактними. А враховуючи тенденції до популяризації "лопат" і збільшення діагоналей екрану... А зв'язок на основі практичного використання квантової механіки нам в найближчі 20 років точно поки що не світить (принаймні, в цивільному секторі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вони п....оєздато без жодних СМС і попереджень (радість прийшла постфактум при поповненні черговому на 39 грн) перевели мене на тариф по 69 грн на міс./4 Гб інету (було 39 і 1,5 Гб, яких хватало "по самі я...я"). Країна чудес - йдеш в магазин, бачиш палку ковбаси по 100 грн./кг, береш, йдеш на касу, а тобі кажуть - "в нас АКЦІЯ - 400 грн за кг, і, якщо ти в руки взяв - платити МУСИШ!" За*бісь, чо.... Завтра певно перейду на Київстар, та хоч на дфдька лисого, аби не те лайФно.... Хай дурникам тарифи так міняють!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Київстар, думаєш, кращий?! ;) Він теж грішить тихеньким переводом абонентів на дорожчі тарифи. Наприклад. Хоча на офсторінці, по-перше, фіг знайдеш цю "новину", а навіть коли знайдеш, то там без вказань "пакращень" (лише по трьох розписали) :) шукай, типу, і порівнюй сам

ну але це вже офтоплю. Про КС тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

69 грн на міс. Прикольно так майже в 2 рази підняли, тіпа ну хулі там +30 грн. Та чого ж там, вже б зразу до сотки округлили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В липні купив сімку дзвонити час від часу лайфовим клієнтам, був тариф без абонплати, платиш коли користуєшся, тел вмикав для дзвінків, через 2 місяці поділись гроші, виявляється перевели на абонплату, смс не прийшла, бо тел був тиждень вимкнений, з тих пір поповнюю, якщо є потреба перед дзвінком). На Київстарі сиджу, практично не поповнюю, бо юзаю бонуси від інету, правда їм можна тільки на смс, інет і дзвінки в мережі, мтс також маю пакет без абоплати, на старті надули з рінгтонами, але вроді далі більш-менш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, AgentSmith13 сказал:

А як вони п....оєздато без жодних СМС і попереджень (радість прийшла постфактум при поповненні черговому на 39 грн) перевели мене на тариф по 69 грн на міс.

 

Меня с 29 грн./мес. хотели перевести на 69, правда написали смс о том что тариф будет закрыт и что я могу перейти на другой тариф.

Перешел на ТАРИФНЫЙ ПЛАН "СМАРТФОН 3G", 50 грн. это не 69...

Хотел перейти на Тарифный план "Льготный", неделю с ними переписывался, делал ударение на то, что я их клиент уже более 10 лет, но сцуки не перевели, как бараны уперлись и мантру повторяют "тарифный план только для новых абонентов, тарифный план только для новых абонентов..."

Раньше очень радовали, (особенно когда 10 грн./год просто чудо было, 29грн./месяц учитываю объем предоставляемых услуг тоже супер), а сейчас превращаются в обычных козлов, как мтс и киевстар, выходят, так сказать, на новый уровень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На той тарифний план по 50 я і перевівся, але "в процесі" ці сц*ки скомуніздили в мене 20 грн...Цікаво, що було б в ЄС з "оператором" (бо то, скорше, таки шахрай, а не оператор), який на ВСІ проблеми, що виникають у клієнта, в тому числі і фінансові, має одну відповідь - САМ ДУРАК??? Ще в серпні так само вкрали майже 40  грн... І пофіг їм зіпсована книга скарг,  заява в захист прав споживачів і т.д.,  відповідь "начальство в Києві, пишіть письмово листа туди, ми нічого не рішаєм". Повбивав би! Рахуємо - скільки абонентів по Україні, п*здимо в кожного по 5-10-20 грн - і ПРОФІТ, мало хто буде серйозно бодатися за таку суму, та й часу просто немає. От такі вони, особливості вітчизняного бізнесу... Агов, депутати! А врегулюйте нарешті діяльність тих шарашкіник контор нарешті! А то податок новий придумати - то як два пальці, а захистити населення від шахрайства - то почекає, то таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З часів, як з'явився Лайф, як він на халяву роздавав зв'язок, при цьому будуючи нові базові станції, розширюючи свою мережу і не беручи за це ні копійки по суті, ми з колегами (а ми маємо пряме відношення до цієї галузі) дивувалися не раз, яким же чином Лайф збирається виживати (не кажучи вже про відбивання вкладених коштів)! Зрозуміло було, що хтось фінансово-потужний вливає інвестиції, але ж колись і повертати їх треба! А Лайф халявний і халявний, халявний і халявний... І от, певно, врешті-решт цей момент настав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в вартості тарифу справа, то зрозуміло було, що з введенням 3Ж вона зросте - ліцензія і обладнання грошей коштують немалих, справа в банальному обмані клієнта - "ми захотіли і замість місячного пакету послуг нарахували за день, не спитавши згоди, так треба і все, тепер дай нам ЩЕ 5 -10 грн. (і так можна 2 рази підряд), а захочемо, і вартість вдвічі зросте". Не проблема мені і тих 50, і 69 платити, тільки от неохота платити за те, чим не скористаєшся - ну вистачає мені 2 і навіть півтора Гб на місяць - я на смартфоні торентів не качаю...

Давно отрібно законодавчо ЗАБОРОНИТИ, з шаленими штрафами в користь держави і клієнта, підключати будь-які платні послуги, міняти не вартість а сам тарифний план з форулюванням "оце для вас оптимальне" БЕЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯ, хай навіть, відправивши 1 - так, 2 - ні СМСкою з боку абонента. Хочете додати послугу, і вона є платною - запитайте, змінити тарифний план з "все влаштовує, всього хватає Смартфон 3Ж" на "тобі нафіг не треба ще 2 Гб інету, але плати дорожче Смартфон Суперпупер" - ЗАПИТАЙТЕ, і дайте альтернативу у вигляді хоча б одного дешевшого тарифу. Нав'язали непотрібне без згоди чи не попередивши - 100 тис. державі і 20 абоненту, і, повірте, раз так обпікшись, ніхто і ніколи "супер-акцій" системи "заплати без відома нам за музичку при дзвінку (ще й поставивши тобі блювотогидотну попсу туди)", чи "тебе влаштовує 2 гб, дамо 6 і змусимо за  них платити, нам видніше, скільки тобі треба", проводити не буде, бо збанкрутує вмить. При виявленні рецидиву - санкції ростуть в 2, 3, 10 разів. Але то не в нашій державі - тут нікого проблеми індіанців не хвилюють. А саме цікаве - на закуску - а вони з тих грошей всі податки платять чесно-чесно? Бо є мільйон, скажімо. абонентів, по 10 грн. збрили з кожного за непотрібну, і по факту, невикористану послугу - і вже маємо 10 млн. гривень. З Вікіпедії - Кількість активних абонентів на кінець 2015 року становила 10,6 млн абонентівОдна бабушка - рупь, дві - два, і т.д.... І врегулюванням,цього, а точніше, різко і рішуче дати їм по руках загребущих, припинивши побори має саме держава, бо коли абоненти зберуться - може і того, погромчик трошки вийти... І не тільки Лайфселл то стосується. От не користуюся Київстарівським мобільним зв'язком, зате користуюся Інтернетом - і чомусь такої ситуації, щоб міняли тарифи по принципу "одна палка, два струна, я хазяїн вся страна" - НЕ-МА-Є, від слова зовсім, як і очікувань оператора по годині-дві (а частіше - просто неможливо додзвонитися). Я вже не пам'ятаю, коли той тариф, що є,  встановлював... А як дорожчало з 75 до 90, з ЗБІЛЬШЕННЯМ ШВИДКОСТІ ВДВІЧІ - то аж штук 5 СМС прислали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кого інтернет не особливо цікавив, то треба було залишати старі тарифи без нету Західний, лайф 25 і тп. Я не гнався за інтернетом 3G і зараз плачу 8 грн в місяць :) якщо терміново треба зайти в нет, то 1 грн за 50 мб і все (або можна замовляти пакет 1 гб- 25грн)

Мені тільки цікаво, чому київстар і лайф так стрімко піднімає ціни за один раз...чи то може зарплата 3200 спонукає ?:D МТС не розглядаю як альтернативу, бо якість звязку програє 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щомісячно сплачую потрібну суму (60 грн) в день оплати і немає проблем з ніякими стягненнями за якісь ліві чи додаткові послуги. Головне - щоб на залишку нічого не було, ну максимум гривня-дві за комісію. Надійніше зберігати гроші на банківському рахунку чи в готівці, ніж на рахунку номера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, charlie сказано:

треба було залишати старі тарифи без нету Західний, лайф 25 і тп. Я не гнався за інтернетом 3G і зараз плачу 8 грн в місяць

був в мене номер в основному на прийом дзвінків з тарифом Вільний лайф максимум Захід - той, що без інтернетів і без абонплат.

інтернетом там не користувався, мабуть, взагалі (в т.ч. не юзав халявних мега-гігабайтів для тестування 3Жі).

10/02/2016 - 5грн./30днів

14/08/2016 прийшла смс - ваш тариф змінено, 15грн./30днів

9/11/2016 прийшла смс - що з 16/11 пакет послуг коштуватиме 40грн./30днів або 3грн./день

як було вийти на 8грн./міс.??? оператор не полінувався, регулярно вносив зміни в тариф (закривав старий, переводив в новий)

36 хвилин тому, charlie сказано:

чому київстар і лайф так стрімко піднімає ціни за один раз

мені лайф підняв тариф у 8 (вісім) разів задовго до підняття мін.зп 3200 ;)

але якщо я раніше поповнював номер, то тепер оператор отримує дулю, а не восьмикратний профіт

ну, і в КС і лайфа вже є спільні власники - москальська Альфа-груп, тому й "почерк" схожий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був Вільний лайф максимум Захід, потім я сам перейшов здається на лайф 25 (5 грн 30 днів), бо він здавався вигіднішим. В серпні прийшла пропозиція перейти на "зручний" (примусової зміни тарифу лайф 25 не було) і я перейшов. Точно, я забув, що в них політика під кожен номер чи телефон індивідуальна. А лайф 25 в когось залишився, чи з нього примусово потім переводили ? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...