Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, rrid сказано:

а ну з цього місця детальніше?

без бла-бла про гугл, а з конкретними пруфами, як я вище зробив?

тобі - хтось, чи щось повинен доказувати? доведи - зворотнє (докажи - обратное), якщо вже так хочеш.

Не вмієш користуватись гуглом - не мої проблеми.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

як я вище зробив?

Вася, з тебе брати приклад? танунах....

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

Не вмієш користуватись гуглом - не мої проблеми.

тут згідний з тобою: якщо ти бла-бла-бол - це не мої проблеми :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

Вася, з тебе брати приклад? танунах....

так-так, Вася спалився тут:

 

2 годин тому, Bliksss сказано:

многа букаф - не буду читати

;)

гугловод))))))))))

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

тут згідний з тобою: якщо ти бла-бла-бол - це не мої проблеми

ну за балабола, я б запитав - з нормальної людини, але, враховуючи те, що ти з одної палати з шльомою - це марна справа.

Одужуй!

P.S. Коли казав "одужуй" - я не переймався твоїм здоров'ям, зовсім - ні, просто - не хочеться щоб на таких як ти - витрачали гроші ))

не даремно вам - презервативи безкоштовно дають

Змінено користувачем Bliksss
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

гугловод))))))))))

ой, як же я так міг?

On 20.06.2017 at 16:27, rrid сказано:

що, в Гуглі забанили? :blink: чи, бува, експерти ринку не знають, по яких ключових словах гуглити?

 

Змінено користувачем Bliksss
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Bliksss сказал:

сумніваюсь що контролери в тролях - навіть підходять до людей пенсійного віку.

Підходять і просять пред'явити електронний квиток, який вони перевіряють, чи прикладався він до валідатора.

 

14 часов назад, volks сказал:

До того, що пенсіонерам по віку в "маршрутках" і великих автобусах точно такий же безкоштовний проїзд як і в тролейбусі.

Не всьому написаному варто вірити. А треба дивитися на фактичний стан речей. Якщо пенсіонери мали б таке право, то вони масово би їздили маршрутками. Відповідно, маршрутчики мали б отримувати за це компенсацію з бюджету (на даний час цю функцію поклали на місцеві ради). Тут за тролейбусних пільговиків депо зі скрипом отримує гроші, що вже говорити якби ще приватникам так затримували. Тоді вони б перестали просто працювати. Якби це було комунальне АТП, тоді б можливо пенсіонери і їздили б там безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, TFA сказал:

Якщо пенсіонери мали б таке право, то вони масово би їздили маршрутками.

В них таке право є. Просто вони про нього не в курсі і склалося переконання, що безкоштовний проїзд лише в електротранспорті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, volks said:

В них таке право є. Просто вони про нього не в курсі і склалося переконання, що безкоштовний проїзд лише в електротранспорті.

Якось ти скучно тролиш, без вогнику, без задору)

 

От коли твою маму поклали в лікарню з коронавірусом і щодня доводилося купу грошей витрачати на лікування, це ти просто не був в курсі про 49 статтю Конституції, і в тебе склалося переконання, що так і треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, yu2007 сказал:

це ти просто не був в курсі про 49 статтю Конституції, і в тебе склалося переконання, що так і треба?

А тут питання ще чи підпадають ліки під цю статтю..

36 минут назад, yu2007 сказал:

Якось ти скучно тролиш, без вогнику, без задору)

А я в даному випадку не тролю, а пишу серйозно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, volks said:

тут питання ще чи підпадають ліки під цю статтю..

Яке ще питання? Усі ці ляшки і степанови неодноразово заявляли, що лікування ковід в лікарнях безкоштовне! 
Ти ж, замість того, щоб боротися за права своєї мами, віддавав по 500 грн в день. Ну точнісінько як пенсіонери за віком, що платять за проїзд в міських автобусах!

 

пс. Як мама вийде на пенсію, обов’язково скажи їй, щоб їздила в маршрутках і не платила за проїзд, бо вона має на це право.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Ти ж, замість того, щоб боротися за права своєї мами, віддавав по 500 грн в день. Ну точнісінько як пенсіонери за віком, що платять за проїзд в міських автобусах!

Отак і живемо. А якби в тролейбусі сказали пенсіонеру заплатити, то б весь тролейбус би визвірився. А в автобусі це ок.

1 час назад, yu2007 сказал:

Як мама вийде на пенсію, обов’язково скажи їй, щоб їздила в маршрутках і не платила за проїзд, бо вона має на це право.

Ну ще я б таким займався б, але батьки точно ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, volks said:

Ну ще я б таким займався б, але батьки точно ні.

Ти ні сам не живеш «за Конституцією», ані своїх батьків не можеш переконати так жити, але на Борді «агітуєш» інших так робити, все вірно?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Bliksss сказано:

ну за балабола, я б запитав - з нормальної людини, але, враховуючи те, що ти з одної палати з шльомою - це марна справа.

Одужуй!

P.S. Коли казав "одужуй" - я не переймався твоїм здоров'ям, зовсім - ні, просто - не хочеться щоб на таких як ти - витрачали гроші ))

не даремно вам - презервативи безкоштовно дають

 

тобі там, з твоєї палати, можливо, й видніше?

спочатку подумав, що з тебе стільки агресії виливається (на фоні бла-бла...) - може, десь не похмелився, чи спермотоксикоз мучить

On 18.07.2021 at 19:36, Bliksss сказано:

Незамужняя 42-летняя библиотекарша Люда мечтает, чтобы пришёл читатель, взял её на 10 дней и вернул потрёпанной.

 

... але ти цитуєш мої пости, яким більше чотирьох (!) років??? і оцю обідоньку на мене ти всі чотири роки з собою носив?

тим більше, пост був адресований не тобі...

якесь сумне таке алаверди:..

21 годин тому, Bliksss сказано:

Одужуй!

 

тільки до чого тут тролейбуси???

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, rrid сказано:

 

... але ти цитуєш мої пости, яким більше чотирьох (!) років??? і оцю обідоньку на мене ти всі чотири роки з собою носив?

які обідоньки, 4-х річної давнини? я твого існування навіть не помічав, поки не побачив твій висєр в мою сторону.

59 хвилин тому, rrid сказано:

тільки до чого тут тролейбуси???

до того,  щоб такі хворі дятли як ти - в них не їздили.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

які обідоньки, 4-х річної давнини? я твого існування навіть не помічав, поки не побачив твій висєр в мою сторону.

до того,  щоб такі хворі дятли як ти - в них не їздили.

ти - піZдюк і балабол, висновок ще з попередньої сторінки вірний...

 

...а що там тобі в твоїй палаті казали, чого ти такий неадекват? чи вам там цього не повідомляють, тільки тихенько лікують?

чи ти просто втік?

мабуть, таким дятлам, як ти, ще й пільгу на проїзд дають в тролейбусі, ще до досягнення пенсійного віку?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, rrid сказано:

ти - піZдюк і балабол, висновок ще з попередньої сторінки вірний...

засунь свої висновки собі в дупло і поглибше

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

Ти ні сам не живеш «за Конституцією», ані своїх батьків не можеш переконати так жити, але на Борді «агітуєш» інших так робити, все вірно?))

даром ти його тролиш.

ті "діти війни", які звертались в суд щодо Закону, який не виконується, зазвичай отримували добавку до пенсії.

аналогічно військові пенсіонери, які звертались до суду за перерахунком пенсії, зазвичай отримували добавку.

маю знайомого афганця - їх зверталось до суду біля двох чи трьох десятків знайомих, суд програли тільки двоє чи троє.

морально - далеко не всі готові захищати свої права, а в суді - ще менше.

 

Луцька міська рада організовує зараз конкурси саме на автобусні маршрути загального користування, а не на маршрутні таксі.

правильно складена позовна заява підвищує шанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, rrid said:

даром ти його тролиш.

ті "діти війни", які звертались в суд щодо Закону, який не виконується, зазвичай отримували добавку до пенсії.

аналогічно військові пенсіонери, які звертались до суду за перерахунком пенсії, зазвичай отримували добавку.

маю знайомого афганця - їх зверталось до суду біля двох чи трьох десятків знайомих, суд програли тільки двоє чи троє.

морально - далеко не всі готові захищати свої права, а в суді - ще менше.

 

Луцька міська рада організовує зараз конкурси саме на автобусні маршрути загального користування, а не на маршрутні таксі.

правильно складена позовна заява підвищує шанси.

 

Тролю? Боронь боже :)

Я то думав (і вище писав), що це він тролить. А він каже, що на цілком серйозних щах про це пише.

 

Я зрозуміти не можу. Є закони, які не виконуються? Вперед в горнило битви з несправедливістю у перших рядах. Але ж ні. Медична допомога в нас безкоштовна, але я як лох платитиму, як маму лікуватимуть. І батьків своїх пенсіонерів не кидатиму на амбразуру водіїв луцьких маршруток. Але от ти, @toj_tu, сідай в маршрутний автобус-недотаксі, не плати за проїзд, а посилай всіх в закон України, де написано, що пенсіонерам за віком можна безкоштовно їздити. Нічого тобі не зроблять, інфа 100%, потім розкажеш нам як було. А я законодавчим просвітництвом продовжу в інтернетах займатися, бо ж люди в нас темні)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Bliksss said:

засунь свої висновки собі в дупло і поглибше

 

 

Панове, досить сваритися, починайте вже нарешті бити один одному пику! 

Ти ж айтішник, вирахуй його по айпі і застав вибачитись! Бо цей бокс по переписці не дотягує навіть до рівня інтернет-баталій школярів середніх класів))

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Тролю? Боронь боже :)

Я то думав (і вище писав), що це він тролить. А він каже, що на цілком серйозних щах про це пише.

 

Я зрозуміти не можу. Є закони, які не виконуються? Вперед в горнило битви з несправедливістю у перших рядах. Але ж ні. Медична допомога в нас безкоштовна, але я як лох платитиму, як маму лікуватимуть. І батьків своїх пенсіонерів не кидатиму на амбразуру водіїв луцьких маршруток. Але от ти, @toj_tu, сідай в маршрутний автобус-недотаксі, не плати за проїзд, а посилай всіх в закон України, де написано, що пенсіонерам за віком можна безкоштовно їздити. Нічого тобі не зроблять, інфа 100%, потім розкажеш нам як було. А я законодавчим просвітництвом продовжу в інтернетах займатися, бо ж люди в нас темні)) 

не варто порівнювати безкоштовну медицину і пільги.

медицину я платив, і мої близькі платили, чи за мене платили, коли "припікало".

але на особистому прикладі.

коли ще мешкав в хрущику, вивісили оголошення про підвищення послуг ЖЕК.

я написав заперечення щодо кількості й вартості послуг - на ЖЕК, на УЖКГ і на ЛМР. результат - нашому будинку підняли на менший відсоток, ніж планувалось (і менше, ніж решті будинків). з колег - тільки одна "активістка" свого будинку попросила в мене текст.
 

Спойлер

 

десь на початку 00-х (Юлька-прем'єр???) батьку сказали, що пільги в нього більше не буде на комунальні послуги. він походив по постачальниках, вони йому це усно підтвердили (те, що в квитанції було), і запропонували судитись.

я написав йому скаргу в прокуратуру. він дещо підправив мій текст, і подав. прокурор йому письмово відмовив, я отримав від батька докір, що підбив його на марну справу. я попросив показати скаргу, яку він зареєстрував, тоді переконав переписати дослівно, буква в букву мій текст, і подати повторно. після повторної заяви батьку передзвонили з прокуратури й порекомендували звернутись в суд. він передав цей меседж мені і сказав, що судитись не хоче. я порекомендував натякнути, що прокуратура не має права давати такі рекомендації в цій ситуації, і натякнути, що відмова з такою рекомендацією буде оскаржена в обласну прокуратуру.

через пару місяців, в батька на особових рахунках з'явилась переплата - він оплачував всі рахунки вчасно, всі пільги повернули заднім числом, після втручання прокуратури.

 

 

так що не порівнюй медицину й транспорт, це некоректно.

 

тепер щодо підйо

24 хвилин тому, yu2007 сказано:

Є закони, які не виконуються? Вперед в горнило битви з несправедливістю у перших рядах.

от яка мені чи фольксу користь від того, що переповнені "лу-маршрутки" будуть безкоштовно возити пенсіонерів? наслідків буде як мінімум два: а) в маршрутках, яких, імхо, й так не вистачає, стане ще менше місця; б) підвищиться вартість проїзду.

тут мені економічно доцільніше дати батькам "субсидію" на проїзд громадським транспортом від себе, ніж робити цей проїзд безкоштовнимй.

тобто, мені вигідніше, щоб міські автобуси працювали де-факто в режимі маршрутного таксі.

чи тільки мені? ;)

крім того, я категорично проти пільг, виключно за їх монетизацію. Мама за багато років може декілька разів скористалась своїм правом на безкоштовний проїзд громадським транспортом, а хтось - по декілька разів на день на пенсії траліком катається, ще й з пересадками.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, rrid said:

медицину я платив, і мої близькі платили, чи за мене платили, коли "припікало".

 

А чом би не потерпіти трохи, а тим часом написати листи в прокуратору, конституційний суд, венеціанську комісію... і поцікавитися, чому не працює 49 стаття і доводиться лікуватися за свої кровні?

 

Погоджусь, що порівнювати ці дві речі некоректно. Але уяви такий діалог. Фолькс восени 20го пише: "мама сама медик, поклали в інфекційну з короною, доводиться мінімум по 500 грн в день на лікування витрачатись. ну не гандони вони всі?". А я йому такий: "ти що? які 500 грн? ні копійки не плати, в нас діє 49 стаття конституції! це ж державна лікарня, хай лікують маму безкоштовно! не хочуть? пиши заяву в прокуратуру!" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Але уяви такий діалог

а якщо уявити, що вмикається стокгольмський синдром?

утримання лікарні - освітлення, опалення, ремонти, сторож, інженерно-технічний та допоміжний персонал - це ж все не безкоштовно, і таки в чіткій відповідності до Конституції - оплачено за бюджетні кошти з потняків податків?

а ЗП молодшого технічного персоналу?

та й 03 таки приїзджає безкоштовно, і навіть має якісь безкоштовні уколи, та й тиск міряє безкоштовно?

та й народити в одному з кращих пологових Західної України - Луцькому - можна безкоштовно, не даючи нікому й нічого - принаймні, в мене не вимагали, давали тільки список в аптеку, ніяких добровільних пожертв чи хабарів (знову ж, якщо всі показники в нормі в мами й дитини). чи в тебе Токарчук особисто, чи хтось з лікарів вимагав?

так, хірургія, анастезія, МСЕК - там можуть вимагати, хоча теща зробила собі "групу" без хабарів комісії.

інше питання - черги. але @Zheny@ згадував польський досвід - або чекаєш чергу на "безкоштовно" (якщо можеш), або - йдеш у приватну, де за немалі гроші приймуть вже. в Дойчлянді хіба не схоже? ;)

 

ну, і ще один момент. ти коли страхівку на авто купував - з франшизою чи без?

от можеш вважати, що медицина в нас безкоштовна, поліс медичного страхування видають кожному безкоштовно, але з франшизою...

 

але порівнювати ситуацію, коли треба "вже і зараз", коли під загрозою життя чи працездатність, з пільгами на проїзд - некоректно, особливо коли усвідомлюєш, що всі пільги повинні бути тільки в грошовій формі (монетизовані), а за будь-які послуги всі повинні платити однаково (чи не платити однаково - є купа міст, де громадський транспорт безкоштовний).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...