Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

15 минут назад, Bliksss сказал:

хдє?  В якому місті України,. пенси можуть їздити на маршрутках - безкоштовно? 

P.S. Було - кілька сільрад, колись таке зробили, але - потім відмовились.

В будь-якому місті і приміському транспорті згідно чинного законодавства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, volks сказано:

В будь-якому місті і приміському транспорті згідно чинного законодавства.

не знав.... пенсіонери в маршрутках - безплатно? можеш ссилку на "законодавство" дати?

P.S. Мова була - про маршрутки, а не про "електрички", яких в Луцьку х*й є,  і не буде.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, volks сказано:

приміському транспорті

не в маршрутних таксі, ключове слово - таксі.

Більшість приміського транспорту - їздить в режимі маршрутного таксі.

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Bliksss сказал:

не знав.... пенсіонери в маршрутках - безплатно? можеш ссилку на "законодавство" дати?

P.S. Мова була - про маршрутки, а не про "електрички", яких в Луцьку х*й є,  і не буде.


 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 17 травня 1993 р. N 354
Київ
Про безплатний проїзд пенсіонерів на
транспорті загального користування
 

 
Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Ввести безплатний проїзд для пенсіонерів за віком на
міському пасажирському транспорті загального користування (крім
метрополітену і таксі) та приміських маршрутах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, volks сказано:

(крім
метрополітену і таксі) та приміських маршрутах.

Вася, що написано? КРІМ - метрополітену і таксі, маршрутне таксі - це також таксі.

P.S. Це ж - нонсенс, для прикладу - Гаразджа, зайде банда дачників-пенсіонерів в ту маршрутку, що далі? 

P.S.S. В Законі написано - 10% місць для пільговиків, пільгові категорії - визначає міська рада, або, по-модному - територіальна громада.

Є бабосіки - хай собі катаються, он в деяких містах України - взагалі проїзд безкоштовний.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

не в маршрутних таксі, ключове слово - таксі.

По перше, як мінімум, на міських маршрутах Луцька немає маршрутних таксі. Є лише автобуси у звичайному режимі руху. Які до всього ще й повинні, так як і тролі, зупинятися на КОЖНІЙ зупинці.

По-друге, навіть маршрутне таксі - це не таксі, а автобус, який здійснює перевезення в режимі маршрутного таксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, volks сказано:

По-друге, навіть маршрутне таксі - це не таксі, а автобус, який здійснює перевезення в режимі маршрутного таксі.

Від зміни місць доданків - сума не змінюється.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

Від зміни місць доданків - сума не змінюється.

Ще й як змінюється. Проїзд пенсіонерів за віком у автобусі безкоштовний,  а в таксі - платний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Ще й як змінюється. Проїзд пенсіонерів за віком у автобусі безкоштовний,  а в таксі - платний.

автобусний маршрут, але - курсують "в режимі маршрутного таксі", це стара і хитрови*бана схема.

хочу побачити,як пенсіонер за віком - зайде в будь-яку міську (я вже не кажу про приміську) маршрутку і безкоштовно поїде.

Змінено користувачем Bliksss
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

автобусний маршрут, але - курсують "в режимі маршрутного таксі", це стара і хтрови*бана схема

Це не схема, а розвод. Тому що законів пенсіонери не знають. Я вже про це 3 чи 4 роки пишу .

1 минуту назад, Bliksss сказал:

хочу побачити,як пенсіонер за віком - зайде в будь-яку міську (я вже не кажу про приміську) маршрутку і безкоштовно поїде.

Аналогічно, хочу побачити як хтось змушує в тролейбусі пенсіонера платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Я вже про це 3 чи 4 роки пишу

клавіатура - не зламалась?

 

5 хвилин тому, volks сказано:

Аналогічно, хочу побачити як хтось змушує в тролейбусі пенсіонера платити.

це тут до чого? сумніваюсь що контролери в тролях - навіть підходять до людей пенсійного віку.

А от коли пенсіонер за віком - зайде в маршрутку, та скаже - маю право на безкоштовний проїзд, це буде просто пздц.

маршрутчики і так - моляться, аби не зайшов якийсь пільговик чи Атошник, бо пільговика ще якось пошлють, а з Атошниками - складніше, можна і п*здюлєй вигрібти.

А тут - ще пенсіонери на шару будуть кататись, от ржач буде.

 

 

 

Змінено користувачем Bliksss
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Bliksss сказал:

це тут до чого?

До того, що пенсіонерам по віку в "маршрутках" і великих автобусах точно такий же безкоштовний проїзд як і в тролейбусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

До того, що пенсіонерам по віку в "маршрутках" і великих автобусах точно такий же безкоштовний проїзд як і в тролейбусі.

ще раз запитаю, в реалі - зможе звичайний пенсіонер за віком проїхатись в маршрутці і не бути посланим на*уй? Ти - бачив таке?

P.S. можна по приколу, подзвонити на 15-80 і винести їм моск (запитанням чи пенси мають право....), потім - взяти любого пенса і спробувати проїхатись в маршрутці - якщо буде мало цього екстриму - можна поліцаїв викликати )) ну, це якщо ти впевнений в своїх словах.

Змінено користувачем Bliksss
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, volks сказано:

До того, що пенсіонерам по віку в "маршрутках" і великих автобусах

в автобусах, не в маршрутках.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Bliksss сказано:

в автобусах, не в маршрутках.

 

в автобусах котрі як автобуси чи автобусах котрі "працюють в режимі маршрутного таксі"? у нас автобусів ніби немає, юридично все маршрутки

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Bliksss сказал:

в автобусах, не в маршрутках.

 

Маршрутка - це автобус.

21 минуту назад, Bliksss сказал:

ще раз запитаю, в реалі - зможе звичайний пенсіонер за віком проїхатись в маршрутці і не бути посланим на*уй?

В реалі зможе хтось послати нах.й пенсіонера тролейбусі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vampirich сказал:

в автобусах котрі як автобуси чи автобусах котрі "працюють в режимі маршрутного таксі"? у нас автобусів ніби немає, юридично все маршрутки

Юридично у нас все автобуси як автобуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, volks сказано:

Юридично у нас все автобуси як автобуси.

мушу підтримати.

навіть рішення виконкому ЛМР відповідно називаються, наприклад: Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 24 “Вересневе – Єршова” https://www.lutskrada.gov.ua/documents/16255764202547684-pro-provedennya-konkursu-na-perevezennya-pasazhiriv-na-miskomu-avtobusnomu-marshruti-zagalnogo-koristuvannya-24-veresneve-ershova

і де тут згадки про "таксі" чи "маршрутне таксі"?

для тих, "хто в темі" -  "старий" переможець конкурсу і договір був укладений з Луцьким підприємством електротранспорту, яке в принципі не мало аНтобусів для обслуговування маршрутів, конкурси на які чомусь вигравало ;)

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, vampirich сказано:

в автобусах котрі як автобуси чи автобусах котрі "працюють в режимі маршрутного таксі"? у нас автобусів ніби немає, юридично все маршрутки

так а я про що?

 

8 хвилин тому, rrid сказано:

для тих, "хто в темі"

нема грошей - нема проїзду, поправка до Закону - гугл в поміч.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ужос- лєтясчій на крильях ночі, ось - що я думаю про "мозкову активніть" лучан - якщо вони таку х*йню пишуть на борді.

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Bliksss сказал:

ужос- лєтясчій на крильях ночі, ось - що я думаю про "мозкову активніть" лучан - якщо вони таку х*йню пишуть на борді.

 

Та х..гя, яку я пишу підкріплена відповідними законодавчими актами.

ЗУ Про автомобільний транспорт

Перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування може здійснюватися у режимах: звичайному, експресному, маршрутного таксі.

 

автобусний маршрут загального користування - автобусний маршрут, на якому здійснюють регулярні пасажирські перевезення;

 

перевезення пасажирів у звичайному режимі руху - перевезення пасажирів автобусами на маршруті загального користування з дотриманням усіх зупинок, передбачених розкладом руху;

перевезення пасажирів в експресному режимі руху - перевезення пасажирів автобусами на маршруті загального користування, на якому є звичайний режим руху, з дотриманням зупинок, кількість яких за розкладом руху не перевищує 25% кількості зупинок при звичайному режимі руху;

перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі - перевезення пасажирів на міському чи приміському автобусному маршруті загального користування за розкладом руху, в якому визначається час відправлення автобусів з початкового та кінцевого пунктів маршруту з висадкою і посадкою пасажирів чи громадян на їхню вимогу на шляху прямування автобуса в місцях, де це не заборонено правилами дорожнього руху;

 

таксі - легковий автомобіль, обладнаний розпізнавальним ліхтарем оранжевого кольору, який встановлюється на даху автомобіля, діючим таксометром, сигнальним ліхтарем із зеленим та червоним світлом, розташованим у верхньому правому кутку лобового скла, і який має нанесені композиції з квадратів, розташованих у шаховому порядку на дверцятах автомобіля з лівого та правого боків, призначений для надання послуг з перевезення пасажирів та їхнього багажу в індивідуальному порядку;

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Bliksss сказал:

многа букаф - не буду читати

Поправив. Забагато скопіювалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

нема грошей - нема проїзду, поправка до Закону - гугл в поміч.

а ну з цього місця детальніше?

без бла-бла про гугл, а з конкретними пруфами, як я вище зробив?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Alex S said:

А мені в таких випадках і не тільки в неті ,а в живому житті, спадає на думку - як цей довбойоб дожив з народження до 45ти років в цему шаленому світі…

Ну ти ж якось дожив)

  • Ха-ха 5
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...