Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

14 годин тому, HWman сказано:

Окей, рекуперація це чудово, а от навіщо на даху ящик з реостатами? 

 

 

Яка модель і який рік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.06.2021 в 18:10, HWman сказал:

ЗиУ з їх вічно гудящим компресором нехай лишаться у минулому столітті, там де, власне їх місце.

Та ну, хай ще поїздять. Їхав на днях в старенькому 143-му по 15а. Він, правда, в 2019 році пройшов капремонт, тому їде мягко, нічого не трясе, не розвалюється. Особливо приємно було сидіти на мягкому дивані, нові Богдани цим не похвастаються. Коротше, приємна ностальгія...

 

19 часов назад, volks сказал:

Хай мене поправить @TFA, якщо неправий, але здається там латвійський двигун і українська система керування "Політехносервіс"

Саме так. Найкращі Богдани - Т70115, які їздять в Криму на міжміській трасі. Саме тоді (2010 рік) я хотів ці Богдани в Луцьк. Там такого шуму немає, як на наших Т70117. Богдан з часом почав здешевлювати продукцію, замість чеської електроніки ставили російську Чергос спочатку, потім вже українську Політехносервіс.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Zelensky сказал:

 

 

Яка модель і який рік?

А я не знаю, я про ось ці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, TFA сказал:

Саме так. Найкращі Богдани - Т70115, які їздять в Криму на міжміській трасі. Саме тоді (2010 рік) я хотів ці Богдани в Луцьк. Там такого шуму немає, як на наших Т70117. Богдан з часом почав здешевлювати продукцію, замість чеської електроніки ставили російську Чергос спочатку, потім вже українську Політехносервіс.

По моєму специфічний піск це за низької частоти ШИМ, а низька частота ШИМ, тому що так IGBT транзистори інвертора мають кращий ККД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

@TFA щось "чути" про те, чи буде виконаний контракт на поставку тролейбусів? я маю на увазі - "банкрутство" заводу...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

контракт на поставку тралейбусів із богдан моторс????

так, саме це і мав на увазі... "мутки" - не цікавлять, типу "хто,як і нащо" щось собі там "вимучує".

Просто одне питання, якщо в курсі - будуть тролейбуси нові, чи таки розвели ?

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Bliksss сказал:

щось "чути" про те, чи буде виконаний контракт на поставку тролейбусів?

Поліщук каже, що буде. Але, думаю, раніше осені нових ми не побачимо.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Bliksss сказал:

Просто одне питання, якщо в курсі - будуть тролейбуси нові, чи таки розвели ?

Так це європейські гроші. Їх так просто не розведеш.

Але те, що після цього банкрутства тендери для Богдана будуть закриті - це точно. Як би не було алко власного виробника, але туди їм і дорога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, TFA сказано:

Поліщук каже, що буде. Але, думаю, раніше осені нових ми не побачимо.

осінь-зима, то вже таке...

1 година тому, volks сказано:

Так це європейські гроші. Їх так просто не розведеш.

хз, якось дивився (по ТБ) як поважний пан з якоїсь "європейської установи" брав відкат, за те що закрив очі - коли дорогу здавали з порушеннями...

1 година тому, volks сказано:

Але те, що після цього банкрутства тендери для Богдана будуть закриті - це точно.

й*х з ними, завод не "поріжуть на метал" - просто змінять власника, головне - щоб під шумок не відмовились від зобов'язань

 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.06.2021 в 13:18, HWman сказал:

По моєму специфічний піск це за низької частоти ШИМ, а низька частота ШИМ, тому що так IGBT транзистори інвертора мають кращий ККД

Короче для себе я вияснив ці нюанси, робота приводу в принципі безшумна, а піск йде саме від блоку реостатів під час електронного гальмування(щоб зберегти гальмівні колодки), учора спеціально за тролейбусом покатав на велові, щоб переконатись.
 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні довелось їхати на Львівську від готелю "Україна".Після години очікування тролейбуса 4 чи 4А - телефоную до диспетчера Електропідприємства.У відповідь - на маршрутах залищили по одному тролейбусу (???) , так що сідайте на МАНи і їдьте (і це диспетчер луцького підприємства електротранспорту).
МАНи (24 та 32) дійсно їздять на львівську через кожні 10 хвилин , але ж не безкоштовно.І як на такому довгому маршруті 1 тролейбус?.
А за МАНи видно владці получають добрі мані.
В якому ще обласному центрі не забезпечено рух електротранспорту до залізничного вокзалу?

Чи може то в тему "Стидоба України"?

Змінено користувачем toj_tu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, HWman сказано:

Короче для себе я вияснив ці нюанси, робота приводу в принципі безшумна, а піск йде саме від блоку реостатів під час електронного гальмування(щоб зберегти гальмівні колодки), учора спеціально за тролейбусом покатав на велові, щоб переконатись.
 
 

не знаю, як там "в принципі" :) , але мені некомфортно розминатись з цим пискливим непорозумінням, а ще більше - слухати роботу "блоку" всередині :(

нехай навіть декілька разів на місяць, але робота електротранспорту повинна бути безшумною!

тим більше, купленого за мої гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, toj_tu said:

МАНи (24 та 32) дійсно їздять на львівську через кожні 10 хвилин , але ж не безкоштовно.

А ви годину очікували, бо тролейбусом вам безкоштовно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

А ви годину очікували, бо тролейбусом вам безкоштовно?

Так ,звичайно.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, toj_tu said:

Так ,звичайно.

А скільки коштує година вашого часу роботи? Ну якщо грубо розділити місячну зарплату на 175 годин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, yu2007 сказал:

А скільки коштує година вашого часу роботи? Ну якщо грубо розділити місячну зарплату на 175 годин?

Я на пенсійному забезпеченні.

Змінено користувачем toj_tu
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, toj_tu said:

Я на пенсійному забезпеченні.

Тоді це все міняє. На пенсії часу багату, можна і подихати свіжим повітрям годинку-другу, нікуди не поспішаючи)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

Нафіга тобі його вік ,спитай зразу яка в нього пенсія.

Ні вік, ні пенсія не цікавить. Як хоч - то питай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Alex S сказал:

Я не хочу нікого ні про що ,що стосується грошей питати ,випитувати і розпитувати, бо рахую тільки свої і знаю розмір пенсії тільки своєї.

То якого милого ти мені закиди робиш на рахунок розміру пенсії.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, rrid сказал:

нехай навіть декілька разів на місяць, але робота електротранспорту повинна бути безшумною!

Нажаль так будуть часті ДТП, це дуже розповсюджена проблема електротранспорту - його безшумність. Наприклад у Тесли є спеціальний динамік для того, щоб пішоходи не ловили ґаву:
 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Alex S сказал:

Ти ж тільки що запитав людину про пенсію по віку…

Тому що для пенсіонерів за віком проїзд безкоштовний і в автобусах, і в так званих маршрутках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Тому що для пенсіонерів за віком проїзд безкоштовний і в автобусах, і в так званих маршрутках.

хдє?  В якому місті України,. пенси можуть їздити на маршрутках - безкоштовно? 

P.S. Було - кілька сільрад, колись таке зробили, але - потім відмовились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, HWman сказано:

Нажаль так будуть часті ДТП, це дуже розповсюджена проблема електротранспорту - його безшумність. Наприклад у Тесли є спеціальний динамік для того, щоб пішоходи не ловили ґаву:

на жаль, ми ще недоросли до того, щоб аварії траплялись через безшумність тесли, а не через бухого,. або накуреного водія чи індивідуума, .який вирішив побити рекорд книги Гіннесса і запхати в гольф 16 чоловік.....До Гіннесса не потрапив, але премію Дарвіна дадуть.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...