Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, Bliksss сказав:

проблема з "директорами ЛПЕ" - вже давно виникнула, жоден мер не вирішив. ЛПЕ - треба приватизувати (не вкрасти, а - приватизувати), з пріорітетом - колективу, от тоді і буде результат

Та зрозуміло. Царь харашой - боярє плахіє.

9 хвилин тому, Bliksss сказав:

хз - що він тобі поганого зробив...

Мені вистачає того, як вони захопили владу після смерті Романюка і запхали полішука в мерське крісло. 

Бо ж про все інше, без кримінальних справ можна сказати, що то все брехня.

9 хвилин тому, Bliksss сказав:

та будь-які, сміття вивозиться вчасно, прорвало трубу - приїхали, навіть у вихідний.

Я обов'язково засру і борду, і весь ФБ чудовою характеристикою полішука з конкретними прикладами. Але безпосередньо перед виборами. Щоб не встигли виправити. 

А зараз, чим гірше - тим краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Bliksss сказав:

сміття вивозиться вчасно

До речі, зі сміттєвозів вже не витікає жижа по цілому дворі, від якої в спеку ригнути можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, volks said:

До речі, зі сміттєвозів вже не витікає жижа по цілому дворі, від якої в спеку ригнути можна?

аж ніяк, при нагоді - зфоткаю що робиться біля сміттєвих баків, жодної плями, тільки - бидлани своїх корчів наставили і створюють проблеми комунальникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, volks said:

Я обов'язково засру і борду, і весь ФБ чудовою характеристикою полішука з конкретними прикладами.

бажаю успіхів ;) головне - вір в себе, і в те,  що твоя думка - має значення;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, volks said:

Мені вистачає того, як вони захопили владу після смерті Романюка і запхали полішука в мерське крісло. 

Я - таки не можу зрозуміти, за якого такого найдостойнішого кандидата - ти топиш?;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказав:

Я - таки не можу зрозуміти, за якого такого найдостойнішого кандидата - ти топиш?;)

Я топлю проти полішука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Bliksss сказав:

бажаю успіхів ;) головне - вір в себе, і в те - що твоя думка - має значення;)

Ну ми ж не в кацапстані. 

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, volks said:

Я топлю проти полішука.

щоб "топити - проти", треба мати альтернативу, бо буде як в анекдоті, "застрелюсь - врагам на зло".
Ющу - не було альтернативи і получився януковощ, чим закінчилось? Кучма - довго сміявся, коли після юща - обрали януковоща.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Bliksss сказав:

 Кучма - довго сміявся, коли після юща - обрали януковоща.

Я також сміявся, коли вибрали полішука, але то був сміх крізь сльози.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, volks said:

Я також сміявся, коли вибрали полішука, але то був сміх крізь сльози.

наступного разу, звернись за кваліфкованою допомогою - якщо в тебе така реакція на результати виборів.;)
Кучму - ще можна зрозуміти...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Bliksss сказав:

наступного разу, звернись за кваліфкованою допомогою - якщо в тебе така реакція на результати виборів.;)

Я краще направлю свої зусилля на те, щоб таких результатів більше не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, volks said:

Я краще направлю свої зусилля на те, щоб таких результатів більше не було.

це - твоя власна справа, куди свої "зусилля" направляти;) тим більше, що від цього результат не зміниться - поки не буде альтернативи.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказав:

це - твоя власна справа, куди свої "зусилля" направляти;)

Та я як би вкурсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відзавтра проїзд у тролейбусах дорожчає з 6 до 8 грн.

 

Сьогодні 10:21
/resize/450x300/r/files/news/2023/07-19/365007/1ww.jpeg
У зв’язку зі зростанням цін на електроенергію в обласному центрі Волині підвищили вартість проїзду в тролейбусі – нині вона становитиме вісім гривень за поїздку. Студенти та учні за проїзд в електротранспорті платитимуть чотири гривні.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

На розгляд членів виконкому винесли проєкт рішення про вартість проїзду в міському електричному транспорті (тролейбусі).

Читати ще: Шість гривень – нелогічний і збитковий тариф: у Луцьку зросте вартість проїзду в тролейбусі

В.о. директора департаменту економічної політики Юлія Дацюк поінформувала, що протягом дії тарифу в шість гривень за поїздку відбувся ріст цін на електроенергію, матеріали, запасні частини для ремонту та проведення технічного обслуговування рухомого складу, розміру прожиткового мінімуму, з якого розраховані годинні тарифні ставки працівників. Відповідно цей тариф не покриває витрати, які необхідні для здійснення пасажирських перевезень.

Витрати на електричну енергію у плановому тарифі, що споживається на пасажирський рух та інші виробничі потреби, враховані за ціною 6,45 грн/кВт год. Водночас у чинному тарифі вартість електричної енергії становить 5,36 грн. Тобто ріст – 18 %.

Зі слів посадовиці, Луцьк – одне з останніх міст, де переглядають вартість проїзду.

Попри те, що у місті постійно відбувається оновлення рухомого складу тролейбусів, значна частина транспорту відпрацювала нормативний ресурс експлуатації та потребує затратних поточних ремонтів. Нині із 42 машин, які здійснюють перевезення на тролейбусних маршрутах, нових є лише 29.

Відзначимо, що розрахунки тарифу на проїзд в тролейбусах були здійснені КП «Луцьке підприємство електротранспорту» відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)».

Підвищення тарифу на проїзд у тролейбусах до економічно обґрунтованого рівня з шести до восьми гривень дасть можливість забезпечити належний технічний стан тролейбусів та надання якісних послуг з перевезення пасажирів.

В підсумку члени виконкому ухвалили рішення підняти вартість проїзду у тролейбусах до восьми гривень. Проїзд для учнів та студентів становитиме чотири гривні.

Рішення набуде чинності на наступний день після офіційного оприлюднення у засобах масової інформації
 
 
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі - все правильно, щоб знову не заганяти в борги. Я якщо і користуюсь громадським транспортом - надаю перевагу тролейбусам ,або великим автобусам в жодному разі не сяду в той жовтий тарантас. Думається, що маршрутчики зараз - також заспівають про акциз на паливо і збитковість перевезень.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Bliksss said:

в жодному разі не сяду в той жовтий тарантас

за що ти так ненавидиш порошенка?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
On 09.07.2023 at 13:58, Bliksss сказав:

аж ніяк, при нагоді - зфоткаю що робиться біля сміттєвих баків, жодної плями

 

IMG_20230818_172844.jpg

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Bliksss сказав:

буває...але, це ж значить що - по всьому Луцьку таке? 

А треба, щоб по всьому було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, volks said:

А треба, щоб по всьому було?

Згадай - старі сміттєвози, зрозумієш про що я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Bliksss сказав:

буває...але, це ж значить що - по всьому Луцьку таке? 

у мене те ж саме біля 2-х майданчиків сміттєвих контейнерів поруч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Bliksss сказав:

Згадай - старі сміттєвози, зрозумієш про що я.

А навіщо мені згадувати. Я бачу результат. Тут і зараз. 

І саме після декількох питань про цю проблему поРадник мене забанив у ФБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, volks said:

І саме після декількох питань про цю проблему поРадник мене забанив у ФБ.

я- не впевнений, що саме "поРадник" тебе - забанив, на SMM-щиків нормально бабла витрачають.
В даному випадку, важко довести свою правоту, ти - кажеш що "брудно і тіче", я - зворотнє...
І між іншим, вивозить сміття - не тільки "Луцькспецкомунтранс", і якщо взагалі "глибше" проблему розглянути, то - майже ніхто не сортує сміття. Тобто, написано - "вологі відходи" і "сухі відходи", не заморочуються люди, зовсім.
Звичайно, це все - піде в кузов тої ж самої машини, але - ну хоч би хтось спробував сортувати...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Bliksss сказав:


В даному випадку, важко довести свою правоту, ти - кажеш що "брудно і тіче", я - зворотнє...

Тобто фото - не аргумент? А що тоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, volks said:

Тобто фото - не аргумент? А що тоді?

ну і я - тут фото викладу, з чистим майданчиком, поряд - сміттєві баки...Ти - такі самі фотки, тільки з ****. І як ми визначимо, хто - правий?:sm128:

P.S. Проблема в фотці? так - не питання.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...