Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

12 минут назад, Bliksss сказал:

я тобі ще раз пояснюю, за своє життя - вони сплатили в рази більше податків до місцевого бюджету ніж ти, за їх податки в т.ч. - куплені тролейбуси

Так і заводи, і фабрики за їх гроші збудовані. Чому ВСІМ пенсіонерам не видють безкоштовні ліки, або продукти, або одяг. А от саме транспорт має для них бути безкоштовним і ні в якому разі наввть заїкатись не можна про відміну цієї пільги.

15 минут назад, Bliksss сказал:

не розумію чому їм не можна їздити, якщо це гарантована пільга?

Їм можна їздити, але покатушки в транспорті це не нормально.

 

16 минут назад, Bliksss сказал:

Ти хоч з Луцька? Бо найчастіше теми про відміну пільг піднімають ті, чиї батьки в 60-70-х тільки в Луцьк і приїхали.

Я з Луцька. Батьки у 80-их приїхали

 

ПиСи: Що ж так ніхто не впрягається і не піднімає гам за пенсіонерів в маршрутках, коли їх там змушують платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Bliksss сказано:

СБУшник в тролейбусі? ну, добре, мож заблукав, але, як ти його виділив серед інших

Ну просто знаю, хіба це суттєво звідки ? Питання в тому, за яким хєром він їде з роботи безкоштовно, на відміну від мене ? Здається ж не інвалід ? Хоча ти правий, сбушнікив в тролях часто не зустрінеш і погоди вони не зроблять, це був просто приклад. Але тут виникає інше питання, хто ж ті всі кожен третій, хто їде ввечері з роботи безкоштовно ? Виходить у нас кожен третій працюючий це соціально незахищена верства працюючого населення, чи як її назвати, я хз. В принципі так, мене це обурює, бо це не пенсіонери з копійчпною пенсією, це люди їдуть з роботи, чим вони красівші за мене ?

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Bliksss сказано:

пенсіонери заплатили податків набагато більше ніж ти

Ну і це ти також придумав на голому місці. Як вирахував ? :) Маєш інформацію скільки я заплатив податків ? Чи так, для "красного словца" ляпнув ? А я можу стверджувати протилежне.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, volks сказано:

ПиСи: Що ж так ніхто не впрягається і не піднімає гам за пенсіонерів в маршрутках, коли їх там змушують платити?

маршрутки - не комунальний транспорт.

18 хвилин тому, volks сказано:

Я з Луцька. Батьки у 80-их приїхали

от бачиш, а быльшість інфраструктури - була побудована раніше (лікарні і т.п.) ,але ж вони нею користуються...

 

19 хвилин тому, volks сказано:

Чому ВСІМ пенсіонерам не видють безкоштовні ліки, або продукти, або одяг. А от саме транспорт має для них бути безкоштовним і ні в якому разі наввть заїкатись не можна про відміну цієї пільги.

це питання не до мене, крім того, це різні види соціального забезпечення. Ліки - до охорони здоров'я ,а не до пільг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну і це ти також придумав на голому місці. Як вирахував ?

за тим самим принципом, за яким ти вираховуєх кількість ментів/сбушників та інших "паразитів", особливо подобається - вміння визначати мету поїздки, ну ладно по формі можна вичислити, хоча сбушників по формі я бачив всього кілька разів у житті, та то - в управлінні, а от як вичислити куди він їде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

маршрутки - не комунальний транспорт.

І що? В постанові КМУ про безкоштовний проїзд пенсіонерів по віку немає поділу на приватний транспорт і комунальний.

4 минуты назад, Bliksss сказал:

це питання не до мене, крім того, це різні види соціального забезпечення.

А я тобі відповім, чому. Бо це просто подачка, яку кидють як кістку собаці.

6 минут назад, Bliksss сказал:

от бачиш, а быльшість інфраструктури - була побудована раніше (лікарні і т.п.) ,але ж вони нею користуються...

І що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Bliksss сказано:

за тим самим принципом, за яким ти вираховуєх кількість ментів/сбушників та інших "паразитів"

Ну так сядь в будь-який тролейбус, поспостерігай півгодини за валідатором і оціни ситуацію сам, я не нав'язую. Хоча ти пересмикуєш питання, я кажу за працюючих халявщиків, а ти переводиш стрілки на пенсіонерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Cherman сказано:

Пенсіонери не з доброго життя катаються через все місто, щоб купити харчі чи ліки десь дешевше.

я вже дві строрінки намагаюсь це довести, але - марно )) людекй тупо цікавить - от якого біса пенсіонерам - аж такі привілеї )) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Cherman сказал:

Пенсіонери не з доброго життя катаються через все місто, щоб купити харчі чи ліки десь дешевше. Це для мене чи тебе, тих 20-40грн нічого не рішають, а для них це значна сума при пенсії в 2к грн.

А я от пропоную провести експеримент: видати кожному пенсіонеру на місяць еквівалент 60 поїздок і поспостерігати, чи зміниться кількість пенсіонерів в тролейбусах.

11 минут назад, Bliksss сказал:

людекй тупо цікавить - от якого біса пенсіонерам - аж такі привілеї )) 

Якого біса зрозуміло. Тільки от ніякі це не привілеї за їх працю. Це тупо кістка чи подачка як всім іншим пільговиками. Користь від неї для більшості прямує до нуля, бо транспорт далеко не основна стаття витрат. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Cherman сказано:

Працюючі "халявщики" - військові пенсіонери, колишні менти, ранні пенсіонери зі шкідливих виробництв

Блін, да з чого ви це взяли ?! Така собі мантра що це певно вони ? Ну як це можливо коли ці люди мого віку (близько 40-а років і в т.ч. багато жінок), з чого ви взяли що це все менти чи військовослужбовці ? З чого ви взяли, що це все пенсіонери да ще й прпацюючі ?!

 

32 хвилин тому, Bliksss сказано:

я вже дві строрінки намагаюсь це довести, але - марно )) людекй тупо цікавить - от якого біса пенсіонерам - аж такі привілеї )) 

З чог ти взяв що це все пенсіонери ? Та не може бути стільки людей після роботи після 6-ої вечора їхати "ранніх пенсіонерів" з роботи !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

Ну, а які ще льготники можуть бути? Ще можуть їздити безкоштовно атошники та сім'ї загиблих, або почесні громадяни Луцька.

Ну я не видаю ті льготні квитки, але якщо поспостерігати за оплатою в тролейбусі, то у нас точно третина населення відноситься до

 

2 хвилин тому, Cherman сказано:

атошники та сім'ї загиблих, або почесні громадяни Луцька.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

от бачиш, а быльшість інфраструктури - була побудована раніше (лікарні і т.п.) ,але ж вони нею користуються...

А структура економіки при совку яка була? Не хочеш згадати які зарплати були у селян та робітників? 

То точно це все збудовано за рахунок податків які типу містяни сплатили чи все ж всі гуртом за ці блага платили?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то найбільш оптимальний підхід: ну якщо не здатна країна платити достойну пенсію пенсіонерам, то нехай буде їм проїзд безкоштовний, але всі працюючі мають платити за проїзд повну вартість і без виключення ! Тоді той транспорт буде хоч трішки окупним. Але пенсіонерам теж треба той квиток робити якийсь лімітований по кількості, а то вони теж троха зловживають їздити 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, sergkots сказано:

А структура економіки при совку яка була? Не хочеш згадати які зарплати були у селян та робітників? 

То точно це все збудовано за рахунок податків які типу містяни сплатили чи все ж всі гуртом за ці блага платили?

ну розкажи нам яка ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SergLutsk сказал:

Питання в тому, за яким хєром він їде з роботи безкоштовно, на відміну від мене ?

https://www.lutskrada.gov.ua/publications/vykonavchyi-komitet-zatverdyv-perelik-katehorii-hromadian-iakym-bude-nadavatys-bezkoshtovnyi-proizd-u-hromadskomu-transporti

Деякі держслужбовці для виконання своїх обов'язків можуть їздити безкоштовно

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, natalka) сказал:

Деякі держслужбовці для виконання своїх обов'язків можуть їздити безкоштовно

От по цьому питанню взагалі немає претензій. Але лише в робочий час.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Cherman сказал:

Для багатьох людей, електротранспорт - це "лоховоз".

З часом це зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Cherman сказал:

Я не про Теслу чи Ліфа, а про громадський транспорт.:D

Смєшноооо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Basil сказал:

Был лишний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, romanc сказал:

Был лишний?

Помінялися машинами: ми їм ЗіУ, вони нам Мерса

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.03.2021 в 16:24, Cherman сказал:

Навіть якщо пенсіонерів стане менше, питання, чи будуть в тролейбусах їздити непільговики?

Для багатьох людей, електротранспорт - це "лоховоз".

Якщо Пуц і далі буде проводити "чудову" політику, коли, починаючи з 19:30, тролейбуси рядочком никаються від темряви в депо, і навіть 15-х лишається по 2 - то нікому вони такі і не потрібні...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку випустили на маршрут перший брендований тролейбус.

spacer.png

були біло-зелені, тепер біло-червоні... хоча перші мені більше подобались.

особисто мені нагадало мій попередній пост

spacer.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Basil сказано:

були біло-зелені, тепер біло-червоні... хоча перші мені більше подобались.

Та хоч кислотно-ядовито-зелені в яскраво-рожеві кружечки.

Це відмивання бабла! Пуц і так далеко не бідний, Але коли сказано приносити мзду, от Романючка й старається.

Замість того, щоб заробляти на рекламі, витрачають на брендування. У 2015 році це коштувало 45000 грн.  Бідне ЛПЕ...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Пуц і так далеко не бідний, Але коли сказано приносити мзду, от Романючка й старається.

ну я не так глибоко в темі...

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Замість того, щоб заробляти на рекламі, витрачають на брендування.

З цим згідний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...