Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

47 хвилин тому, laser сказано:

ну я теж подумав що або GPS трекер, або автоінформатор. але інформатор теж мав би притримуватись GPS координат зупинок, чи не так?

а з коробочки я не побачив що виходить антена, в середині вона не може бути, бо за таким слоєм металу нічого б не тягнуло.

цікаво яким чином воно визначає де яка зупинка?

Там оголошується маршрут, а не зупинка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.10.2016 at 22:59, rl72 сказано:

просвітиш в темі

можна вважати офіційною відповіддю

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

можна вважати офіційною відповіддю

 

тобто, можна офіційно вважати, що тендер писали під конкретного виконавця? ;)

Цитувати

За словами керівників ЛПЕ, згадане в дописі ТзОВ «Системний зв’язок» – єдине підприємство, яке могло б відповідати кваліфікаційним критеріям серед інших учасників торгів, якби такі торги відбулися.

запитання - риторичне :(

 

"Место ... определяет точку зрения" ((с) Кучма?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, rrid сказано:

тобто, можна офіційно вважати, що тендер писали під конкретного виконавця? ;)

Типова маніпуляція інформацією.

Знайшли  комплексного постачальника послуг.  Подумали, а раптом когось пропустили, може ще хтось є?

І не було нікого, хто запропонував комплексне рішення, впровадження. НІКОГО!

Було купа продавців, таких і в Луцьку можна було знайти.

А ще, був дзвінок від якогось "пана Дмитра (Дмитрия)", який пропонував свою продукцію.

 

З рештою, як відповіли в ЛПЕ,  підприємство могло просто купити готове рішення і не оголошувати ніяких публічних торгів, адже по закону втискали в допорогові закупівлі. І просто викласти готовий договір, повідомити про витрату грошей . Все. Вирішили справді зробити прозоро і чесно.

І тут "зрада".

А чому нікому не прийшло на думку, що пост на фейсбуці - чистої води заказуха. Яку заказав саме той пан, який ніде не фігурує у документах, але так наполягає на тому, що торги провелися не чесно. 

крім того, все це фінансується міськрадою (створена навіть спеціальна комісія з питань ЛПЕ і їх проблем), а не  підприємством і тим паче не директором.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Типова маніпуляція інформацією.

Знайшли  комплексного постачальника послуг.  Подумали, а раптом когось пропустили, може ще хтось є?

І не було нікого, хто запропонував комплексне рішення, впровадження. НІКОГО!

Було купа продавців, таких і в Луцьку можна було знайти.

А ще, був дзвінок від якогось "пана Дмитра (Дмитрия)", який пропонував свою продукцію.

 

З рештою, як відповіли в ЛПЕ,  підприємство могло просто купити готове рішення і не оголошувати ніяких публічних торгів, адже по закону втискали в допорогові закупівлі. І просто викласти готовий договір, повідомити про витрату грошей . Все. Вирішили справді зробити прозоро і чесно.

І тут "зрада".

А чому нікому не прийшло на думку, що пост на фейсбуці - чистої води заказуха. Яку заказав саме той пан, який ніде не фігурує у документах, але так наполягає на тому, що торги провелися не чесно. 

крім того, все це фінансується міськрадою (створена навіть спеціальна комісія з питань ЛПЕ і їх проблем), а не  підприємством і тим паче не директором.

 

і тому депутати міськради зобовязали ЛПЕ всі закупівлі робити через прозорро

маніпулюють

 

14570216_10202065358553628_3654945490623

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

А чому нікому не прийшло на думку, що пост на фейсбуці - чистої води заказуха.

іноді краще жувати.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данильчук підозрює директора ЛПЕ у корупції

Депутат «Народного контролю» Pavlo Danylchuk підозрює корупційну складову у намаганнях директора Луцького підприємства електротранспорту «обійти» систему Prozorro.

Зокрема, директор ЛПЕ Ігор Грицюк скасував оголошений тендер у системі Prozorro, мотивуючи це необхідністю «вивчити ринок» на закупівлю GPS-навігації, валідаторів та автоматичної систему оповіщення пасажирів. Також на бюджетній комісії Грицюк заявив, що торги скасували через відсутність коштів на програму розвитку підприємства.

Водночас голова комісії Павло Данильчук повідомив, що у бюджеті заклали понад мільйон на реалізацію цієї програми.

«Це ненормально, коли ви провертаєте такі махінації, навіть, припустимо, справді для вивчення ринку. Ми виділяємо кошти на покращення матеріально-технічної бази, а ви таким чином підставляєте нас. Таким чином закладається сумнів, що ви проаналізували усі структури, щоб про лобіювати свого учасника», – вважає депутат.

Тож Павло Данильчук засумнівався, чи варто у таких умовах виділяти кошти і запропонував провести виїзне засідання на ЛПЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rl72 сказано:

і тому депутати міськради зобовязали ЛПЕ всі закупівлі робити через прозорро

маніпулюють

 

ну, як тобі сказати.. є надто багато моментів.

А "зобов'язали" - звична реакція на маніпуляцію у фейсбуці. 

Наша з тобою тут розмова - також реакція на маніпуляцію.

пам'ятаєш анекдот, про "ложечки и осадок", точно так само і тут.  Функція виконана. Семя сомнения взошло и дало плоды!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, difoto сказано:

іноді краще жувати.

саме так, Діма, саме так.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

З рештою, як відповіли в ЛПЕ,  підприємство могло просто купити готове рішення і не оголошувати ніяких публічних торгів, адже по закону втискали в допорогові закупівлі. І просто викласти готовий договір, повідомити про витрату грошей .

Да што ви гаварітє!!! Я був на одному засіданні облради і бачив, як обговорюють оці допорогові закупівлі. І варіанта "Взяти бабло і зробити на свій розсуд" там аж ніяк не було і не могло бути апріорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки знаю я, то представники депутатського корпусу міськради їздили у Тернопіль, і бачили, що збиралися купувати.

Рішення про купівлю комплексного рішення ніхто одноосібно не приймав!

 

Тому фраза "у всьому винен стрілочник" недоречна, як мінімум.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Zheny@ сказано:

На скільки знаю я, то представники депутатського корпусу міськради їздили у Тернопіль, і бачили, що збиралися купувати.

Женя!

1. В твоєму реченні пряма корупційна складова.

2. А так не має бути! (тим більше, що цього напевно й не було, див. п.1)

 

"Але це ще не кінець" (с) Рома Сініцин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SunSeth сказано:

Віктор Мозоль - це колишній директор Нової Лінії?

угу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, difoto сказано:

Женя!

1. В твоєму реченні пряма корупційна складова.

Пряма корупційна складова, це коли телефонує якийсь пан Дмітрій, і намагається "порішати" про купівлю у нього GPS-ів.

То де, поясни, корупція, в бажанні купити готове рішення ?

А не купити в одного ЖПС, в іншого валідатор, в третього систему оповіщення (яку не запропонував ніхто), а четвертому сказати, "зліпи це до купи, шоби воно працювало".

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Павло Данильчук і "активіст" Синіцін - ще ті експерти в галузі ЛПЕ. Женя все правильно говорить - якась місцева барига не пропхала свій товар і фейсбучні експерти закричали про зраду. Знаю  Ігора Грицюка, уявляю ситуацію на його підприємстві, бачу реальні проблеми, їздив в Тернопіль на огляд системи яку збираються закупити. На даний момент не маю ніякого відношення до всього цього процесу. Мій особистий висновок - проблема є, Ігор Грицюк її розуміє і робить все можливе, щоб вирішити, тернопільський варіант реально дієвий і максимально простий для застосування в наших реаліях. Зроблено багато праці, яка приносить реальні результати. А незадоволені бариги через фейсбук роблять кіпіш.

П.С. найбільше бісить, в даній ситуації, що коли одиниці чесних і адекватних людей (як Ігор Грицюк), що просто без піару змінюються світ на краще, може заплямити купка пропіарених брехунів (як Павло Данильчук і отой активіст Синіцин) і обурена маса, почувши слово "зрада" кидається поливати гімном все підряд.

П.П.С. все вищевказане - моя особиста думка, взята з моїх реальних спостережень. Я не буду надалі сперечатися і щось комусь доводити. Зазвичай я мовчки читаю і гортаю далі, але тут не міг втриматися, соррі....

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, 4iter сказано:

якась місцева барига не пропхала свій товар і фейсбучні експерти закричали про зраду

біда в тому, що не місцева. Далеко не місцева.

І як говорилося вище, ніде не фігурує у документах, які були представлені у ПрозоРРо.

Але ж найлегше підхватити і в унісон кричати "зрада", бо так сказав якийсь "Сініцин" у фейсбуці! 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема мої маршрутки, рішив потраліваліти =)

234 машина помоєму.

Годинник бреше. Ще якогось віктора з іменинами по табло вітало. ги

IMG_20161025_55651.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляю, якби у польському тролейбусі на табло писало українською ото б смороду було. А в нас нічо, нормал. Валинская рєзня (с) Невже те табло на асемблері написане.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма ви про політику, я думаю.

Всьому свій час. буде бажання (читай наказ) - осилять. один спеціаліст у них точно є. машина можливо недавно на маршрут стала. бо ще не силь нами засрана. їдеш і не віриш що реклами нема. очі відпочивають, душа радіє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@laser та я вчора їхав. І те польськомовне табло не так мені око різонуло, як дитина питала, що то за х..ня там пише. Не змогли перекласти/довести до розуму, то зніміть його на чорта лисого - справа 10 хвилин.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей пост із розряду "Скарги/пропозиції" щодо тролейбусної частини. Мова піде про маршрутні таблиці, або їх ще називають трафаретами. Останнім часом, а якщо бути точним, за останній рік, з'явилися нові трафарети, де номер маршруту написаний значно меншим розміром, ніж зазвичай, а маршрут слідування взагалі надрібнили, що хоч під лупою розглядай. Ось один із екземплярів:

212traf_240.jpgi.gif
Мені, як людині, в якої із зором є проблеми, проблематично роздивитися номер на відстані, хоча зір в мене не геть поганий. Що вже говорити про пенсіонерів та інших, в яких зір ще гірший... А тим більше в темну пору доби, особливо зараз, коли день став коротким. Озвучка - це не панацея, оскільки, вона на багатьох тролях не працює, а часом буває, що говорить не те, що треба. 

Тому, в мене пропозиція, повернутися до старих варіантів трафаретів, які були в кінці 90-х - на початку 2000-х. Номер маршруту великий, червоним кольором. А текст пишеться чорним і вказуються лише основні пункти слідування:

81_240.jpgi.gif 157_240.jpgi.gif
Сподіваюсь, цим питанням займуться.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.10.2016 at 18:30, SunSeth сказано:

то зніміть його на чорта лисого

А не простіше просто вимкнути? Тільки спочатку прийдеться пошукати де в нього кнопка. "Ури, ищи кнопку!" (с)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, табло змінимо на україномовні. Як і трафарети (електронні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...